به لطف مجموعه‌های خدمات مجالس، برگزاری مراسم‌های بزم و عزا دیگر دشواری‌های گذشته را ندارد و بسیار آسان شده است. تمایل برگزار کنندگان مراسم‌های مختلف به ارائه خدمات و پذیرایی عالی از مهمانان، سبب روی آوردن افراد بسیاری به مجموعه‌های خدمات مجالس شده است.  از این‌رو شناسایی بهترین خدمات مجالس اصفهان برای اصفهانی‌های عزیز امری هوشمندانه است که رفاه و آسایش مدعوین و میزبانان را فراهم می‌کند.

همان‌طور که مشخص است، خدمات مجموعه‌های خدمات مجالس، تنوع بالایی دارد که متناسب با هر مجلس قابل‌ارائه هستند. باتوجه‌به اینکه خدمات مجالس از مشاغل خدماتی و اجتماعی به شمار می‌آید، برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان امری حیاتی در رشد کسب‌و‌کار است. این مهم به‌راحتی از طریق ارسال پیامک و اطلاع‌رسانی مرتب میسر می‌شود. چنانچه شما هم به دنبال بهترین تشریفات مجالس اصفهان هستید، با ماه همراه باشید تا بهترین‌ها را زیر ذره‌بین قرار دهیم.

کندو - ارسال پیامک در شهر اصفهان

ویژگی‌های بهترین خدمات مجالس اصفهان

انتخاب بهترین تشریفات مجالس اصفهان از میان مجموعه‌های متعدد امری دشوار است که به بررسی‌های میدانی و نظرسنجی از مردم میسر می‌شود. نظرسنجی از دریافت‌کنندگان خدمات مجالس نکته‌ای مهم در انتخاب صحیح این شرکت‌هاست که باید به آن توجه ویژه داشت. از نظر مردم بهترین خدمات مجالس دارای ویژگی‌های مختلفی هستند که برخی از آن‌ها به شرح ذیل هستند:

  • تنوع در خدمات ارائه شده همچون گل‌آرایی، میزآرایی، میوه‌آرایی و غیره
  • طراحی و ارائه پکیج‌های اقتصادی
  • همکاری با تالارها و باغ‌های شیک و لاکچری
  • تنوع منو پذیرایی
  • ارائه خدماتی چون فیلم‌برداری، عکاسی، مزون لباس، آرایشگاه و غیره
  • و از همه مهم‌تر مشتری‌مداری

مشتری‌مداری از مهم‌ترین مشخصه مشاغل خدماتی است که سبب افزایش رضایت مشتری و رونق کسب‌‌وکار می‌شود. برخورد صحیح پرسنل با مدعوین، اخلاق حسنه مدیران مجموعه و غیره مواردی هستند که یک مجموعه‌ را محبوب می‌کنند. دریافت شماره‌تلفن مشتری و ارسال پیامک تشکر، تبریک، یادآوری سالگرد، پیامک تخفیف و جشنواره نیز عملی زیرکانه است که نباید تأثیر آن را دست‌کم گرفت.

10 تا از بهترین خدمات مجالس اصفهان

لیست ۱۰ تا از بهترین تشریفات مجالس اصفهان که در مراسم‌های عروسی، تولد، سالگرد ازدواج، مراسمات مذهبی و ختم به کمک میزبانان می‌شتابند به شرح ذیل است:

خدمات مجالس مهسان

تشریفات مجالس مهسان طی سال‌های اخیر به‌عنوان یکی از برترین و بهترین مجموعه‌های تشریفات مجالس اصفهان شناخته می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت این مجموعه، تنوع پکیج‌های تشریفاتی و گروه‌های مختلف ارائه خدمات است. در واقع این مجموعه با پرسنل و کادر مجرب و متنوعی که دارد می‌تواند در تمام مجالس شاد و غمگین کنار میزبانان باشد. تشریفات مهسان علاوه بر امکان پرداخت نقد و اقساط هزینه مراسم، با دریافت شماره تماس مشتریان آن‌ها را از تخفیفات مختلف مطلع می‌کند. مدیریت مهسان برای مشتری ارزش بسزایی قائل است؛ ازاین‌رو به مناسبت‌های مختلف، تخفیفات چشمگیری روی خدمات می‌دهد. دفتر مدیریت مهسان در میدان سهروردی، اول باغ زیار، واحد یک مجتمع آبتین قرار دارد.

خدمات مجالس سما اصفهان

تشریفات مجالس سما را به‌جرئت می‌توان جزء برترین مجموعه‌های خدمات مجالس شهر اصفهان معرفی کرد که صفر تا صد مراسم را به عهده می‌گیرند. مجموعه سما علاوه بر میزآرایی، گل‌آرایی و پذیرایی، تمام تزیینات و جزئیات مراسم را به‌خوبی اجرا می‌کند. پرسنل تشریفات سما روی جزئیات بسیار حساس هستند از‌این‌رو خدماتی مطلوب به مشتریان ارائه می‌دهند. هنگامی که برای برگزاری مجالس شاد با این مجموعه قرارداد می‌بندید دیگر بابت لوازم بزم نگرانی نداشته باشید. دفتر این مجموعه در خیابان بزرگمهر اصفهان، نرسیده به چهارراه نورباران، کنار داروخانه مختاریان، طبقه اول ساختمان آرین واقع شده است.

مجموعه رویای سفید عشاق

مجموعه تشریفات مجالس مختلف رویای سفید عشاق را می‌توان متفاوت‌ترین شرکت خدمات مجالس اصفهان معرفی کرد. این مجموعه با ایده‌پردازی نو و اجرای صفر تا صد مجالس، مراسم میزبان را به بهترین نحو برگزار می‌کند. این مجموعه در قبال خدمات با کیفیت و مطلوبی که به مدعوین ارائه می‌دهد، مبلغی منصفانه دریافت می‌کند. مجموعه رویای سفید عشاق نیز به‌منظور کسب رضایت مشتریان به مناسبت‌های مختلف، تخفیفات خاصی روی خدمات می‌گذارد. اطلاع‌رسانی تخفیفات به مشتریان از طریق پیام کوتاه نیز امری مؤثر در حفظ ارتباط است که رویای سفید عشاق به آن توجه دارد. چنانچه به دنبال مراسمی ویژه و مجلل هستید به دفتر مجموعه با آدرس خیابان جی، خیابان پروین، ابتدای خیابان هفت‌تیر، طبقه اول مجتمع سایروس مراجعه کنید.

کندو - مجموعه رویای سفید عشاق

مجموعه رویای سفید عشاق

مجموعه سپندار از بهترین خدمات مجالس اصفهان

نام تشریفات مجالس که می‌آید ناخودآگاه همه ذهن‌ها به‌سوی مراسم عقد، عروسی و نامزدی می‌رود، درحالی‌که خدمات مجموعه‌های تشریفاتی تنها به این مراسم‌ها محدود نمی‌شوند. خدمات مجالس سپندار به دلیل همکاری با باغ‌ها و تالارهای لوکس و شیک نیز محبوبیت خاصی میان مشتریان پیدا کرده است. یکی دیگر از خدمات ویژه مجموعه سپندار، منوی متنوع با انواع غذاهای ملل، فینگرفود‌ها و غذاهای اصیل ایرانی است. این مجموعه نیز در کنار امکان تست خدمات ارائه شده امکان ارسال پیامک تخفیفات و تبلیغات به مشتریان را در دستور کار خود دارد. دفتر مجموعه سپندار در خیابان بزرگمهر، خیابان هشت‌بهشت قرار دارد.

تشریفات سلطانی اصفهان

تشریفات مجالس سلطانی یکی از بهترین خدمات مجالس اصفهان است که علاوه بر کادر مجرب، تالار اختصاصی هم دارد. محبوبیت مجموعه سلطانی به کیفیت خدمات، برخورد پرسنل، پذیرایی لوکس و قیمت مناسب بازمی‌گردد. تشریفات سلطانی با ارسال پیامک تشکر، تخفیفات مناسبتی و یادآوری سالگرد مراسمات جایگاه ویژه‌ای میان مشتریان پیدا کرده است. چنانچه شما هم می‌خواهید مراسم‌های خود را به این مجموعه بسپارید، به دفتر آن در خیابان وحید میانی، جنب گل‌فروشی ماهور مراجعه کنید.

خدمات تشریفات سناتور

همگی می‌دانیم ارائه خدمات مطلوب در قبال دریافت هزینه منصفانه یکی از ویژگی‌های خدمات مجالس محبوب است. تشریفات مجالس سناتور نیز یکی از بهترین خدمات مجالس اصفهان است که با مبلغی مناسب خدماتی همه‌پسند ارائه می‌دهد. مجموعه سناتور با ارائه خدماتی چون طراحی و دیزاین بخش‌های مختلف، نورپردازی ویژه، تهیه غذا، پذیرایی و غیره جایگاه خاصی میان مردم پیدا کرده است. مدیریت سناتور نیز از اهمیت ارسال پیامک به مشتری و ایجاد حس خوب آگاه است و در حفظ محبوبیت از آن بهره می‌گیرد.

کندو - خدمات تشریفات سناتور

خدمات تشریفات سناتور

خدمات مجالس پلک اصفهان

برگزاری مراسم آبرومندانه و شیک تخصص مجموعه خدماتی پلک است که پکیج خدمات را بنا به نیاز مشتری تنظیم می‌کند. تشریفات مجالس پلک با بررسی سلیقه و توان مالی مشتری، بهترین خدمات را ارائه می‌دهد. این مجموعه نامدار اصفهانی بنا به نیاز میزبان ساده‌ترین و لوکس‌ترین مجالس را برگزار می‌کند. چنانچه قصد برگزاری سمینار، جشن عروسی، همایش، تولد و غیره را دارید می‌توانید روی کمک این مجموعه حساب باز کنید. تشریفات پلک در خیابان شریف واقفی قرار دارد.

ازدواج آسان مهرجویان اصفهان

خدمات مجالس ازدواج آسان مهرجویان یکی از بهترین خدمات مجالس اصفهان است که به ‌طور تخصصی در حوزه مراسم‌های عقد و عروسی فعالیت می‌کند. مجموعه ازدواج آسان با تمرکز بر خدمات متفاوت و مطلوب و ارائه پکیج‌های به‌صرفه محبوبیت خاصی میان مشتریان پیدا کرده است. این مجموعه در صورت نیاز مشتری، مسئولیت صفر تا صد مراسم یا بخشی از آن را بر عهده می‌گیرد. تعیین قیمت دقیق هر یک از خدمات هنگام عقد قرارداد نیز دیگر مزیت مجموعه فوق است.

کندو - انتخاب جامعه هدف

خدمات مجالس تک رز

بر اساس نظرسنجی‌های صورت‌گرفته خدمات مجالس تک رز هم جزء بهترین تشریفات مجالس اصفهان محسوب می‌شود که سابقه‌ای درخشان دارد. برنامه‌ریزی اصولی و انجام کلیه امور مربوط به مراسم از نقاط قوت این مجموعه هستند. در واقع شما با سپردن مراسم به تک رز دیگر بابت انجام امور جانبی دغدغه‌ای نخواهید داشت. ارسال پیامک یادآوری سالگرد مراسم‌ها به مشتریان تک رز نیز سبب محبوبیت بیش‌ازپیش این مجموعه شده است. آدرس تک رز بدین شرح است: خیابان هشت‌بهشت شرقی اصفهان، پاساژ مروارید، پلاک ۴۷.

ماهان از بهترین خدمات مجالس اصفهان

خدمات تشریفات ماهان اصفهان با تالار مجللی که دارای دو سالن بزرگ است در لیست بهترین‌های اصفهان قرار دارد. پیدا کردن تالاری که تمام خدمات مراسم را بر عهده بگیرد، مسئله‌ای خوشایند است که مسئولیت میزبان را کم می‌کند. مجموعه ماهان با فراهم‌کردن محیطی آرام و شیک آماده برگزاری مراسم‌های مختلف، همایش‌ها و سمینارهای گوناگون است. فضای روباز تالار ماهان نیز فضایی عالی برای عکاسی مهمانان محسوب می‌شود. تالار ماهان در جاده اصفهان_شیراز، پس از مسجد کعبه، جاده فکا، خیابان امیرکبیر قرار دارد.

کندو - ماهان از بهترین خدمات مجالس اصفهان

ماهان از بهترین خدمات مجالس اصفهان

نمونه پیامک‌های خدمات مجالس اصفهان

باتوجه‌به اهمیت ارسال پیامک تخفیفاتی و مناسبتی در جلب نظر مشتری و رونق کسب‌وکار مجموعه‌های خدمات مجالس، چند نمونه در ادامه آورده‌ایم:

پیامک تبریک و تشکر

خدمات مجالس فلان پیوند/تولد/نامزدی شما را صمیمانه تبریک عرض می‌کند. با تشکر از حسن انتخابتان

پیامک تخفیفاتی

مجموعه فلان به مناسب ایام شعبانیه در نظر دارد تمام خدمات را با تخفیف ۱۵ درصدی به مشتریان ارائه دهد. از این فرصت تکرارنشدنی بهره‌مند شوید.

پیامک یادآوری سالگرد

زوج گرامی فلان، بدین‌وسیله سالگرد ازدواج/عقد شما را تبریک عرض می‌‌کنیم. مایه افتخار است در چنین روزی مجدداً از خدمات ما استفاده کنید.

پیامک مناسبتی

خدمات مجالس فلان، فرارسیدن عید نوروز را به شما و خانواده گرامی تبریک می‌گوید.

نتیجه‌گیری

سپردن صفر تا صد امور مجالس مختلف به مجموعه‌های خبره و محبوب، رضایت شما و مهمانانتان را به ارمغان می‌آورد. در انتخاب مجموعه‌های خدماتی علاوه بر توجه به قیمت‌ها، کیفیت و جزئیات خدمات را نیز مدنظر قرار دهید. مجموعه‌های خدماتی نیز برای پیشرفت کسب‌وکار روی روابط خود تمرکز بیشتری می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی