تبلیغات در برخی از مشاغل و کسب‌وکارها زمان‌های خاص خودش را دارد و صاحبین چنین مشاغلی باید در مدت زمان مشخص شده بتوانند مشتری جذب کنند. یکی از مشاغلی که بسیار وابسته به زمان است، تشریفات مجالس است که در زمان‌های خاصی مثل اعیاد و مناسبت‌های خاص سرشان بسیار شلوغ است و در ماه‌های محرم و صفر مشتریان کمتری دارند. البته تشریفات مجالس تنها برای برگزاری مراسم عروسی و نامزدی نیست و بسیاری مجالس دیگر مثل، تولد، مراسم ختم و … را نیز برگزار می‌کنند. اما استفاده از یک روش تبلیغاتی که کارفرما بتواند زمان دقیق بازاریابی را مشخص کند در این مشاغل بسیار حائز اهمیت است. بازاریابی پیامکی یکی از روش‌های نوین تبلیغاتی بوده که کاربران می‌توانند در زمان مورد نظر خود از آن استفاده کنند. به همین دلیل است که بسیاری از بهترین تشریفات مجالس در شهر کرج از این روش بازاریابی استفاده می‌کنند و در واقع استفاده از آن به یک ضرورت تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین تشریفات مجالس در شهر کرج بپردازیم.

کندو - ارسال اس ام اس در کرج

بهترین تشریفات مجالس در شهر کرج

باغ و تشریفات مجالس سلگی

یکی از بهترین برگزار کنندگان و تشریفات مجالس در شهر کرج که هدف اصلی آن برگزاری بهترین مراسم با هزینه مناسب است، باغ و تشریفات مجالس سلگی است. این مجموعه با داشتن کادری مجرب بهترین خدمات را ارائه می‌کند.
آدرس: کرج، گرمدره، تاجبخش، خیابان باسکول
شماره تماس: 09125853669

کندو - باغ و تشریفات مجالس سلگی کرج

باغ و تشریفات مجالس سلگی کرج

تشریفات مجالس سورا

یکی دیگر از بهترینتشریفات مجالس در شهر کرج، تشریفات مجالس سورا بوده که با داشتن کادری مجرب، برگزار کننده انواع مجالس با بهترین خدمات و کیفیت است.
آدرس: کرج،گوهردشت، بلوار رستاخیز، نبش احداثی 35، پلاک 116، واحد سوم
شماره تماس: 09033605793 – 09337817381

تشریفات مجالس مهر

اگر از آن دستهافرادی هستید که برای برگزاری مراسم خود به دنبال بهترین‌ها هستید، تشریفات مجالس مهر در شهر کرج می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
آدرس: کرج، 45 متری گلشهر ، بین کوکب شرقی و ارغوان شرقی، پلاک 99 ، واحد 5
شماره تماس: 09354114303 – 02633500225

تشریفات مجالس وصال

یکی دیگر از بهترین تشریفات مجالس در شهر کرج که دارای کادری مجرب است، تشریفات مجالس وصال بوده که انواع مراسم را با بهترین خدمات و کیفیت را با داشتن کادری مجرب برگزار می‌کند.
آدرس: کرج، اندیشه ، بین فاز 1 و 2 ، جنب پمپ بنزین پاسارگاد، خیابان اول درختی ، پلاک 27
شماره تماس: 09123691889 – 02665516009

کندو - تشریفات مجالس وصال کرج

تشریفات مجالس وصال کرج

تشریفات مجالس لوتوس طلائی

یکی دیگر از بهترین تشریفات مجالس در شهر کرج لوتوس طلائی بوده که ارائه دهنده خدماتی نظیر: اجرای انواع مجالس در پکیج‌های مختلف متناسب با بودجه مشتریان، معرفی بهترین باغ تالارها، بهترین منو غذایی و همکاری با بهترین آشپزها، بهترین ظروف، بهترین خدمات گل‌آرایی، بهترین و زیباترین سفره عقد و… می‌باشد.
آدرس: کرج، عظیمیه
شماره تماس: ۰۹۱۲۴۶۹۱۸۳۲

تشریفات مجالس شریفی کرج

یکی دیگر از بهترین تشریفات در شهر کرج، تشریفات مجالس شریفی بوده که ارائه کننده خدماتی نظیر، انواع پکیج‌ها با قیمت‌های مناسب در بهترین کیفیت، بهترین منو غذایی، کادری مجرب، معرفی بهترین تیم تصویربردای، موسیقی و … است.
آدرس: کرج، گوهردشت
شماره تماس: ۰۹۰۵۷۸۷۴۲۷۰

تشریفات فاطیماگل

یکی دیگر از بهترین تشریفات در شهر کرج، تشریفات مجالس فاطیماگل بوده که برگزارکننده خاص‌ترین و مجلل‌ترین انواع مراسم با سابقه درخشان 10 ساله است.
آدرس: کرج، مهرشهر
شماره تماس: ۰۹۱۲۹۱۵۳۵۵۲

کندو - تشریفات فاطیماگل کرج

تشریفات فاطیماگل کرج

تشریفات مجالس البرز

یکی دیگر از بهترین مجموعه‌های تشریفات مجالس در شهر کرج که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ همراه با کادری مجرب در زمینه تشریفات و خدمات مجالس آغاز کرده است، تشریفات مجالس البرز است.
آدرس: کرج، جاده محمد شهر، روبروی شهرک نهال و بذر، جنب رستوران جوان
شماره تماس: ۰۲۶۳۶۷۰۲۱۰۸

تشریفات عروسی قصر مریم

تشریفات عروسی قصر مریم یکی دیگر از بهترین تشریفات شهر کرج بوده که ارائه کننده کلیه خدمات جهت برگزاری انواع مراسم شامل: عروسی، تولد، نامزدی، حنابندان و … بوده و از جمله خدمات این تشریفات می‌توان به: بهترین باغ‌ها، آتلیه، فیلمبرداری با مجهزترین دوربین‌ها، گل آرایی و… اشاره کرد.
آدرس: کرج، شهریار
شماره تماس: ٠٩١٢٧۶٩۶٩۴٣

کندو - تشریفات عروسی قصر مریم کرج

تشریفات عروسی قصر مریم کرج

تشریفات مجالس دانیال

اگر به دنبال مراسی خاص و رویایی هستید، تشریفات مجالس دانیال در شهر کرج می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این مجموعه با داشتن کادری مجرب و تجهیزات روز، ارائه کننده جدیدترین انواع طراحی، دیزان و گل‌آرایی انواع مراسم است.
آدرس: کرج، درختی
شماره تماس: ۰۹۱۲۸۶۸۳۰۳۵

• تشریفات رویای شیرین
یکی دیگر از بهترین تشریفات مجالس در شهر کرج تشریفات رویای شیرین است. این مجموعه با داشتن سابقه 15 ساله در امر برگزاری انواع مراسم، با داشتن تجهیزات مجهز و همچنین کادری مجرب، خاطره خوشی را از بهترین مراسم‌ها برای شما به یادگار خواهد گذاشت.
آدرس: کرج، خیابان درختی، سه راه تهران، زیر ساختمان امید ایران
شماره تماس: 09122546926 – 09385683300 – 02633507791
اینستاگرام: @tashrifat_royayeshirin

کندو - تبلیغات پیامکی تشریفات مجالس

تشریفات مجالس ملل

یکی دیگر از بهترین تشریفات مجالس با سابقه 12 ساله در شهر کرج، تشریفات ستیلا بوده، این مجموعه با داشتن تیم مجرب برگزار کننده انواع مراسم با بهترین کیفیت و خدمات است.
آدرس: گوهردشت، خیابان داریوش، چهارراه دوم
شماره تماس: 09125800813 – 02634485907

کندو - تشریفات مجالس ملل کرج

تشریفات مجالس ملل کرج

تشریفات مجالس شبهای رویایی

یکی دیگر از بهترین تشریفات با سابقه 15 ساله در شهر کرج، تشریفات مجالس شبهای روشن است. این مجموعه برگزار کننده بهترین مراسم با بهترین کیفیت است. همچنین این مجموعه دارای تخفیفات ویژه برای فصل‌های پاییز و زمستان است.
آدرس: کرج، گوهردشت، بلوار استقلال، بین 8 و 9 شرقی
شماره تماس: 09122613072 – 09192032495 – 02634479726

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین خدمات مجالس در شهر کرج

• یک شب خاطره‌انگیز با تشریفات دانیال
خدمات تشریفات و مجالس دانیال، شبی به یاد ماندنی را برای شما خواهد ساخت. جهت دیدن نمونه کارها می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

• بهترین مراسم با کمترین بودجه
تشریفات مجالس دانیال، با انواع پکیج‌های متنوع برگزارکننده بهترین مراسم‌ها با بودجه مورد نظر شماست. جهت مشاهده پکیج قیمیت‌ها می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

• تخفیف ویژه تشریفات مجالس دانیال در پاییز و زمستان
تخفیف ویژه‌ برگزاری انواع مراسم در فصل‌های پاییز و زمستان با تخفیفات ویژه در تشریفات مجالس دانیال.

• آلبوم عروسی رایگان با تشریفات لنا
آن دسته از عزیزانی که تشریفات لنا را جهت برگزاری مراسم عروسی، نامزدی و … انتخاب کنند، آلبوم عکاسی را به عنوان هدیه می‌توانند از مجموعه دریافت کنند.

• خانم محمدی عزیز
لطفا در نظرسنجی تشریفات لنا شرکت کرده و میزان رضایت خود را از کیفیت مراسم برای ما ارسال فرمایید.

کلام پایانی

پیامک مارکتینگ در چند سال اخیر به مشاغل و کسب‌وکارهای زیادی کمک کرده است تا بتوانند خدمات و محصولات خود را به مشتریان خود معرفی کنند، اما نکته قابل توجه در خصوص پیامک مارکتینگ، راه‌اندازی بسیار ساده آن است که باعث شده بسیاری از مشاغل از آن استفاده کنند. برای راه‌اندازی پیامک مارکتینگ تنها کافی‌ست صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها پنل ارسال پیامک انبوه را از از شرکت‌های ارائه دهنده چنین خدماتی خریداری کنند. همچنین ارسال پیامک از طریق پنل بسیار ساده بوده و نیازی به استخدام افراد متخصص نیست. از طرف دیگر پنل‌ها دارای بانک شماره مخاطبان هستند که موضوع برای انواع مشاغل بسیار حائز اهمیت است و آنان می‌توانند تنها برای مخاطبان هدف خود پیامک ارسال کنند و به همین دلیل است که بسیاری از بهترین تشریفات مجالس در شهرهای بزرگی مثل کرج از پنل‌های ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی