برای اغلب‌مان بارها پیش آمده که از بوی خوش فردی که در خیابان از کنارمان عبور می‌کند خوشمان بیاید. عطر و ادکلن‌ها به‌عنوان یکی از مکمل‌های مهم استایل روزانه، نقش بسزایی در جذابیت و درخشش افراد ایفا می‌کنند. البته که عطرهای مرغوب و باکیفیت تأثیر بیشتری روی جذابیت داشته و باید در بهترین فروشگاه عطر و ادکلن مشهد در جستجوی آن‌ها بود. اغلب فروشگاه‌های عطر و ادکلن مشتریان خاص خود را دارند؛ اما هیچ کس از مشتری‌ و سود بیشتر بدش نمی‌آید. از‌این‌رو فروشندگان مجرب عطر و ادکلن نیز از سامانه پیامکی برای جذب مشتری و تبدیل آن‌ها به مشتریان دائم بهره می‌گیرند. تبلیغات پیامکی و پیامک‌های اطلاع‌رسانی برای مخاطبان نیز مفید واقع شده و کار آن‌ها را آسان می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین فروشگاه عطر و ادکلن

تفاوت عطرها و ادکلن‌های برندهای مختلف ما را  در خرید دچار چالش می‌کند؛ اما انتخاب یک فروشگاه خوب، خرید محصولی مناسب را برایمان آسان می‌کند. از‌این‌رو در ادامه برخی از ویژگی‌های بهترین فروشگاه‌های عطر و ادکلن را با هم بررسی می‌کنیم.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

  • سابقه مناسب در زمینه فروش عطر و ادکلن

نکته کلیدی درمورد بهترین فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی عطر و ادکلن، سابقه فعالیت آن‌ها در این زمینه است. برای همگان آشکار است، فروشگاهی که زبانزد مردم بوده و سابقه درخشان دارد، محصولات مناسب و باکیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد.

  • تنوع محصول

با توجه به تنوع بیش از حد رایحه عطرها و ادکلن‌ها، بهترین فروشگاه‌ها سعی می‌کنند محصولاتی با رایحه‌های مختلف را به مشتریان ارائه کنند. این مسئله درمورد برند عطرها نیز صدق می‌کند.

  • فروش محصولات برند و اورجینال

مصرف کنندگان و فروشندگان عطر و ادکلن‌ها به کیفیت و ماندگاری عطر و ادکلن‌های باکیفیت واقف هستند. از‌این‌رو بهترین فروشگاه‌ها فروش عطرهای برندهای مطرح و باکیفیت را در اولویت قرار می‌دهند.

کندو - ویژگی‌های بهترین فروشگاه عطر و ادکلن

ویژگی‌های بهترین فروشگاه عطر و ادکلن

  • مشاوره رایگان برای خرید بهتر

تنوع عطر و ادکلن‌ها معمولاً مشتریان را هنگام خرید دچار سردرگمی می‌کنند. ازاین‌رو پرسنل بهترین فروشگاه‌ها با مشاوره خرید رایگان به مشتریان، آن‌ها را در انتخاب یاری می‌کنند.

  • قیمت منصفانه

بسیاری از افراد در کنار توجه به رایحه عطر و ادکلن، به قیمت این کالای لوکس توجه ویژه دارند. در واقع بهترین فروشگاه‌ها با قیمت‌گذاری منصفانه و حتی تخفیفات دوره‌ای، نظر مثبت مراجعان را جلب می‌کنند.

  • تعامل مثبت با مشتری 

برخورد مناسب پرسنل با مشتریان و ارائه خدمات مدنظر با روی گشاده تنها بخشی از مشتری مداری است. تبلیغات مناسب و حفظ ارتباط با مشتری به کمک روش‌های مختلفی چون ارسال پیامک نیز از نگاه بهترین فروشگاه‌ها دور نمی‌ماند.

بهترین فروشگاه عطر و ادکلن مشهد

لیست بهترین فروشگاه های عطر و ادکلن مشهد به شرح ذیل است:

عطر و ادکلن برتر

فروشگاه عطر و ادکلن برتر یکی از مجرب‌ترین و بهترین‌های مشهد در حوزه تأمین عطر و ادکلن اصل برای همشهریان است. این فروشگاه برخلاف ظاهر ساده‌ای که دارد انواع عطر و ادکلن‌های برند و پرطرفدار را به مشتریان عرضه می‌کند. تنوع عطر، ادکلن، اسپری و بادی اسپلش‌های این فروشگاه انتخاب را برای مشتریان آسان‌تر کرده است. پرسنل این فروشگاه از اهمیت مشاوره در انتخاب عطر مناسب آگاه بوده و مشتریان را در انتخاب ایده‌آل راهنمایی می‌کنند. قیمت گذاری محصولات عطر و ادکلن برتر کاملاً منصفانه بوده و اغلب مشتریان از قیمت محصول خریداری شده رضایت دارند.

آدرس: مشهد، ایثار، بلوار طبرسی جنوبی، خیابان سی متری طلاب

آقای عطر، بهترین فروشگاه عطر و ادکلن مشهد

فروشگاه آقای عطر به جرئت بهترین فروشگاه عطر و ادکلن مشهد است که محصولات اورجینال و باکیفیت به مشتریان ارائه می‌کند. این فروشگاه با سابقه درخشانی که در فروش عطر و ادکلن دارد نیاز مشتریان را شناخته و مطابق آن محصولات خود را تهیه می‌کند. قفسه‌بندی مرتب فروشگاه سبب چیدمان زیبا و چشم نواز محصولات و همچنین تسهیل انتخاب برای مشتریان شده است. فروشگاه آقای عطر در کنار محصولات تک و منحصربفرد، پرسنل مجرب و خوش‌برخوردی هم دارد. پرسنل کاربلد این مجموعه مراجعان را در انتخاب عطر یاری کرده و سبب رضایت آن‌ها می‌شوند. موقعیت مکانی مناسب فروشگاه آقای عطر، امکان خرید برای مسافران و زائران را فراهم کرده است.

آدرس: مشهد، برج مهر کوهسنگی، طبقه اول

کندو - بهترین فروشگاه عطر و ادکلن مشهد

بهترین فروشگاه عطر و ادکلن مشهد

عطر عشق

فروشگاه عطر عشق یکی از لوکس‌ترین و بهترین عطر فروشی‌های مشهد است که محصولات برند، اورجینال و پرطرفدار را به مشتریان عرضه می‌کند. عطرهای خاص و خوشبو، ادکلن‌های تلخ و خاص و اسپری‌های با کیفیت تنها بخشی از محصولات متنوع عطر عشق هستند. دیزاین و نورپردازی خاص فروشگاه، محیطی آرام و دلنشین برای مشتریان فراهم کرده است. این فروشگاه دارای پرسنل مجرب و خوش برخوردی است مشتریان را در انتخاب عطر و ادکلن مدنظر راهنمایی کرده و خریدی خاص را برای مشتریان به ارمغان می‌آورند.

آدرس: مشهد، بلوار معلم، حدفاصل معلم ۲۳ و ۲۵

مشهد تستر

فروشگاه عطر مشهد تستر یکی از بهترین فروشگاه‌های عطر و ادکلن مشهد است که محصولات خود را با قیمتی مناسب و به‌صرفه به مشتریان ارائه می‌دهد. این فروشگاه خاص، انواع عطر و ادکلن‌ برندهای شنل، دیور، کالوین کلین، بولگاری، باربری و… را با بسته بندی آکبند به مشتریان عرضه می‌کند. نکته قابل توجه درمورد این فروشگاه، مشاوره رایگان انتخاب عطر متناسب با سن و سال و علاقه شخصی است که سبب انتخابی مناسب و کاربردی می‌شود.

آدرس: مشهد، حرم مطهر، داخل ایستگاه مترو طالقانی

عطر آرسس

فروشگاه عطر و ادکلن آرسس یکی از مجهزترین عطر فروشی‌های مشهد است که دیزاینی خاص و جذاب دارد. مدیریت این فروشگاه روی کیفیت محصولات حساس است از این رو انواع عطر و ادکلن‌های اورجینال برندهای مختلف را به مشتریان عرضه می‌کند. تنوع محصولات از یک سو و مشاوره خرید رایگان از سوی دیگر سبب خریدی فراموش نشدنی از آرسس می‌شود. قیمت عطرهای این فروشگاه مطابق مصوبه اتحادیه تعیین شده و به طور معمول مبلغی مناسب است.

آدرس: مشهد، بلوار امامت

کندو - بهترین فروشگاه عطر و ادکلن

بهترین فروشگاه عطر و ادکلن

عطر اوستا

فروشگاه عطر اوستا با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالین در حوزه عطر و ادکلن فروشی، بهترین و مناسب‌ترین عطرها را به مشتریان ارائه می‌دهد. گالری عطر اوستا دارای محیطی آرام و لوکس است و محصولات آن با نهایت نظم و سلیقه چیدمان شده‌اند. این فروشگاه محصولات دارای رایحه‌های پرطرفدار انواع برندهای فرانسوی، آمریکایی، ایتالیایی و … را در ویترین خود دارند. تنوع قیمت و حجم محصولات عطر اوستا امکان انتخاب عطر اقتصادی برای مناسبت‌های مختلف را فراهم می‌کنند.

آدرس: مشهد، بلوار دانشجو

عطر روحانی

فروشگاه عطر روحانی با ۶ شعبه فعال، به جرئت بهترین فروشگاه عطر و ادکلن مشهد است که نمایندگی‌ برندهای معتبر دنیای عطر و ادکلن را برعهده دارد. این فروشگاه با بیش از ۴۰ سال فعالیت در عرصه فروش انواع عطر و ادکلن، مشتریان خاص خود را دارد. فروشگاه‌های عطر روحانی عطر و ادکلن اورجینال برندهای معروفی چون لوتیر، ژیودان، ناردن و… را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه می‌دهند. مشتری مداری و مهارت پرسنل این فروشگاه نیز سبب افزایش رضایت مشتریان شده است‌. راه اندازی وب‌سایت عطر روحانی نیز امکان سفارش غیرحضوری محصول از سراسر ایران‌ را برای هموطنان فراهم کرده است.

آدرس: مشهد، خیابان راهنمایی، نبش راهنمایی ۱۲

عطر پدیده

عطر و ادکلن پدیده یکی از بهترین فروشگاه‌های حضوری و آنلاین فروش عطر و ادکلن به همشهریان، مسافران و هموطنان در سراسر ایران است. این فروشگاه معتبر با ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات برندهای معتبر، توانسته جایگاه خاصی میان مشتریان پیدا کند. شما می‌توانید هنگام انتخاب عطر از مشاوره رایگان پرسنل مجرب فروشگاه استفاده کرده و محصولی متناسب با سلیقه و شخصیتتان پیدا کنید.

آدرس: مشهد، بلوار خیام ۱۱، حدفاصل هوشیار و نسترن

خانه عطر امین مشهد

فروشگاه عطر امین یکی از فروشگاه‌های تخصصی در زمینه فروش انواع عطر، ادکلن، خوشبو کننده بدن، بادی اسپلش و مام در مشهد است. این فروشگاه محصولات برندهای مختلف را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌دهد. پرسنل فروشگاه با ارائه تستر محصولات، انتخاب رایحه مطلوب را نیز آسان کرده‌اند. تنوع حجم، برند و نوع محصولات عطر امین، انتخاب را برای مشتریان بسیار آسان کرده است.

آدرس: مشهد، کیان سنتر

کندو - خانه عطر امین مشهد

خانه عطر امین مشهد

گالری عطر سون

عطر سون یکی از مجرب‌ترین و متفاوت‌ترین فروشگاه‌های عطر و ادکلن در مشهد است که فضایی خاص و آرام بخش دارد. محصولات فروشگاه عطر سون شامل انواع عطر و ادکلن زنانه و مردانه، تستر، سمپل، عطر مینیاتوری، ادکلن‌های تلخ و خاص و… هستند. این فروشگاه با موقعیت مکانی خاصی که در فرودگاه دارد، امکان خرید سوغاتی لوکس و به‌صرفه را برای مسافران هم فراهم کرده است.

آدرس: مشهد، بلوار فرودگاه، سالن پروازهای داخلی، فریشاپ ترانزیت

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک کاربردی فروشگاه‌های عطر و ادکلن

کارایی پیامک‌ تبلیغاتی در رونق کسب‌وکار فروشگاه‌های عطر و ادکلن بر کسی پوشیده نیست. از‌این‌رو در ادامه تعدادی از نمونه پیامک‌های کاربردی را آورده‌ایم.

  • تنها با دو پیس، استایلتان را تکمیل کنید!    تخفیف ۲۰٪ فروشگاه عطر و ادکلن… عرضه کننده انواع محصولات اورجینال و ماندگار را از دست ندهید.  آدرس:
  • عطر و ادکلن، یک هدیه خاص برای مناسبت‌های مختلف! فروشگاه عطر و ادکلن… عرضه کننده محصولات برندهای معتبر. آدرس:
  • جناب رستگاری ضمن تشکر از انتخاب گالری عطر و ادکلن… خواهشمندیم نظر خود درمورد برخورد پرسنل و کیفیت محصول را با ارسال یک گزینه مشخص کنید.  ۱. خوب   ۲. عالی   ۳. متوسط   ۴. ضعیف
  • هنوز هم عطر خاص خودت رو پیدا نکردی؟   مشاوره رایگان انتخاب عطر بر اساس سلیقه و تیپ شخصیتی شما در فروشگاه عطر و ادکلن…

سخن پایانی

مطلب فوق حاوی لیستی از بهترین فروشگاه های عطر و ادکلن مشهد است که پرسنل مجرب آن‌ها محصولات اورجینال به مشتریان ارائه می‌دهند. این فروشگاه‌ها برای بیشتر دیده شدن و سودآوری مناسب همچنان به تبلیغات و مشتری مداری نیاز دارند. پیشنهاد ما به فروشگاه‌های عطر و ادکلن، استفاده از ابزاری آسان و کاربردی است که کسب‌وکار آن‌ها را رونق می‌دهد. بله پنل پیامکی با امکانات خاصی که دارد یاری رسان بسیاری از مشاغل فروشگاهی و خدماتی در بازاریابی پیامکی محسوب می‌شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی