پنل‌های ارسال پیامک انبوه، به غیر استفاده تبلیغاتی این امکان را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد تا با مشتریان خود نیز در ارتباط باشند، چراکه چنین پنل‌های امکان دریافت پیامک از سوی مخاطبان را نیز فراهم می‌سازد. این تعامل در مشاغلی مثل باشگاه‌ها و سالن‌های استخر بدر شهرهای بزرگی مثل تبریز باعث می‌شود تا حس وفاداری مشتریان به چنین مراکزی بیشتر شود. به این صورت که این مراکز می‌توانند اطلاع‌رسانی‌های مهم را در قالب پیام‌های کاملا شخصی‌سازی شده برای مخاطبان خود ارسال کنند. به طور مثال شروع دوره‌های جدید، یادآوری ثبت‌نام، تغییر در ساعت برگزاری کلاس‌ها و… . این امر باعث ایجاد حس رضایت بیشتر در مخاطبان می‌گردد و در واقع استفاده از این پنل‌ها برای مجموعه‌های ورزشی و استخر‌ها یک ضرورت است.

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

بهترین باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های استخر در شهر تبریز

حتما برای شما هم پیش آمده که به باشگاه ورزشی همیشگی خود مراجعه کرده‌ و درست در همان لحظه متوجه شده‌اید که فراموش کرده‌اید دوره جدید را ثبت‌نام کنید. استفاده از پنل‌های ارسال پیامک‌های انبوه این امکان را در اختیار چنین مشاغلی قرار می‌دهد که دوره‌های کلاس‌های ورزشی را به مشتریان خود، یادآوری کنند. این کار باعث می‌شود مشتریان حس بهتری نسبت به مجموعه داشته باشند. چراکه بسیاری از مخاطبان ترجیح می‌دهند بیشتر یادآوری‌های خود را از طریق پیامک دریافت کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین باشگاه‌ها و سالن‌های استخر شهر زیبای تبریز بپردازیم:

ساحل آرام مطهری

یکی از بهترین مراکز ورزشی شهر تبریز، ساحل آرام مطهری بوده که دارای باشگاه بدنسازی و سالن استخر و سونا برای خانم‌ها و آقایان است. این مجموعه بسیار تمیز بوده و ارائه دهنده خدمات با کیفیت عالی به مشتراین است.
آدرس: تبریز، آذر شهر-مجتمع فرهنگی ورزشی تراکتور سازی تبریز
شماره تماس: ۰۴۱-۳۴۲۹۶۱۵۷

کندو - استخر ساحل آرام تبریز

استخر ساحل آرام تبریز

مجموعه 29 بهمن تبریز

یکی دیگر از بهترین مجموعه‌های ورزشی در شهر تبریز، 29 بهمن است. این مجموعه دارای باشگاه بدنسازی، سالن استخر و سونا بوده که طرفداران بسیار زیادی در این شهر دارد.
آدرس: تبریز، خیابان باغشمال، روبروی ورزشگاه تختی
شماره تماس: 04135562999

کندو - مجموعه 29بهمن تبریز

مجموعه 29بهمن تبریز

 پارک آبی هلیا

مجموعه پارک آبی هلیا در شهر تبریز، یکی دیگر از بهترین سالن‌های استخر این شهر را دارد که سالانه میزبان بسیاری از گردشگران است.
آدرس: جاده تبریز-تهران، روبروی پمپ بنزین کندرود
شماره تماس: 04136302020

کندو - پارک آبی هلیا تبریز

پارک آبی هلیا تبریز

سالن استخر شهید مدنی تبریز

اگر از عاشقان ورزش شنا هستید، سالن استخر شهید مدنی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. مجموعه سالن استخر و سونا شهید مدنی یکی از بهترین و تمیزترین سالن‌های استخر این شهر است. از جمله امکانات این مجموعه می‌توان به استخر شنا، جکوزی، حوضچه آب سرد، ماساژ، سونای بخار، بوفه و پارکینگ اشاره کرد.
آدرس: تبریز، خیابان دارایی، میدان کاه فروشان
شماره تماس: 04135265940

سالن استخر نیایش تبریز

سالن استخر نیایش در شهر تبریز، نیز یکی دیگر از مجموعه‌های با کیفیت است که طرفداران خاص خودش را دارد. در این مجموعه سالن استخر، سونا، حوضچه آب سرد و دیگر امکانات در بهترین کیفیت ارائه می‌گردد.
آدرس: تبریز، روبروی تراکتورسازی، کوی رواسان، 15 متری گلشن، مجتمع ورزشی نیایش
شماره تماس: 04134259585

کندو-معرفی 10 تا از بهترین باشگاه‌های ورزشی و استخرهای تبریز

سالن استخر نیایش تبریز

باشگاه بدنسازی هیربد تبریز

نامی آشنا در مجموعه‌های ورزشی در شهر تبریز، هیربد است. در این مجموعه انواع دوره‌های آمادگی جسمانی، پرورش اندام و… زیر نظر مربیان مجرب برگزار می‌گردد.
آدرس: خیابان عباسی، بالاتر از ایستگاه میرآقا، کوی سوم، پلاک 62
شماره تماس: 04135233992

کندو - باشگاه بدنسازی هیربد تبریز

باشگاه بدنسازی هیربد تبریز

 باشگاه بدنسازی شهریاران تبریز

از دیگر مجموعه‌های ورزشی در شهر تبریز، شهریاران است. در این مجموعه انواع کلاس‌های پرورش اندام، وزنه‌برداری، آمادگی جسمانی و … زیر نظر کادری مجرب برگزار می‌شود.
آدرس: تبریز، ائل گلی، نرسیده به فلکه خیام، جنب اداره زمین شناسی
شماره تماس: 04133339083

کندو - باشگاه شهریاران تبریز

باشگاه شهریاران تبریز


 باشگاه بدنسازی راسپینا تبریز

یکی دیگر از بهترین مجموعه‌های ورزشی در شهر تبریز، راسپینا است. در این مجموعه کلیه دوره‌های بدنسازی، آمادگی جسمانی و سایر کلاس‌های ورزشی و تناسب اندام زیر نظر مربیان نام آشنا برگزار می‌گردد.
آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، روبروی کوچه ارگ، اول کوچه چایچی
شماره تماس: 04135550692

کندو - باشگاه بدنسازی راسپینا تبریز

باشگاه بدنسازی راسپینا تبریز

 باشگاه بدنسازی المپیک

افرادی که به دنبال مرکز تخصص بدنسازی در شهر تبریز هستند، می‌توانند به باشگاه المپیک در این شهر مراجعه کنند. در این مجموعه کلیه دوره‌های بدنسازی به صورت تخصصی زیر نظر مربیان با تجربه برگزار می‌گردد.
آدرس: تبریز، دروازه تهران، روبروی خیابان آتشنشانی
شماره تماس: 04133336540

کندو - باشگاه بدنسازی المپیک تبریز

باشگاه بدنسازی المپیک تبریز

باشگاه بدنسازی جزیره تبریز

اگر از ورزشکاران حرفه‌ای در شهر تبریز هستید، حتما نام باشگاه بدنسازی جزیره شنیده‌اید. در این مجموعه دوره‌های بدنسازی حرفه‌ای زیر نظر مربیان مجرب و تجهیزات روز دنیا برگزار می‌شود.
آدرس: تبریز، ولیعصر، توانیرشمالی، جنب پل توانیر، 10 متری کاشان
شماره تماس: 04133301935

کندو - باشگاه بدنسازی جزیره تبریز

باشگاه بدنسازی جزیره تبریز

کندو- اصول تبلیغات پیامکی برای باشگاه و استخر

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های استخر تبریز

پیش از این گفته شد که ارسال پیامک فقط جنبه تبلیغاتی ندارد و کشاغلی مثل باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های استخر نیز می‌توانند جهت تعامل با مخاطبان خود برای آن‌ها پیامک ارسال کنند. در ادامه به چند نمونه از پیامک‌های تبلیغاتی و همچنین اطلاع‌رسانی‌های مهم در چنین مشاغلی خواهیم پرداخت:

• سحر عزیز
تاریخ تمدید دوره کلاس‌های بدنسازی شما در تاریخ ……………….. به پایان می‌رسد. جهت تمدید دوره لطفا با مجموعه ورزشی جم تماس بگیرید.

• تابستون شنا یاد بگیر!
شروع دوره‌های آموزشی شنا، زیر نظر مربیان مجرب در کجموعه ورزشی جم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه و یا عدد 1 را به سامانه ارسال کنید.

• تغییر ساعت کلاس مجموعه ورزشی جم
به اطلاع شما عزیزان می‌رساند، کلیه کلاس‌های ورزشی بانوان و آقایان روز چهارشنبه کنسل شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

• حرفه‌ای ورزش کنید!
مجموعه ورزشی، جم زیر نظر کادر مجرب و تجهیزات روز دنیا، پذیرای شما عزیزان برای دوره‌های تخصصی بدنسازی و آمادگی جسمانی می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر ارسال عدد 1
لغد عدد 2

• ثبت نام ترم تابستانی یوگا برای بانوان
قابل توجه بانوان عزیز، ثبت نام ترم تابستانی یوگا آغاز شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مجموعه ورزشی جم تماس حاصل فرمایید.

کلام پایانی

بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها سعی می‌کنند با فناوری روز همگام شوند، مخصوصا در زمینه تبلیغات و مارکتینگ. یکی از روش‌هایی که این روزها مورد توجه بسیاری از کسب‌وکارها قرار گرفته استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه است. این پنل‌ها تنها جهت تبلیغات استفاده نمی‌شوند. مشاغل می‌توانند با مشتریان خود در ارتباط بوده و اطلاع‌رسانی‌های مهم را برای آن‌ها ارسال کنند، چرا که استفاده از چنین پنل‌هایی بسیار ساده و آسان بوده و همچنین هزینه آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است. از این رو بسیاری از باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های استخر در شهر تبریز از پنل‌های ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات و تعامل با مشتریان خود از آن استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی