مطمئنا می دانید که برنامه نویسی این روزها به یکی از شغل های پردرآمد تبدیل شده است و اکثر افراد به دنبال این هستند تا زبان های مختلف برنامه نویسی را یاد بگیرند زیرا این شغل دارای مزایا بسیار زیادی می باشد یکی از این مزایا میتوان به کسب درآمد به صورت فریلنسری  است. در واقع یک برنامه نویس می تواند بدون محدود شدن به مکان و زمان به کسب درآمد بپردازند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مقاله ۱۰ نمونه از بهترین برنامه نویسان تهران که در حوزه کاری خود سرشناس هستند را به شما معرفی کنیم. توجه داشته باشید این 10 برنامه نویس درآمد بسیار بالایی دارند و در دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده اند.

این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید این امکان برای شما وجود دارد که برای یادگیری زبان های برنامه نویسی از برنامه نویسانی که در این مطلب به شما معرفی می شود کمک بگیرید. لازم به ذکر است بدانید در گام اول به ویژگی‌های بارز که باید یک برنامه‌ریزی داشته باشد اشاره خواهیم کرد و در ادامه به معرفی ۱۰ نمونه از بهترین برنامه نویسان تهران خواهیم پرداخت. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات کامل نسبت به موارد ذکر شده تا انتها این مقاله با ما در  مجله کندو همراه باشید.

 بهترین برنامه نویس چه ویژگی هایی دارد

یک برنامه نویس باید ویژگی های زیادی داشته باشد تا در لیست بهترین برنامه نویسان تهران قرار داده شود. این نکته را در نظر داشته باشید یکی از ویژگی هایی که باید یک برنامه نویس داشته باشد مسلط بودن به زبان های مختلف برنامه نویسی است. از سوی دیگر منظم بودن در ارائه خدمات و تحویل پروژه هم از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. بهتر است ذکر کنیم ایجاد تعامل با مشتری یا کارآموز یکی دیگر از ویژگی های است که یک برنامه نویس باید به آن توجه ویژه داشته باشد. برای مثال زمانی که یک برنامه نویس یک پروژه را قبول می کند باید تعامل خود با کارفرما را حفظ نماید، برای اینکه پروژه دقیقاً مد نظر کارفرما انجام شود باید حداقل برای وی پیامک ارسال کند.

در ادامه بهتر است بیان کنیم که این روزها بسیاری از برنامه نویسان با ارسال پیامک در تهران برای جذب مشتری بیشتر اقدام می کنند. از سوی دیگر زمانی که پروژه یک کارفرما را به اتمام می رسانند بعد از تحویل پروژه و تسویه حساب برای مشتری یک پیامک نظر سنجی ارسال می کنند تا از میزان رضایت و نارضایتی وی مطلع شوند. در واقع در این صورت بتوانند نقاط ضعف کار خود را پوشش دهند.

موارد دیگری هم وجود دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست. برای مثال ارسال کد تخفیف در مدت محدود جزو یکی دیگر از فعالیت های برنامه نویسان برای جذب مشتری محسوب می شود. در مجموع بهتر است به این نکته اشاره کنیم اگر تصمیم دارید برنامه نویس شوید یا برنامه نویس هستید بهتر است بدانید زمانی شما به عنوان یک برنامه نویس در لیست بهترین برنامه نویس های تهران قرار داده می شوید که در کنار علم و تخصص، تعامل خوبی هم با مشتری ها برقرار کنید. زیرا این مشتریان شما هستند که شما را به عنوان بهترین برنامه نویس به دیگران معرفی می کنند.

معرفی 10 تا از بهترین برنامه نویسان تهران

در این بخش از مقاله تصمیم داریم به معرفی ۱۰ تا از بهترین برنامه نویسان تهران بپردازیم. لازم به ذکر است بدانید برخی از این برنامه نویس ها دارای دفتر کار نمی باشند و تنها راه ارتباطی با آنها شماره تماس، اکانت لینکدین و ایمیل است. در نتیجه اگر برنامه نویسی را به شما معرفی کردیم که دارای دفتر کار نبود مطمئناً آدرس ایمیل وی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید با وی ارتباط برقرار کنید. شاید برای شما سوال پیش بیاید بهترین برنامه نویسان چه کسانی هستند؟ در پاسخ به این سوال بهتر است ذکر کنید در حال حاضر (خانم فهیمه آقازاده، آقای علی داستان گو، آقای علیرضا حبیبی والا، آقای حمید حق دوست، خانم معتمدی، خانم عاطفه صحرایی، آقای محمدرضا قدیمی، آقای سعید خورشیدی، آقای محمد مطیعی و آقای دکتر مجید زارع چاوشی) جزو ۱۰ برنامه نویس برتر تهران هستند که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

خانم فهیمه آقازاده

اولین برنامه نویسی که قصد داریم به شما معرفی کنیم سرکار خانم فهیمه آقازاده است که جزو برترین اساتید برنامه نویسی مطابق با نظر سنجی دانشجویان به شمار می رود. این نکته را در نظر داشته باشید استاد فهیمه آقازاده حدود ۱۴ سال سابقه کار دارد و به زبان های مختلف برنامه نویسی مسلط است. در نهایت بهتر است بدانید که وی تنها به صورت آنلاین تدریس می کند و پروژه ها را هم به صورت آنلاین می پذیرد و هیچ آدرسی که مربوط به دفتر کار ایشان باشد یافت نشد به همین دلیل بهتر است بدانید برای ارتباط با این برنامه نویس می توانید از طریق آدرس ایمیل agazadeh.f@gmail.com اقدام کنید.

کندو - بهترین برنامه نویسان تهران

بهترین برنامه نویسان تهران

دکتر علی داستانگو

استاد علی داستانگو یکی از برجسته ترین اساتید برنامه نویسی است که در انجام پروژه های  MATLAB و سخت افزار VHDL, Verilog, FPGA سابقه طولانی دارد. این نکته را در نظر داشته باشید این دکتر علی داستانگو پروژه های تحقیقاتی بسیار زیادی در خارج از کشور در دانشگاه های معتبر همچون دانشگاه های UNSW استرالیا، Queen Mary لندن، SFU کانادا، تگزاس، آلمان، اتریش، دانمارک، سوئیس، سوئد و غیره ارائه کرده است. در انتها بهتر است ذکر کنیم که این استاد برجسته دارای مدرک تحصیلی دکتری کامپیوتر از دانشگاه تهران می باشد. حدود به ۱۶ سال سابقه تدریس و فعالیت حرفه ای به عنوان برنامه نویس را در کارنامه خود دارد. در نهایت بهتر است ذکر کنیم شما برای دسترسی به وی می‌توانید از کانال ارتباطی dastangoo@gmail.com استفاده کنید.

علیرضا حبیبی والا

یکی دیگر از برنامه نویسان که قصد داریم به شما معرفی کنیم استاد علیرضا حبیبی والا است که به زبان های برنامه نویسی مختلف همچون ( زبان برنامه نویسی C#، زبان برنامه نویسی Visual C#.Net، زبان برنامه نویسی core.net، زبان برنامه نویسی JAVA، زبان برنامه نویسی HTML، زبان برنامه نویسی JavaScript ، زبان برنامه نویسی CSS و برنامه نویسی تحت موبایل Android) مسلط می باشد. اگر بخواهیم سوابق کاری علیرضا حبیبی والا را ذکر کنیم باید به همکاری وی با (خانه برنامه نویسان، مجتمع فنی تهران، مجتمع فنی شیراز، تعاونی مسکن لشگر 27، شرکت مهندسی پژوهشی نوین) اشاره نماییم.

استاد حمید حق دوست

گزینه چهارم استاد حمید حق دوست است که در دریافت پروژه و تدریس خصوصی برنامه نویسی (c – c++ – PHP – Laravel – JavaScript – Angular – Python – پایتون – لاراول – پی اچ پی – جاوا اسکریپت – سی – سی پلاس پلاس – golang – گولنگ) فعالیت می کند. این نکته را در نظر داشته باشید وی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پایه زنجان در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و دارای ۶ سال سابقه کار حرفه‌ای است. در انتها بهتر است ذکر کنیم تنها راه ارتباطی با استاد مجید حق دوست tuytoosh@gmail.com می باشد.

خانم معتمدی

اگر بخواهیم به یکی از بهترین برنامه نویسان تهران اشاره کنیم باید به سراغ استاد معتمدی برویم لازم به ذکر است بدانید که وی دارای مدرک کارشناسی برق و کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی می باشد درد بهتر از ذکر کنید که دو سال سابقه همکاری با سایت همیار پروژه را در کارنامه خود دارد. در انتها بهتر است اشاره کنیم که این استاد تمامی پروژه ها R studio برای رشته های مختلف، انجام تمامی تحقیقات و جستجوی مطالب در حوزه داده کاوی و ماشین لرنینگ، انجام تمامی پروژه ها به زبان، برنامه نویسی با R همراه با توضیح خط به خط کد و تفسیر نتایج، انجام پروژه آماری با R، انجام شبیه سازی با R و پروژه های داده کاوی و آماری با نرم افزار R می پذیرد. برای ارتباط با خانم معتمدی از طریق f.motamedi_90@yahoo.com  می باشد.

خانم عاطفه صحرایی

خانم عاطفه صحرایی یکی دیگر از برنامه نویسانی است که جزو ۱۰ برنامه نویس برتر تهران محسوب می شود. لازم به ذکر است بدانید که این برنامه نویس مدرک کارشناسی مدیریت صنایع از دانشگاه سراسری تفرش را دارد و بخش مهمی از رده سنی را برای انتقال اطلاعات خود هدف قرار داده است. در واقع بهتر است بدانید این برنامه نویسی جوان در رده سنی  کودک و نوجوان فعالیت می کند و تا به حال در دبستان پسرانه پیشرو ، ایران زمین و هدی به عنوان مدرس برنامه نویس فعالیت داشته. اگر قصد دارید با این مدرس ارتباط برقرار کنید بهتر است به اکانت ایمیل pythonclinic1@gmail.com پیام ارسال نمایید.

کندو - معرفی برترین برنامه نویسان در تهران

معرفی برترین برنامه نویسان در تهران

دکتر محمدرضا قدیمی

در این بخش از مقاله تصمیم داریم به یکی از بهترین برنامه نویسان تهران اشاره کنیم که دارای مدرک دکتری کامپیوتر ساینس پلی تک‌مونترالاز دانشگاه Ecole Polytechnique de Montréal می باشد.  در ادامه بهتر از ذکر کنیم دکتر محمدرضا قدیمی توانایی های بسیار زیادی همچون (برنامه نویسی پایتون Python تحت ویندوز و لینوکس،  برنامه نویسی آر R، برنامه نویسی متلب Matlab، ماشین لرنینگ یادگیری ماشین Machine Learning ML، دیپ لرنینگ یادگیری عمیق Deep learning، طراحی سایت با جانگو Django، دیتا ماینینگ داده کاوی Data Mining، وب اسکرپینگ Web Scraping، کار با API برای طراحی هرگونه ربات مانند تلگرام، توییتر و …، طراحی ربات برای بازارهای مالی مانند کریپتوکارنسی، فارکس و …، اکسپرت نویسی MQL5 و MQL4 در متاتریدر) دارد. به همین دلیل می توانید با اطمینان کامل پروژه مورد نظر خود را به وی بسپارید. شایان ذکر است تنها راه ارتباطی با دکتر محمدرضا قدیمی اکانت ایمیل وی به آدرس  gr8coder.com@gmail.com می باشد.

آقای سعید خورشیدی

اگر قصد دارید پروژه برنامه نویسی از جمله (برنامه نویسی با سی شارپ(C# / #C)، سی پلاس پلاس(C++ / ++C)، بانک اطلاعاتی SQL اسکیوال / اس کیو ال) را به یک برنامه نویس حرفه ای بسپارید و یا این زبان های برنامه نویسی را آموزش ببینید مطمئنا بهترین گزینه برای شما آقای سعید خورشیدی است که فارغ التحصیل رشته نرم افزار در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر می باشد. لازم به ذکر است بدانید بهترین راه برای برقرار کردن ارتباط با وی استفاده از khorshidis68@gmail.com محسوب می شود

آقای محمد مطواعی

آقای محمد مطواعی در حوزه ( ری اکت جاوا اسکریپت react js – انگولار angular , node js – طراحی سایت ، html css ) پروژه می پذیرد و همین زبان های برنامه نویسی را هم تدریس می کند. برای ارتباط با وی می توانید از طریق اکانت I.dinyar.mm@gmail.com اقدام کنید.

آقای دکتر مجید زارع چاوشی

پرونده پربار و پر پیمانه دکتر مجید زارع چاوشی باعث شد تا ما وی را به عنوان یکی از بهترین برنامه نویسان تهران معرفی کنیم این نکته را در نظر داشته باشید این برنامه نویس دارای سوابق تحصیلی و پژوهشی در برترین دانشگاه های کشور همچون دانشگاه شریف، تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی و غیره است. از سوی دیگر رتبه تک رقمی و برگزیده جوایز تحصیلی بنیاد نخبگان می باشد. در ادامه باید ذکر کنیم که دکتر زارع چاوشی رزومه تجربه همکاری با صنایع مختلف نظیر نفت و گاز، انرژی و هوافضا را در کارنامه خود دارد. در نهایت بهتر است ذکر کنیم ایمیل این برنامه نویس هم majid.zarea20@gmail.com است.

کندو - معرفی برترین برنامه نویسان در تهران

معرفی برترین برنامه نویسان در تهران

5 نمونه پیامک تبلیغاتی که برنامه نویسان ارسال می کنند

 در این بخش از محتوا تصمیم داریم 5 نمونه از پیامک های تبلیغاتی که توسط بهترین برنامه نویسان تهران برای مشتریان ارسال گردید را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

پیامک ارسال شده توسط برنامه نویسان خلاق

کسب درآمد از داخل خانه

با یادگیری زبان های برنامه نویسی می توانید در هر مکان و زمان درآمد کسب کنید.

www. ———– .ir

09120000000000

پیامک مربوط به مناسبت خاص برنامه نویسان

سلام حمید

اگه میخوای بعد از  عید یک برنامه نویسی حرفه ای باشید از تخفیف عید نوروز استفاده کن

آموزشگاه جاوا

09120000000000

پیامک جهت ارائه خدمات آنلاین برنامه نویسان

به صورت آنلاین هم یاد بگیر هم کسب درآمد کن

با یادگیری زبان های برنامه نویسی به صورت آنلاین کسب درآمد کن

www. ———– .ir

پیامک مربوط به نظرسنجی برنامه نویسان

آیا از خدمات آموزشگاه برنامه نویسی پایتون راضی بوده اید؟

1-بله   2-خیر

پیامک برنامه نویس مربوط به تخفیف

25٪ تخفیف دوره آموزش زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت

با نشان دادن این پیامک از 25٪ تخفیف ویژه ما برخوردار شوید.

سخن اخر

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به زبان های برنامه نویسی در اختیار نداشته اید و نمی دانستید بهترین برنامه نویسان تهران چه افرادی هستند. در هر صورت در حال حاضر می توانید با اطلاعاتی که به دست آورده اید در دوره های آنلاین و حضوری برنامه نویسی شرکت کنید و به صورت آنلاین درآمد کسب نمایید. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله توانسته باشد به سوالات شما پاسخ دهد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی