بهترین فروشگاه مبلمان تهران کجاست؟ همانطور که می‌دانید مبلمان تاثیر زیادی در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل دارد. چیدمان منزل حتی می‌تواند روی روحیات و خلق و خو افراد در منزل نیز اثر گذار باشد. معمولا طرح و جنس مبلمان در هر خانه‌ای با توجه به سلیقه و بودجه خانواده انتخاب می‌شود.

راحتی مبلمان مهمترین چیزی است که باید به آن اهمیت داد. ولی مواردی مثل زیبایی، طراحی پارچه و سبک مبلمان هم اهمیت زیادی دارند. اگر سری به  بهترین فروشگاه مبلمان تهران بزنید متوجه تنوع در طراحی و ساخت مبلمان خواهید شد.

در این مطلب چند مورد از بهترین فروشگاه‌های مبلمان و بازار مرکزی تولید و فروش مبلمان در تهران را معرفی خواهیم کرد. برای خرید مبلمان باید وقت کافی در نظر بگیرید و این مراکز را خوب بررسی کنید تا بتوانید انتخاب ایده آلی داشته باشید. در بهترین فروشگاه مبلمان تهران برای هر سلیقه‌ای و با هر بودجه‌ای می‌توان سرویس مبلمان مناسبی تهیه کرد.

بهترین فروشگاه‌های مبلمان در تهران چه ویژگی‌هایی دارند؟

بهترین فروشگاه‌های مبلمان در تهران طبق نظرسنجی‌هایی که از روش‌های مختلف مانند ارسال پیامک نظرسنجی از  مشتریان انجام گرفته شده است شامل موارد زیر است:

تنوع محصول

تنوع محصول اولین گزینه‌ی مورد نظر مشتریان است. فروشگاه‌های مبلمان از آنجایی که طرف مقابل دامنه‌ی گسترده‌ای از افراد هستند و با طیف گسترده‌ای از سلیقه‌های مختلف روبرو اند باید بتوانند در جهت تامین سلیقه‌ی مشتریان تلاش کنند. این امر مهم با در نظر گرفتن سبک‌های مختلف مبلمان و نیز رنگ بندی‌های مختلف قابل اجراست.

در بسیاری از موارد با یک فروشگاه سروکار داریم که به صورت انفرادی در یک خیابان یا محله فعالیت می‌کند. در این حالت اجبارا تنوع محصول بسیار کم خواهد بود و صرفا فروشگاه بر اساس سلیقه و متراژ می‌تواند تامین کننده خواسته مشتریان خاص خود باشد، اما در بعضی موارد هم با مراکز خریدی سروکار داریم که تعداد زیادی برند در کنار هم قرار گرفته و می‌توانند خدمات بیشتری به مشتریان ارائه نمایند.

در این گونه مراکز خرید که بی شباهت به پاساژهای بزرگ نیست تقریبا همه نوع سبک و مدلی را می‌توان به راحتی یافت و حتی مشتری می‌تواند یک برآورد از قیمت محصول هم داشته باشد و در انتها تصمیم نهایی خود را برای خرید بگیرد.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشندگان مبلمان

پارکینگ

یکی از نیازهای مهم و اصلی بهترین بازارهای مبل تهران این است که بتواند برای مشتریان خود فضای لازم برای پارک خودرو را تعبیه نماید، زیرا امنیت خاطر از جهت پارک خودرو می‌تواند سبب آرامش مشتریان شده و مشتریان زمان بیشتری را برای خرید اختصاص بدهند.

کندو - برترین مبل فروشی تهران

برترین مبل فروشی تهران

متراژ فروشگاه مبل فروشی

بهترین بازارهای مبل تهران بهتر است در متراژ بالا و در دو یا چند طبقه ساخته شود تا بتواند محصولات بیشتری در خود جای دهد و روی دکوراسیون فروشگاه مانور بیشتری داد و همینطور محل برای رفت و آمد افراد در بین محصولات سخت نباشد.

احترام به مشتری توسط کارکنان فروشگاه و فروشنده

اولین خواسته و انتظار هر مشتری از فروشنده احترام است. همه‌ی ما دوست داریم دیگران به ما احترام بگذارند و این خواسته زمانی که مشتری فروشگاهی هستیم بیشتر می‌شود، بنابراین فروشنده و کارکنان باید نحوه صحیح رفتار با مشتری را بیاموزند و برای آنان احترام قائل شوند.

کیفیت محصولات و خدمات عرضه شونده در فروشگاه

مشتریان ممکن است قیمت بالای محصولات و یا هر مشکل دیگری را تحمل کنند، اما کیفیت پایین محصولات غیرقابل تحمل است و یکی از مهم ترین ویژگی که مشتری را حفظ می‌کند کیفیت بالای محصولات است. اگر گاهی مشکلی درباره کیفیت کالاها پیش آمد، سعی نمایید در سریع‌ترین زمان آن را حل و جبران نمایید.

فراهم نمودن کالا و خدمات مورد نیاز مشتری

مشتریان زمانی که به فروشگاه مراجعه می‌کنند، انتظار دارند اپراتور تمامی محصولات مورد نیاز آنان را فراهم کند و این خود نشان دهنده اطمینان مشتری به آنهاست.

سرعت و دقت در ارائه خدمات به مشتریان 

یکی دیگر از خواسته های مشتریان سرعت و دقت در انجام امور درخواستی است، بنابراین برای رسیدگی به انجام امور مشتریان یک سیستم طراحی کنید تا کارها با دقت بالا و سرعت هرچه تمام تر انجام شود و مشتریان ناراضی نباشند.

قیمت مناسب در عرضه کالا

در حال حاضر که عصر ارتباطات نام گرفته است، مشتریان به راحتی می توانند از قیمت محصولات در سایر فروشگاه ها اطلاع یابند و در صورت عدم تناسب بین قیمت و کیفیت کالا، مشتریان خود را از دست خواهید داد، بنابراین بر روی کالاهای خود قیمت منصفانه قرار دهید.

تبلیغات مناسب

تبلیغات یکی از ویژگی‌هایی است که سبب می‌شود یک  فروشگاه مبلمان مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند.

یکی از این روش‌های پرسود تبلیغاتی، تبلیغات پیامکی می‌باشد. اقداماتی که می‌توان از طریق خرید پنل و تبلیغات پیامکی انجام دهید شامل موارد زیر است:

  • ارسال پیامک کد تخفیف در ایام خاص برای افراد خاص
  • ارسال پیامک تخفیف برای مشاغل خاص
  • ارسال کاتالوگ مبلمان از طریق پیامک
  • ارتباط با مشتریان قدیم
  • ارسال پیامک اطلاع رسانی برای مصرف کنندگان
کندو - معرفی برترین مبل فروشی های تهران

معرفی برترین مبل فروشی های تهران

معرفی 10 تا از بهترین فروشگاه‌های مبلمان در تهران

بازار مبل یافت آباد بزرگترین بازار مبل تهران

اینجا بزرگ ترین بازار مبل تهران است که بهترین فروشگاه مبلمان تهران را در خودش جای داده است. هر چند سالیان درازی است که این محدوده برای تولید و فروش صنایع چوبی و انواع مبلمان در نظر گرفته شده ولی از حدود ۱۵ تا ۲۰ سال قبل بازار مبل یافت آباد به بزرگ‌ ترین مرکز خرید و فروش مبلمان در تهران تبدیل شد.

بازار مبل یافت آباد تهران به شهرستان‌های دیگر نیز جنس ارسال می‌کند. بدون شک اگر سری به بازار مبل یافت آباد تهران بزنید، بعد از مدتی می‌توانید برترین فروشگاه مبل تهران با شرایط خود را پیدا کنید علاوه براین بازار یافت آباد یکی از بهترین مراکز خرید جهیزیه  نیز به شمار می‌رود.

آدرس: بین محله‌ های امام زاده حسن و یافت‌ آباد در تقاطع بزرگراه سعیدی و خیابان معلم – چهارراه یافت‌ آباد

بازار مبل ایران

بازار مبل ایران یکی از بهترین بازارهای مبل تهران است که در مجموع بیش از 150 فروشگاه در این پاساژ مشغول فعالیت هستند. مبلمان سلطنتی و استیل، مبل کلاسیک، مبل راحتی مدرن، میز و صندلی ناهارخوری و سرویس خواب اقلامی هستند که در مدل های متنوع در این فروشگاه ها عرضه می شوند. سرای سعدی، سرای مولوی، سرای فردوسی و سرای خیام، 6 بخش اصلی از بازار مبل شماره یک می باشند.

مجموعه بازار مبل ایران شماره1، یکی از بزرگترین مراکز تجاری فروش مبلمان در ایران و خاورمیانه است که از مهم‌ترین ویژگی های این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این مجموعه در 6 طبقه (3 طبقه تجاری و 3 طبقه پارکینگ) احداث شده است.

امکان تردد از دسترسی های مختلف، با 13 ورودی، پارکینگ مجهز در 3 طبقه و با ظرفیت 1000 دستگاه خودرو، پله برقی و آسانسورهای متعدد که جابه جایی مشتریان را در طبقات آسان می کند.

تامین امکانات رفاهی از اهم امکاناتی است که علاوه بر معماری ایرانی مجموعه که با بهره گیری از تکنولوژی مدرن آن، جلوه های زیبایی را در منطقه خلق کرده است.

این مجموعه با برخورداری از مدرن ترین امکانات رفاهی از قبیل پارکینگ مکانیزه، آسانسور، پله برقی، رستوران، کافی شاپ و… و همچنین معماری داخلی چشم نواز فضایی زیبا و منحصر به فردی را جهت بازدید خریداران مبلمان فراهم نموده است.

آدرس: بزرگراه آیت الله سعیدی، چهار راه یافت آباد

تلفن:  02166230010

بازار مبل پاسارگاد

بازار مبل پاسارگاد واقع در یافت آباد تهران، از بزرگترین و بهترین بازارهای مبل تهران می‌باشد. این بازار مبل با معماری خاصی که الهام گرفته از فرهنگ اصیل ایرانی است که با توجه به نام این مجموعه اصالت پارسی را یادآوری می‌کند، به وسعت 24000 متر مربع در سه طبقه تجاری و سه طبقه پارکینگ اختصاصی برای بازدید کنندگان محترم و راحتی آن ها آماده شده است.
سعی شده تمام فروشگاه‌های مبل پاسارگاد در اختیار برندهای معتبر و معروف ایرانی و خارجی قرار گیرد تا خریداران بتوانند با آرامش خاطر و حداقل وقت از حداکثر انتخاب‌های موجود مطابق انواع سلایق بهره مند شوند. بیش از 60 شرکت و برند معتبر در صنعت مبلمان و دکوراسیون در بازار مبل پاسارگاد مشغول به فعالیت می‌باشند. در هیچ یک از فروشگاه های این مجموعه مبل مشابهی دیده نمی‌شود و هر فروشگاهی به طور انحصاری فعالیت می‌کند.
این مجموعه دارای تاسیسات پیشرفته سرمایشی و گرمایشی، آسانسورهای متعدد، پله‌های برقی، سیستم های صوتی و تصویری پیشرفته، کافی شاپ و فست فود و… می‌باشد.

آدرس: افت آباد، بزرگراه آیت الله سعیدی، خیابان یافت آباد شرقی

تلفن:  02166683030

بازار مبل خلیج فارس

بازار مبل خلیج فارس یکی از بهترین بازارهای مبل تهران است و از پاساژهای بزرگ عرضه کننده انواع مبلمان منزل و سیسمونی است که در انتهای خیابان یافت آباد شرقی واقع شده است. این پاساژ بهمن ماه امسال دهمین سالگرد تاسیس خود را به شکل باشکوهی جشن گرفت. این مجتمع را بعد از بازار مبل شماره یک می توان جزء مدرن ترین و معروف ترین مجتمع های فروش مبلمان در بازار مبل یافت آباد محسوب کرد. این پاساژ در 4 طبقه و با معروف ترین برندهای عرضه کننده مبل استیل، کلاسیک، راحتی و مدرن، سرویس خواب بزرگسال و سیسمونی پذیرای خریداران است.

بازار مبل خلیج فارس به فستیوال ها و جشنواره های فروش مبلمان در بین پاساژها و مراکز خرید مبلمان در یافت آباد مشهور است.

آدرس:  میدان آزادی، بزرگراه آیت الله سعیدی، چهارراه یافت آباد، بازار مبل خلیج فارس

بازار مبل دلاوران

بازار مبل دلاوران یکی از بی‌رقیب‎ترین و بهترین بازارهای مبل تهران به شمار می‌آید. اگر بخواهیم در یک نگاه کلی به تماشای بازار مبل دلاوران بپردازیم باید بگوییم در رده بی رقیب‌ترین بازارهای فروش مبل تهران قرار دارد. اگر می‌خواهید متفاوت‌تر از همیشه به دیزاین داخلی منزل خود بپردازید به شما توصیه می‌کنیم به این بازار بزرگ سری بزنید.

دلاوران یک خیابان عریض و طولانی است که مملو از فروشگاه های مبلمان و سرویس‌های چوب است. امروزه خیابان دلاوران یکی از بی‌نظیرترین بورس‌های فروش مبلمان در تهران شهرت گرفته است. به شکلی که تولیدکنندگان مبل یافت آباد نیز در این بازار بزرگ دستی بر آتش دارند. تنوع بی نظیر محصولات می‌طلبد که ساعت‌ها به گشت‌وگذار در این خیابان پرداخت و تنها به تماشای سرویس‌های مبلمان نشست. شما می‌توانید انواع مبل مدرن، کلاسیک و سلطنتی را با هر قیمتی که مد نظر دارید مشاهده کنید. بدون تردید رقابت بسیار زیاد در این بازار سبب شده است قیمت‌ها بسیار منصفانه و عادلانه تعیین شود تا مشتری‌ها در زمان مقایسه برندها و قیمت‌ها از خرید منصرف نشوند.

آدرس: تهران، خیابان دلاوران، حد فاصل میدان الغدیر تا خیابان سراج

تلفن 02122959440

کندو - بهترین مبل فروشی های تهران

بهترین مبل فروشی های تهران

بازار مبل ونوس

بازار مبل ونوس در سال 1383در محل فروشگاه بزرگ مبل و با حدود 40 سال فعالیت درخشان در عرصه مبلمان و دکوراسیون داخلی در محل کنونی احداث گردید. این مجتمع با گردآوری بهترین های صنعت چوب و مبلمان، گامی بلند در جهت تامین نیاز و سلیقه مشتریان برداشته است.

ویژگی ها و امکانات

  • بازار مبل ونوس شامل 52 واحد فروشگاهی در دو طبقه بورس مبلمان راحتی، استیل، مدرن، کلاسیک می باشد.
  • پارکینگ عمومی با ظرفیت 250 خودرو در دو طبقه
  • دارای 2 دستگاه آسانسور
  • دارای تاسیسات گرمایش و سرمایشی

آدرس: اتوبان آیت الله سعیدی، چهار راه یافت آباد، بازار مبل ونوس

تلفن 02166641278

بازار مبل برنا

بازار مبل برنا نیز جزء یکی دیگر از بهترین بازارهای مبل تهران می‌باشد و در سال 1377 در خیابان بازار مبل یافت آباد راه اندازی گردیده است و مشتمل بر 130 واحد فروشگاهی در سه طبقه می‌باشد. همچنین در بخش انتهای این مجتمع، شش طبقه سالن نمایشگاهی احداث گردیده است که هرکدام از این سالن ها حدود 600 متر مربع مساحت دارند. زیربنای کل مجتمع حدود 11000 متر مربع می باشد و دسترسی به طبقات از طریق آسانسور نفربر و یک دستگاه آسانسور باری و نیز به وسیله ده رشته پله برقی میسر می باشد. تاسیسات گرمایشی و سرمایشی فروشگاه های این مجتمع به صورت اسپلیت مجزا در هر واحد می باشد . متراژ فروشگاه های بازار مبل برنا بین 33 تا 110 متر مربع است.

آدرس: تهران، یافت آباد، بزرگراه آیت الله سعیدی، خیابان یافت آباد شرقی

تلفن: 02166633666

کندو - ارسال پیامک در تهران

بازار مبل چهاردانگه

شهرک صنعتی چهاردانگه یکی از بزرگترین و بهترین بازارهای مبل تهران است. بازار مبل واقع در این شهرک نیز یکی از بازارهای بزرگ آن است. تعداد زیادی مراکز صنعتی و تولیدی در این شهرک فعالیت دارند. شهرک صنعتی چهاردانگه، مجموعه ای متشکل از مراکز متعدد کوچک و بزرگ است. بخش اعظمی از تولیدکنندگان این مجموعه نیز مختص به مبلمان می باشد. این شهرک که در نزدیکی تهران واقع است، در مرکز توجه کارآفرینان مختلف قرار دارد.

شهرک چهاردانگه را می توان قطب تولید و فروش مبلمان در نظر داشت. بازار مبل چهاردانگه تنوعی بی شمار از انواع مبل و اثاث خانه دارد. تنوع کیفیت و قیمت در این بازار عالی است. به نوعی که این بازار مبل، به تنهایی 30 درصد از فروش مبل کشور را تامین کرده است. بسیاری از تولیدکنندگان بازار مبل چهاردانگه، خود در این شهرک فعالیت دارند. از این رو، قیمت‌های این بازار بسیار معقول‌تر است. از طرفی، رقابت زیاد بین فروشندگان این بازار باعث شده است که کیفیت کارها نیز در درجه‌ای بالا قرار گیرد.

آدرس: تهران، اتوبان آزادگان، حد فاصل بزرگراه تهران و ساوه، بزرگراه تهران قم، خروجی اتوبان سعیدی

تلفن:  02122959440

بازار مبل جلیس

یکی دیگر از بهترین بازارهای مبل تهران، بازار جلیس می‌باشد. جلیس فعالیت خود را از سال 1353 آغاز نمود. بیش از سه دهه فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری، جلیس را به سوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. در حال حاضر در فضایی با وسعت 15000 متر مربع و با بهره گیری از پیشرفته‌ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گران بها در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری، انواع میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل شامل میزهای تلویزیون و سرویس های خواب ارائه نموده است.

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان23، نبش کوچه آماج، پلاک1

تلفن 02189354

کندو - معرفی فروشگاه مبل در تهران

معرفی فروشگاه مبل در تهران

 

بازار مبل کوروش

بازار مبل کوروش یکی از بهترین بازارهای مبل تهران است. در این بازار انواع مبل راحت، مبل استیل، صنایع چوبی، سرویس خواب، سیسمونی نوزاد، کاناپه راحتی و… عرضه می شود. مبلمان اصلی ترین وسیله در هر نوع دکوراسیون می باشد که باید به دقت انتخاب شود.

فاز اول بازار مبل کوروش دارای 80 واحد تجاری در 3 طبقه است و دارای امکانات رفاهی از جمله کافی شاپ، آسانسور، سرویس بهداشتی، نمازخانه و اتاق کودک و مادر است. در این واحد تجاری مدل های جدید مبل سلطنتی و دیگر وسایل دکوراسیون منزل به نمایش گذاشته شده است. از دیدنی های این مجموعه بزرگترین لوستر دنیا و قهوه خانه سنتی گنبد آسمان است که در مرتفع ترین نقطه بازار قرار دارد.

آدرس: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، خیابان یافت آباد شرقی

تلفن: 02166210841

 نمونه پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه‌های مبلمان

.

فقط تا فردا

نمایشگاه مبلمان یافت آباد تهران

محصولات خود را با تخفیف می‌فروشد.

.

هر آنچه از یک فروشگاه مبلمان انتظار دارید!
بهترین کیفیت و بیشترین تنوع
آدرس: …

.

دلت یه تنوع میخواد؟
میخوای مبلمانت رو عوض کنی؟
تخفیف ویژه در فروشگاه مبلمان …
فقط تا سه روز

.

امسال عید برنامت چیه؟
اگر قصد خرید مبلمان داری
تخفیف ۱۰ درصدی فروش نوروزی شامل حالت میشه
اینم از عیدی ما
فروشگاه مبلمان …

.

جدیدترین مدل‌ها

برای سخت پسندها

در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع

آدرس فروشگاه: …

سخن آخر

در این مطلب با بهترین بازارهای مبلمان تهران آشنا شدید. در نظر داشته باشید انتخاب مبلمان برای منزل یا محیط کار بسیار زیاد به سلیقه‌ی افراد بستگی دارد. سعی کردیم بازارهایی را به شما معرفی کنیم که برای تمام سلیقه‌ها پیشنهادهای ویژه‌ای داشته باشند.

به نظر شما کدام بازار برای خرید مبلمان بهتر است؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی