امروزه با توجه به کاربرد‌های ارسال پیامک و مزایای فوق العاده‌ای که برای کاربران دارد توانسته است جایگاه خود را بین صنف‌های مختلف باز کند. از جمله این صنف‌ها فروشندگان مصالح ساختمانی هستند. فروشندگان این صنف قادرند با ارسال پیامک تبلیغاتی کسب و کار خود را رونق بخشند. شما با استفاده از پنل‌های پیامکی حرفه‌ای و تخصصی می‌توانید به مشاغلی که به نوعی مرتبط به کار شما هستند پیامک ارسال کنید. همچنین می‌توانید به بانک شماره تماس پیمانکاران دسترسی داشته باشید و تبلیغات پیامکی خود را به راحتی برای ایشان ارسال نمایید.

کندو - مزایای پنل پیامک در فروشگاه مصالح ساختمانی

مزایای پنل پیامک در فروشگاه مصالح ساختمانی

مزایای پنل پیامک در فروشگاه مصالح ساختمانی

اگر کسب و کار خود را به تازگی راه اندازی کرده‌اید و یا هنوز برای معرفی و بازاریابی خود از تبلیغات استفاده نکرده‌اید باید بگویم یکی از بهترین  راه‌های بازاریابی کسب و کارتان بهره بردن از بازاریابی پیامکی است. شما می‌توانید برای شروع بازاریابی مصالح فروشی خود و همچنین جلب توجه و حفظ وفاداری مشتریان از ارسال پیامک‌های هدفمند بهره ببرید. همانطور که می‌دانید یکی از اصول اولیه هر کسب و کاری مشتری مداری است. بنابراین می‌توانید با استفاده از پیامک با کم‌ترین هزینه بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهید. در ادامه بیشتر با پنل های اس ام اس آشنا خواهیم شد.

ارسال پیامک تبلیغاتی گروهی در فروشگاه مصالح ساختمانی

با استفاده از پنل‌های اس ام اس می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی، آدرس مکان فروشگاه، موجودی فروشگاه، تخفیفات و … را  خود را به صورت گروهی و انبوه برای مخاطبان خود ارسال کنید.

ارسال پیامک از روی گوگل مپ

اغلب افراد برای خرید‌های ساختمانی ترجیح می‌دهند به نزدیک‌ترین مکان مراجعه کنند. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک از روی نقشه به محدوده‌ی نزدیک محل کار و یا هر محدوده‌ای که مد نظر دارید، پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

برای موثر‌تر واقع شدن تبلیغات فروشگاه مصالح ساختمانی خود بهتر است پیامک‌های خود را بر اساس سن و جنسیت ارسال کنید. چرا که بیشتر مخاطبان کسب و کار شما آقایان در بازده سنی مشخصی هستند و ارسال پیامک تبلیغاتی از طرف فروشگاه شما برای خانم ها برای شما نتیجه بخش نیست و نتیجه‌ی عکس دارد.

ارائه کد تخفیف از طریق ارسال پیامک

یکی از راه‌های جذب مشتری ارائه کد تخفیف به آنهاست. می‌توانید با در نظر گرفتن کد‌های تخفیف دوره‌ای و ماهانه و ارسال آن به مشتریان و هم چنین در نظر گرفتن مدت محدود برای استفاده از این کدها مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه خود جذب کنید.

ارسال پیامک شخصی سازی شده

شما می توانید با ارسال یک پیامک با متن قوی، لحن دوستانه در زمان مناسب به سود بسیاری برسید. از طریق پنل‌های پیامک می‌توانید با شخصی سازی پیامک‌ها و قرار دادن نام مشتری در ابتدای پیامک حس صمیمیت بین خود و مشتری ایجاد کرده و تاثیر آن را روی کسب کار خود ببینید.

ارسال پیامک برای پیشنهادات و تبلیغات

اگر در فروشگاه خود کالایی موجودی بالایی دارد می‌توانید با اطلاع رسانی از طریق پیامک مشتریان خود را خبر کنید و کالای خود را با خرید فوری سفارش بگیرید و آن را در کم ترین زمان به فروش برسانید.

خلاصه‌ای کاربردهای استفاده از پنل پیامکی در فروشگاه‌های مصالح ساختمانی:

 

خلاصه‌ای از کاربردهای استفاده از پنل پیامکی در فروشگاه‌های مصالح ساختمانی

 • ارسال پیامک انبوه برای مشاغل مرتبط با کسب و کار شما به صورت منطقه‌ای
 • بازاریابی و ارسال پیامک انبوه به مخاطبان خود در شهرهای مختلف
  ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی افراد در نزدیکی محل فروشگاه خود
  ارسال پیامک انبوه از طریق گوگل مپ برای مخاطبان مورد نظر
 • ارسال پیامک تبلیغاتی، اطلاع رسانی و پیشنهادات ویژه و … بر اساس سن و جنسیت مخاطبان
  قابلیت دسترسی به بانک شماره موبایل مشاغل مرتبط با فروشگاه مصالح فروشی
  قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی فقط به سر شماره‌های رند
 • قابلیت دسترسی به بانک شماره موبایل سراسر کشور

کاربرد پنل پیامک برای مصالح فروشی

 • ارسال پیامک خودکار به منظور استفاده از خدمات پس از فروش
 • ارسال پیامک به منظور ارائه پیشنهادهای ویژه در مورد مصالح ساختمانی یا محصولات جدید
 • ارسال پیامک تشکر و قدر دانی از خرید به نام اشخاص بعد از مراجعه و خرید از فروشگاه
 • ارسال پیامک به نام فروشگاه برای تبریک اعیاد و مراسم در کوتاه‌ترین زمان
 • استفاده از بازاریابی پیامکی به منظور کاهش هزینه‌های تماس با مشتریان
 • افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان با پنل اس ام اس در فروشگاه‌های مصالح ساختمانی
 • اطلاع رسانی از مصالح ساختمانی جدید و موجود در فروشگاه
 • ارسال پیامک قیمت بروز مصالح ساختمانی به مشتریان
 • ارسال پیامک به منظور اطلاع رسانی از جزئیات خرید

نتیجه‌گیری

در این مطلب به صورت خلاصه با مزایا و کاربردهای پنل پیامکی و بازاریابی پیامکی در فروشگاه های مصالح ساختمانی آشنا شدید. دیدید که می توانید برای جذب و افزایش مشتری و توسعه ی کسب و کار خود از بازاریابی پیامکی بهره ببرید. اگر به طور هدفمند از ارسال پیامک استفاده کنید و قاعده و قانون‌های آن را رعایت کنید، می‌توانید بهترین نتیجه را حتی در روزهایی که فروشگاه شما خلوت است داشته باشید. با خرید پنل‌های اختصاصی کندو اس ام اس در کنار مشاوره‌های تخصصی در کسب و کار خود و میان رقبا بهترین باشید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی