تهران یکی از شهرهای پر رفت و آمد در ایران به شمار می رود زیرا پایتخت کشور است و بسیاری از افراد برای انجام کارهای اقتصادی، تحصیلی و غیره وارد این شهر می شوند. مطمئنا هر فرد بعد از ورود به تهران باید به فکر هتل یا مسافرخانه برای اقامت باشد تا بتواند شب را در آن سپری کند. همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد قدرت مالی برای پرداخت هزینه اقامت در هتل را ندارند به همین دلیل به دنبال بهترین مسافرخانه ها تهران هستند. این مسئله باعث شده است که ما تصمیم بگیریم در این مقاله ۱۰ نمونه از بهترین مسافرخانه های موجود در تهران را به شما معرفی کرده و هر کدام را به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم تا شما زمانی که وارد تهران می‌شوید بتوانید در یک فضای خوب و آرام مستقر شوید.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم شما با مطالعه این مقاله با ویژگی‌های برجسته بهترین مسافرخانه های تهران آشنا خواهید شد. از سوی دیگر به آدرس ۱۰ تا از بهترین مسافرخانه ها تهران هم دسترسی پیدا خواهید کرد. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای به دست آوردن اطلاعات ذکر شده تا پایان این مقاله با ما در مجله کندو همراه باشید.

ویژگی های برجسته بهترین مسافرخانه ها تهران

در گام اول بهتر است اطلاعاتی را در مورد ویژگی های برجسته ای که یک مسافر خانه باید داشته باشد تا در لیست تاپ تن مسافرخانه های تهران قرار بگیرید را در اختیار شما قرار دهیم. بسیاری از افراد بر این باور هستند که مسافرخانه جای مناسبی برای اقامت نیست و ترجیح می دهند بیشتر در هتل اقامت کنند. اما بهتر است بدانید تمام مواردی که توسط هتل برای شما فراهم می شود را مسافرخانه هم می تواند برای شما فراهم کند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید مسافرخانه هزینه کمتری را برای شما به همراه داشته باشد. از سوی دیگر این روزها اکثر مسافرخانه ها خدماتی مانند خدمات هتل ارائه می کنند برای مثال صبحانه برای مسافری در نظر میگیرند و فضای تمیز و آرامی برای مسافر فراهم می کنند.

لازم به ذکر است بدانید بسیاری از مسافرخانه ها برای این که بتوانند خدمات بهتری ارائه کنند بعد از اینکه شما اتاق را تحویل دادید برای شما پیامک نظرسنجی ارسال می‌کنند تا از درصد رضایت یا نارضایتی شما در مورد اقامتتان در مسافرخانه مطلع شود و نقاط ضعف را برطرف کنند. این مسئله نشان دهنده این است که مسافر خانه ها هم روز به روز در حال پیشرفت هستند و به دنبال این مسئله می‌باشند که فضای آرام و منحصر به فرد را برای مسافران فراهم سازند.

کندو - ارسال پیامک در تهران

در ادامه بهتر است به ارسال پیامک در ایام مختلف و مناسبت های خاص اشاره کنیم که در اکثر موارد به همراه این اس ام اس ها یک کد تخفیف در اختیار مسافر قرار داده می شود تا وی ترغیب گردد مجدداً در سفر به تهران از آن مسافرخانه استفاده کنند. در نهایت می‌توان به این استنباط رسید مسافرخانه ای میتواند در لیست بهترین مسافرخانه ها تهران قرار  بگیرد که در کنار خدمات منحصر به فرد و ویژگی های بارز، با استفاده از روش های نوین تبلیغات و ایجاد تعامل با مسافران و تبدیل آنها به مشتری بالقوه، تعداد افرادی که علاقمند هستند در آن مسافرخانه اقامت داشته باشند را افزایش دهید.

ویژگی های برجسته بهترین مسافرخانه ها تهران

ویژگی های برجسته بهترین مسافرخانه ها تهران

معرفی و بررسی 10 تا از بهترین مسافرخانه ها تهران

در این بخش از مقاله تصمیم داریم شما را با ۱۰ نمونه از بهترین مسافرخانه ها تهران آشنا کنیم و اطلاعات دقیق در مورد هرکدام در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با مسافرخانه های برتر تهران و دستیابی به آدرس آن ها پاراگراف مربوط به هر مسافر خانه را با دقت مطالعه کنید.

 مهمانپذیر خانه تهران

اولین مسافرخانه ای که قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم مهمانپذیر خانه تهران است. توجه داشته باشید این مسافرخانه در چهار طبقه ساخته شده است و دارای ۳۳ اتاق می باشد. مطمئنا یکی از موارد بسیار مهم برای اکثر مسافرها موقعیت مکانی مسافرخانه می باشد به همین دلیل بهتر است ذکر کنیم موقعیت مکانی مهمانپذیر خانه تهران در منطقه ۷ است.  در ادامه بهتر است ذکر کنیم با اقامت در این مسافرخانه شما به مترو، اتوبوس و تاکسی دسترسی آسانی خواهید داشت. لازم به ذکر است بدانید که این مهمان پذیر مانند بسیاری از هتل ها دارای لابی، صندوق امانات، میز آرایش، مبلمان داخل سرویس و بسیاری از ویژگی های دیگر می باشد. در انتها این بخش از مقاله بهتر است ذکر کنیم شما با اقامت در این هتل می‌توانید از موزه ملک الشعرای بهار، خانه هنرمندان، پارک سرسبز، کلیسای یونانی مریم مقدس و بسیاری از بناهای تاریخی و گردشگری دیگر دیدن فرمایید زیرا این بنا و فضاها به این مسافرخانه نزدیک می باشند.

کندو - مهمانپذیر خانه تهران

مهمانپذیر خانه تهران

مهمانپذیر نیکو

دومین مسافرخانه که قصد داریم به شما معرفی کنیم مهمانپذیر نیکو است. لازم به ذکر است بدانید این مسافرخانه هم در چهار طبقه ساخته شده است اما تنها ۲۳ اتاق دارد. در ادامه بهتر ازست ذکر کنیم که شما با اقامت در این مسافرخانه به مترو دسترسی مناسبی خواهید داشت. اگر بخواهید در اطراف این مهمانپذیر به گذر زمان بپردازید می توانید از موزه دکتر چمران، حمام نواب، موزه مدرس، کاخ گلستان، عمارت مسعودیه و غیره دیدن فرمایید. برای اقامت در این هتل باید به آدرس  تهران، تقاطع خیابان پانزده خرداد، خیابان مصطفی خمینی، چهارراه سیروس پلاک۳۲۰ مراجعه نمایید.

کندو - مهمانپذیر نیکو

مهمانپذیر نیکو

مهمانپذیر نادر

اگر به دنبال یک مسافرخانه هستید که در کنار هزینه مناسب، فضای قدیمی و کلاسیک داشته باشد بهترین گزینه برای شما مهمانپذیر نادر است. لازم به ذکر است بدانید این مسافرخانه در خیابان ناصرخسرو، روبروی شمس العماره واقع شده است و شما می‌توانید یک اقامت دل دلچسب و دلپذیر را در این مسافرخانه تجربه کنید.

کندو - مهمانپذیر نادر

مهمانپذیر نادر

مهمانپذیر مشهد

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند در مسافرخانه هایی اقامت داشته باشند که تعداد طبقات آنها و تعداد واحدهای آن ها کم باشد تا آرامش بیشتری را تجربه کنند. این نکته را در نظر داشته باشید مهمانپذیر مشهد که در مرکز شهر تهران بزرگ قرار دارد در دو طبقه ساخته شده است و تنها ۱۸ اتاق دارد. درنتیجه فضای آرام را می تواند برای شما به ارمغان بیاورد. اگر قصد دارید در این هتل اقامت داشته باشید باید به آدرس میدان امام خمینی، خیابان امیرکبیر، مقابل مسجد سراج الملک، پلاک ۳۸۸٫ مراجعه کنید.

مهمانپذیر گلها

مهمانپذیر گلها یکی از مهمانپذیر هایی است که مسافران زیادی در روز برای اقامت به آنجا مراجعه می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید این مسافرخانه به بناهای تاریخی و گردشگری همچون کاخ گلستان، موزه ملی و موزه آبگینه نزدیک است و شما میتوانید اوقات فراغت خود را برای گردش در این فضا ها صرف کنید. در ادامه باید ذکر کنیم که مهمانپذیر گلها در دو طبقه ساخته شده است و ۱۸ اتاق دارد. اگر از لوکیشن این مسافرخانه مطلع نیستید بهتر است بدانید آدرس این مسافرخانه میدان محمدیه، ابتدای مولوی غربی، روبروی بانک ملی، کوچه اخوت نیا می باشد.

مهمانپذیر آرین

یکی دیگر از مسافرخانه هایی در لیست هترین مسافرخانه ها تهران قرار دارد مسافرخانه آرین است. لازم به ذکر است بدانید این مسافر خانه در میدان بهارستان، چهارراه سرچشمه، خیابان امیرکبیر واقع شده است. این نکته را در نظر داشته باشید مهمانپذیر آرین جزو مسافرخانه های پرطرفدار تهران محسوب می شود زیرا فضای آرامی دارد و برای اقامت هزینه کمی نسبت به بسیاری از مسافرخانه ها دریافت می کند.

مهمانپذیر بعثت

مهمانپذیر بعثت مقصد بسیاری از مسافرانی است که به تهران سفر می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید انتخاب مناسبی برای افرادی است که ترمینال جنوب مقصدشان است. اگر بخواهیم به امکانات این مسافرخانه اشاره کنیم باید ذکر نماییم که مهمانپذیر بعثت دارای پارکینگ و رستوران می باشد و خدمات ارزنده ای را به مسافران ارائه می کند.

مهمانپذیر شهسوار

نام مسافر خانه شهسوار بسیاری از افراد را به یاد شمال ایران شهر تنکابن می‌اندازد. نکته جالب این است که مسافرخانه شهسوار از فضای سرسبزی برخوردار است که می‌توانید آن را در تصویر زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است بدانید مهمانپذیر شهسوار برای مسافران خود صبحانه سرو می کند. از سوی دیگر داشتن ویژگی هایی همچون رستوران، کافه و لابی باعث شده است این مهمان پذیر نسبت به بسیاری از سفر مسافرخانه های تهران طرفداران بشتری داشته باشد. در نهایت بهتر است بدانید که این مسافرخانه در چهارراه سرچشمه قرار دارد.

مهمانپذیر سرو تهران

همانطور که می دانید یکی از مهمترین خیابان های تهران خیابان جمهوری است. اگر بخواهیم یکی از بهترین مسافرخانه های موجود در این خیابان را به شما معرفی کنیم باید به مهمانپذیر سرو تهران اشاره نماییم.

مهمانپذیر بحرخزر تهران

آخرین مسافر خانه که قصد داریم شما را آن آشنا کنیم مسافرخانه بحر خزر تهران است. این مسافرخانه سابقه ای طولانی در ارائه خدمات به مسافران در تهران دارد و قدمت آن حدود ۳۰ سال می باشد به همین دلیل در بین 10 تا از بهترین مسافرخانه ها تهران قرار داده شده است. ساختمان این مسافرخانه دو طبقه است و دارای 30 اتاق می باشد. امکاناتی که توسط این مسافرخانه در هر اتاق تعبیه شده است (شوفاژ تلویزیون یخچال سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی و اینترنت رایگان) است. در انتها اگر قصد دارید در مسافرخانه بحرخزر اقامت داشته باشید بهتر است بدانید که باید به آدرس بین چهارراه سرچشمه و میدان امام خمینی (توپخانه) خیابان امیرکبیر غربی جنب مجتمع تجاری سپهر کوچه اوحدی پلاک ۱۲ مراجعه کنید.

5 نمونه پیامک تبلیغاتی که بهترین مسافرخانه ها تهران ارسال می کنند

 در این بخش از محتوا تصمیم داریم 5 نمونه از پیامک های تبلیغاتی که توسط بهترین مسافرخانه ها تهران برای مشتریان ارسال گردید را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

پیامک ارسال شده توسط  بهترین مسافرخانه ها تهران

دنبال بهترین مسافرخانه در تهران هستید؟

قیمت مناسب اتاق، فضای تمیز، اینترنت رایگان و غیره

مسافرخانه شهسوار

آدرس: میدان امام خمینی، خیابان امیرکبیر، مقابل مسجد سراج الملک، پلاک ۳۸۸٫

پیامک مربوط به مناسبت خاص بهترین مسافرخانه ها تهران

سلام هوشنگ عزیز

اومدی تهران بیا پیش من

مهمانپذیر بحرخزر تهران

آدرس: بین چهارراه سرچشمه و میدان امام خمینی (توپخانه) خیابان امیرکبیر غربی جنب مجتمع تجاری سپهر کوچه اوحدی پلاک ۱۲

پیامک جهت ارائه خدمات آنلاین بهترین مسافرخانه ها تهران

از هر جا دوست داری اتاقت رو رزرو کن

صبحانه + اینترنت رایگان

مهمانپذیر گلها

www. ———– .ir

پیامک مربوط به نظرسنجی بهترین مسافرخانه ها تهران

آیا از خدمات مسافرخانه آرین راضی بوده اید؟

1-بله   2-خیر

پیامک بهترین مسافرخانه ها تهران مربوط به تخفیف

25٪ تخفیف برای اقامت در مسافرخانه بعثت تا پایان تعطیلات

با نشان دادن این پیامک از 25٪ تخفیف ویژه ما برخوردار شوید.

سخن آخر

در این محتوا اطلاعات دقیقی نسبت به بهترین مسافرخانه ها تهران در اختیار شما قرار داده شده است و حتی آدرس آن ها را هم درج کردیم تا شما بتوانید به ساده ترین شکل ممکن در یکی از بهترین مسافرخانه ها تهران اتاق رزور کنید. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله توانسته باشد به سوالات شما پاسخ بدهد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی