استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه، ارتباط با مشتریان را برای برخی از مشاغل ساده کرده است، چراکه تنها کاربرد این پنل‌های ارسال پیامک‌های تبلیغاتی نیست؛ بسیاری از کسب‌وکارها مثل آموزشگاه‌های رانندگی در شهرهای بزرگی مثل تبریز، با استفاده از این پنل‌ها می‌توانند با هنرجویان خود بیشتر در ارتباط بوده و اطلاع‌رسانی‌های مهم را برای آنان ارسال کنند. این اطلاعات می‌تواند شامل، تغییر در برنامه کلاس‌ها، یادآوری و تذکرات مهم، جواب قبولی و مردودی و… باشد. از آنجایی که بسیاری از مشترکین مخصوصا نسل جوان، از دریافت برخی اطلاع‌رسانی‌ها آن‌هم به صورت پیامکی استقبال می‌کنند، استفاده از چنین پنل‌هایی برای مراکز آموزشی و آموزشگاهی بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تبریز بپردازیم.

بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در تبریز

آموزشگاه رانندگی کیمیا

یکی از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تبریز کیمیا بوده که صادرکننده انواع گواهینامه‌های پایه سوم و موتور سیکلت، زیر نظر مربیان مجرب است.
آدرس: تبریز خیابان امام، میدان قطب، بالاتر از مسجد سالار، کوچه میدان قطب، جنب قنادی رز
شماره تماس: 04133375182

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

آموزشگاه رانندگی ایمن تبریز

نام آشنای آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تبریز، ایمن است. این مجموعه با داشتن مربیان مجرب خانم و آقا یکی از بهترین آموزشگاه‌های این شهر است.
آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان سعدی شمالی، پلاک 38
شماره تماس: 04133308745

 آموزشگاه رانندگی مهر

اگر از آن دسته افرادی هستید که در کنار گرفتن گواهینامه، تمایل دارید مهارت رانندگی خوب را هم کسب کنید، آموزشگاه رانندگی مهر در شهر تبریز می‌تواند انتخاب درستی برای شما باشد. این مجموعه با داشتن مربیان مجرب خانم و آقا شما را در این امر یاری خواهند کرد.
آدرس: تبریز، خیابان راه آهن، چهارراه قطران، بین تقاطع سیلو و قطران
شماره تماس: 04134436070

آموزشگاه رانندگی معین تبریز

از دیگر بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تبریز می‌توان به آموزشگاه معین اشاره کرد. این مجموعه نیز دارای پرسنل و مربیان مجرب بوده و به شما جهت گرفتن گواهینامه یاری می‌رسانند.
آدرس: تبریز، جاده ائل‌گلی، بالاتر از میدان گلشهر،روبروی آپارتمانهای کوی قدس، کوچه کریمپور
شماره تماس: 04133813518 – 33804446041

آموزشگاه رانندگی آزمایش تبریز

یکی از مراکز تخصصی و آموزشگاهی رانندگی در شهر تبریز، آزامیش است. در این مجموعه می‌توانید مهارت رانندگی را زیر نظر مربیان مجرب آموزش ببینید.
آدرس: تبریز، کمربند میانی، پانصد متر مانده به فلکه سجادیه
شماره تماس: 04135417133

آموزشگاه رانندگی طالقانی تبریز

برای آنکه بتوانید به خوبی رانندگی کنید، تنها گرفتن گواهینامه کافی نیست. رانندگی یک مهرات است که در کنار مربیان با تجربه حاصل می‌شود. یکی از بهترین مراکز آموزش رانندگی که در کنار گرفتن گواهینامه می‌توانید در رانندگی به فری ماهر تبدیل شوید، آموزشگاه رانندگی طالقانی در شهر تبریز با مربیان مجرب خانم و آقاست.
آدرس: تبریز، خیابان طالقانی، خیابان معراج، نرسیده به دانشگاه تربیت معلم، هنرستان طالقانی
شماره تماس: 04135418825

آموزشگاه رانندگی زبردست تبریز

برای گرفتن گواهینامه رانندگی ماشین و موتور آموزشگاه‌های بسیار زیادی در شهر تبریز وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید، اما یکی از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در این شهر، آموزشگاه زبردست بوده که دارای مربیان مجرب است.
آدرس: تبریز، انتهای خیابان گلگشت، ابتدای کوی دانشگاه، روبروی بازارچه شهریار
شماره تماس: 04135453383

آموزشگاه رانندگی خسروی

وقتی نوجوانان به سن قانونی برای گرفتن گواهینامه می‌رسند، دغدغه بسیاری از والدین پیدا کردن یک اموزشگاه رانندگی مناسب است. در شهر تبریز یکی از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی خسروی بوده که والدین با خیالی آسوده می‌توانند فرزندان خود را در این مرکز برای گرفتن گواهینامه ثبت نام کنند.
آدرس: تبریز، ایتدای آذربایجان، روبروی شهرداری منطقه 4
شماره تماس: 04134427310

آموزشگاه رانندگی امید تبریز

بسیاری از افراد، به دلیل برخی خاطره‌های ناگوار دچار ترس از رانندگی شده‌اند، اما رانندگی مهارتی‌ست که برای همه افراد در جامعه لازم و ضروری است. یکی از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تبریز که با داشتن مربیان مجرب به چنین افرادی کمک می‌کند، آموزشگاه رانندگی امید است.
آدرس: تبریز، خیابان آزادی، چهارراه لاله، طبقه فوقانی فروشگاه رفاه
شماره تماس: 04134411757

کندو - آموزشگاه رانندگی امید تبریز

آموزشگاه رانندگی امید تبریز

آموزشگاه رانندگی انقلاب تبریز

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی که دارای مربیان مجرب خانم و آقا در شهر تبریز است آموزشگاه رانندگی انقلاب بوده که با خیالی آسوده می‌توانید برای گرفتن گواهینامه ماشین و موتور سیکلت در ان ثبت‌نام کنید.
آدرس: تبریز، چهارراه لاله، اشرفی لاله، روبروی داروخانه بخت آور
شماره تماس: 04134797761

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تبریز

• سرکار خانم رضایی عزیز
برای انتخاب ساعت‌های آموزش شهری خود لطفا به سایت مجموعه مراجعه فرمایید.

• آموزشگاه رانندگی جم
هم مهارت هم گواهینامه در آموزشگاه رانندگی جم. جهت ثبت نام می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه فرمایید.

• جناب آقای کاظمی
قبولی شما را در آزمون گواهینامه تبریک عرض می‌نماییم.

• قابل توجه هنرجویان آموزشگاه رانندگی جم
لطفا در روز آزمون شهر، مدارک شناسایی خود را به صورت کامل همراه داشته باشید.

• خانم رضایی عزیز
ضمن تشکر بابت انتخاب آموزشگاه رانندگی جم، لطفا میزان رضایت خود را نسبت با آموزشگاه با شرکت در نظرسنجی اعلام فرمایید.

کلام پایانی

استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه در بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها تنها جنبه تبلیغاتی ندارد. مشاغلی مثل مراکز آموزشی و آموزشگاهی با استفاده از چنین پنل‌هایی می‌توانند با هرجویان خود در ارتباط بیشتری باشند. این روش ارتباطی در کنار سریع و مطمئن بودن بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده هر کسب‌وکاری می‌تواند با توجه به بودجه خود تعرفه‌های پیامکی را از شرکت‌های ارائه دهنده چنین خدماتی، خریداری کنند. در حال حاضر بسیاری از آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تبریز با استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه، علاوه‌بر ارسال پیام‌های تبلیغاتی برای مخاطبان هدفی که تازه سن آن‌ها برای گرفتن گواهینامه قانونی شده است و همچنین، با هنرجویان خود در ارتباط بوده اطلاع‌رسانی‌های مهم را برای آنان ارسال می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی