رفع و رجوع اصولی مسائل حقوقی در وضعیتی که بسیاری از افراد با مسائل و مشکلات حقوقی متعددی روبه رو هستند، نیازمند کمک وکلای حرفه‌ای و متعهد است. با توجه به تعداد بالای مراجعان وکلا، تنظیم وقت جلسه با موکلان و اعلام وضعیت پرونده‌ها به آنان امری زمان‌بر است. علی‌رغم باور برخی، رسیدگی به امور مذکور و ایجاد ارتباط مستمر با مراجعان به‌صرف هزینه چندانی نیاز نیست. در واقع رمز موفقیت ارتباطات بهترین وکلای دادگستری مشهد و سایر شهرها، استفاده از پیامک انبوه است. این ابزار کاربردی علاوه بر تسهیل امور برای دفاتر حقوقی و وکلا، سبب افزایش رضایت موکلان از نظم موجود می‌شود.

ویژگی‌های بهترین وکلای دادگستری مشهد

برگزیدن وکیل حرفه‌ای از میان جمعیت انبوه وکلای دادگستری نیازمند آگاهی و صرف وقت است. اولین نکته‌ای که هنگام انتخاب وکیل برای پرونده‌های کیفری و حقوقی جلب توجه می‌کند، صداقت و امانت‌داری وی است. با توجه به اینکه در جریان حل پرونده اطلاعات خصوصی شخصی و حقوقی موکل در اختیار وکیل قرار می‌گیرند، امین بودن وی بسیار حائز اهمیت است. پس از امانت‌داری، نوبت به سطح مهارت و تجربه وکیل می‌رسیم، در واقع این مهارت و توانایی وکیل است که مشکل موکلان را رفع و رجوع می‌کند.

روابط اجتماعی قوی و قدرت بیان وکلا از ویژگی‌های لازم و ضروری آن‌ها برای برقراری ارتباط صحیح و حرفه‌ای با موکل و دفاع مطلوب در دادگاه محسوب می‌شود. در نهایت نظم و وقت‌شناسی وکلا در برگزاری جلسات و دریافت مدارک مورد نیاز امری شایان توجه است که به کمک ابزاری چون پنل پیامکی میسر می‌شود.

کندو - ویژگی بهترین وکلای دادگستری مشهد

ویژگی بهترین وکلای دادگستری مشهد

۱۰ تا از بهترین وکلای دادگستری مشهد

لیست تعدادی از بهترین وکلای دادگستری مشهد به شرح ذیل است:

فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای مجرب و کاربلد مشهد است که به شجاعت و امانت‌داری معروف است. این وکیل زبده با بیش از ۱۰ سال فعالیت در عرصه وکالت پرونده‌های خانوادگی، مهاجرتی و … پرونده‌های موفق زیادی دارد. ایشان در عین صداقت و دلسوزی روند دفاع از پرونده موکل را طی کرده و با ارائه راهکارهای سازنده به موکلان یاری می‌رساند. ایشان همچنین در دریافت حق‌الوکاله منصف بوده و مبالغ متناسب با فعالیت انجام شده را دریافت می‌کند. حیطه فعالیت آقای حسینی مقدم شامل وکالت در دعاوی و پرونده‌های کیفری، حقوقی، خانوادگی و طلاق، وکالت افراد مقیم خارج از کشور، تنظیم حرفه‌ای شکواییه و دادخواست است.

آدرس: مشهد، فرامرز عباسی، حدفاصل فرامرز ۱۹ و ۲۱، مجتمع خاتم

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۰۰۳۴۱۷

کندو - استراتژی گاو بنفش در بازاریابی

سید مجتبی علوی

سید مجتبی علوی از وکلای مجرب مشهد است که بیش از ۱۶ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت دارد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری خراسان بوده و از وکلای پایه یک مشهد محسوب می‌شوند. تسلط و تبحر مجتبی علوی در بررسی پرونده‌های قضایی متعدد و ارائه راهکارهای مناسب به موکلین، سبب محبوبیت وی شده است. زمینه‌های فعالیت ایشان شامل پرونده‌های طلاق و دعاوی خانوادگی، ارثیه، ملک و املاک، پرونده‌های کلاهبرداری و … است.

آدرس: مشهد، ابتدای راهنمایی ۱۸، ساختمان ۱۰۳

علیرضا قدیری از بهترین وکلای دادگستری مشهد

جناب علیرضا قدیری از وکلای باسابقه کانون وکلای دادگستری است که مهارت و تجربه‌ای بی‌نظیر در وکالت پرونده‌های قضایی دارد. علیرضا قدیری فارغ‌التحصیل رشته حقوق دانشگاه تهران است و سابقه فعالیت وی در عرصه وکالت به بیش از ۲۵ سال می‌رسد. از فعالیت‌ها و سوابق مهم ایشان می‌توان به عضویت رسمی کانون وکلای مشهد، ریاست هیئت‌مدیره مؤسسه نیک داد فران، بازرس هیات مدیره اتحادیه سراسری کانون وکلای کشور و … اشاره کرد. ایشان همچنین به‌عنوان استاد و مدیر دانشگاه فعالیت مؤثر داشته‌اند. زمینه فعالیت حقوقی ایشان شامل پرونده‌های ملکی، دعاوی حقوقی و کیفری، پرونده‌ها و نزاع‌های خانوادگی و … است.

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، نبش سناباد ۴۲

شماره تلفن: ۰۹۱۵۱۱۵۷۶۶۹

کندو - بهترین وکیل مشهد

معرفی بهترین وکیل مشهد

علی ابراهیمی مهر

به‌جرئت می‌توان آقای علی ابراهیمی مهر با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در عرصه حقوق را به‌عنوان یکی از بهترین وکلای مشهد معرفی کرد. ایشان نیز عضو کانون وکلای مشهد بوده دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری است. تلاش کم‌نظیر علی ابراهیمی در حفظ حق و حقوق موکلین و موفقیت‌های پی‌ در پی ایشان در پرونده‌های قضایی سبب محبوب وی شده است. علی ابراهیمی علاوه بر کار وکالت، به‌عنوان مشاور حقوقی شرکت‌ها و افراد مختلف فعالیت می‌کند. فعالیت ایشان به زمینه خاصی محدود نمی‌شود و در انواع دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به کلاهبرداری، املاک، تنظیم اسناد و … فعالیت دارند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۱۸۶۸۶۲

آریا خاکساران رضوی

آقای خاکساران رضوی از وکلای باسابقه و زبده مشهد است که پرونده‌های قضایی موفق بسیاری در رزومه خود دارد. آریا خاکساران با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، حدود ۲۰ سال در حوزه وکالت فعالیت می‌کند. ایشان با تسلط و تبحری که به امور حقوقی دارند، راهکارهای مطلوبی به موکلین ارائه می‌دهند. توانایی آقای خاکساران در تنظیم قراردادهای مالی، بررسی اسناد مختلف و … مهارت داشته و به‌عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می‌کند.

آدرس: مشهد، خ ابن سینا، مقابل خ پاستور، جنب بوستان سینا

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۰۵۰۵۶۲

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

مهناز دلاویز

خانم مهناز دلاویز یکی از بهترین وکلای دادگستری مشهد در حوزه پرونده‌های خانوادگی با موضوعات ارث، حضانت، طلاق، مهریه، تمکین و … است. مهناز دلاویز دانشجوی ارشد حقوق خصوصی بوده و در این زمینه فعالیت قابل توجهی دارد. ایشان با رفتار حرفه‌ای در محیط کار و تبحری که در وکالت دارند، نظر مثبت بسیاری از موکلین را جلب کرده‌اند. رازداری و دلسوزی خانم دلاویز نظر مثبت بسیاری از کاربران را جلب کرده است.

آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم

سید مسعود حیدری

مسعود حیدری از وکلای مجرب و محبوب دادگستری مشهد محسوب می‌شود که بیش از هشت هزار پرونده حقوقی موفق دارد. ایشان علاوه بر تبحر و مهارتی که در مفاهیم حقوقی دارند،  از دیدگاهی ریزبینانه و حرفه‌ای نیز برخوردار هستند. حوزه‌ فعالیت ایشان شامل پروند‌ه‌های مالی و اقتصادی، خانوادگی، پرونده‌های کیفری و حقوقی و … است.

آدرس: مشهد، بلوار هاشمیه

شماره تلفن: ۰۹۱۵۱۰۸۲۸۶۶

کندو - بهترین وکلای مشهد

بهترین وکلای مشهد

ابوالفضل علیزاده مقدم از بهترین وکلای دادگستری مشهد

با استناد به اینکه مهارت و تبحر وکیل وجه تمایز بهترین وکلای دادگستری از سایرین است، آقای ابوالفضل علیزاده مقدم از وکلای محبوب مشهد محسوب می‌شود. ابوالفضل علیزاده مقدم در طول ۱۴ سال فعالیت گسترده‌ای که در عرصه وکالت داشته، بیش از هشت هزار پرونده موفق دارد. فعالیت ایشان تنها به یک حوزه محدود نمی‌شود و شامل موارد ذیل است:

دعاوی حقوقی

پرونده‌های  کیفری

پرونده‌های خانوادگی

دعاوی ملکی

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی ۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۱۷۰۲۱۱

وکلای دادگستری و بازاریابی و اطلاع رسانی پیامکی

سیده عاطفه مجیدی

سیده عاطفه مجیدی از وکلای باسواد مشهد است که مدرک ارشد حقوق بین‌المللی دارد. ایشان از دانشجویان برگزیده دانشگاه تهران بوده و با نمرات بالا فارغ‌التحصیل شده‌اند. خانم مجیدی پرونده‌های موفق قابل توجهی در رزومه خود دارد که سبب اعتمادسازی بین ایشان و موکلین می‌شود. حوزه‌های فعالیت ایشان در امور قضایی شامل موارد ذیل هستند:

دعاوی حقوقی چون؛ ارث، تنظیم اسناد رسمی، فسخ قراردادها، پرونده‌های مربوط به مالک و مستأجر

پرونده‌های کیفری مانند؛ سرقت، کلاهبرداری، روابط نامشروع، جعل، مواد مخدر و …

دعاوی خانوادگی و مابین زوجین اعم از طلاق، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه، تمکین و …

آدرس: مشهد، بلوار احمد آباد، بلوار ابوذر غفاری

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۷۸۷۷۴۸

مجید شادمان

آقای مجید شادمان از وکلای خوش‌آوازه مشهد محسوب می‌شود که مدیر عامل مؤسسه حقوقی هم است. ایشان با دقت و صبری که در مطالعه دعاوی حقوقی دارند، راهکارهای فوق‌العاده‌ به موکلین ارائه می‌دهند. مجید شادمان قابلیت قبول پرونده وکالت در تمامی حوزه‌های حقوقی را دارد و در همه زمینه‌های حقوقی، کمک‌های شایان توجهی به مراجعان می‌کند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی ۳

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۰۸۸۸۲

 

کندو - وکلای دادگستری مشهد

وکلای دادگستری مشهد

نمونه پیامک‌های کاربردی وکلای دادگستری

نقش پیامک‌ انبوه در بهبود خدمات وکلا و افزایش رضایت موکلین بر کسی پوشیده نیست. از‌این‌رو تعدادی از پیامک‌های کاربردی این حرفه تخصصی را در ادامه آورده‌ایم:

تنظیم حرفه‌ای قرارداد و اسناد معاملاتی توسط بهترین وکیل مشهد آقای … با دستمزدی منصفانه.  شماره تماس:  آدرس:

از شروط ضمن عقد خبر داری؟ مؤسسه حقوقی … راهنما و مشاور تخصصی زوجین در تنظیم شروط عقدنامه با سابقه درخشان در زمینه پرونده‌ها و دعاوی حقوقی.  شماره تماس:   آدرس:

موکل گرامی جناب/ خانم … لطفاً کپی سند اتومبیل به شماره پلاک … را جهت رسیدگی به پرونده، هر چه سریع‌تر به دفتر وکالتی … تحویل دهید.  دفتر وکالتی … آدرس:   شماره تماس:

جناب/ خانم … جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده … در تاریخ … برگزار می‌شود. لطفاً در موعد مقرر حضور به هم رسانید. دفتر وکالتی آقای …  شماره تماس:    آدرس:

سخن پایانی

برخلاف تصور برخی وکلا و مراجعان آن‌ها، تبلیغات موسسه‌های حقوقی و وکلا امری مهم در افزایش سطح خدمات حقوقی به همشهریان و شناسایی وکلای مجرب می‌شود. با توجه به ضیق وقت وکلا در انجام تبلیغات به روش‌‌های مختلف، انتخاب پنل پیامکی به‌عنوان ابزاری چندکاره برای بهبود خدمات امری هوشمندانه است. در واقع وکلا می‌توانند تنها با یکبار صرف هزینه، مدت‌ها از امکانات پنل پیامکی در راستای پیشبرد اهداف خود بهره بهره‌ بگیرند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی