تصور آنکه فردی به مراکز درمانی مراجعه کند اما جهت اطلاع‌رسانی مرکز تلفن همراه نداشته باشد در حال حاضر کمی دور از ذهن است چراکه دنیای فناوری و تکنولوژی با انسان‌ها کاری کرده است که نمی‌توانند لحظه از تلفن‌های همراه خود دور بمانند. اما لازم است گفته شود که به لطف همین گوشی‌های تلفن دیگر نیاز به مراجعه حضوری به برخی از مراکز نیست و همچنین مشترکین ترجیح می‌دهند به جای منتظر ماندن پشت خطوط تلفن و یا مراجعه حضوری، با دریافت و ارسال پیامک بتوانند خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند. از این رو استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه در مشاغل خدماتی مانند بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، کلینیک‌ها، مراکز رادیولوژی و سونوگرافی و… بسیار کاربردی است. در ادامه به برخی از مزیت‌های استفاده از پنل اس ام اس در این مراکز خواهیم پرداخت:
• امکان ثبت نوبت برای بیماران
• ارسال نتایج آماده شده برای بیماران
• ارسال پیامک‌های ارزشمند
• یادآوری زمان مراجعه
• تبلیغات

کندو - ارسال پیامک در تهران

یکی از روش‌های تشخیص بیماری سونوگرافی است. این روش بر مبنای امواج فراصوت و همچنین برای بررسی بافت‌های زیرجلدی مانند: عضلات، مفاصل، تاندون‌ها و اندام‌های داخلی بدن و ضایعات آن‌ها ساخته شده است. چراکه یکی از راه‌های تشخیص بیماری‌های بسیار مهم است که به تشخیص درست به پزشک کمک می‌کند. در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در شهر تهران خواهیم پرداخت:

 مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فرمانیه

در این مرکز خدماتی مانند: تصویربرداری دهان و صورت، رادیولوژی، سونوگرافی، تصویربرداری پزشکی، سنجش تراکم استخوان و ماموگرافی انجام می‌شود.
آدرس: ابتدای خیابان فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۲۲، پلاک 5.طبقه زیر همکف
شماره تماس: 02122830225، 02122298136

 مرکز سونوگرافی تیراد

مرکز سونوگرافی تیراد، تنها مرکزی است که توانسته است با درمان توده‌های تیروئید به روش‌های غیر جراحی به یک مرکز خاص و فوق العاده تبدیل شود، همچنین در این مرکز در کنار سایر تیم پزشکی متخصص بیهوشی نیز حضور دارد. از جمله خدمات این مرکز می‌توان به: سونوگرافی و نمونه برداری از کلیه اندام‌ها، درمان توده‌های تیروئید، سینه، کبد و رحم به روش‌های غیر جراحی و به صورت سرپایی آر اف و ماکرویو و درمان رگهای واریسی پا با کمک لیزر و آر اف اشاره کرد.
آدرس: خیابان قائم مقام فراهانی، نبش کوچه عرفان، پلاک ۱۶۸، واحد ۲
شماره تماس: 02188716511

کندو - سونوگرافی تیراد

سونوگرافی تیراد

 مرکز تصویربرداری و سونوگرافی پرتونگاران کوشا

یکی دیگر از بهترین مراکز تصویربرداری و سونوگرافی در تهران پرتونگاران کوشا است که در این مرکز خدماتی همچون، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیولوژی، نمونه‌برداری، الاستوگرافی، گالاکتوگرافی، وایرگرافی و تخلیه ژل صورت ارائه می‌گردد.
آدرس: خیابان ولیعصر – مقابل ضلع شمالی پارک ساعی – پلاک 1162
شماره تماس: 02188777907

کندو - سونوگرافی پرتونگاران کوشا

سونوگرافی پرتونگاران کوشا

 مرکز سونوگرافی قلهک

یکی دیگر از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات سونوگرافی، مرکز سونوگرافی قلهک است که ارائه دهنده خدماتی مثل: سونوگرافی آنومالی، سونوگرافی تعیین جنسیت، سونوگرافی واژینال، سونوگرافی ژل صورت و لب، سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی و سونوگرافی پستان‌ها است.
آدرس: خیابان شریعتی، پشت ایستگاه مترو قلهک، نبش کدوئی، کوچه طباطبایی پلاک 2
شماره تماس: 02122607766

 

کندو - سونوگرافی قلهک

سونوگرافی قلهک

مرکز سونوگرافی سایه

یکی دیگر از بهترین مراکز سونوگرافی تهران سونوگرافی سایه است که خدماتی همچون: ماموگرافی، سنجش پوکی استخوان، سونوگرافی اندام‌ها و رادیولوژی می‌توان اشاره کرد.
آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بعد از بانک مسکن، جنب زمین اسکیت، پلاک 78
شماره تماس: ۰۲۱۴۴۹۷۹۴۰۵

 مرکز سونوگرافی صدرا

یکی از خوش‌نام‌ترین مراکز سونوگرافی و رادیولوژی تهران، مرکز سونوگرافی صدرا است، که خدماتی مثل: کلیه کارهاى تخصصى و فوق تخصصى جنین و اکو کاردیوگرافى، سونو هیستروگرافی، غربالگری سه ماهه اول و دوم، سونوگرافی NT، سونوگرافی چهار بعدی، تعیین جنسیت، غربالگری اول، سونوگرافی داپلر، سونوگرافی آنومالی، اکوکاردیوگرافی قلب جنین، سونوگرافی رحم، سونوگرافی پستان و الاستوگرافی، سونوگرافی جنین، سونوگرافی لگن و اجزای شکم، داپلر رنگی عروق شریانی و وریدی، سونوگرافی تیروئید و غدد داخلی، عکس برداری رنگی رحم و لوله های رحمی، عکس برداری و بررسی مثانه و مجاری ادرار، عکس برداری رنگی سیستم گوارش، سونوگرافی کالر داپلر اندام‌ها، بیوپسی، رادیوگرافی از دستگاه گوارشی، رادیوگرافی از دستگاه ادراری، رادیوگرافی از دستگاه ژنیتال، سونوگرافی ترانس واژینال و ترانس رکتال، ماموگرافی، سونوگرافى اطفال و نوزادان، سونوگرافى هیپ، نمونه بردارى‌ها و بیوپسى پستان و Fna از تیرویید را انجام می‌دهد.
آدرس: فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام شرقی، پلاک 25، ساختمان پزشکان اشراق، طبقه دوم
شماره تماس: 02177292245

 

کندو - سونوگرافی صدرا

سونوگرافی صدرا

مرکز سونوگرافی سروش

یکی دیگر از مراکز سونوگرافی و رادیولوژی غرب تهران، مرکز سونوگرافی سروش است که با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها آماده ارائه خدمات به مشتریان است.
آدرس: بزرگراه ستاری جنوب، ابتدای بلوار فردوس غرب، بعد از تقاطع شهید ورزی، ساختمان کارون، پلاک ۴۴۶، طبقه چهارم، واحد 28
شماره تماس: ۴۴۱۶۲۱۲۵

کندو - سونوگرافی سروش

سونوگرافی سروش

 مرکز سونوگرافی پارت

مرکز تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی پارت یکی دیگر از بهترین مراگز سونوگرافی و رادیولوژی در غرب تهران است که با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا آمده ارائه خدمات به مشتریان است.
آدرس: خیابان ستارخان، روبروی برق آستوم
شماره تماس: ۰۲۱۴۴۲۰۵۰۲۰

 

کندو - مرکز سونوگرافی پارت

مرکز سونوگرافی پارت

 

مرکز سونوگرافی الوند تهران

مرکز سونوگرافی الوند تهران یکی از بهترین مراکز سونوگرافی و رادیولوژی در تهران است که خدماتی که ارائه می‌دهد عبارتنداز: اکو قلب جنین، انومالی اسکن (دوبعدی و چهار بعدی)، سونوگرافی NT ، آنومالی اسکن سه ماهه اول، سونوگرافی کالر داپلر (رنگی) بارداری و جفت، بیوفیزیکال ، سونوگرافی واژینال (ساده و رنگی)، سونوگرافی سه بعدی رحم، سونوهسیتروگرافی، سونوگرافی پستان، نمونه برداری (بیوپسی پستان)، VCUG، سونوگرافی هیپ و مغز و ریفلاکس نوزادان، سونوگرافی جنرال و ساده کودکان، جا اندازی انواژیناسیون زیر گاید سونو، سونوگرافی شکم و لگن (ساده و رنگی)، فیبرواسکن کبد، سونوگرافی کالر داپلر(رنگی) کلیه، سونوگرافی کالرداپلر (رنگی) بیضه‌ها، سونوگرافی فوق تخصی کالر داپلر پینس(آلت تناسلی مردان)، سونوگرافی ترانس رکتال و بیوپسی پروستات.
آدرس: میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، پلاک ۲۳، واحد ۴، مرکز سونوگرافی رادیولوژی الوند
شماره تماس: ۸۸۷۸۵۷۷۵

کندو -مرکز سونوگرافی پارت

سونوگرافی الوند

 مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان

مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان، یکی از بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی تهران است که از سال 1384 به عنوان یکی از مجهزترین مراکز فعالیت خود را آغاز کرده است. از جمله خدمات این مرکز می‌توان به، ام آر ای، سی تی اسکن اسپیرال، رادیوگرافی دیجیتال، پانورکس و پری اپیکال دیجیتال و سونوگرافی کالر داپلر اشاره کرد.
آدرس: میدان انقلاب، خیابان جمالزاده شمالی، نبش چهارراه نصرت شمالی، پلاک ۸۱
شماره تماس: 02166591859

کندو - سونوگرافی و رادیولوژی پارسیان

سونوگرافی و رادیولوژی پارسیان

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی در تهران

• قابل توجه ساکنین غرب تهران
مرکز سونوگرافی و رادیولوژی لنا با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در غرب تهران افتتاح شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر عدد 1
لغو عدد 2


• تخفیف ویژه عکس دندان
به مناسبت افتتاحیه شعبه دوم مرکز رادیولوژی تهران، تا پایان ماه جاری از تخفیفات ویژه عکس دندان برخوردار شوید.


• خانم رضایی عزیز
عکس رادیولوژی شما آماده شده است، برای مشاهده می‌توانید روی لینک زیر کلیک کرده و همچنین برای دریافت آن نیز می‌توانید در ساعات اداری به مرکز رادیولوژی و سونوگرافی لنا مراجعه فرمایید.


• خانم اکبری عزیز
جواب سونوگرافی شما آماده شده است، برای دریافت مشاوره در خصوص جواب می‌توانید عدد 1 را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


• طرف قرارداد با کلیه بیمه‌ها
مرکز رادیولوژی و سونوگرافی مرکزی، آماده ارائه خدمات به کلیه مشتریان عزیز بوده با تمامی مراکز بیمه طرف قرارداد است.
کسب اطلاعات بیشتر عدد 1
لغو عدد 2

کلام پایانی

استفاده از پنل ارسال پیامک‌های انبوه باعث شده است تا کسب‌وکارها و مشاغل بتوانند با مشتریان خود تعامل بیشتری برقرار کنند، این امر نه تنها در خصوص فروش محصولات و کالاها بلکه در مشاغل خدماتی نیز بسیار کاربرد دارد. بعد از همه‌گیری ویروس کرونا، استفاده از پنل‌های ارسال پیامک باعث شد تا بسیاری از مشاغل بتوانند خدمات خود را بدون مراجعه حضوری مخاطبان ارائه کنند و یا حداقل تعداد مراجعات آن‌را کمتر کنند. از این رو مراکز خدماتی مثل رادیولوژی‌ها و سونوگرافی‌ها با استفاده از چنین پنل‌هایی لینک جواب تست بیماران را برای آنان پیامک کرده و از مراجعه مجدد آن‌ها جلوگیری می‌کنند و حالا بعد از پایان یافتن این همه‌گیری، از آنجایی که بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است، همواره از این روش در چنین مراکزی استفاده می‌شود. از طرف دیگر پنل‌های ارسال پیامک بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و هر کسب‌وکاری با توجه به بودجه خود می‌تواند از تعرفه‌های متنوع شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی استفاده کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی