بهترین مدرسان خصوصی در مشهد کدام‌اند؟ همانطور که می‌دانید انتخاب یک مدرس خصوصی مناسب، به دلیل تأثیر بسیار زیادی که بر روی پیشرفت و موفقیت دانش‌آموزان دارد، از اهمیت زیادی برخورددار است. اگر ساکن مشهد هستید و به دنبال بهترین مدرسان خصوصی در مقاطع تحصیلی مختلف هستید در این مطلب قصد داریم بهترین مدرسان خصوصی در مشهد را به همراه سابقه کار آن‌ها به شما معرفی کنیم تا در طول دوره تحصیلی خود با کمک گرفتن از ایشان بتوانید پیشرفت بیشتری در دروس خود دداشته باشید.

ویژگی‌های برجسته بهترین مدرسان خصوصی

بهترین مدرسان خصوصی در مشهد دارای ویژگی‌عای منحصربفردی هستند که توانسته‌اند نام خود را در لیست بهترین مدرسان قرار دهند. این ویژگی‌ها شاما موارد زیر است:

انجام کار اضافه بدون چشم داشت و توقع

مدرسین موفق معمولا بدون اینکه توقعی داشته باشند برای شاگردهای خودشان حتی خارج از وقت کلاس زمان‌هایی را در نظر می گیرند و ایشان را برای موفقیت در تحصیل و در زمینه برنامه ریزی و مطالعه درست و … راهنمایی می‌کنند. بهترین اساتید می‌دانند که این وقت‌های اضافه‌ای که در نظر می‌گیرند باعث می‌شود شاگرد ایشان بهتر نتیجه بگیرد و حتی شاگردهای دیگری را هم به استاد معرفی نماید.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

تسلط 100 درصدی بر دروس تدریسی

برای موفقیت در کار تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از این شغل تسلط 100 درصدی بر دروس تدریسی کاملا لازم و ضروروی است. در همان جلسه اول اگر نحوه تدریس خوب و رضایت بخش نباشد کلاس‌ها کنسل می‌گردد. اساتید خوب این نکته مهم و اساسی را می‌دانند و همواره دروس تدریسی خودشان را مرور می‌کنند تا بر آن 100 درصد مسلط باشند. تاخیر در پاسخ دادن به یک سوال یا بلد نبودن پاسخ یک سوال در کلاس‌های خصوصی مساوی است با کنسل شدن کل کلاس‌ها و از دست دادن شاگردی که ممکن بود چند ترم با این استاد کلاس داشته باشد.

حمایت و پشتیبانی کامل از شاگردها تا گرفتن بهترین نتیجه

اساتیدی که در کار تدریس خصوصی موفق هستند و درآمدهای بالایی دارند موفقیت خودشان را در گرو موفقیت شاگردهایشان می‌دانند و تا گرفتن بهترین نتیجه از شاگردهایشان حمایت و پشتیبانی کامل را به عمل می‌آورند. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان برای اینکه بتوانند در امتحان و کنکور نتیجه خوبی بگیرند به حمایت روحی و پشتیبانی نیاز دارند و اساتید خوب این نیاز را برآورده می‌کنند.

ویژگی‌های برجسته بهترین مدرسان خصوصی

در دسترس بودن تا شب امتحان و حتی بعد از امتحان

ممکن است بعضا در امتحان میان ترم دانش آموز یا دانشجویی عملکرد خوبی نداشته باشد و سوالات امتحان خیلی سخت در نظر گرفته شده باشد. در چنین حالتی اگر استاد در دسترس باشد و شاگرد بتواند با ایشان تماس بگیرد می‌تواند کمی از استرس‌ها را کاهش دهد. حرف زدن با شاگرد نباید فقط محدود به کلاس باشد و استاد باید مانند یک دوست خوب همواره در دسترس باشد و حمایت کند.

تعهد به کار تدریس خصوصی برای حصول بهترین نتیجه

بهترین معلم‌های تدریس خصوصی به کار خودشان متعهد هستند. این اساتید حتی اگر قرار داد با شاگرد به گونه دیگری در نظر گرفته شده باشد پیش خودشان فرض می‌کنند کلاس تضمینی است و اگر نتیجه‌ای حاصل نشود هزینه کلاس‌ها به ایشان پرداخت نخواهد شد. تعهدی که اساتید خوب به کارشان دارند باعث می‌شود شاگردهای ایشان حاضر نشوند با استاد دیگری کلاس داشته باشند.

ارزیابی مداوم در طول برگزاری کلاس‌ها

مدرسین خوب به صورت مداوم شاگردهای خودشان و در حقیقت نتیجه کلاس را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و اگر پیشرفت قابل قبول نباشد نحوه برگزاری کلاس‌ها و ارائه درس را تغییر می‌دهند تا شرایط بهتر شود. این اساتید مسئولیت نتیجه را به عهده می‌گیرند و اگر نتیجه ارزیابی خوب نباشد به فکر این هستند که چه کاری باید انجام دهند تا شرایط بهتر شود.

جدیت در کار و داشتن انعطاف در روش تدریس

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان که در کلاس های تدریس خصوصی شرکت می‌کنند ممکن است زیاد عادت به درس خواندن نداشته باشند و یا تنبلی کنند و به درس اهمیت ندهند. در این حالت اساتید خوب معمولا جدیت به خرج می‌دهند و انجام ندادن تمرینات و درس نخواندن را قبول نمی‌کنند. از طرف دیگر، بهترین اساتید در نحوه ارائه درس انعطاف دارند و خودشان را به گونه‌ای تنظیم می‌کنند تا در نهایت کلاس برای شاگرد ایشان مفید باشد.

ایجاد تعامل با دانش آموزان

بهترین مدرسان خصوصی در مشهد با استفاده از شبکه اجتماعی، ایمیل و حتی ارسال پیامک تمام تلاش خود را می‌کنند تا با دانش آموزان خصوصی خود در ارتباط باشند. این پیامک‌ها در برخی از مواقع در مورد نظر سنجی از کیفیت آموزش است تا بتوانند متوجه شوند که چه روشی برای یادگیری دانش آموز مورد نظر مناسب‌تر است. البته در بسیاری از مواقع پیامک تبلیغاتی هم توسط بهترین مدرسان خصوصی برای والدین ارسال می‌گردد و در آن مواردی همچون نزدیک شدن به امتحانات و غیره را متذکر می‌شوند.

 

معرفی بهترین مدرسان خصوصی مشهد

در این بخش به معرفی 10تا زا بهترین مدرسان خصوصی در مشهد پرداخته‌ایم:

فریده صفدری

فریده صفدری، تا به اینجا 1,117 جلسه برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشته‌اند. او می‌تواند به صورت حضوری در شهر مشهد تدریس کند. این استاد همچنین موفق شده است مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس را دریافت نماید.

استاد فریده صفدری در گروه‌های درسی «ابتدایی»، «ریاضی متوسطه اول»، «ریاضی دبیرستان و کنکور»، «دانشگاهی» و «نرم‌افزارها» تدریس خصوصی می‌کند.

 • 2 بار برترین استاد در گروه ابتدایی در فصول مختلف
 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر از موسسه آموزش عالی خیام مشهد
 • تدریس به مدت 6 سال در آموزشگاه‌های رانا، رادمان و نوبنیاد
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس

کندو - بهترین مدرسان خصوصی مشهد

بهترین مدرسان خصوصی مشهد

علیرضا فیضی پور نامقی

تدریس در مدارس نمونه دولتی دخترانه و پسرانه، تدریس در مدارس شاهد دخترانه و پسرانه، مدرس کلاسهای کنکور در اموزشگاه های گاج به مدت 17 سال، مدرس کلاسهای آموزش ضمن خدمت دبیران ریاضی دوره راهنمایی. شهرستان کاشمر، سر گروه انتخابی دبیران ریاضی شهرستان کاشمر به مدت 10 سال متوالی

 • کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه تربیت معلم و سابقه بیش از 30 سال تدریس رسمی آموزش و پرورش
 • تدریس در مدارس نمونه دولتی و شاهد دخترانه و پسرانه
 • مدرس کلاسهای کنکور در اموزشگاه های گاج به مدت 17 سال

سیده سمانه عیدی

سیده سمانه عیدی، تا به اینجا 232 جلسه برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشته‌اند. او می‌تواند به صورت حضوری در شهر مشهد و به صورت آنلاین بر بستر اینترنت تدریس کند.

استاد سیده سمانه عیدی در گروه درسی «زبان های خارجی» تدریس خصوصی می‌کند.

 • کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از موسسه آموزش عالی تابران – مشهد
 • سابقه تدریس در آموزشگاه زبان بعثت به مدت 5 سال
 • تدریس در موسسه زبان بیان به مدت 3 سال

عالیه لطیفی

عالیه لطیفی

با سلام رابطه خوبی با بچه ها دارم و با صبوری زیاد همه اشکالات دانش آموزان رفع میکنم و برای آنها وقت زیادی صرف میکنم و خداروشکر همه دانش آموزان از من راضی بودند همه تلاش خودم برای موفقیت دانش آموزان انجام میدهم

 • کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور
 • سابقه 2 سال تدریس ریاضی ابتدایی به صورت خصوصی
 • تدریس برای آمادگی آزمون های تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی

اعظم سیستانی

اعظم سیستانی 5 سال سابقه‌ی تدریس تمام دروس پایه چهارم وپنجم و ریاضی ششم را دارد. ایشان بیش از 500 ساعت ضمن خدمت گذرانده و به علت علاقه‌ به تدریس، شاگردان خصوصی می‌پذیرد.

 • کارشناسی الهیات و معارف اسلامی و ارشاد از دانشکده علوم حدیث
 • دارای مدرک مهارت های تدریس مقطع ابتدایی
 • سابقه 5 سال تدریس دروس ابتدایی در مدارس غیر انتفاعی

امیر غفرانی

امیر غفرانی، معلم و مدرس رسمی پایه‌های ابتدایی از پایه دوم تا ششم است. ایشان از معلمان رسمی وزارت آموزش و پرورش بوده و در دانشگاه فرهنگیان در رشته علوم تربیتی تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده است. در حال حاضر بیش از 9 سال است که در حال تدریس در پایه‌های ابتدایی از دوم تا ششم می‌باشد.

 • کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه فرهنگیان
 • سابقه 9 سال تدریس در آموزش و پرورش
کندو - بهترین مدرسان خصوصی مشهد

بهترین مدرسان خصوصی مشهد

امیر شهرکی

امیر شهرکی، مدرس درس ریاضی مقطع متوسطه اول و دوم می‌باشد. ایشان همیشه به عنوان یک دانش آموز و دانش پژوه عاشق ریاضی بوده و نقطه قوتشان حتی در زمان تحصیل درس ریاضی بوده است. بنابراین این درس را خیلی مفهومی و عمیق فراگرفته است. تدریس خصوصی موفق زیادی داشته و خوشبختانه به دلیل صبر و انتقال ساده مفهوم شاگردان خصوصی زیادی داشته است. به خاطر علاقه و انگیزه بالا به اینکه شاگردانش بهترین نتیجه را بگیرند دائما سعی کرده خود را به روز نگه دارد.

 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل تابستان 1401
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل بهار 1401

علیرضا کلالی

علیرضا کلالی، کارشناس ارشد ریاضی ازدانشگاه فردوسی مشهد 31سال سابقه تدریس درمدارس نمونه شاهد تیزهوشان وغیردولتی واموزشگاههای کنکور را در مشهد دارد و در حال حاضر بازنشسته فرهنگی و همچنین حدود 2400 ساعت دوره ضمن خدمت برای تدریس ریاضیات و بررسی کتب ریاضی با تغییر دوره ونظام اموزشی قدیم و جدید و ترمی و سالی گذرانده و تجربه تدریس در هر دوره‌ای را داشته است. ایشان مسائل و مفاهیم ریاضی را از طریق حل تمرینات مختلف باتوجه به سطح ونیازدانش اموزان انتخاب و در هر مرحله آنها را سخت‌تر و مفهومی‌تر تدریس می‌کند تا با این روش دانش اموزان راعلاقه‌مندتر و وادار به فکر کردن نماید تا لذت حل مسائل را درک نموده و بتوانند از ریاضی حتی برای کمک گرفتن در درسهای دیگر نیز استفاده کنند.

 • کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه فردوسی مشهد
 • کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه سیستان و بلوچستان
 • سابقه تدریس بمدت 30 سال در مدارس
 • سابقه تدریس خصوصی ریاضیات متوسطه دوم

ماریه مشایخی

ماریه مشایخی هستم. همیشه در دوران دانش آموزی و دانشجویی عاشق ریاضی بوده است، بنابراین این درس را به خوبی و عمیق یاد گرفته است. بعد از اتمام دوران راهنمایی در مدرسه نمونه دولتی، وارد مقطع دبیرستان در مدرسه نمونه دولتی مصلی نژاد شده و موفق به کسب دیپلم ریاضی فیزیک با معدل 19.62 شده است. سپس تحصیلات خود را در رشته مهندسی برق ادامه داده و اکنون دانشجوی ارشد مهندسی برق در دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد. تاکنون در کنار تحصیل چندین تدریس خصوصی نیز داشته است. ایشان سعی کرده خود را به روز نگه داشته و بهترین نمونه سوالات را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. تمام دوره‌های عمومی اداره آموزش و پرورش را نیز گذرانده است.

 • دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه فردوسی مشهد
 • سابقه ی تدریس خصوصی
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس

حامد کرمی مقدم

فارغ التحصیل رشته آموزش زبان انگلیسی (TEFL) از دانشگاه فرهنگیان

دبیر رسمی آموزش و پرورش و مدرس زبان انگلیسی از سطح A1تاC2 درموسسه

برخورداری از استادی جوان، خوش برخورد و با حوصله تدریس به شما بصورت کاملا اصولی و به روز

observe دائمی و ارزیابی پیوسته پیشرفت شما

گزارش جزئی پیشرفت آموزش به والدین

گیم ها وWorksheetهای جذاب به صورت مکمل بر کتاب ها به فرزندان شما تدریس میشود باهدف جلوگیری از یکنواختی و حوصله سر بر بودن کلاس منابع تدریس من کتاب های درسی متوسطهProspectوVisionبرای دانش آموزان

برای بزرگسالان:

American English File به همراه ویدیوهای مربوط Touchstone Solutions Elementary ّFour Corners

برای کودکان و نوجوانان:

Family and Friends, به همراه grammar friends و ویدیوهای مختلف Academy stars برای علاقه مندان به لهجه بریتیش + انواع مختلف Online game + (کار برگ) Worksheets Teen2Teen(مخصوص نوجوانان)

 • کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه فرهنگیان
 • تدریس خصوصی در پلتفرم های آنلاین
 • تدریس به دانش آموزان پایه دوازدهم مدرسه نمونه دولتی عدالتیان
کندو - معرفی بهترین مدرسان خصوصی مشهد

معرفی بهترین مدرسان خصوصی مشهد

نمونه پیامک تبلیغاتی برای مدرسان خصوصی

ارسال پیامک تبلیغاتی برای جذب دانش‌آموزان یکی از کم هزینه‌ترین و راحت‌ترین روش تبلیغاتی محسوب می‌شود. و مدرس خصوصی خیلی آسان می‌تواند با فیلتر سنی که وجود دارد، بانک اطلاعاتی شماره‌های مورد نیاز را بدست آورد و شروع به ارسال پیامک کند. در ادامه با نمونه‌ای از این پیامک‌ها آشنا خواهید شد.

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

کلاس‌های فیزیک و ریاضی، کاملا مفهومی
تقویتی، نمونه دولتی، آمادگی امتحانات نهایی، کنکور، استخدامی
از پایه تا دانشگاه
مدرس و مشاوره ده ها رتبه زیر هزار
تخفیف ویژه برای 3 نفر اول ثبت نامی در هر مقطع

.

کلاس تقویتی عربی
ویژه دانش آموزان رشته ادبیات
آماده سازی برای کنکور و امتحانات ترم
مدرس:
شماره تماس: …

.

آموزش شیمی دبیرستان
ارائه تمام روش های تشریحی و تستی
توسط دبیر دوره متوسطه
شماره تماس: …

.

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک
توسط مدرس دانشگاه
با 20 سال سابقه

.

آموزش هندسه، گسسته، فیزیک و ریاضی
توسط خانم … دبیر آموزش و پرورش
با 15 سال سابقه
شماره: …

سخن پایانی

مدرسان خصوصی یا در آموزشگاه‌ها مشغول به کار هستند و یا در منزل شما حاضر می‌شوند. در موارد دیگر نیز ممکن است شخص به دلیل اهداف کاری یا تجاری یا بحث‌های مهاجرتی نیاز به یادگیری یک زبان خارجی در مدتی کوتاه و فشرده داشته باشند، که در این موقعیت کلاس‌های عمومی نمی‌توانند نیازهای افراد را پاسخگو باشند و لازم است که به طور مستقیم با یک معلم در ارتباط باشند، بنابراین این افراد نیز به کلاس‌های خصوصی روی می‌آورند. ما برای دسترسی راحت‌تر شما عزیزان سعی کردیم 10تا از بهترین مدرسان خصوصی در مشهد را در مجله کندو معرفی کنیم.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی