بازاریابی پیامکی به یکی از روش‌های تبلیغاتی جدایی ناپذیر مشاغل و کسب‌وکارها تبدیل شده است. در حال حاضر کمپانی‌های بزرگ، کارخانه‌ها، مشاغل و فروشگاه‌های کوچک و یا حتی کسب‌وکارهای خانگی با خریداری پنل‌های ارسال پیامک انبوه برای مخاطبان خود پیام‌های تبلیغاتی ارسال می‌کنند. یکی از مشاغلی در چند سال اخیر از بازاریابی پیامکی استفاده کرده و نرخ بازگشت سرمایه مطلوبی را تجربه کرده، فروشگاه‌های لوازم موسیقی است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر مشهد بپردازیم.

بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در مشهد

 لوازم موسیقی مجنون

یکی از فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر مشهد که دارای دو دهه سابقه درخشان در زمینه فروش انواع لوازم موسیقی بوده، فروشگاه لوازم موسیقی مجنون است.
آدرس: مشهد، خیابان سهدی، ابتدای سعدی 19
شماره تماس: 09155041158

 آموزشگاه و گالری موسیقی آریان

یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر مشهد، گالری موسیقی آریان است. در این فروشگاه می‌توانید انواع سازهای سنتی و پاپ را با بهترین کیفیت خریداری کنید.
آدرس: مشهد، بلوار شاهد، نرسیده به بلوار حجاب
شماره تماس: 05136628662

کندو -  آموزشگاه و گالری موسیقی آریان

 آموزشگاه و گالری موسیقی آریان

 گالری پیانو گام

گالری پیانو گام، تنها نمایندگی رسمی پیانو سمیک در شهر مشهد بوده که در این فروشگاه می‌توانید انواع پیانو را با توجه به میزان بودجه خود خریداری کنید.
آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، بین، وکیل آباد 7 و ۹
شماره تماس: 05136077499

 گالری پیانو باربد

یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر مشهد، گالری پیانو باربر بوده که از جمله خدمات آن می‌توان به انواع لوازم جانبی، گیتار، ویولن، ساکسیفون، کوک و رگلاژ، حمل و تعمیرات تخصصی پیانو، انواع ساز و تجهیزات موسیقی اشاره کرد.
آدرس: مشهد، بلوار هنرستان، نرسیده به خیابان سمانیه
شماره تماس: 05138817984

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

گالری موسیقی شهریار

گالری موسیقی شهریار در شهر مشهد، یکی دیگر از فروشگاه‌های تخصصی لوازم موسیقی است که می‌توانید انواع ساز را خریداری کرده و همچنین در این فروشگاه می‌توانید اقدام به مبادله انواع ساز کنید. نکته قابل توجه در خصوص این فروشگاه ارسال انواع ساز به کل استان‌هار کشور است.
آدرس: مشهد، بلوار صیاد شیرازی، صیاد شیرازی 5، پاساژ فیروزه، طبقه همکف واحد 7
شماره تماس: 09155222598

فروشگاه موسیقی مهتاب و روزبه

یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر مشهد، فروشگاه مهتاب و روزبه است که در آن می‌توانید برای خرید انواع ساز نیز از کارشناسان مجرب راهنمایی بگیرید.
آدرس: مشهد، میدان دکتر شریعتی (تقی آباد)، ابتدای خیابان کوهسنگی، مجتمع زیست خاور، طبقه منفی 2، روبروی در کافی شاپ
شماره تماس: 05138545923

کندو - فروشگاه موسیقی مهتاب و روزبه

فروشگاه موسیقی مهتاب و روزبه

فروشگاه موسیقی شهر ساز

فروشگاه موسیقی شهر ساز در شهر مشهد، یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی بوده که در آن می‌توانید انواع سازهای سنتی و پاپ را خریداری کنید.
آدرس: مشهد، فرامرز عباسی 3، رسالت 13، نبش بازار محله
شماره تماس: 05137654886

گالری موسیقی شمیم لطیفیان

یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهر مشهد، گالری موسیقی شمیم لطیفیان بوده که در این فروشگاه می‌توانید انواع ساز را با تخفیفات ویژه خریداری کنید.
آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، پاساژ بابک
شماره تماس: 05138400908

فروشگاه موسیقی کرشمه

یکی دیگر از مراکز آموزش و فروش لوازی موسیقی در شهر مشهد، کرشمه بوده که در آن انواع آلات موسیقی شامل، دوتار، سه تار، سنتور، قیچک (غژک یا غیچک)، کمانچه، کمانچه آلتو، گیتار کلاسیک، گیتار پاپ، گیتار فلامنگو، ویولون، ویولون آلتو را می‌توانید تهیه فرمایید.
آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، پاساژ بابک
شماره تماس: 05138400902

کندو - فروشگاه موسیقی کرشمه

فروشگاه موسیقی کرشمه

فروشگاه موسیقی کوک

یکی دیگر از فروشگاه‌های لوازم موسیقی که علاوه‌بر فروش کارهای تعمیراتی انواع ساز را نیز انجام می‌دهد، فروشگاه موسیقی کوک در شهر مشهد است.
آدرس: مشهد، بصیری، نبش وکیل آباد 16
شماره تماس: 05138848448

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشگاه موسیقی

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در مشهد

• فروش ویژه انواع ‌ساز به مدت محدود
فروشگاه لوازم موسیقی کوک، فروش ویژه کلیه سازها را تا پایان هفته جاری تمدید کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت مراجعه کنید.

• خانم کریمی عزیز
سه‌تار شما تعمیر شده است. لطفا برای هماهنگی ارسال با فروشگاه تماس بگیرید.

• آقای رضایی عزیز
ساز سنتور مورد نظر شما مجدد شارژ شد، برای خرید اینترنتی می‌توانید به سایت مراجعه کنید.

• جشنواره فروش انواع ساز با تخفیف ویژه
فروشگاه لوازم موسیقی کوک، به مناسبت شروع فصل تابستان، کلیه سازهای‌های خود را با قیمتی استثنایی به فروش می‌رساند.

• فروش اقساطی انواع ساز بدون چک و ضامن
فروشگاه لوازم موسیقی کوک، کلیه‌ سازهای خود را به صورت اقساطی به فروش می‌رساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید عدد 1 را ارسال فرمایید و یا به سایت مراجعه کنید.

کلام پایانی

پنل‌های ارسال پیامک انبوه امکانات بسیار زیادی را در اختیار مشاغل و کسب‌وکارها قرار می‌دهند که این امر باعث جذب مخاطبان بیشتری می‌شود. یکی از این امکانات، بانک شماره تلفن مخاطبان است که به صورت دسته بندی شده (سن، جنسیت، شغل، منطقه پستی و …) است. این دسته بندی به کاربران اجازه می‌دهد بتوانند برای مخاطبان هدف خود پیامک ارسال کنند. از دیگر امکانات پنل، امکان ایجاد دفترتلفن است. به این صورت که مشاغلی مثل فروشگاه‌ها لوازم موسیقی می‌توانند شماره مشتریان خود را در آن ثبت کرده و تنها برای آن‌ها پیامک‌های شخصی‌سازی شده ارسال کنند. به همین دلیل است که بهترین فروشگاه‌های لوازم موسیقی در شهرهای بزرگی مثل مشهد جهت تعامل بیشتر با مخاطبان خود از پنل‌های ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی