اغلب والدینی که کودکانشان را به مهدکودک‌ها می‌سپارند، مشغله کاری بسیاری دارند. ازاین‌رو گاهی برنامه روزانه کودک، لوازم مورد نیاز یا غذای مهد را فراموش می‌کنند. بهترین مهدکودک‌ها با آگاهی به این مسئله، استفاده از سامانه پیامکی را در دستور کار خود قرار داده‌اند. این ابزار کاربردی علاوه بر یادآوری بسیاری از امور به والدین، سبب تسهیل مدیریت مهد نیز می‌شود. از همه این‌ها که بگذریم، پیامک‌ تبلیغاتی ابزاری فوق‌العاده برای معرفی مهدکودک مشهد به همشهریان است. در ادامه لیستی از بهترین مهدکودک مشهد را بر اساس خدمات و اطلاع‌رسانی مطلوب آورده‌ایم.

لیست بهترین مهدکودک مشهد

انتخاب بهترین مهدکودک‌های مشهد از میان انبوه مهدهای این شهر امری دشوار است که طبق نظر مشتریان و خدمات آن‌ها تعیین می‌شود. به منظور تسهیل انتخاب برای همشهریان در ادامه لیستی از بهترین مهدکودک مشهد را آورده‌ایم.

مهدکودک بهار اندیشه

مهدکودک سه ستاره بهار اندیشه با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه پذیرش و پرورش کودکان، یکی از بهترین‌های مشهد به شمار می‌آید. این مهدکودک با مدیریت حرفه‌ای خانم پروین کریمیان جزء معدود مراکز الکترونیک مشهد است که امکانات قابل توجهی دارد. تجهیز این مهد به لوازم الکترونیک، اسباب بازی و لوازم آموزشی متنوع سبب افزایش سطح دانش و توانایی کودکان شده است. البته که فضای شیک و مدرن بهار اندیشه، جذابیت خاصی برای کودکان داشته و آن‌ها را به خود جذب می‌کند. مهد مذکور تنها کودکان ۲.۵ الی ۶ سال را پذیرش کرده و امکان پذیرش شیرخواران را ندارد.

آدرس: مشهد، خیابان دانشجو ۱۲

تلفن: ۰۵۱۳۸۹۳۸۱۴۰

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد
 

کندو - مهدکودک بهار اندیشه مشهد

مهدکودک بهار اندیشه مشهد

مهد سه ستاره نیکان، بهترین مهدکودک مشهد

مهدکودک سه ستاره نیکان با محیطی مدرن و جذاب، پرسنل مجرب و مدیریتی قوی به جرئت بهترین مهدکودک مشهد محسوب می‌شود. این مجموعه با پذیرش کودکان در سه رده سنی نوباوه، پیش یک و پیش دو آسایش و رفاه خانواده‌ها را فراهم می‌‌کند. برنامه‌های آموزشی و پرورشی مهد نیکان شامل نقاشی، ورزش، بازی‌های فکری، آموزش ریاضی، آموزش زبان، آموزش علوم و… هستند. سطح کلاس‌های این مجموعه متناسب با سطح هوش و توانایی کودکان تنظیم شده و سبب رشد فکری آنان نیز می‌شود. همشهریان می‌توانند در تمام ایام هفته به‌جز روزهای تعطیل برای ثبت‌نام، به صورت حضوری و غیرحضوری اقدام کنند.

آدرس: مشهد، تقی آباد، خیابان بهار، حدفاصل بهشتی ۱ و ۳

تلفن: ۰۵۱۳۸۵۹۰۶۵۵

مهدکودک درخشان

مهدکودک مجرب درخشان با بیش از ۱۵ سال سابقه پذیرش و پرورش کودکان ۲ الی ۶ سال، یکی از مهدهای محبوب مشهد محسوب می‌شود. مدیر این مجموعه خانم گلمکانی است که در انتخاب پرسنل و پذیرش کودکان بسیار دقیق عمل می‌کند. این مرکز خصوصی پذیرش مختلط داشته و محیطی فوق‌العاده راحت برای بازی و سرگرمی کودکان فراهم کرده است.  هدف مهدکودک درخشان تربیت کودکانی سالم، توانمند و بااستعداد است. زمان فعالیت این مهد از ساعت ۷ صبح الی ۳ بعدازظهر است.

آدرس: مشهد، طلاب، خیابان شهید مفتح ۱

تلفن: ۰۵۱۳۲۷۳۰۶۸۲

کندو - مهدکودک درخشان مشهد

مهدکودک درخشان مشهد

مهدکودک ستاره‌ها، بهترین مهدکودک مشهد

مهدکودک چهار ستاره ستاره‌ها با محیطی شاد و آموزشی برای کودکان، یکی از بهترین‌های مشهد به شمار می‌‌آید. این مهد علاوه بر اتاق‌های آموزشی و تربیتی دارای فضای مخصوص بازی و حیاط چمن‌دار است. برگزاری جشنواره‌ها، مراسمات و نمایشگاه‌های مختلف در مهد ستاره‌ها محیطی پرشور و آموزنده را برای کودکان فراهم می‌کنند. برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف در مهد امکان ثبت‌نام کودکان و رشد و ترقی آن‌ها را نیز فراهم‌ کرده است. علاوه بر این‌ها، پرسنل و مربیان مجرب و مهربان ستاره‌ها، در نهایت دلسوزی با کودکان رفتار می‌کنند.

آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، نبش هفت تیر ۲۴

تلفن: ۰۵۱۳۸۶۶۶۰۰۱

مهدکودک ارم

بدون شک مدیر باسواد و مجرب در سطح کیفی مهدکودک‌ها نقش بسزایی دارد. مهدکودک ارم نیز با مدیریت خانم قهرمانلو جزء بهترین مهدهای مشهد محسوب می‌شود که خدماتی ویژه به کودکان ارائه می‌دهد. این مهدکودک مختلط کودکان شیرخوار الی ۶ سال را پذیرش کرده و انواع کلاس‌های آموزشی و سرگرمی را برایشان مهیا می‌کند. برگزاری جشن‌های مختلف به مناسبت‌های گوناگون، بازی‌های دسته‌جمعی و انفرادی، اجرای شعر و سرود تنها بخشی از برنامه‌ها و سرگرمی‌های این مجموعه توانمند هستند.

آدرس: مشهد، سناباد، نبش کلاهدوز ۱۳

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۶۰۰۷۱

مهدکودک قندون

مهدکودک و پیش دبستانی قندون با محیطی مناسب و سالم یکی از مهدهای محبوب مشهد محسوب می‌شود. در این مهد کودکان را به گروه‌های مختلف تقسیم کرده و برای هر گروه، یک مربی توانمند و دلسوز تعیین می‌کنند. استخدام مربیان دارای مدرک معتبر و روابط اجتماعی مناسب در این مرکز، سلامت روانی و شادابی کودکان را تضمین می‌کند. برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف و انجام‌‌ بازی‌های فکری و حرکتی در قندون زمینه رشد و شکوفایی کودکان را فراهم می‌کند.

آدرس: مشهد، هنرستان، خیابان هاشمیه ۴۱

تلفن: ۰۵۱۳۸۸۲۲۸۶۷

کندو - مهدکودک قندون مشهد

مهدکودک قندون مشهد

مهدکودک نجمه

مهدکودک نجمه با مدیریتی مجرب و بیش از ۲۵ سال خدمت صادقانه به‌عنوان بهترین مهدکودک مشهد  شناخته می‌شود. مجموعه نجمه دارای حدود ۵۰۰ متر فضای آموزشی و بازی برای کودکان است. این مهد به انواع تجهیزات آموزشی و بازی کودکان بازه سنی ۲ تا ۶ سال مجهز بوده و لحظاتی شاد و مفید را برایشان فراهم می‌کند. برگزاری کلاس‌های آموزشی در کنار روتین عادی مهدکودک امکان آموزش و شکوفایی بیشتر کودکان در مجموعه نجمه را افزایش داده است. پرسنل و مربیان نجمه از میان افراد متخصص و مجرب انتخاب شده‌اند و دارای مدرک معتبر هستند.

آدرس: مشهد، شهرک غرب، نبش ادیب ۲۸

تلفن: ۰۵۱۳۶۲۲۶۵۶۵

مهدکودک پویش

نظر به اینکه سطح آموزشی و تربیتی مهدکودک‌ها یکی از فاکتورهای انتخاب برای والدین است، مهدکودک پویش یکی بهترین مهدکودک‌های مشهد محسوب می‌شود. این مهدکودک خصوصی دارای بیش از ۱۵ سال سابقه ارائه خدمات مناسب به همشهریان است. مجموعه پویش در ساختمانی دو طبقه با فضایی دلنشین و مناسب کودکان قرار دارد و دارای تجهیزاتی چون  سیستم تهویه مناسب، دوربین مدار بسته، پروژکتور و… است. در واقع نصب دوربین مداربسته در مهد پویش، امکان مشاهده فضای آموزشی را برای والدین فراهم کرده است. برخی دیگر از خدمات و امکانات این مجموعه شامل موارد ذیل هستند:

  • جلسات مشاوره
  • کلاس تخصصی زبان، قرآن، نقاشی، اوریگامی، سفالگری و…
  • سالن بازی مجهز
  • کلاس‌های مجزا ژیمناستیک، موسیقی و ‌…

آدرس: مشهد، بلوار امامت، امامت ۴، جلال آل احمد ۷

تلفن: ۰۵۱۳۶۰۴۸۵۱۵

مهدکودک نرگس بهترین مهدکودک مشهد

مهدکودک نرگس با مدیریت خانم نرگس جهانگیر دارای بیش از ۲۰ سال سابقه ارائه خدمات به همشهریان است. پرسنل این مجموعه در کنار نگهداری و رسیدگی به کودکان به آموزش و تربیت آنان توجه ویژه دارند. از‌این‌رو مربیان آموزش‌های لازم را در قالب بازی، آزمایش و سرگرمی به کودکان آموزش می‌دهند. برگزاری کلاس‌های فوق‌برنامه در این مجموعه امکان آموزش‌ تخصصی زبان، نقاشی، قران و… را برای کودکان فراهم می‌کند. این مجموعه در تمام فصول سال مشغول خدمت‌رسانی به همشهریان است.

آدرس: مشهد، انتهای بلوار فرامرز عباسی، بهاران ۷

تلفن: ۰۵۱۳۷۶۳۴۶۳۳

کندو - مهدکودک نرگس مشهد

مهدکودک نرگس مشهد

مهدکودک تابناک مشهد

مهدکودک تابناک به عنوان بهترین مهدکودک مشهد دارای رویکرد آموزشی و تربیتی خاص برای تربیت کودکان مستعد و توانمند است. این مجموعه در فضایی کاملا تخصصی و متناسب با روحیه کودکان دایر شده است. آموزش‌های مهد تابناک شامل موسیقی، نقاشی، شعرخوانی، بازی‌های فکری، مونته سوری و … هستند. البته که کلاس‌های فوق برنامه هم امکان آموزش تخصصی را برای کودکان فراهم می‌کنند. مربیان این مجموعه همگی دارای مدرک معتبر و توانایی آموزش و نگهداری از کودکان ۲ الی ۶ ساله هستند.

آدرس: شعبه یک: مشهد، تقاطع آبکوه و مجد، نبش مجد ۴، شعبه دو: مشهد، فلسطین ۲۲

تلفن: ۰۹۱۵۵۰۹۶۰۷۵

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک کاربردی مهدکودک

بازاریابی پیامکی با تأثیر بسزایی که در روند امور مهدکودک‌ها دارد، جایگاه خاصی نزد مدیران پیدا کرده است‌. از‌این‌رو به‌منظور آشنایی بیشتر تعدادی نمونه پیامک مناسب مهدکودک‌ها را در ادامه آورده‌ایم.

  • هم بازی هم آموزش!

 مهدکودک فرشته با برگزاری کلاس‌های آموزشی و فوق‌برنامه، استعدادهای کودکان را تقویت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره… تماس بگیرید.

 

  • مهدکودک آریسان

والدین گرامی لطفاً پنج‌شنبه ساعت ۳ بعدازظهر در جلسه مهم مهد حضور به هم رسانید.  با تشکر مدیریت مهد آریسان

 

  • مهدکودک دایه دوست کودکان شما!

مهدکودک دایه با محیطی مدرن و مربیان مجرب آماده پذیرش کودکان ۲ الی ۶ سال مشهدی است.   آدرس:      تلفن:

 

  • والدین گرامی مهدکودک سورنا برگزاری جنگ شادی را به اطلاع شما می‌رساند. در صورت تمایل شما هم می‌توانید در این رو کنار فرزند دلبندتان باشید.

         مهدکودک سورنا   شماره تماس:

 

  • کلاس‌های ویژه تابستانه را از دست ندهید!

مهدکودک مژده با برگزاری کلاس‌های فوق‌برنامه مناسب تابستان، لحظاتی مفید و مفرح را برای کودکان فراهم می‌کند.   آدرس:   تلفن:

سخن پایانی

مهدکودک‌ها به‌عنوان یکی از مراکز خدماتی برای رونق فعالیت خود به بازاریابی و تبلیغات مؤثر و البته ارزان نیاز دارند. ارسال پیامک انبوه به مخاطبان نیز یکی از شیوه‌های تبلیغاتی پربازده است که طی مدتی کوتاه تعداد زیادی مشتری را جذب می‌کند. در واقع به کمک این شیوه مهدکودک‌ها بدون نیاز به صرف هزینه مالی و انسانی چندانی، خدمات خود را به مخاطبان معرفی می‌کنند. علاوه بر این سامانه پیامکی، مدیریت روابط‌عمومی و نظم اعضای مهد را به طور قابل توجهی آسان می‌کند. البته که امکانات این سامانه تنها به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی محدود نمی‌شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی