ارسال اس ام اس انبوه، دیگر برای شغل یا کسب‌وکار خاصی نیست و همه مشاغل، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی خصوصی می‌توانند به منظور اطلاع‌رسانی‌های خود در حجم انبوه از آن استفاده کنند. از این رو مشاغل و کسب‌وکارهایی که به تازگی شغل خود را افتتاح کرده‌اند، شعبه‌ای جدید باز کرده‌اند و یا حتی تغییر مکان داده‌اند، می‌توانند از طریق ارسال پیامک، به مخاطبان هدف خود اطلاع رسانی کرده و آنان را از این اتفاقات با خبر کنند. در این مقاله قصد داریم به تاثیر چنین ارسال‌های در کسب‌وکارهای و میزان رضایت مشتریان از دریافت چنین پیامک‌هایی بپردازیم.

سالهاست که کسب‌وکارهای و مشاغل مختلف در سراسر دنیا از پیام‌های کوتاه جهت اعلانات، هشدارها و اطلاع‌رسانی‌ها برای مخاطبان خود استفاده می‌کنند که البته بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است، چراکه می‌توان گفت تقریبا 80درصد از بزرگسالان در سراسر دنیا یک گوشی تلفن همراه دارند و هر پیامکی برای آنان ارسال می‌شود معمولا در سه دقیقه ابتدایی باز و خوانده می‌شود. پس می‌توان گفت که نرخ بازشدن بالایی دارد. همچنین با فراگیری پاندمی کرونا و ترافیک بیش از اندازه در کلان‌شهرها، مخاطبان ترجیح می‌دهند برخی از خدمات خود را به صورت غیرحضوری و پیامکی دریافت کنند. از دیگر مزایای پیامک برای کسب‌وکارها نیز می‌توان به راه‌اندازی آسان و مقرون‌به‌صرفه بودن آن، که دو نمونه از بارزترین مزایای ارسال پیامک انبوه است، اشاره کرد. از این رو ارسال پیامک برای افتتاح شغل یا مکان جدید برای کسب‌وکارهای می‌تواند بهترین گزینه باشد.

علت تاثیر پیامک برای افتتاح شغل یا تغییر مکان 

شاید فکر کنید که حالا چه دلیلی دارد که به مشتریان افتتاح شغل، شعبه جدید یا تغییر آدرس را اطلاع رسانی کرد. روش‌ها و رویکردهای مارکتینگ نشان داده‌ است که هرچه میزان توجه به مشتریان بیشتر باشد، میزان جذب مشتری نیز بیشتر خواهد بود.

کندو - ارسال پیامک افتتاح شغل جدید

ارسال پیامک افتتاح شغل جدید

پیامک افتتاح شغل و کسب‌وکار جدید

اگر به تازگی شغل و یا کسب‌وکاری را راه‌اندازی کرده‌اید، می‌توانید با استفاده‌ از امکاناتی که پنل‌های ارسال پیامک انبوه در اختیار شما قرار می‌دهد، به اهالی آن منطقه پیامک ارسال کنید و افتتاح کسب‌وکار جدید خود را تبلیغ کنید. همچنین می‌توانید به عنوان هدیه با ساکنین آن منطقه، در روز افتتاحیه، پیامکی حاوی تخفیفات ویژه ارسال کنید که مشتریان ترغیب به بازدید و حضور در فروشگاه شما شوند.

پیامک افتتاح شعبه جدید

اگر صاحب فروشگاه‌های زنجیره‌ای هستید و یا قصد دارید شعب فروشگاه خود را در مناطق یا حتی سایر استان‌های کشور افزایش دهید، پیامک بهترین روش برای چنین اطلاع رسانی است چراکه با ارسال چنین پیامکی، مشتریان سابق، احساس تعلق خاطر بیشتر نسبت به فروشگاه شما خواهند داشت و خودشان را بخشی از کسب‌وکار شما می‌دانند. همچنین افزایش شعب و اطلاع رسانی آن باعث می‌شود آن دسته از مشتریانی که به منظور خرید از فروشگاه شما مسافت زیادی را طی می‌کردند، بدانند که شعبه جدید شما افتتاح شده شاید برایشان نزدیک‌تر باشد. پیامک افتتاح شعبه در سایر استان‌ها همچنین باعث تمرکز زدایی از یک شهر شده و از این به بعد مشتریان سایر استان‌ها نیز می‌دانند که یکی از شعب برند یا فروشگاه محبوب خود در شهرشان شعبه دارد.

پیامک تغییر آدرس

ارسال پیامک تغییر آدرس، از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه کرده و برای مشتریان خود پیامک آدرس جدید را ارسال کنید. اهمیت این موضوع، از دو موردی که پیش‌تر توضیح داده شد بیشتر است، چراکه مشتریان رضایت بیشتری نسبت به کسب‌وکار شما پیدا می‌کنند و متوجه می‌شود که چقدر برایشان اهمیت قائل هستید؛ اما اگر اطلاع رسانی نکرده و مشتریان خود متوجه این امر شود، امکان آن وجود دارد که حتی دیگر از فروشگاه جدید شما خرید نکرده و نسبت به شما اعتمادشان را از دست بدهند.

نمونه پیامک‌ افتتاح شغل، شعبه جدید و تغییر آدرس

هنگامی که مشتریان متوجه شوند چقدر برای کسب‌وکار و شغل شما مهم هستند، باعث می‌شود وفاداری بیشتری نسبت به برند و محصولات شما داشته باشند، به همین منظور سعی کنید متن پیامک را طوری بنویسید که مشتریان احساس ارزش بیشتری کنند، در ادامه به چند مثال از نمونه پیامک‌های شخصی سازی شده خواهیم پرداخت:

نمونه پیامک افتتاح شعبه یا شغل جدید

• ما در چند قدمی شما هم شعبه‌ای افتتاح کردیم
• در شهر شما هستیم
• این تخفیف تنها شامل منطقه/شهر است
• مژده برای ساکنین منطقه/شهر
• به منظور رفاه حال مشتریان عزیز شعبه جدیدمان در شهر/منطقه شما افتتاح خواهیم کرد

نمونه پیامک تغییر آدرس

• به اطلاع مشتریان عزیز می‌رساند، آدرس جدید فروشگاه به …………. انتقال یافت
• همراهان همیشگی، آدرس جدید فروشگاه ما ………………………… بوده و منتظر شما عزیزان هستیم
• به منظور رفاه حال شما مشتریان عزیز، در مکانی جدید به همراه پارکینگ اختصاصی در خدمت شما عزیزان هستیم

کندو-ارسال پیامک راه‌کاری موثر برای اطلاع‌رسانی افتتاح شغل یا مکان جدید

ارسال پیامک افتتاح شعبه جدید


کلام پایانی

در دو دهه اخیر، بازاریابی پیامکی با بیشترین نرخ بازگشت سرمایه ثابت کرده است که یکی از موفق‌ترین استراتژی‌های بازاریابی است. از این رو کلیه کسب‌وکارها و مشاغل، چه آن‌هایی که معروف هستند و چه آن‌هایی که کوچک، نوپا و خانگی هستند از پیامک به منظور تبلیغات و همچنین تعامل بیشتر با مشتریان استفاده می‌کنند. چراکه ارسال پیامک، سریع، آسان، مقرون‌به‌صرفه و مطمئن است و از همه مهم‌تر بسیار مورد توجه مخاطبان است. به همین دلیل است که توصیه می‌شود به منظور ارسال پیامک و تعامل با مشتریان خود از پنل‌ها و سامانه‌های ارسال پیامک استفاده شود چراکه قابلیت‌های زیادی را در اختیار طیف گسترده‌ای از مشاغل قرار می‌دهد. که آنان می‌توانند با به کارگیری کمی خلاقیت، نسبت به سایر رقبای خود متمایز عملکرده و نرخ بازگشت سرمایه مطلوبی را تجربه کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی