اگر طرفدار بازی‌ های فکری و هیجانی هستید، بازی اتاق فرار یک روش عالی برای تخلیه هیجان و همچنین محک زدن هوش و ذکاوت شما در مواقع بحرانی است. در واقع اسکیپ روم یا اتاق فرار یک بازی گروهی، فکری و معمایی است که در آن شما با تشکیل یک تیم (۴ الی ۱۰ نفره) وارد فضای بازی می ‌شوید. در طی این بازی، بازیکنان وارد اتاقی می ‌شوند که دارای تم و داستان مشخص است و برای رهایی از آن، افراد گروه باید معما ها را حل کنند. در شهر اصفهان مراکز زیادی هستند که اتاق فرار های متنوعی با سناریو های متفاوت ارائه می ‌دهند.

در ادامه باید ذکر کنیم با مطالعه این محتوا شما به اطلاعاتی همچون آدرس و تصاویر 6 تا از بهترین اتاق فرارها اصفهان دست پیدا خواهید کرد. در ادامه نیز پیامک های تبلیغاتی مربوط به این حوزه را هم در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین اتاق فرار های اصفهان

قبل از این که بخواهیم به معرفی 6 تا از بهترین اتاق فرارها اصفهان بپردازیم، بهتر است ببینیم یک اتاق فرار جذاب و حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های یک اسکیپ روم خفن، داشتن سناریوی جذاب است. سناریو به معنای هر چیزی است که در حین بازی رخ می دهد که باید بتواند بازیکنان را جذب کرده و آن ها را نسبت به ادامه بازی تهییج کند. همچنین همه وسایل داخل اتاق فرار باید در هماهنگی کاملی با داستان بازی بوده و طراحی دکور مناسب باشد.

داشتن بازیگر های حرفه ای هم یکی دیگر از ویژگی های یک اتاق فرار مهیج است. بازیگر حرفه ‌ای می‌داند که در کجا باید قرار بگیرد و در چه زمانی از بازی باید کنش یا واکنش درستی داشته باشد. اکتورهای بازی در موقعیت ها مختلف و قسمت های مختلف بازی، وارد اتاق می شوند تا کمی باعث ترسناک شدن فضا شوند؛ بنابراین نقش بسیار مهمی در روند بازی دارند. توجه داشته باشید که اگر معماها و سرنخ های پیدا شده در اتاق فرار پیوستگی لازم را نداشته باشند، بازیکنان به مشکل برخورد می کنند؛ از این رو در یک اتاق فرار جذاب، سرنخ ها به صورت مکمل و در ادامه یکدیگر قرار می گیرند.

علاوه بر موارد گفته شده، اگر وارد اتاق فراری شدید که یک نفر به تنهایی قادر به حل کردن معماها بود، بدانید که انتخاب خوبی انجام نداده اید. معماها باید به شکل چند مرحله ای و چند جانبه باشند تا همه اعضای گروه، خواه ناخواه با آن درگیر شوند و آن ها را حل کنند. همچنین سطح معماها باید در حدی باشد که هر کدام از اعضا بتوانند آن ها را حل کنند. در بسیاری از مواقع مشاهده شده است که اتاق های فرار بعد از اتمام بازی یک پیامک با متن تشکر بابت انتخاب شان برای مشتری ارسال می کنند. لازم به ذکر است بدانید این مسئله موجب می گردد تا مشتری حس خوبی نسبت به آن اتاق فرار پیدا کرده و تشویق شود در آینده نیز باز به آن اسکیپ روم مراجعه کند.

کندو - ویژگی بهترین اتاق فرارها اصفهان

ویژگی بهترین اتاق فرارها اصفهان

6 تا از بهترین اتاق فرارها اصفهان

در ادامه تصمیم داریم شما را با 6 نمونه از بهترین اتاق های فرار اصفهان آشنا کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید تصاویر و آدرس مربوط به هر اتاق فرار را قید خواهیم کرد تا در اوقاتی که حوصله تان سر رفته است، به ساده ترین شکل ممکن به یکی از این اتاق های فرار مراجعه کرده و هیجان بسیار بالایی را تجربه کنید. در این مقاله سعی کرده ایم تا اتاق های فراری را از نقاط مختلف اصفهان به شما معرفی کنیم تا دسترسی به آن ها برای شما راحت تر شود.

1. اتاق فرار دات آی آر

اسکیپ روم دات آی آر از تابستان ۱۳۹۴ با هدف طراحی و اجرای بازی ‌های فکری، معمایی و اتاق فرار شروع به کار کرده است. این اتاق فرار که بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران به شمار می ‌رود، در چهار استان تهران، کرج، اصفهان و اهواز شعبه دارد. شعبه اصفهان این اتاق فرار شامل مجموعه های تابوت، طاعون، سرقت، اتاق فرار، سلول، اپیدمی، آواز مردگان، فرشته مرگ و شام آخر می شود. آدرس شعبه‌ ها و شماره تلفن این مجموعه به شرح زیر است:

 • آدرس شعبه یک: میدان نوبهار، ابتدای خیابان دوران، مرکز اوقات فراغت خانواده
 • آدرس شعبه دو: خیابان کاشانی بعد از چهارراه وفایی انتهای کوچه ۳۱، بن‌بست شکوفه پلاک ۷۱، مرکز بازی‌های اتاق فرار انجمن اوقات فراغت اصفهان
 • آدرس شعبه سه: بلوار سجاد، چهارراه آپادانا اول، کوچه شهریار، پلاک ۱۶، انجمن اوقات فراغت اصفهان
 • شماره تلفن: 03-36624097
کندو - اسکیپ روم دات آی آر

اسکیپ روم دات آی آر

2. اسکیپ سنتر

این اتاق فرار که در سال 1397 راه اندازی شده است، یکی از بزرگترین مراکز اسکیپ روم در اصفهان محسوب می شود. اسکیپ سنتر ابتدا با دو اتاق فرار سکوت سیاه و عکاس ‌خانه اصفهان شروع به کار کرد و بعد ۱۱ اتاق فرار دیگر به آن اضافه کرد. نکته قابل توجه درباره این اتاق فرار این است که در 9 سناریو متفاوت طراحی شده است و بازی مافیا و بازی محیطی دفینه نیز در آن برگزار می شود.

در شعبه مرکزی اسکیپ سنتر ، ژانر های ترسناک نفرین، آمیتیست، فوکوشیما، هویت مخفی و هیپنوتیزم و در شعبه جوان (الف)، سناریو های سافاری، مرگ، مسافر روانی، لالایی شیطان و بازمانده و در شعبه جوان (ب)، شاینینگ اجرا می شود. در ادامه توجه شما را به آدرس ها و شماره تلفن این مجموعه جلب می کنیم:

 • آدرس شعبه باغ جوان الف: مشتاق سوم، مجموعه تفریحی باغ جوان، درب پارکینگ
 • آدرس شعبه باغ جوان الف: مشتاق سوم، مجموعه تفریحی باغ جوان، درب پارکینگ
 • آدرس شعبه مرکزی: شیخ صدوق، چهارراه وکلا، زیرگذر
 • وب‌ سایت: escapecenterisf.com

3. اسکیپ روم وی آی پی

اسکیپ روم وی آی پی که در سال ۱۴۰۰ راه‌اندازى شده است، از جمله اتاق فرار های ترسناک اصفهان است که شامل 3 سناریو اتاق فرار های رانده‌شده، الموت و مومیایی می شود. مدت زمان بازی اتاق فرار الموت یک ساعت و تعداد نفرات آن 4 تا ۶ نفر است. مدت زمان بازی اتاق فرار مومیایی نیز ۷۰ دقیقه و تعداد نفرات چهار تا هشت نفر است. سایر اطلاعات این اسکیپ روم به شرح زیر است:

کندو - اسکیپ روم وی آی پی

اسکیپ روم وی آی پی

 • آدرس شعبه یک: بزرگمهر، خیابان آراسته، نبش کوچه فردوس، پلاک یک
 • آدرس شعبه دو: آپادانا اول (شهید قدوسی)، انتهای بن‌بست ۹ (شهید امانی)، سمت راست، پلاک ۱۵۴
 • شماره تلفن: 36613851-031
 • وب‌ سایت: vipescaperoom.com

4. اسکیپ روم گیت

یکی از پرطرفدارترین اتاق فرارهای اصفهان با ژانر ترسناک، اسکیپ روم گیت است. این مجموعه شامل دو اتاق فرار کلبه مرگ و اتاق فرار نجات هاوانا می شود که سناریوی کلبه مرگ یکی از ترسناک ترین سناریو های اتاق فرار در اصفهان است. برای رزرو نوبت این اتاق فرار می توانید از طریق آدرس و شماره تلفن زیر اقدام کنید:

 • آدرس: شیخ صدوق شمالی، بعد از پل شیخ صدوق، نرسیده به تقاطع نیک بخت
 • شماره تلفن: 09136975299

کند - کال تو اکشن

5. اسکیپ روم زون

این اتاق فرار با دو سناریوی ترسناک ماه شوم و طلوع مرگ پذیرای علاقه‎‌مندان است. در سناریوی طلوع مرگ شما و گروهتان در محاصره زامبی‌ ها گرفتار هستید و از آخرین پرواز نجات شهر نیز جامانده ‌اید و 80 دقیقه فرصت دارید که دنبال راه فرار باشید یا شهر را از نابودی نجات دهید. در سناریوی ماه شوم نیز در جنگلی به نام جیغ وودز بعد از سال ‌ها و در شبی که ماه کامل می ‌شود، صداهای وحشتناک به‌گوش می ‌رسد. برای حل معمای این بازی نیز 80 دقیقه زمان دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این اتاق فرار می توانید به وب سایت یا آدرس زیر مراجعه کنید:

 • آدرس: خیابان حکیم نظامی، روبه‌روی پمپ بنزین پل فلزی، نبش کوچه ساحل، پلاک سه
 • وب‌سایت: zoneescape.ir

6. اسکیپ روم ویژن

این اسکیپ روم شامل سه اتاق فرار فعال شامل نفرین، قلمرو اجنه و ایت می شود و در حال حاضر در دو استان تهران و اصفهان مشغول به فعالیت است. سناریوی قلمرو اجنبه با ژانر وحشت ۱۰۰ دقیقه به طول می‌انجامد و تعداد نفرات آن باید پنج تا هشت باشد. بازی ایت درباره موجودی به نام پنی وایز یا IT است که برایش 60 دقیقه زمان دارید. بازی ۶۰ دقیقه‌ ای نفرین نیز با ژانر ترسناک در ارتباط با دهکده ‌ای در شوروی است. آدرس و وب سایت این اتاق فرار به شرح زیر است:

 • آدرس شعبه یک: اتوبان آقابابایی، خیابان فرهنگ، روبروی درب زرد رنگ مصالح‌ فروشی
 • آدرس شعبه دو: خیابان بزرگمهر، ابتدای خیابان مفتح غربی
 • وب‌ سایت: escapevisionesf.com
کندو - اسکیپ روم ویژن

اسکیپ روم ویژن

4 نمونه پیامک تبلیغاتی برای اتاق فرار

این روزها مراکز تفریحی بسیاری برای افزایش مشتری از تبلیغاتی پیامکی استفاده می‌ کنند که یکی از این مراکز، اتاق های فرار هستند. استفاده از پیامک تبلیغاتی برای این مجموعه ها مزایای متفاوت و جذابی دارد. از این مزایا می ‌توان به سرعت بالا، هزینه پایین، تأثیر مناسب، دسترسی به افراد بیشتر و ارسال هدفمند پیامک اشاره کرد. نمونه‌ای از این پیامک‌ ها در ادامه ذکر شده است:

 

 • تا تجربه یک هیجان فوق العاده، فقط یک قدم فاصله دارید!

اسکیپ روم دات آی آر

کسب اطلاعات بیشتر با ارسال عدد 1

 • آدرنالین خونت پایین اومده؟

وارد سایت‌مون شو و آنلاین نوبت بگیر!

اتاق فرار ……….

 • سلام…….. اگه دنبال یه تفریح ارزون و پرهیجانی،

با تخفیف 25 درصد، نوبت اتاق فرار ما را رزرو کن.

آدرس سایت:………………

 • از تفریح و بازی‌های تکراری خسته شدی؟

فقط کافیه یه سانس از اتاق فرار ما رو تجربه کنی!

تلفن……………………….

سخن پایانی

در این مطلب تلاش کردیم تا 6 تا از بهترین اتاق فرارها اصفهان را به شما معرفی کنیم. در نظر داشته باشید که یکی از روش‌های تبلیغاتی برای اتاق های فرار این است که از بازاریابی پیامکی استفاده کنند. این مدل از بازاریابی اگر با توجه به شناخت دقیق مخاطبان هدف صورت پذیرد، مورد استقبال بسیار زیاد قرار می‌ گیرد. اتاق های فرار می توانند تنها با ارسال پیامک به افراد در منطقه پستی خودشان، امکانات، آدرس و ساعت کاری را برای افراد ارسال کنند. در صورتی که مشتری هر یک از اتاق های فرار معرفی شده، بوده‌اید، نظر خود را درباره آن ها با ما در میان بگذارید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی