پایتخت ایران یکی از شهر های زیبا و بزرگ است که بسیاری از افراد آن را برای مسافرت انتخاب می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید برخی از افراد بر این باور هستند که پایتخت ایران به علت آلودگی زیاد و ترافیک شدید نمی تواند برای مسافرت مناسب باشد. اما باید به این نکته اشاره کنیم که تهران در کنار این موارد از آثار تاریخی، فضاهای تفریحی، جاذبه های گردشگری و غیره برخوردار است. مطمئنا می دانید اکثر افراد زمانی که به مسافرت می روند ترجیح می دهند صنایع دستی آن شهر را خریداری کنند به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با بهترین فروشگاه های صنایع دستی تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی را ویژگی برتر یک فروشگاه صنایع دستی در اختیار شما قرار دهیم.

در ادامه باید ذکر کنیم با مطالعه این محتوا شما به اطلاعاتی همچون آدرس و تصاویر 10 نمونه از بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران دست پیدا خواهید کرد. از سوی دیگر پیامک های تبلیغاتی مربوط به این حوزه را هم در اختیار شما قرار خواهیم داد. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای به دست آوردن این اطلاعات تا پایان مقاله بررسی بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران با ما در مجله کندو همراه باشید.

ویژگی های برجسته بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران

در ابتدا باید ذکر کنیم بسیاری از افراد بر این مسئله معتقد هستند که داشتن محصولات متنوع، قیمت مناسب و پارامتر هایی از این قبیل باعث می شود تا یک فروشگاه صنایع دستی به عنوان بهترین فروشگاه شناخته شود. اما بهتر است بدانید بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است فروشگاه هایی توانسته اند درصد فروش بالایی را به خود اختصاص دهند و خود را به عنوان بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران به مشتریان معرفی کنند که خدمات متفاوتی را ارائه می‌کنند.

در ادامه تصمیم داریم شما را با ویژگی های برجسته بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران آشنا کنیم. در این صورت می‌توانید با دید باز و آگاهی کامل یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه را تجربه نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید زمانی که به یک فروشگاه صنایع دستی مراجعه می‌کنید مطمئن بعد از خرید محصول، شماره تماس شما را دریافت می کند تا با ارسال پیامک، از نحوه برخورد پرسنل با شما، کیفیت و تنوع محصول، درصد رضایت شما از خرید و بسیاری از پارامترهای دیگر مطلع شود. در ادامه بهتر است به ارسال کد تخفیف توسط فروشگاه اشاره کنیم چون این کار توسط بسیاری از فروشگاه ها صورت میپذیرد. در واقع بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران بعد از خرید اول برای شما یک کد تخفیف ارسال می کند تا شما را ترغیب نماید که خرید دوم را انجام دهید. البته این مسئله برای هر دو طرف (مشتری و فروشگاه) سودمند است.

در بسیاری از مواقع مشاهده شده است که فروشگاه های صنایع دستی بعد از اتمام خرید یک پیامک با متن تشکر برای خرید و انتخاب فروشگاه برای مشتری ارسال می کنند. لازم به ذکر است بدانید این مسئله موجب می گردد تا مشتری حس خوبی نسبت به آن فروشگاه پیدا کند و در صورت نیاز به خرید محصولی دیگر مجددا به همان فروشگاه مراجعه نماید.

ویژگی های بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران

ویژگی های بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران

10 تا از بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران

در این بخش از مقاله تصمیم داریم شما را با 10 نمونه از بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران آشنا کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید تصاویر و آدرس مربوط به هر فروشگاه را قید خواهیم کرد تا در صورت نیاز به محصولات صنایع دستی در پایتخت به ساده ترین شکل ممکن به یکی از این مراکز فروش صنایع دستی مراجعه کنید. از سوی دیگر فروشگاه هایی که در این بخش به شما معرفی می شوند از نقاط مختلف تهران انتخاب شده اند تا دسترسی به آن ها برای شما آسانتر شود.

فروشگاه صنایع دستی چتر

اولین فروشگاهی که تصمیم داریم به شما معرفی کنیم فروشگاه صنایع دستی چتر است که جزو بهترین فروشگاه های صنایع دستی در تهران به شمار می رود. این نکته را در نظر داشته باشید فضا این فروشگاه بسیار زیبا طراحی شده است. از سوی دیگر محصولات موجود در این فروشگاه از کیفیت بالایی برخوردار است و تنوع زیادی هم دارند. در ادامه باید ذکر کنیم که فروشگاه چتر محصولاتی در حوزه های  فرهنگ و هنر, صنایع دستی, لوازم تحریر, کتاب و لوازم آموزشی به مشتریان ارائه می کند.

شایان ذکر است بدانید اکثر مشتریانی که از این فروشگاه خرید کرده اند از نحوه برخورد پرسنل بسیار رضایت داشتند و برای آن ها جهت خرید دوم از طریق ارسال پیامک در تهران یک پیامک حاوی کد تخفیف ارسال شده است. در انتها اگر تصمیم دارید به صورت حضوری از این فروشگاه خرید کنید باید به آدرس (تهران، انقلاب اسلامی – بین دوازدهم فروردین و فخررازی – فروشگاه چتر) مراجعه نمایید.

 

کندو - فروشگاه صنایع دستی چتر

فروشگاه صنایع دستی چتر

فروشگاه صنایع دستی همتا

اگر به دنبال بزرگترین فروشگاه صنایع دستی در تهران هستید بهتر است فروشگاه همتا را به شما معرفی کنیم این فروشگاه در حوزه فروش هدیه، صنایع دستی و سوغات ایران فعالیت می کند. لازم به ذکر است بدانید آدرس این فروشگاه (تهران، برج میلاد، طبقه اول) می باشد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم تنوع محصولات این فروشگاه بسیار زیاد است و همین مسئله موجب گردید روزانه افراد زیادی برای مشاهده و خرید محصولات این فروشگاه وارد برج میلاد شوند.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

همانطور که میدانید اصفهان در صنایع دستی شهره خاص و عام است. اصفهانی ها بسیار هنرمند هستند و صنایع دستی بسیار زیبا و جذابی را تولید می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید حتما نیاز نیست برای خرید صنایع دستی اصفهان راهی این استان شوید زیرا فروشگاه صنایع دستی اصفهان یک شعبه بسیار فعال و اکتیو در تهران به آدرس (تهران، محله جنت آباد، جنت آباد مرکزی – پلاک 87 جنب داروخانه) افتتاح کرده است. این نکته مهم را در نظر داشته باشید فروشگاه صنایع دستی اصفهان تمامی صنایع دستی این استان از جمله (تابلو، بشقاب مینا کاری شده، بشقاب خاتم کاری شده،جعبه دستمال خاتم کاری، چنگال، سطل خاتم کاری و کلیه صنایع دستی اصفهان) دارد و شما میتوانید به ساده ترین شکل ممکن بهترین صنایع دستی اصفهان را در بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران خریداری نمایید.

کندو - فروشگاه صنایع دستی اصفهان

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

کافه گالری طمم

کافه گالری طمم یکی از فروشگاه های صنایع دستی است که روزانه مراجعین زیادی دارد و اکثر افرادی که به این فروشگاه صنایع دستی مراجعه می کنند آن را بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران میدانند. لازم به ذکر است بدانید پرسنل کافه گالری طمم با پرسنل فروشگاه های صنایع دستی دیگر کمی متفاوت است زیرا پرسنل این مجموعه  کم توان ذهنی و اوتیسم هستند. این مجموعه طراحی خاصی دارد، دنج است و در آن آثار و صنایع دستی هنرمندان کم توان ذهنی و اوتیسم به مشتریان ارائه می شود. اگر قصد دارید از کافه گالری طمم دیدن فرمایید باید به آدرس تهران، محله بهجت آباد، کریم خان زند – پلاک 2 طبقه اول مراجعه کنید.

دنیای ترمه یزد

دنیای ترمه یزد یکی دیگر از فروشگاه های صنایع دستی می باشد که در آدرس (تهران، بازار، خیابان بازار کفاش ها، خیابان بازار حراج) واقع شده است. این نکته را در نظر داشته باشید فروشگاه دنیای ترمه یزد یکی از بهترین تولید کنندگان ست شاه نشین یزدی به شمار می رود. توجه داشته باشید این فروشگاه در کنار ارسال پیامک جهت نظر سنجی، ارسال کد تخفیف، تشکر از مشتری جهت خرید از فروشگاه و غیره، آپشن های دیگر را برای مشتریانی که محصولات را به صورت آنلاین خریداری می کنند در نظر گرفته است. یکی از این آپشن ها ارسال محصول به صورت 100% رایگان است که خود یک ویژگی برجسته برای این فروشگاه محسوب می شود.

دنیای ترمه یزد

دنیای ترمه یزد

فروشگاه صنایع دستی ایران زمین

این گالری هم در دسته بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران قرار دارد و محصولات متنوعی از صنایع دستی اقوام بخش های مختلف کشور را به مشتریان ارائه می کند. توجه داشته باشید آدرس این نمایشگاه واقع در کرج، محله اصفهانی ها، دانشکده – م قدس (شاه عباسی) خ فاطمیه پلاک ۷۲ می باشد. بر اساس اعلام برخی از مشتریانی که از این فروشگاه خرید کرده اند بعد از خرید اول یک کد تخفیف 10% برای خرید دوم برای مشتری در قالب پیامک ارسال می شود. از سوی دیگر شما بعد از خرید میتوانید نظر خود نسبت به فروشگاه صنایع دستی ایران زمین را در پاسخ به پیامک نظرسنجی این فروشگاه اعلام کنید.

آموزشگاه و گالری صنایع دستی ایران

اگر به محصولایت همچون تابلوهای قلمزنی، فیروزه کوب، ظروف میناکاری، ظروف خاتم کاری، مجسمه های چوبی، ظروف مسی و انواع صنایع دستی و دکوری هنر دست ایرانی نیاز دارید بهترین انتخاب برای شما گالری صنایع دستی ایران می باشد که در خیابان ولیعصر – پاساژ ولیعصر طبقه زیرزمین واحد p71 واقع شده است.

گالری صنایع دستی ترنج

هشتمین صنایع دستی که تصمیم داریم در این محتوا به شما معرفی کنیم گالری صنایع دستی ترنج است که محصولات بسیار زیبا و منحصر به فردی را به مشتری ارائه می کند. ما تصویر یکی از محصولات این فروشگاه را در قسمت زیر قرار داده ایم تا شما با کیفیت و دسته بندی محصولات این گالری بیشتر آشنا شوید. این نکته را در نظر داشته باشید این فروشگاه در تهران، خیابان طالقانی، بین حافظ و نجات الهی، پلاک 267 واقع شده است.

کندو - گالری صنایع دستی ترنج

گالری صنایع دستی ترنج

خانه صنایع دستی سندس

خانه صنایع دستی سندس محصولات مختلفی همچون (ترمه سنتی یزد، رانر بزرگ برای میزهای اپن، ست های پذیرایی جلو مبلی، سرویس ۵تکه ترمه، منسوجات سنتی نخی با نخ پنبه طبیعی و بدون مواد پلاستیکی، حوله های نخی و سنتی دستباف و غیره) را در فروشگاه خود دارد آن ها را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان ارائه می دهد. این نکته را در نظر داشته باشید آدرس این فروشگاه در تهران، همت غرب،خروجی مکری،بلوار مکری،مجتمع تجاری آبشار،طبقه اول،واحد۲۶واقع شده است.

فروشگاه صنایع دستی گلریز خاتم

آخرین فروشگاهی که تصمیم داریم به شما معرفی کنیم فروشگاه صنایع دستی گلریز خاتم است که محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند. لازم به ذکر است بدانید این فروشگاه در حوزه فروش انواع محصولات صنایع دستی، گلیم، فرش، تابلوفرش و غیره فعالیت می کند. ادرس فروشگاه صنایع دستی گلریز خاتم در تهران، خیابان نجات الهی-نرسیده به خیابان کلانتری-پلاک ۲۶۷ واقع شده است.

5 نمونه پیامک تبلیغاتی که فروشگاه های صنایع دستی ارسال می کنند

 در این بخش از محتوا تصمیم داریم 5 نمونه از پیامک های تبلیغاتی که توسط فروشگاه صنایع دستی برای مشتریان ارسال می شود را مورد بررسی قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با این پیام ها در ادامه مسیر ما را همراهی کنید.

پیامک ارسال شده توسط فروشگاه آنلاین صنایع دستی 

هر آنچه که از یک فروشگاه صنایع دستی انتظاری دارید!

ارائه بهترین محصولات با تنوع بالا

برای مشاهده محصولات وارد لینک زیر شوید.

www. ———– .com

پیامک تشکر فروشگاه صنایع دستی از مشتری

سلام سعید

من محبی، مدیر فروشگاه صنایع دستی …. هستم.

برای انتخاب مجموعه ما متشکرم.

اگه سوالی داشتی با شماره من تماس بگیر

09120000000000

پیامک تخفیف فروشگاه صنایع دستی از مشتری

خرید ظروف مینا کاری شده با 20% تخفیف فقط تا امشب

به صرفه ترین های بازار را از ما بخواهید.

فروشگاه لوکس ترمه

پیامک مربوط به مناسبت خاص فروشگاه صنایع دستی

امسال روز مادر برنامت چیه؟

ارائه بهترین محصولات مینا کاری شده با تخفیف 20% به مناسبت روز مادر

فروشگاه صنایع دستی مزگا

پیامک صنایع دستی مربوط به فروش فوق العاده

تخفیفی که هیچ وقت تکرار نمی شود!

تا 50% تخفیف بر روی انواع محصولات

این فرصت رو از دست نده و وارد لینک زیر شو

www. ——– .com

سخن آخر

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله شما اطلاعات دقیقی نسبت به بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران در اختیار نداشته اید. اما در حال حاضر با ویژگی‌های برجسته بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران آشنا شده اید از سوی دیگر آدرس 10 نمونه از صنایع دستی های برتر موجود در تهران که خدمات فوق العاده ای همچون فروش صنایع دستی کل ایران را ارائه می کند دسترسی پیدا کردید. یکی از بخش های این محتوا به ۵ نمونه از پیامک های تبلیغاتی که فروشگاه های صنایع دستی برای مشتریان خود ارسال می کنند اختصاص دادیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله به رشد کسب و کار شما کمک شایانی کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی