استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه در چندسال اخیر بسیار مورد توجه مشاغل و کسب‌وکارها قرار گرفته است. چراکه علاوه‌بر جنبه تبلیغاتی بودن آن باعث شده مراجعه حضوری در برخی از مراکز کمتر شود. به طور مثال بسیاری از مراکز رادیولوژی و سونوگرافی با استفاده از چنین پنل‌هایی برخی از اطلاع‌رسانی‌ها را برای مراجعه کنندگان خود پیامک می‌کنند این امر باعث افزایش سرعت در این مراکز و مراجعه کمتر افراد شده است. از دیگر کاربردهای پنل‌های پیامکی به غیر از تبلیغات در این مراکز می‌توان به: امکان ثبت نوبت برای بیماران، ارسال نتایج آماده شده برای بیماران، ارسال پیامک‌های ارزشمند و یادآوری زمان مراجعه اشاره کرد. در حال حاضر بسیاری از مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در شهرهای بزرگی مثل تبریز از چنین پنل‌هایی جهت رفاه حال مشتریان خود استفاده می‌کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 از بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در شهر تبریز بپردازیم.

بهترین مراکز سونوگرافی و رادیولوژی در شهر تبریز

 رادیولوژی و سونوگرافی شمس تبریزی
یکی از بهترین مراکز سونوگرافی و رادیولوژی در شهر تبریز، مرکز شمس تبریزی است که در این مرکز انواع سونوگرافی شامل: سونوگرافی پروستات، سونوگرافی پانکراس، لوزالمعده، شکم، کیسه صفرا و… همچنین انواع رادیولوژی شامل: ریه، قفسه‌سینه و … انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، ابتدای خیابان شمس تبریزی، جنب بانک صادارت
شماره تماس: 04132330795

کندو - رادیولوژی و سونوگرافی کوثر تبریز

رادیولوژی و سونوگرافی کوثر تبریز

• مرکز تصویربرداری پزشکی پژواک
یکی دیگر از بهترین مراکز تصویربرداری تخصصی در شهر تبریز، پزواک بوده که از خدمات آن می‌توان به، انواع خدمات مرتبط با تصویربرداری به صورت دیجیتال با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن برای عموم مراجعان اشاره کرد. در این مرکز انواع، ام آر ای، سی‌تی اسکن، رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، رادیولوژی دهان، رادیولوژی دندان و سنجش تراکم استخوان و همچنین لازم است گفته شود کلیه خدمات این مرکز توسط کادر مجرب و متخصص خانم و آقا انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، خیابان پاستور جدید، بین خیابان ارتش و شهید نالبندی پور
شماره تماس: 04135535666
وب‌سایت: https://pejvakcenter.com/

رادیولوژی و سونوگرافی خزر
یکی دیگر از بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در شهر تبریز، خزر بوده که خدماتی نظیر: رایولوژی-سونوگرافی، کالرداپلر، پانورکس و رادیوگرافی دندان را انجام می‌دهد.
آدرس: تبریز، چهارراه عباسی، مقابل کوی خزر
شماره تماس: 04136582525

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

مرکز تصویربرداری حافظ
یکی دیگر از بهترین مراکز تصویربرداری در شهر تبریز حافظ است. در این مجموعه خدماتی شامل: سونوگرافی مثانه، رحم، تخمدان‌ها، جنین در خانم‌های باردار، چشم‌ها، تیروئید و غدد پاراتیروئید انجام می‌شود. خدمات رادیولوژی نیز شامل: رادیولوژی دستگاه گوارش، لوزه سوم، مثانه و… انجام می‌گردد. لازم به ذکر است که در این مرکز، انواع سی‌تی اسکن شامل: سی تی اسکن کلیه، قلب و عروق، کرونال و سه بعدی نیز انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، خیابان آزادی، روبروی، خیابان گلباد
شماره تماس: 04133346044                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              مرکز تصویربرداری پزشکی کوثر
یکی دریگر از بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در شهر تبریز مرکز تصویربرداری پزشکی کوثر بوده که همشهریان تبریزی می‌توانند با خیالی راحت به این مرکز تخصصی مراجعه کنند.
آدرس: تبریز، تقاطع 17 شهرویور جدید و طالقانی، روبروی خانه معلم شماره 1
شماره تماس: 04135550056

 
کندو - سونوگرافی و رادیولوژی پژواک تبریز

سونوگرافی و رادیولوژی پژواک تبریز

• مرکز تصویربرداری تابش
یکی دیگر از بهترین مراکز تصویربرداری در شهر تبریز مرکز تابش است. در این مجموعه انواع خدمات، رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، سنجش تراکم استخوان، رادیولوژی دهان و دندان، ام آر ای و سی تی اسکن توسط کادر مجرب خانم و آقا و همچنین جدیدترین تجهیزات ارائه می‌گردد.
آدرس: تبریز، خیابان 17 شهریور، بین تقاطع طالقانی و چهارراه باغشمال
شماره تماس: 04135574820
وب‌سایت: https://tabeshmed.ir/

• رادیولوژی و سونوگرافی یاسمین
از دیگر مراکز تخصصی تصویربرداری در شهر تبریز یاسمین است. در این مرکز می‌توانید انواع رادیولوژی و سونوگرافی را زیر نظر کادری مجرب و جدیدترین تجهیزات انجام دهید.
آدرس: تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبروی برج آذربایجان
شماره تماس: 04135541580

• مرکز تصویربرداری پرتو
یکی دیگر از بهترین مراکز خصوصی تصویربرداری در شهر تبریز، مرکز تصویربرداری پرتو است. در این مرکز کلیه خدمات، رادیولوژی، سونوگرافی به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌گردد.
آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه آبرسان، نبش فرهنگیان، ساختمان پزشکان بقراط
شماره تماس: 04133354428

• مرکز تصویر برداری آزادی تبریز
یکی دیگر از بهترین مراکز تصویربرداری در شهر تبریز، مرکز تصویربرداری آزادی است. در این مرکز کلیه خدمات سونوگرافی و رادیولوژی به صورت تخصصی، زیر نظر کادری مجرب و تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، شریعتی جنوبی، کوچه ارک، ساختمان پزشکان
شماره تماس: 04135552706

• مرکز تصویربرداری پزشکی گلگشت
یکی دیگر از مراکز تخصصی تصویربرداری پزشکی در شهر تبریز، گلگشت است. در این مرکز انواه رادیولوژی، سونوگرافی و سی تی اسکن با جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شود.
آدرس: تبریز، خیابان آزادی، نبش گلگشت، کوچه شفا
شماره تماس: 04133371430

کندو - سونوگرافی و رادیولوژی تابش تبریز

سونوگرافی و رادیولوژی تابش تبریز

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در شهر تبریز

استفاده از پنل‌های تبلیغاتی در مراکز سونوگرافی و رادیولوژی می‌تواند کاربردهای دیگر مثل یادآوری وقت و یا ارسال جواب انواع تست باشد. در ادامه به چند نمونه از پیامک‌های مراکز تصویر برداری پزشکی خواهیم پرداخت:
• جناب آقای رضایی
یادآوری می‌شود زمان مراجعه شما به مرکز تصویربرداری شفا روز چهارشنبه مورخ 08/09/1402 ساعت 14:00 می‌باشد. از اینکه به موقع در محل حضور دارید پیشاپیش از شما تشکر می‌کنید.

• خانم احمدی عزیز
جواب رادیولوژی شما آماده شده است. برای دریافت آن می‌توانید روی لینک زیر کلیک کرده و یا به صورت حضوری به مرکز تصویر برداری شفا مراجعه کنید.

• مرکز تصویربرداری تخصصی شفا
انجام کلیه سونوگرافی و رادیولوژی به صورت تخصصی زیر نظر کادر مجرب. برای گرفتن نوبت می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

• تصویربرداری شفا، طرف قرارداد با کلیه بیمه‌ها
مرکز تصویربرداری شفا انجام کلیه خدمات رادیولوژی و سونوگرافی طرف قراداد با کلیه بیمه‌ها.
ارسال عدد 1 برای دریافت اطلاعات بیشتر
لغو عدد2

• سونوگرافی تخصصی جنین
مرکز تصویربرداری شفا، کلیه سونوگرافی‌های دوران بارداری و انواع غربالگری را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

کلام پایانی

بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده و بر این باور هستند رضایت‌مندی آنان باعث جذب مخاطبان بیشتر می‌شود. از جمله مشاغلی که این موضوع برای آنان بسیار حائز اهمیت است، مراکز تصویربرداری است. چنین مراکزی با استفاده از روش‌های نوین مثل استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه، سعی دارند با مراجعه کنندگان خود تعامل بیشتری داشته باشند و برخی از خدمات را به صورت پیامکی برای آنان ارسال کنند. از جمله این خدمات می‌توان به: ارسال جواب رادیولوژی و سونوگرافی به صورت لینک در پیامک، یادآوری وقت مراجعه، ارسال اطلاعات ارزشمند و … اشاره کرد. این امر باعث رضایت خاطر بیشتر در مشتریان می‌شود و از این رو بسیاری از مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در شهرهای بزرگی مثل تبریز، از پنل‌های ارسال پیامک انبوه که یک روش تعاملی بسیار مقرون‌به‌صرفه است استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی