شاید بتوان گفت استفاده از فناوری و تکنولوژی به پیش و پس از پاندمی کرونا تقسیم شد. در زمان پاندمی بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها باید خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دادند و همچنین برخی از مشتریان مجبور بودند به برخی مراکز مراجعه کنند. یکی از مراکزی که با استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه توانست به مشتریان خود خدمات بسیار خوبی را به صورت غیر حضوری ارائه کند، آزمایشگاه‌ها بودند. در شرایط پاندمی بسیاری از این مراکز به منازل بیماران مراجعه می‌کردند اما برای پاسخ دیگر نیازی به مراجعه حضوری نبود و جواب آزمایش را به صورت پیامک برای آنان ارسال می‌کردند. این امر باعث سرعت انجام برخی عمور و همچنین عدم نیاز به مراجعه حضوری به آزمایشگاه‌ها شد. در حال حاضر نیز پس از پشت سر گذاشتن دوران همه‌گیری کرونا بسیاری از آزمایشگاه‌ها نیز از طریق پیامک جواب آزمایش را برای بیماران خود ارسال می‌کنند. چنین کاری باعث افزایش رضایت مشتریان شد و به همین خاطر بسیاری از آزمایشگاه‌ها در شهرهای بزرگی مثل تبریز از پنل‌های ارسال پیامک جهت ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین آزمایشگاه‌های شهر تبریز بپردازیم.

بهترین آزمایشگاه‌ها در شهر تبریز

• آزمایشگاه نوین تبریز
یکی از بهترین آزمایشگاه‌ها در شهر تبریز، نوین است. در این مرکز می‌توانید تست بارداری و تمامی تست‌های بعد از آن ‌را انجام دهید.
آدرس: تبریز، خیابان هفده شهریور، روبروی آموزش وپرورش، ساختمان سهند
شماره تماس: 04135544161

کندو - آزمایشگاه نوین

آزمایشگاه نوین

• آزمایشگاه پلاسما تبریز
یکی دیگر از بهترین آزمایشگاه‌ها در شهر تبریز، پلاسما بوده که در این مرکز، تشخیص طبی پلاسما با استفاده از جدیدترین و دقیق‌ترین سیستم‌ها زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود همچنین در این آزمایشگاه در بخش‌های بیوشیمی، ایمونولوژی، هورمون و میکروب شناسی و…مشغول ارائه خدمات به شهروندان است. در این مجموعه می‌توانید با خیالی آسوده همه آزمایش‌های مورد نظر خود را زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.
آدرس: تبریز، خیابان آبرسان، روبروی دفتر هواپیمایی هما، ساختمان یاس
شماره تماس: 04136566364

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

کندو - آزمایشگاه پلاسما

آزمایشگاه پلاسما

• آزمایشگاه بهزاد تبریز
از دیگر بهترین آزمایشگاه‌ها در شهر تبریز بهزاد است. در این مجموعه انواع آزمایش‌های تخصصی با دقت بسیار زیاد و جدیدترین دستگاه‌ها انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، اول خیابان آذربایجان، نبش چهارراه آخونی
شماره تماس: 04132873125

کندو - آزمایشگاه بهزاد

آزمایشگاه بهزاد

• آزمایشگاه دانش تبریز
یکی دیگر از بهترین آزمایشگاه‌های خصوصی در شهر تبریز، دانش است که در این مرکز، انواع تست‌های، بیوشیمی عمومی و تخصصی، هماتولوژی و انعقادی، ایمونولوژی و سرولوژی، میکروبیولوژی، مایکوباکتریولوژی(سل)، تشخیص مولکولی، قارچ شناسی، پاتولوژی و سیتولوژی، هورمون شناسی، آنالیز دارویی، غربالگری و … زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، خیابان آزادی، تقاطع گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه زیر زمین
شماره تماس: 04133378777

پنل پیامکی برای آزمایشگاه ها

کندو - آزمایشگاه دانش

آزمایشگاه دانش

• آزمایشگاه سنجش تبریز
یکی دیگر از مراکز بسیار مجهز آزمایشگاهی در شهر تبریز، آزمایشگاه سنجش بوده که بیشتر تجهیزات آن دارای تاییده جهنی می‌باشد.
آدرس: تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه همکف
شماره تماس: 04135570888

کندو - آزمایشگاه سنجش

آزمایشگاه سنجش

• آزمایشگاه دی تبریز
یکی دیگر از بهترین آزمایشگاه‌ها در شهر تبریز آزمایشگاه دی است. این مجموعه زیر نظر دکتران مجرب و همچنین دستگاه‌های روز دنیا آماده ارائه خدمات به مشتریان است.
آدرس: تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، ساختمان پزشکان زکریای رازی
شماره تماس: 04135566173

کندو - آزمایشگاه دی

آزمایشگاه دی

• آزمایشگاه سید حمزه تبریز
یکی دیگر آزمایشگاه‌های خصوصی در شهر تبریز سید حمزه است. در این آزمایشگاه انواع خدمات بیوشیمی، هورمون شناسی، هماتولوژی، سرولوژی، انگل شناسی، میکروب شناسی، ایمنی شناسی، تجزیه ادرار و آزمایش‌های پزشکان متخصص زنان و زایمان در دوران بارداری، انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، خیابان سید حمزه، روبروی مقبره الشعرا
شماره تماس: 04135235591

کندو - آزمایشگاه سید حمزه

آزمایشگاه سید حمزه

• آزمایشگاه رویان تبریز
یکی دیگر از بهترین آزمایشگاه‌های شهر تبریز، رویان است. این مرکز با داشتن تجهیزات روز، آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است.
آدرس: تبریز، خیابان هفده شهریور، برج آذربایجان
شماره تماس: 04135571614

کندو - آزمایشگاه رویان

آزمایشگاه رویان

• آزمایشگاه پاستور تبریز
اگر به دنبال آزمایشگاهی هستید که تست‌های قبل از بارداری به صورت کاملا دقیق برای شما انجام دهد، آزمایشگاه پاستور در شهر تبریز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
آدرس: تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان ایران کلینیک
شماره تماس: 04133353555

کندو - آزمایشگاه پاستور

آزمایشگاه پاستور

• آزمایشگاه پویش تبریز
یکی دیگر از بهترین آزمایشگاه‌ها در شهر تبریز که برای انجام انواع تست‌های جنین و غربالگری‌های چند مرحله‌ای دوران بارداری بسیار دقیق عمل می‌کند، آزمایشگاه پویش است.
آدرس: تبریز، خیابان هفده شهریور، ساختمان سیدالشهدا
شماره تماس: 04135569516

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین آزمایشگاه‌ها در شهر تبریز


• انجام کلیه آزمایش‌ها در محل
آزمایشگاه شفا جهات رفاه حال شما عزیزان کلیه تست‌های آزمایشگاهی را در محل مورد نظر شما انجام می‌دهد.

• خانم رضایی عزیز
جواب تست آزمایش شما آماده شده است. جهت نمایش روی لینک زیر کلیک کنید.

• آقای رحیمی عزیز
جواب تست شما آماده شده است برای دریافت آن می‌توانید روی لینک زیر کلیک کرده و یا به صورت حضوری به آزمایشگاه شفا مراجعه کنید.

• آزمایشگاه شفا
انجام کلیه تست‌های پیش از بارداری با به روزترین تجهیزات روز دنیا.

• افتتاح آزمایشگاه شفا در شهر تبریز
مژده به همشهریان عزیز ، آزمایشگاه شفا در شهر تبریز افتتاح شد.


کلام پایانی

بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها برخی از خدمات خود را به صورت غیر حضوری انجام می‌دهند این امر باعث رضایت خاطر بیشتر در مشتریان شده است. از جمله مشاغلی که چنین خدماتی را ارئه می‌دهند آزمایشگاه‌ها هستند که پاسخ آزمایش مراجعه کنندگان را به صورت پیامک برای آنان ارسال می‌کنند. برای ارسال چنین پیامک‌های آزمایشگاه‌ها می‌توانند از پنل‌های ارسال پیامک انبوه استفاده کرده، شماره مراجعه کنندگان را در آن ثبت و جواب آزمایش را به صورت شخصی‌سازی شده برای آنان ارسال کنند و از آنجایی که هزینه این پنل‌های بسیار مقرون‌به‌صرفه است، بسیاری از آزمایشگاه‌ها در شهرهای بزرگی مثل تبریز از آن استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی