اس ام اس زماندار می‌تواند راهی موثر برای برنامه ریزی جهت ارسال یک پیامک هیجان‌‌انگیز به کاربران اینده‌ای نزدیک باشد. برای مثال، شما می‌خواهید برای روز بلک فرایدی جهت معرفی محصولات تخفیف خورده به مخاطبان هدف خود اس ام اس ارسال کنید. با این کار می‌توانید از عجله کردن و عدم برنامه ریزی دوری کنید و کمپین بازاریابی خود را با اس ام اس زماندار به صورت هدفمند جلو ببرید. پیامک زماندار راهی عالی برای تعامل با مشتریان به شکلی برنامه ریزی شده است. در این بررسی به طور کامل در مورد مزایا و نحوه ارسال اس ام اس زماندار صحبت می‌کنیم.

مدیریت بهینه زمان با اس ام اس زماندار

اس ام اس زماندار به توانایی ارسال پیام کوتاه از طریق موبایل به گیرندگان در زمان خاصی اشاره کرد. با قابلیت زمان ‌بندی پیام‌ها در روزهای آینده می‌توانید چندین متن را به‌ طور هم‌ زمان ایجاد کنید و آنها را بدون نیاز به یادداشت‌‌برداری در دفتر به یک پلتفرم خودکار ارسال انبوه اس ام اس بسپارید. از این طریق می‌توانید زمان ارسال پیام‌ها را در کنترل خود داشته باشید و به خوبی زمان را مدیریت کنید.

برای مثال، شما می‌خواهید به کاربران خود در ساعت 20 جمعه هفته آتی یک پیام کوتاه برای معرفی محصولات خود ارسال کنید. پس در پلتفرمی مانند «کندو» ثبت نام می‌کنید و با نوشتن پیام خود، زمان بندی را انجام می دهید. سپس پیام شما در روز جمعه و راس ساعت 20 به کاربران ارسال می‌شود.

از ویژگی‌های اس ام اس زماندار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ذخیره و امکان ویرایش پیام نوشته شده در یک پلتفرم پیام کوتاه
  • امکان زمان بندی پیام کوتاه بسته به روز و ساعت تعیین شده
  • سهولت استفاده جهت ارسال و ردیابی پیام‌ها (به مشتری رسیده است یا خیر)
  • تست کردن پیام قبل از ارسال نسبت به صحت اطلاعات (ارسال فقط یک پیامک به گوشی خودتان)

مدیریت بهینه زمان با اس ام اس زماندار

صرفه‌جویی در زمان تنها مزیت اس ام اس زماندار نیست!

هرگز نمی‌توانید اهمیت سیستم زمان بندی را در رشد کسب و کار خود انکار کنید. هر روز که می‌گذرد، تقاضا برای یک پلتفرم زمان بندی اس ام اس افزایش پیدا می‌کند. پیامک زماندار به این دلیل محبوب است که قابلیت اطمینان بیشتری دارد. بدین معنا که نسبت به ارسال به موقع پیام کوتاه و بازخورد کاربران نسبت به آن مطمئن خواهید بود. از دیگر مزایای اس ام اس زماندار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کمک به بهبود هویت برند

همه کسب و کارها دوست دارند برندینگ قوی داشته باشند. با پیامک زماندار کسب و کار حرفه‌ای‌تر به نظر برسد. مشتریان متوجه خواهند شد که شما واقعاً در کارتان جدی هستید و نمی‌خواهید به هیچ قیمتی تعامل با آنها را از دست بدهید. این امر همواره شهرت شما را در صنعت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد افزایش می‌دهد. هنگامی که اعلان‌های پیامکی را برای پیشبرد کسب‌ و کار خود پیاده سازی می‌کنید، هویت جدیدی به برند خود می‌دمید.

یادآوری سریع و به موقع

کلید موفقیت یک کسب و کار سرعت است. پیامک زماندار به شما کمک می‌کند تا سرعت فرآیندهای سازمانی خود را افزایش دهید. در چند ثانیه یا حتی کمتر از آن، مشتریان شما از رویدادهای شرکت شما مطلع می‌شوند. شما هم از برنامه دقیق خود مطمئن خواهید بود. علاوه بر این، هیچ تلاش خاصی برای مدیریت همه این موارد لازم نیست! فقط باید یادآوری‌های مربوط به یک رویداد، قرار ملاقات یا کمپین فروش را از طریق یک پلتفرم اس ام اس زماندار فعال کنید.

بهتر بودن پیامک نسبت به ایمیل

وقتی از طریق ایمیل به کاربران خود پیام می‌فرستید، این احتمال وجود دارد که ایمیل‌ها در پوشه اسپم قرار گیرند. هیچ تضمینی وجود ندارد که مخاطبان شما از طریق ایمیل متن شما را بخوانند. نرخ باز شدن ایمیل بسیار پایین‌تر از پیامک است. به خصوص سیستم زمانبندی اس ام اس به طور برنامه ریزی شده برای کاربران مربوطه پیامک ارسال می‌کند. این امر احتمال باز شدن پیام در زمان تعیین شدن افزایش می‌دهد. علاوه بر این، شانس بیشتری برای مشاهده پیامک توسط گیرنده وجود دارد.

صرفه‌جویی در زمان تنها مزیت اس ام اس زماندار نیست!

با اس ام اس زماندار چکار کنیم!

آیا می‌دانستید که اس ام اس زمان بندی شده با افزایش 14.5 درصدی بهره‌وری در فروش مرتبط است؟ درحقیقت، برنامه ریزی همان صرفه جویی در زمان و بهینه کردن امور بازاریابی شرکت است. هم به محتوا و هم زمان ارسال پیامک دقت کنید. اطلاعاتی که مشتریان شما نیاز دارند، باید در زمان مناسب ارسال شوند تا بیشترین تاثیر را داشته باشند.

در ادامه فقط به چند مورد از کاربردهای اس ام اس زماندار اشاره می‌کنیم.

ارسال پیام خوش آمد

چه در حال ارائه تخفیف باشید، چه اطلاعات خاصی را به مشتریان جدید خود ارسال می‌کنید، از اولین لحظه تعامل مشتری با برند شما، یک تصویر اولیه قوی از هویت شرکت می‌تواند به یک تجربه کاربری مثبت تبدیل شود. اگر یک پیام خوش آمد جذاب به مشتریان جدید خود بفرستید، احتمال اینکه آنها به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند زیاد است.

جمع آوری نظرات مشتریان

حدود 95 درصد از مشتریان قبل از خرید نظرات را می‌خوانند. با ارسال خودکار یک پیام متنی چند روز بعد از خرید، از مشتریان خود بخواهید نظرشان را نسبت به روند خرید و محصول خریداری شده بیان کنند. از این طریق می‌توانید تعامل خوبی با مشتریان خود داشته باشید و از میزان رضایت آنها آگاه شوید.

تنظیم پیام انتظار

ممکن است بخواهید یک پیامی تنظیم کنید تا مشتریان خود را در جریان امور شرکت نگه دارید. برای مثال، ممکن است به آنها اطلاع دهید که رفته‌اید و چه زمانی می‌توانند انتظار پاسخی از شما را داشته باشند. اطلاع‌رسانی نسبت به امور شرکت می‌تواند برندینگ شما را تقویت کند.

ارسال پیامک تولد

با برنامه ریزی یک پیامک تولد به مشتریان خود به آنها نشان دهید که چقدر به فکرشان هستید. به خصوص اینکه همه افراد از به یاد ماندن و تبریک تولد لذت بسیار می‌برند. فقط یادتان باشد که تولد خشک و خالی فایده‌ای ندارد! حتماً تخفیف و هدیه خاصی را برای مشتریان مورد نظر خود ترتیب دهید.

با اس ام اس زماندار چکار کنیم!

یادآوری قرار ملاقات

اطلاعات مربوط به قرار ملاقات خود مانند تاریخ و زمان را در روزهای نزدیک به قرار جلسه و در روز ملاقات، برای مشتریان ارسال کنید. این پیام‌های متنی به مشتریان شما کمک می‌کنند تا جلسات را به خاطر بسپارند و به احتمال زیاد پیام‌ها را تا روز جلسه نگه دارند. ارتباط مداوم و احترام به مشتری رمز پیروزی شماست.

ساعات کاری تغییر یافته

به مشتریان و کارمندان خود تغییرات آتی در ساعات کاری مانند تعطیلات آخر هفته را یادآوری کنید. به عنوان مثال، اگر دفتر شما سه روز آخر هفته تعطیل است، می‌توانید پیام‌های زماندار را برنامه ‌ریزی کنید که تا دو روز قبل از هر تعطیلات، به کارکنان تغییرات یادآوری شوند. این برقراری ارتباط با هر گونه تغییر در عملیات، رضایت مشتری و کارکنان را ارتقا می‌دهد.

تخفیف‌ها و تبلیغات

به مشتریان خود در مورد پیشنهادات و تبلیغات ویژه اطلاع دهید تا آنها را درگیر کند و در عین حال آگاهی از برند و وفاداری مشتری را نیز ارتقاء دهد. به عنوان مثال، می‌توانید پیام‌هایی را برنامه‌ ریزی کنید تا در روز جمعه به مشتریان درباره فروش محصول از دوشنبه تا جمعه اطلاع دهید تا آنها بتوانند برای استفاده از تبلیغات آن هفته برنامه ‌ریزی کنند.

ارتباطات داخلی

شرکت شما همچنین می‌تواند از ویژگی اس ام اس زماندار برای ارسال پیام‌های زمان ‌بندی شده به کلیه کارکنان و همکاران استفاده کند. ادارات و دفاتر می‌توانند پیام‌های متنی برنامه ریزی شده را برای یادآوری در مورد رویدادهای آتی به کارکنان خود ارسال کنند. از این طریق همه کارکنان در جریان اتفاقات شرکت قرار می‌گیرند.

اس ام اس زماندار از طریق پلتفرم پیام کوتاه کندو

خدمات و ویژگی‌های پلتفرم پیام کوتاه کندو به شما امکان می‌دهند پیام‌هایی که نوشته‌اید را در صف ارسال قرار دهید تا به ‌طور خودکار به گیرندگان ارسال شود. لیست کامل مخاطبین خود را پلتفرم وارد کنید و با نوشتن متن پیام، زمان ارسال را تنظیم کنید. کل فرآیند ارسال پیامک زماندار در عرض چند ثانیه انجام می‌شود. برای کسب اطلاع از نحوه کار و تعرفه خدمات با تیم پشتیبانی کندو تماس بگیرید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی