شاید در چند سال اخیر، جمله: «دیگه همه چیز تغییرکرده!» را بسیار شنیده باشید. اما درست است در چند سال اخیر همه چیز تغییر کرده است، حتی تحول بزرگی در دنیای مارکتینگ به وجود آمده است. یکی از این تغییرات این است که همه فروشگاه‌های بزرگ و کوچک، صاحبین مشاغل و کسب‌وکارها همه و همه در مقابل محصول یا خدماتی که به مشتریان ارائه کرده‌اند، وظیفه دارند رضایت مشتریان را جلب کنند. این جلب رضایت به آن معنا نیست که تا هر زمان که محصول کیفیت خود را از دست داد فروشنده آن‌را تامین کند، به این معناست که فروشنده تعامل خود را با مشتریان حفظ کند. یکی از روش‌هایی که جهت حفظ تعامل با مشتریان، در چند سال اخیر بسیار کاربرد دارد، استفاده از پنل‌های پیامکی است. استفاده از چنین پنل‌هایی بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و قابلیت دریافت پیام از مشتریان را فراهم می‌سازد، این یعنی حفظ تعامل با مشتریان.
یکی از مشاغلی که بسیار نیازمند حفظ تعامل با مشتریان است، فروشگاه‌های لوازم موسیقی بوده که در شهرهای بزرگی مثل تبریز بسیار کاربردی است و چنین فروشگاه‌هایی می‌توانند به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان از طریق پنل با آن‌ها در ارتباط باشند. در واقع استفاده از پنل برای فروشندگان لوازم موسیقی بسیار ضروری است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر تبریز بپردازیم.

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر تبریز

• پیانو باربد
یکی از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر تبریز، باربد است که در آن می‌توانید انواع سازها را با توجه به قیمیت مورد نظر خود خریداری کنید. لازم به ذکر است که پیانو باربد در سایر شهرهای کشور نیز نمایندگی دارد.
آدرس: تبریز، جاده ائل گلی، فلکه خیام، 35 متری سینا، جنب کوی مخابرات
شماره تماس: 041-33800700
وب‌سایت: https://barbadpiano.com/

• گالری سئوگی موزیک
اگر عاشق سازهای سنتی هستید می‌توانید در گالری سئوگی موزیک در تبریز آن را با بهترین کیفیت خریداری کنید. در واقع این فروشگاه یکی از بهترین مراکز تهیه لوازم موسیقی در شهر تبریز است که مشتریان خاص خودش را دارد.
آدرس: تبریز، خیابان امیر خیز، خیابان امیرباغی
شماره تماس: 09143078667

کندو-معرفی 10 تا از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در تبریز

گالری سئوگی موزیک

• گالری موسیقی ملودی
یکی دیگر از بهترین مراکز انواع لواز موسیقی در شهر تبریز ملودی است که فروشنده تخصصی آلات و لوازم جانبی موسیقی و تعمیر انواع سازها را نیز انجام می‌دهد.
آدرس: تبریز، نصف راه‌، پاساژ رویال، طبقه یک
شماره تماس: 09146136998

• گالری آماج موزیک
یکی دیگر از فروشگاه‌های تخصصی انواع لوازم موسیقی در شهر تبریز، آماج موزیک است. در این فروشگاه به دنبال هر گونه سازی که باشید، می‌توانید با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی آن‌را تهیه کنید.
آدرس: تبریز، بلوار امام خمینی، نبش بازار کبود، پلاک 17
شماره تماس: 041-35253825

کندو - لوازم موسیقی عبدالهی

لوازم موسیقی عبدالهی

• فروشگاه آلات موسیقی رهاوی
فروشگاه لوازم موسیقی رهاوی در شهر تبریز، از آن دسته فروشگاه‌هایی است که هر آنچه که به آن نیاز دارید را زیر یک سقف فراهم آورده است. در این فروشگاه می‌توانید، انواع ساز، لوازم جانبی، ملزومات تعمیرات و آچارهای مخصوص سازهای مختلف را با بهترین کیفیت تهیه کنید.
آدرس: تبریز، ولیعصر، بین فلکه بازار و شریعتی، روبروی ساختمان ارین
شماره تماس: 041-33297260

• فروشگاه ساز سنتر
یکی از کامل‌ترین فروشگاه‌های لوزام موسیقی در شهر تبریز، ساز سنتر است. در این فروشگاه می‌توانید انواع سازهای زهی، ضربی، کوبه‌ای و …. را تهیه کنید.
آدرس: تبریز، خیابان باغشمال جدید ( شهید نقوی)، روبروی کوچه خانپور
شماره تماس: 04133256234
وب‌سایت: https://sazcenter.com/

کندو - سازسنتر تبریز

سازسنتر تبریز

• خدمات موسیقی ایدین سس
یکی از بهترین مراکز تهیه ابزارآلات موسیقی و لوازم کمک آموزشی در شهر تبریز، فروشگاه ایدین سس است. در این فروشگاه انواع سازها را می‌توانید با بهترین کیفیت خریداری کنید.
آدرس: تبریز، چوستدوزان، خیابان چایکنار
شماره تماس: 09144133458- 09144133458

• فروشگاه لوازم موسیقی حسینی
نام آشنای فروشگاه لوازم انواع لوازم موسیقی در شهر تبریز، فروشگاه حسنی است که انواع سازهای، زهی، ضربی، کوبه‌ای و … را می‌توانید در آن تهیه کنید.
آدرس: تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، پاساژ حسینی
شماره تماس: 041-33310310

کندو - لوازم موسیقی ایدین سس

لوازم موسیقی ایدین سس

• گالری موسیقی جانفزا
اهالی موسیقی می‌دانند که قرار گرفتن در میان انواع سازهای می‌تواند باعث شود که ساعت‌ها در میان آواهای خوش گم شد بی آنکه نوازنده‌ای مشغول به نواختن آن باشد. گالری موسیقی جانفزا نیز یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر تبریز است که می‌توانید ساز مورد نظر خود را با بهترین کیفیت در آن تهیه نمایید.
آدرس: تبریز، باغ شمال، خیابان نعل بندی پور، خیابان پاستور جدید
شماره تماس: 04133377787

• فروشگاه آلات موسیقی عبدالهی
اگر از آن دسته افرادی هستید که آموزش موسیقی را به تازگی شروع کرده‌اید و یا به صورت حرفه‌ای سازی را دنبال می‌کنید، در فروشگاه آلات موسیقی عبدالهی می‌توانید انواع سازهای مربوط به افراد مبتدی و حرفه‌ای را با بهترین کیفیت خریداری کنید.
آدرس: تبریز، سه راه امین، پاساژ امت، زیرزمین، پلاک44
شماره تماس: 041-33555856

کندو  - لوازم موسیقی جانفزا تبریز

لوازم موسیقی جانفزا تبریز

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در تبریز

• فروش ویژه انواع‌ساز به مدت محدود
فروشگاه لوازم موسیقی جم، فروش ویژه کلیه سازها را تا پایان ماه جاری تمدید کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت مراجعه کنید.


• امیر عزیز
تعمیر سه‌تار شده انجام شده است. لطفا برای هماهنگی ارسال با فروشگاه تماس بگیرید.


• سحر عزیز
گیتار مورد نظر شما مجدد شارژ شد، برای خرید اینترنتی می‌توانید به سایت مراجعه کنید.


• جشنواره فروش با تخفیف ویژه
فروشگاه لوازم موسیقی جم، به مناسبت شروع فصل تابستان، کلیه سازهای‌های خود را با قیمتی استثنایی به فروش می‌رساند.


• فروش اقساطی انواع ساز بدون چک و ضامن
فروشگاه لوازم موسیقی جم، کلیه‌ سازهای خود را به صورت اقساطی به فروش می‌رساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید عدد 1 را ارسال فرمایید و یا به سایت مراجعه کنید.

کلام پایانی

روش‌های نوین بازاریابی و تبلیغاتی، این امکان را در اختیار مشاغل و کسب‌وکارها قرار می‌دهند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند. یکی از روش‌هایی که در چند دهه اخیر بسیار مورد توجه مشاغل و همچنین مخاطبان قرار گرفته است، استفاده از روش بازاریابی پیامکی است. در این روش صاحبین مشاغل با ارسال پیامک‌هایی محصولات و خدمات خود را به مشتریان هدف معرفی می‌کنند. چنین روش تبلیغاتی در مشاغلی مثل فروش ابزار آلات موسیقی بسیار کاربردی است چرا که پنل‌های ارسال پیامک انبوه امکان دریافت پیامک از سوی مشتریان را نیز فراهم می‌سازد. این امر موجب ایجاد تعامل بین کسب‌وکارها و مشتریان می‌گردد و هر چه مشاغل بتوانند خدمات بهتری را مشتریان ارائه دهند، میزان رضایت آن‌ها نیز بیشتر شده و در نتیجه خودشان تبدیل به مشتری دائمی شده و همچنین امکان معرفی به سایر دوستان و آشنایان نیز بیشتر می‌شود. از طرفی دیگر استفاده از پنل‌ پیامکی بسیار آسان است به طوری که نیازی به استخدام نیروی متخصص وجود ندارد و لازم است گفته شود که تعرفه‌های شارژ پنل‌های پیامکی بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و مشاغل می‌توانند با توجه به بودجه خود تعرفه و تعداد پیامک مورد نظر خود را خریداری کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی