حتما با دیدن بسیاری از فیلم‌های عاشقانه در فضای مه‌آلود و پاییزی شمال به یاد رشت خواهید افتاد، مخصوصا میدان شهرداری با آن ساختمان‌های قدیمی و سنگ‌فرش‌هایی که شاهد گذر زمان بوده‌اند. رشت پرجمعت‌ترین شهر شمالی کشور و یکی از کلان‌شهرهای ایران است که در طول تاریخ شاهد اتفاقات بسیار زیادی بوده است.
عمده فعالیت ساکنان رشت، کشاورزی مخصوصا کاشت برنج است اما در کنار آن به سایر کسب‌وکارها نیز در حال فعالیت هستند اما نکته‌ای که در چند سال اخیر شهر رشت با آن مواجه شده است افزایش کسب‌وکارهای فصلی و نکته دیگر مهاجرت برخی جوانان به سایر استان‌ها مثل تهران است. اما برای حل این مشکل و زنده نگه داشتن رشت که ملقب به شهر همیشه بیدار است، صاحبین مشاغل و کسب‌وکارها از روش ارسال پیامک کمک گرفته‌اند که با استفاده از پنل‌های پیامکی می‌توانند برای مخاطبان هدف خود پیامک ارسال کنند. به طور مثال مراکز دانشگاهی می‌توانند تنها برای رده سنی 18 تا 25 سال پیامک درخواست دانشجو ارسال کرده و یا حتی در فصول گردشگری، هتل‌ها و رستوران‌ها با کمک ارسال پیامک BTS (دکل مخابراتی) برای مسافران پیامک تبلیغاتی ارسال کنند و یا حتی از طریق پیامک می‌توان برای جوانان جوایای کار نیز موقعیت‌های شغلی ارسال کنند.
درواقع امکانات پنل پیامکی آنقدر زیاد است که مشاغل می‌توانند با توجه به کسب‌وکار خود و داشتن کمی خلاقیت باعث جذب مخاطب و همچنین نرخ بازگشت سرمایه شده و بتوانند کسب‌وکار خود را در شهر زیبای رشت حفظ کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی