حتما برای بسیاری از ساکنان تهران پیش آمده است که خودشان هم از برخی مراکز تفریحی بی‌خبر باشند. به همین دلیل است که مراکز تفریحی سعی می‌کنند با استفاده از روش‌های مختلف تبلیغاتی مثل بازاریابی پیامکی ویژگی‌ها و خدمات مراکز تفریحی خود را به مشتریان معرفی کنند.

آشنایی با ویژگی‌های مراکز تفریحی خوب در تهران

از دید هر فرد و هر خانواده‌ای تفریح معنای خاصی دارد. برای برخی رفتن به رستوران تفریح محسوب می‌شود و برای برخی دیگر یک روز را به کوهنوردی یا پیاده‌روی اختصاص دادن. اما به صورت عمومی برای آنکه سلیقه همه افراد خانواده درنظر گرفته شود برخی مراکز در تهران وجود دارند که خانواده‌ها می‌توانند برای آنکه خاطرات خوشی را در برخی روزهای خاص برای خود و خانواده بسازند. به چنین مراکزی مراجعه می‌کنند. از ویژگی‌های این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• دسترسی آسان با استفاده از وسایل نقلیه شخصی و عمومی
• وجود جای پارک مناسب برای خودروهای شخصی
• دسترسی به سرویس‌های بهداشتی، اتاق مادر و کودک و نمازخانه
• امکان دسترسی افراد کم‌توان
• قیمیت مناسب بلیت و وسایل سرگرمی
• محیطی امن برای کودکان

کندو - ارسال پیامک در تهران

حالا که با ویژگی‌های مراکز تفریحی خوب آشنا شدید لازم است به این نکته اشاره شود که صاحبین چنین مراکزی می‌توانند برای آنکه خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند از روش ارسال پیامک انبوه استفاده کنند. این پیامک‌ها می‌تواند شامل معرفی امکانات، قیمت‌ها، تعرفه‌ها، ساعات کاری و همچنین ارسال پیامک‌های دارای تخفیف، ویژه ایام خاص و تعطیلات باشد.

این شما و این هم 10 تا از بهترین مراکز تفریحی تهران

• دریاچه‌ چیتگر
دریاچه چیتگر یا همان دریاچه شهدای خلیج فارسی یکی از مراکز تفریحی در تهران بوده که می‌توان گفت جزو اولین مقاصد گردشگران است. فضای بسیار گسترده باعث شده است تا مراکز تجاری، تفرحی و همچنین رستوران‌های فراوانی در محدوده این دریاچه بسیار زیبا ساخته شود. درواقع می‌توان گفت بازدید از دریاچه چیتگر می‌تواند در برگیرنده سلیقه تمامی افراد یک خانواده باشد. همچنین داشتن فضای پارک بسیار زیاد و امن باعث شده است که نه تنها گردشگران، بلکه بسیاری از همشهریان تهرانی، روز تعطیل خود را نیز در کنار دریاچه چیتگر سپری کنند.

کندو - دریاچه چیتگر از مراکز تفریحی تهران

دریاچه چیتگر از مراکز تفریحی تهران


• بام تهران
اگر از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می‌دهید کمی پیاده‌روی کنید و هوای تازه را وارد ریه‌های خود کنید، پیشنهاد ما به شما بام تهران است. اما لازم است گفته شود که در فضای بام‌تهران امکاناتی مثل میدی‌باس‌هایی برای راحتی حال شهروندان نیز تهیه شده است. از امکانات تفرحی بام تهران می‌توان به زیپ‌لاین، سورتمه و همچنین رستوران‌ها و کافه‌های مختلف اشاره کرد.

کندو - بام تهران از مراکز دیدنی تهران

بام تهران از مراکز دیدنی تهران


• رویا پارک
یکی از مراکز تفریحی که تازه تاسیس است اما بسیار معروف و محبوب شده رویا پراک است. این پارک از معدود پارک‌های خطای دید در جهان است که طراحان آن مجموعه‌ای از افراد مجرب، معماران زیادی و روانشناسانی بوده‌اند که قصدشان به چالش کشیدن حواس‌پنج‌گانه انسان است. لازم است گفته شود که طرفداران این پارک نه تنها کودکان بلکه بیشتر بزرگسالان هستند که عکس‌های بسیار زیبایی را در آن ثب می‌کنند
آدرس: خیابان باهنر(نیاوران)، خیابان دارآباد، انتهای خیابان موزه، هیومن پارک، ضلع جنوبی مجموعه ساختمان کروی آجری
شماره تماس : ۰۲۱۲۴۵۵۷

ساعت کار : 10 صبح الی 19

 

کندو - رویا پارک مراکز دیدنی تهران

رویا پارک مراکز دیدنی تهران

• باغ پرندگان
یکی دیگر از مراکز تفریحی که بیشتر خود شهرواندان تهرانی برای بازدید می‌روند، باغ پرندگان است. در این فضا با وسعت بسیار زیاد انواع پرندگان مثل، قوی سفید، فلامینگو و انواع طوطی‌های رنگی در فضایی بسیار بزرگ و زیبا در حال پرواز هستند و هیچ شباهتی به قفسی برای پرندگان وجود ندارد. محوطه‌سازی بسیار زیبا و همچنین داشتن امکاناتی مثل سرویس بهداشتی باعث شده است که افراد زیادی افراد زیادی آخر هفته خود را به این باغ زیبا بیایند.
آدرس : بزرگراه شهید بابایی شرق، بعد از خروجی هنگام، لاین کندرو شهرک امید، خیابان کوهستانشماره تماس : ۰۲۱۷۷۰۷۵۲۱۴

ساعت کار : 9 صبح الی 17

کندو - باغ پرندگان از مراکز دیدنی تهران

باغ پرندگان از مراکز دیدنی تهران


• پارک آب و آتش و پل طبیعت
پل طبیعت یکی از مراکز تفرحی در تهران است که به جرأت می‌توان گفت شهروندان بیشترین جمعیت در آن را شهروندان تهرانی تشکیل می‌دهند. در این مرکز بسیار زیبای تفرحی که پارک طالقانی را به بوستان آب آتش از طریق پل زیبای طبیعت متصل کرده است، انواع کافه‌ها و رستوران‌ها برای سلیقه‌های مختلف وجود دارد. همچنین وسعت بسیار زیاد این پارک امکان ورزش‌های صبح‌گاهی و همچنین پیست اسکیت و دوچرخه سواری را فراهم کرده است. پل طبیعت و پارک آب‌وآتش یکی از زیباترین پارک‌های تهران و محلی برای گرفتن عکس‌های خاطره‌انگیز است.
آدرس : ابتدای بزرگراه حقانی، بعد از چهارراه جهان کودک
ساعت کار : همه روزه- حضور روی پل طبیعت از ساعت 6 صبح الی 24

کندو - پل طبیعت از مزاکز دیدنی تهران

پل طبیعت از مزاکز دیدنی تهران

• مجموعه باغ وحش و شهربازی ارم
مجموعه ارم دارای باغ‌وحش و سه مجموعه شهربازی است که دارای 80 دستگاه مختلف برای سرگرمی کودکان و بزرگسالان است. این مجموعه که ساخت ان به پیش از انقلاب بازمی‌گردد دارای حیوانات مختلفی مثل خرس، شیر، پلنگ، ببر، فیل، انواع پرندگان و خزندگان است.
آدرس : کیلومتر ۴ اتوبان تهران کرج، بعد از پل اتوبان ستاری، خروجی اتوبان شهید باکری، مجموعه پارک ارم
شماره تماس : ۰۲۱۴۴۱۱۳۰۷۹
ساعت کار : 10 صبح الی 19

کندو - شهربازی ارم از مراکز تفریحی تهران

شهربازی ارم از مراکز تفریحی تهران

 

• پارک ژوراسیک
درست است که دایناسورها منقرض شده‌اند اما این موجودات غول‌آسا محبوب بسیاری از کودکان هستند که در انواع انیمیشن‌ها با آن‌ها آشنا شده‌اند. در پارک ژوراسیک می‌توانید در مورد این موجودات اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار کودکان خود قرار دهید.
آدرس: سعادت آباد، انتهای بلوار پاکنژاد، میدان بهرود، بلوار شقایق، پایین‌تر از پارک پرواز، ژوراسیک پارک تهران
شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۶۷۶۶۰
ساعت بازدید : شنبه تا چهارشنبه: ساعت 10 صبح الی 22 و پنج شنبه، جمعه و همچنین ایام تعطیل ساعت 10 صبح الی 23

کندو - پارک ژوراسیک از بهترین مراکز تفریحی تهران

پارک ژوراسیک از بهترین مراکز تفریحی تهران


• پارک جمشیدیه
بهتر است به پارک جمیشیدیه پارک چهارفصل بگوییم چراکه در هر فصل زیبایی‌های مخصوص به خودش را دارد اما در فصل پاییز طرف‌داران بیشتری دارد. در این پارک انواع رستوران‌ها و کافه‌ها متناسب با سلیقه هر فردی وجود دارد. اگر از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار هستید و سعی دارید به پارک جمشیدیه به چشم یک کوهنوردی نگته کنید با قدم زدم در مسیر سنگی آن می‌توانید به سمت کلکچال نیز بروید.
آدرس: خیابان شهید باهنر(نیاوران) ، خیابان شهید امیدوار
ساعت کار : 6 صبح الی 12 شب

کندو - پارک جمشیدیه از بهترین مراکز تفریحی تهران

پارک جمشیدیه از بهترین مراکز تفریحی تهران


• باغ گیاه شناسی ملی ایران
برگردیم به غرب تهران و باغ گیاه شناسی ملی ایران که یکی از زیباترین مراکز تفریحی تهران محسوب می‌شود. اگر از دیدن گل‌ها لذت می‌برید پس باغ گیاه شناسی می‌تواند یکی از بهترین مراکز تفریحی برای شما باشد. باغ گیاه شناسی درواقع بزرگ‌ترین باغ موضوعی ایران است. در بخش‌های مختلف این باغ می‌توانید گل‌ها و گیاهان مخصوص به مناطق مختلف را ببینید. بخشی از باغ به گل‌های آمریکایی و بخشی دیگر به گل‌های اروپایی اختصاص داده شده است.
آدرس: اتوبان تهران – کرج، خروجی پیکان شهر، آزاد شهر، ۲۰ متری سرو آزاد، بلوار باغ گیاه شناسی، باغ گیاه شناسی ملی ایران
شماره تماس : ۰۲۱۴۴۷۸۷۲۸۲
ساعت کار : 9 صبح الی 18

کندو - باغ گیاه شناسی از بهترین مراکز تفریحی تهران

باغ گیاه شناسی از بهترین مراکز تفریحی تهران


• پارک جنگلی لویزان یا همان شیان
یکی دیگر از مراکز تفریحی شمال‌شرق تهران، پارک جنگلی لویزان یا شیان است که مسیر زیبای آن بازدیدکنندگان را به بالاترین نقطه و در واقع بام شرق تهران می‌رساند. این پارک پاتق بسیاری از افرادی است که سعی دارند ساعت‌ها به تماشای جنگل و طبیعت بنشینند. همچنین لازم است گفته شود که امکانات این پارک بسیار کامل بوده و شامل: بوفه، کافی‌شاپ، سفره خانه سنتی، رستوران، مسجد، سرویس بهداشتی و آلاچیق‌های مختلف بسیار زیاد است.
آدرس پارک جنگلی لویزان: تهران، اتوبان زین‌الدین شرق، بلوار هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال
شماره تماس : ۰۲۱۲۲۹۴۷۹۱۶
ساعت کار : 6 صبح الی 23

کندو - پارک شیان از بهترین مراکز تفریحی تهران

پارک شیان از بهترین مراکز تفریحی تهران

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین مراکز تفریحی در تهران

• تخفیف ویژه مخصوص مدارس و مراکز آموزشگاهی
پارک ژوراسیک تهران تخفیف ویژه 50درصدی را برای مدارس و مراکز آموزشی در نظر گرفته است.
مهلت استفاده و ثبت روز مورد نظر تا پایان ماه جاری فرصد دارید.
• تخفیف فقط تا پایان نوروز
قابل توجه گردشگرانی که تهران را برای تعطیلات نوروز خود انتخاب کرده‌اند، تخفیف ویژه رویا پارک را از دست ندهید.

کندو - تبلیغات پیامکی برای مراکز تفریحی

• پارکی با همه امکانات
مرکز تفریحی و گردشگری پارک جنگلی لویزان با کامل‌ترین امکانات پذیرای مسافران محترم در ایام نوروز است.
• حیف نیست تهران بیای و پل طبیعت رو نبینی؟
مجموعه پل طبیعت و پارک آب و آتش مقدم مهمانان نوروزی را گرامی می‌دارد.
دوست‌دار طبیعت باشیم.
• هنوز باغ گیاه شناسی نرفتی؟
تخفیف ویژه باغ گیاه شناسی ملی ایران، تنها تا پایان هفته جاری


کلام پایانی

در زمان‌های گذشته مسافران تنها برای بازدید از مراکز تاریخی و موزه‌های شهر مشتاق بودند. اما در حال حاضر با تونع سلیقه‌ها و همچنین وجود مراکز تفریحی، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند در کنار بازدید از اماکن تاریخی، سری هم به مراکز تفریحی بزنند. این امر باعث شده است که صاحبان چنین مراکزی با استفاده از روش‌های مختلف تبلیغاتی مثل بازاریابی پیامکی، برای مخطبان، در سطح انبوه پیامک ارسال کنند و در مورد مرکز تفرحی، ساعات بازدید و سایر امکانات به آنان اطلاع رسانی کنند. که موجب استقبال بسیار زیاد مخاطبان مواجه شده است. چنین پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی باعث شده است که شاهد مشتریان و مخاطبان بسیار زیادی مخصوصا در ایام تعطیل در شهرهای بزرگی مثل تهران باشیم.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی