امروزه که بازار طراحی دکوراسیون داخلی گرم است، تشخیص بهترین طراحان داخلی کرج از میان انبوه شرکت‌های اجرایی امری دشوار است. از سوی دیگر گسترش و معرفی کسب‌وکار به دغدغه بسیاری از طراحان داخلی بدل شده است. در چنین شرایطی شرکت‌های هوشمند با ارسال پیشنهادهای وسوسه انگیز به مخاطبان، مشتریان احتمالی بسیاری جذب می‌کنند. بله می‌توان با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی در قالب ابزاری کاربردی به نام پنل پیامکی، بخش قابل توجهی از بازار طراحی داخلی را به خود اختصاص داد. به عبارتی پنل پیامکی علاوه بر تبلیغ سودآور برای طراحان داخلی، نیاز مشتریان به طراح داخلی را در کمترین زمان رفع می‌کند. مهم‌ترین خصیصه این پنل، صرفه جویی در وقت و هزینه برای کاربران و مخاطبان است که نباید از آن غافل شد.

ویژگی‌های بهترین طراحان داخلی

طراحی داخلی یکی از حرفه‌های فوق‌العاده کاربردی در ساختمان‌ها و فضای موردنیاز بشر است که به ذوق و استعداد خاصی نیاز دارد. به عبارتی برترین طراحان داخلی علاوه بر تحصیلات آکادمیک و مدرک معتبر، دارای سلیقه و ذوق قابل توجهی هستند.‌ باتوجه‌به اینکه استعداد و توانایی طراحان داخلی از پروژه‌های اجرایی و نمونه‌کارهای آن‌ها مشخص می‌شود، ارائه نمونه کار مناسب ویژگی بهترین طراحان داخلی است.

طراحان داخلی حرفه‌ای با بررسی پروژه و تغییرات مدنظر، هزینه و تایم مورد نیاز برای اجرای پروژه را تخمین می‌زنند. یکی دیگر از خصوصیات بهترین‌ها، اجرای پروژه بر اساس دانش روز طراحی داخلی و خواسته‌های کارفرما است. در واقع اعمال نظر مشتری در کنار تکنیک‌های طراحی داخلی در کیفیت نتیجه پروژه بسیار مؤثر است. با توجه به ارتباط مرتب کارفرما و طراح داخلی طی پروژه، اخلاق و برخورد مجری طرح امری حائز اهمیت است. پیرو این نکته، اهمیت حفظ ارتباط صحیح با مشتری و اطلاع‌رسانی به وی درمورد وضعیت پروژه بیش از پیش می‌شود.

کندو - بهترین طراحان داخلی کرج

بهترین طراحان داخلی کرج

۱۰ تا از بهترین طراحان داخلی کرج

لیست بهترین طراحان داخلی کرج به شرح ذیل است:

تیم دکوراسیون داخلی دکولوکس

تیم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دکولوکس کرج با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در این زمینه جزء بهترین‌ها به شمار می‌آید. خدمات این مجموعه شامل طراحی داخلی واحدهای مسکونی، اداری و تجاری مطابق سبک مناسب فضا و متناسب با نیازی مشتری هستند. دکوراسیون داخلی دکولوکس علاوه بر طراحی داخلی، قابلیت اجرای انواع کاغذ دیواری، کابینت، لمینت و کفپوش‌های مدرن، سقف کاذب و … را دارد. ارائه نمونه کارهای متعدد توسط مجموعه، انتخاب را برای مشتریان نیز آسان می‌کند.

آدرس: کرج، گلشهر، نبش چهارراه پونه، ساختمان شایگان

شماره تماس:۰۲۶۴۳۶۵۴۷۰۰

کندو - ارسال اس ام اس در کرج

دکوراسیون داخلی چیکا

شرکت معماری چیکا یکی از بهترین تیم‌های طراحی داخلی منازل و واحدهای تجاری و اداری است. این مجموعه با طراحی حرفه‌ای و اجرای دقیق دکوراسیون داخلی، فضای مدنظر کارفرما را به بهترین نحو ممکن تغییر می‌دهد. گروه چیکا نماینده توزیع و اجرای انواع کاغذ دیواری‌های برند، انواع کفپوش و سقف کاذب، مدل‌های متنوع کابینت و پرده‌های متنوع است. اجرای سریع پروژه یکی از ویژگی‌های این مجموعه است که تایم تحویل را کاهش می‌دهد.

آدرس: کرج، گوهردشت

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۴۱۱۵۳

گروه دکوراسیون ماهون

طراحی اصولی دکوراسیون داخلی متناسب با فضا و نیاز کارفرما امری تخصصی محسوب می‌شود که در حیطه توانایی گروه دکوراسیون داخلی ماهون است. این مجموعه پس از بررسی‌های لازم امکان طراحی و اجرای انواع سبک‌های سنتی، مدرن، بوهو، کلاسیک، مینیمال و … را دارد. انتخاب متریال متناسب با سبک مدنظر و بودجه موجود یکی از ویژگی‌های قابل توجه متخصصان این مجموعه است. تنوع طرح و نمونه‌های اجرایی ماهون، انتخاب طراحی مناسب را برای مشتریان آسان کرده است. چنانچه قصد تغییر و بازسازی فضا یا طراحی داخلی ساختمان نوساز را دارید، این مأموریت خطیر را به ماهون بسپارید.

آدرس: کرج، بلوار دانش‌آموز، بعد از میدان مادر

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۲۷۶۵۱۳

کندو - گروه دکوراسیون ماهون کرج

گروه دکوراسیون ماهون کرج

شرکت نوین طراحان آروین کاژه

سپردن طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، فروشگاهی و خدماتی به مجموعه آروین کاژه، تصمیمی هوشمندانه است. متخصصان این مجموعه علاوه بر طراحی حرفه‌ای فضای داخلی واحدهای مدنظر، اجرای روف‌گاردن، فضای سبز و … را در کارنامه خود دارند. استفاده بهینه و هوشمندانه از تمام فضای موجود برای کارفرما اهمیت بالایی دارد که از نگاه متخصصان آروین کاژه دور نمی‌ماند. شعار این تیم، ساختن خانه‌ای آرام بخش با کمترین هزینه و زمان است.

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار چهار باندی، حدفاصل خیابان ۲۱۳ و ۲۱۵

شماره تماس: ۰۲۶۳۳۴۲۰۱۵۴۰

دکوراسیون داخلی کنزو دکور

دکوراسیون کنزو کرج  از گروه‌های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حرفه‌ای هستند که خدمات متنوعی به مشتریان ارائه می‌دهند. این مجموعه در کنار طراحی دکوراسیون داخلی نمایندگی انواع درب‌های ضدسرقت، درب اتاق و … دارند. خدمات دکوراسیون کنزو اجرای صفر تا صد دکوراسیون داخلی واحدهای مختلف با استفاده از متریال مناسب است. در واقع این مجموعه تمام امور نصب و اجرای کاغذ دیواری، کفپوش، سقف، کابینت، درب و … را به خوبی انجام می‌دهد.

آدرس: کرج، گوهردشت، بلوار انقلاب، نبش چهارم شرقی

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۴۴۶۱۸

دکوراسیون پاسارگاد

شرکت معماری و دکوراسیون پاسارگاد با کادری مجرب و سابقه‌ای درخشان جزء بهترین طراحان داخلی کرج به شمار می‌آید‌. مشتریان می‌توانند طراحی داخلی فضاهای مختلف مسکونی، تجاری و اداری را به متخصصان این مجموعه بسپارند. طراحی حرفه‌ای اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه، فضای سبز و … توسط طراحان داخلی این مجموعه کارایی و زیبایی فضا را دوچندان می‌کند. استفاده از نرم‌افزارهای طراحی به‌روز در پاسارگاد، امکان طراحی حرفه‌ای و مشاهده طرح اولیه پیش از اجرا را برای مشتریان مهیا می‌کند.

آدرس: کرج، مهر ویلا، بلوار حدادی، چهارراه پونه، بلوار  سرداران غربی

شماره تماس: ۰۲۶۳۳۵۱۳۸۴۰

کندو - دکوراسیون پاسارگاد کرج

دکوراسیون پاسارگاد کرج

گروه مهندسی دیسا

شرکت مهندسی دیسا یکی از طراحان و مجریان پروژه‌های ساختمانی متعدد کرج است که از پرسنل متخصص و حرفه‌ای بهره می‌گیرد. این مجموعه در کنار تطبیق خواسته کارفرما در طراحی داخلی فضا، تغییرات مدنظر را از طریق مودبرد و نمای اولیه به مشتری نشان می‌دهد. با توجه به اینکه اجرای معماری داخلی برای کارفرما امری زمان‌بر است، این مجموعه با قبول اجرای پروژه‌‌ها کار را برای مشتریان آسان می‌کند.

آدرس: کرج، فردیس، فلکه پنجم، بلوار بیات

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۵۹۲۳۲۹

دکوراسیون لارکس

بازسازی و طراحی داخلی حرفه‌ای بنا علاوه بر سواد آکادمیک به تجربه و استفاده از ابزارهای طراحی حرفه‌ای نیاز دارد. گروه دکوراسیون لارکس با استفاده از نرم‌‌افزارهای تخصصی طراحی فضاهای مختلف، ابتدا طرح مدنظر را به‌صورت مودبرد به کارفرما تحویل داده و سپس کار اجرا را شروع می‌کند. این مجموعه با استفاده از متریال مرغوب و مناسب، پروژه‌ای مطلوب را به مشتری تحویل می‌دهد.

آدرس: کرج، مهرشهر

شماره تلفن: ۰۹۱۲۳۶۳۰۳۹۶

نگاه معماران البرز

گروه نگاه معماران البرز، با بیش از ده سال سابقه فعالیت در عرصه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف یکی از بهترین‌های کرج به شمار می‌آید. این مجموعه پس از بررسی نقاط ضعف و قوت فضا، طرح مدنظر را با در نظر گرفتن سلیقه مشتری طراحی می‌کنند. انتخاب سبک مناسب، توجه به اصول رنگ‌شناسی، نورپردازی صحیح و استفاده حرفه‌ای از متریال تنها بخشی از فعالیت گروه نگاه معماران البرز است.

آدرس: کرج

شماره تماس: ۰۹۳۳۶۱۸۷۰۹۳

کندو - نگاه معماران البرز کرج

نگاه معماران البرز کرج

گروه دکوراسیون آژند دکور

طراحی و اجرای حرفه‌ای سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی در حیطه تخصص شرکت‌های مجربی چون گروه دکوراسیون آژند دکور نیاز دارد. این مجموعه مجرب با شناخت انواع سبک‌‌های دکوراسیون داخلی و تسلط به کارایی متریال مختلف، طرحی متناسب با فضا را به کارفرما ارائه می‌دهد. پیشنهاد پکیج‌های مختلف طراحی داخلی توسط این مجموعه نیز امکان انتخاب خدمات مناسب را برای مشتریان فراهم کرده‌ است.

آدرس: کرج، بلوار سرداران شرقی

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۷۴۶۲۹۰

نمونه پیامک کاربردی شرکت‌های طراحی داخلی

در ادامه برخی از نمونه پیامک‌های طراحان داخلی را آورده‌ایم.

  • شما هم دعوتید به همایش بررسی سبک‌های دکوراسیون داخلی توسط مجموعه … زمان برگزاری همایش:  آدرس و شماره تلفن:
  • کارفرمای گرامی مودبرد طراحی داخلی پروژه شما آماده است، لطفاً جهت مشاهده آن تماس بگیرید. مجموعه طراحی داخلی … . شماره تماس:
  • کارفرمای گرامی، خانم/ جناب … پروژه شما در حال اتمام است لطفاً نسبت به پرداخت اقساط پایانی هزینه پروژه اقدام کنید. دکوراسیون…
  • ٪ تخفیف خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تا پایان هفته برای شما که این پیام را دریافت کرده‌اید. تیم طراحی داخلی … آدرس و شماره تماس

سخن آخر

ایجاد و حفظ ارتباطات مؤثر بخش جدایی‌ناپذیر زندگی بشر محسوب می‌شوند که تأثیری شگرف در کار و روابط حرفه‌ای می‌گذارند. در همین راستا، پنل‌های اس ام اس انبوه برای مشاغل خدماتی مختلفی طراحی شده‌اند که علاوه بر جذب مشتری، سبب بهبود ارائه خدمات می‌شوند. تأثیر این ابزار هنگام استفاده و دریافت فیدبک‌ها از مخاطبان و مشتریان بیشتر نمایان می‌شود که پیشنهاد می‌شود به آن توجه ویژه داشته باشید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی