کاربرد بازاریابی پیامکی با توجه به نوع مشاغل و کسب‌وکارهایی که از آن استفاده می‌کنند، گاهی متفاوت است اما در برخی موارد مشترک هستند. اما کاربرد و ضرورت بازاریابی پیامکی برای مشاغلی مثل آموزشگاه‌های رانندگی شامل:

• اولین کاربرد بازاریابی پیامکی که در بین بیشتر مشاغل مشترک است، استفاده تبلیغاتی از آن است.
• می‌توانید برای هنرجویانی که به تازگی در آموزشگاه ثبت نام کرده‌اند پیامک خوش‌آمد گویی ارسال کرده همچنین جدول لیست کلاس‌ها را برای آن‌ها ارسال کنید.
• می‌توانید با ارسال پیامک تاریخ امتحان و همچنین مدارک مورد نیاز را برای آنان پیامک کنید.
• در صورت هر گونه تغییر یا لغو کلاس، آموزشگاه می‌تواند برای مدرسین و هنرجویان پیامک ارسال کند.
• در مدت زمانی که هنرجویان در آموزشگاه ثبت‌نام کرده‌اند و تا زمانی که به مرحله‌ی نهایی و اخذ گواهی‌نامه برسند، می‌توانید برخی از قوانین و مقررات را در قالب یک پیام کوتاه ارزشمند برای آنان ارسال کنید.
• از آنجایی که استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه امکان تعامل با مشتریان را می‌دهد و آن‌ها نیز می‌توانند پاسخ پیامک‌های شما را بدهند، می‌توانید پس از اتمام دوره‌ی کلاس‌های هنرجویان از آن‌ها نظرسنجی کنید.
• دریافت انتقادات و پیشنهادات از نحوه‌ی کلاس و برخورد مربیان
• امکان لغو پیامک پس از پایان دوره آموزشی و اخذ گواهی نامه

ID مطلب صحیح نیست!

بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تهران

حال که با ضرورت و کاربرد استفاده از بازاریابی پیامکی برای آموزشگاه‌های راننگی آشنا شدید، در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تهران خواهیم پرداخت:

• آموزشگاه رانندگی مهر شمیران

یکی از قدمی‌ترین آموزشگاه رانندگی در شمال تهران، آموزشگاه رانندگی مهر شمیران بوده که حدود 50 سال است که در امر آموزش و مهارت رانندگی با برخورداری از مربیان، اساتید و کادر مجرب و برجسته مشغول به فعالیت است. لازم به ذکر است که هدف اصلی آموزشگاه مهر شمیران بالا بردن سطح آموزش و مهارت‌های عملی هنرجویان و همچنین رضایت مشتریان بوده و همچنین آماده همکاری و دریافت مدارک، ثبت‌نام و کسب آزمون از متقاضیان واجدالشرایط کم‌سواد و بی‌سواد نیز می‌باشد.
آدرس: میدان تجریش، خیابان شهرداری، پلاک 1159
شماره تماس: 02122724636

کندو -  آموزشگاه رانندگی مهر شمیران

آموزشگاه رانندگی مهر شمیران

 

• آموزشگاه رانندگی هنگام

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی شهر تهران آموزشگاه هنگام بوده که توانسته سابقه خوبی در امر اجرای آموزش‌های عملی مهارت رانندگی کسب کند. این آموزشگاه مجهز به سیستم سامانه مدیریت هوشمند بوده که هنرجویان و داوطلبان گرامی شرکت در آزمون گواهینامه، می‌توانند از مزایای این سیستم آنلاین بهره‌مند شوند. آموزشگاه رانندگی هنگام همه‌روزه به غیر از روزهای تعطیل و جمعه‌ها، از ساعت 7 صبح الی 9 شب، آماده پاسخگویی به هنرجویان است. از دیگر مزایای آموزشگاه این است که، هنرجویان می‌توانند پیش از اقدام به ثبت‌نام و شرکت در کلاس‌ها، از مشاوره‌های رایگان آموزشگاه بهره‌مند شوند. سامانه پیامکی آموزشگاه نیز هنرجویان را در جریان آخرین اخبار قرار خواهد داد. همچنین وب‌سایت آموزشگاه هنگام نیز برای مشتریان در دسترس خواهد بود و کاربران می‌توانند از اطلاعات مفید و ارزشمند آن استفاده کنند.
آدرس: میدان رسالت، خیابان هنگام، بعد از شهرداری منطقه 4، نبش بهار یکم
شماره تماس: 02177194934 – 02177194936

 

• آموزشگاه رانندگی راه سبز

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی، آموزشگاه رانندگی پایه دوم راه سبز بوده که با مجوز رسمی از پلیس راهنمایی و رانندگی، مجری طرح آموزش و مهارت رانندگی است.
آدرس: بزرگراه آیت الله سعیدی، بعد از اسلام‌شهر، جاده ساوه، سرگلستان، جنب آتشنشانی، ساختمان جلیلی، طبقه سوم
شماره تماس: 02156678010 – 02156678060

• آموزشگاه رانندگی چمن

آموزشگاه رانندگی چمن یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تهران است که امکان پرداخت اقساطی شهریه به صورت اقساطی برای هنرجویان امکان‌پذیر است. همچنین این آموزشگاه امکانی را برای افرادی فراهم آورده است که قصد دارند علاوه‌بر اخذ گواهی‌نامه مهارت‌های رانندگی خود را نیز ارتقا دهند. در کلاس‌های این آموزشگاه، ابتدا هنرجویان، به‌صورت تئوری با قوانین رانندگی و مقررات راهنمایی و رانندگی خیابان‌ها آشنا شده، سپس با قبولی در امتحان کتبی، می‌توانید در بخش عملی نیز شرکت کنید.
آدرس: نارمک، سه راه سمنگان، پلاک 201
شماره تماس: 02177815677

کندو - • آموزشگاه رانندگی چمن

• آموزشگاه رانندگی چمن

• آموزشگاه رانندگی دولت

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌هار راهنمایی و رانندگی در شهر تهران، آموزشگاه دولت است که با سابقه درخشان در آموزش هنرجویان توانسته سابقه درخشانی کسب کند.
آدرس: خیابان شریعتی، بین خیابان خیابان کلاهدوز (دولت) و پل صدر، روبروی پمپ بنزین الهیه، پلاک 1578، طبقه 2
شماره تماس: 02122604787

• آموزشگاه رانندگی آزمایش

یکی از بهترین و به‌روزترین آموزشگاه‌های مهارت‌های راهنمایی و رانندگی در تهران، آموزشگاه آزمایش بوده که عضو طرح آموزشگاه‌های هوشمند است. هنرجویان نیز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام، آشنایی با مربیان و همچنین برنامه‌ها و کلاس‌های آموزشی به وب‌سایت این موسسه مراجعه کنند.
آدرس : بلوار مرزداران، نبش خیابان سرهنگ طاعتی، پلاک 51
شماره تماس: 02188274712
وب‌سایت: http://www.azmayeshds.ir/

کندو - آموزشگاه رانندگی آزمایش

آموزشگاه رانندگی آزمایش

• آموزشگاه رانندگی ملاصدرا

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در شهر تهران، آموزشگاه ملاصدرا بوده که با داشتن مربیان وکادری مجرب، آماده ارائه آموزش و مهارت‌هار راهنمایی و رانندگی به جوانان است.
آدرس: خیابان ملاصدرا، روبروی بستنی منصور
شماره تماس: 02188032050

• آموزشگاه رانندگی قیطریه

آموزشگاه رانندگی قیطریه دارای مجوزهای لازم جهت ثبت‌نام، طی کردن دوره‌ها و کسب آزمون از متقاضیان بی‌سواد و کم‌سواد بوده و همچنین به منظور ارائه خدمات بهتر اقدام ارائه نرم‌افزارهای آموزشی جهت کسب آموزش‌های لازم برای آزمون آئین‌نامه و آشنایی با اصول و فنون رانندگی کرده است. این روش برای هنرجویان کم‌سواد و بی‌سوادی که تمایل به دریافت گواهینامه پایه سوم رانندگی هستند، بسیار مفید خواهد بود.
آدرس: خیابان قیطریه، روبروی پارک قیطریه، کوچه شهید شیروانی، پلاک 1
شماره تماس: 02122236241

کندو - آموزشگاه رانندگی قیطریه

آموزشگاه رانندگی قیطریه

• آموزشگاه رانندگی فیروزه

آموزشگاه رانندگی فیروزه یکی دیگر از قدیمی‌ترین آموزشگاه‌های مهرات رانندگی بوده که با سابقه درخشان در امر آموزش هر ساله هنرجویان بسیار زیادی به این موسسه جهت اخذ گواهی نامه مراجعه می‌کنند.
آدرس: میدان نوبنیاد، خیابان، پاسداران، خیابان بوستان هفتم
شماره تماس: 02122588532

• آموزشگاه رانندگی فردوس

یکی از آموزشگاه‌های رانندگی که همه روزه حتی روزهای پنج‌شنبه و جمعه نیز به هنرجویان عزیز خدمات ارائه می‌دهد آموزشگاه رانندگی فروس بوده که بسیار مناسب افراد شاغل است.
آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین سلیمی جهرمی و مالکی، پلاک 159، واحد 6

شماره تماس: 02144002927

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در تهران

 

• افتتاح آموزشگاه رانندگی در منطقه 5
مژده به ساکنین منطقه 5، آموزشگاه رانندگی آزمایش در این منطقه افتتاح شد.


• ساناز عزیز
با تشکر از ثبت نام شما در آموزشگاه رانندگی آزمایش، برای دیدن جدول کلاس‌ها می‌توانید به سایت موسسه مراجعه فرمایید.


• علی عزیز
قبولی شما را در آزمون اولیه آیین نامه تبریک عرض می‌نماییم.


• هنرجویان آموزشگاه رانندگی آزمایش دقت فرمایید
کلیه کلاس‌های حضوری روز چهارشنبه کنسل شده و تاریخ جلسه جبرانی خدمتتان ارسال می‌شود.


• دریافت گواهی نامه به صورت اقساطی
با ثبت نام در آموزشگاه راهنمایی و رانندگی لنا، می‌توانید شهریه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر عدد 1
لغو عدد 2

کلام پایانی

استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه تنها کاربرد تبلیغاتی ندارد. کسب‌وکارها و مشاغل می‌توانند با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند نیز با مشتریان خود در ارتباط باشند. برخی از این مشاغل خدماتی، مثل آموزشگاه‌های رانندگی می‌توانند از طریق چنین پنل‌هایی با هنرجویان خود در ارتباط بوده و اخبار و اطلاع رسانی‌های مهم را برای آنان ارسال کنند. نکته قابل توجه در خصوص استفاده از پنل‌هار پیامکی در مشاغل خدماتی این است که مخاطبان بسیار مشتاق دریافت پیامک‌هار اطلاع‌رسانس از جانب آن‌ها هستند و رضایت کامل دارند از اینکه شماره خود را در اختیار چنین موسسه‌هایی قرار دهند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی