شهر مشهد به‌عنوان یکی از شهرهای پرجمعیت کشور که سالانه پذیرای زائران و گردشگران بسیاری است، در زمینه خدمات گردشگری، شرکت‌های فعالی دارد. نظر به اینکه رسالت شرکت‌های خدمات گردشگری تسهیل سفر برای مسافران و گردشگران است، روز به روز بر طرفداران آن‌ها افزوده می‌شود‌. بسیاری از بهترین شرکت های خدمات گردشگری مشهد به‌منظور ارائه خدمات مطلوب و رونق کسب‌وکار از شیوه‌های تبلیغاتی پربازده بهره می‌گیرند. به‌طوری که پنل پیامکی یکی از انتخاب‌های ویژه این شرکت‌هاست که با کمترین هزینه، طیف بزرگی از جمعیت را در جریان تخفیفات و خدمات موجود قرار می‌دهد. با ما همراه باشید تا لیستی از بهترین شرکت‌های گردشگری مشهد را معرفی کنیم.

ویژگی‌های بهترین شرکت‌های خدمات گردشگری

حال که شرکت‌های خدمات گردشگری، نقش بسزایی در ایجاد شرایطی مناسب برای لذت بردن از سفر دارند، ویژگی‌های قابل‌توجه آن‌‌ها را بررسی می‌کنیم.

 • خدمات متنوع

بهترین شرکت‌های خدمات مسافرتی علاوه بر سابقه طولانی و درخشان، خدمات متنوع و کاربردی را به مشتریان ارائه می‌دهند. تصور اینکه یک شرکت تمام خدمات موردنیاز یک سفر مناسب را برای مراجعان مهیا کند، بسیار ایده‌آل است. به طور معمول بهترین‌ها خدماتی چون فروش بلیط قطار، فروش بلیط هواپیما، برگزاری تورهای متنوع، رزرو هتل، بیمه مسافران، اجاره  اتومبیل در مقصد و … به مشتریان ارائه می‌دهند.

 • ساختار سازمان یافته

رسیدگی به تعداد زیاد مراجعان شرکت‌های خدمات مسافرتی با درخواست‌های متفاوت، نیازمند نظم و ساختار درونی خاص است. رزرو به‌موقع، پاسخگویی مطلوب به نیاز مشتری، انجام امور در کمترین زمان ممکن و تعیین وقت دقیق سفرها نشان‌دهنده ساختار منظم شرکت است.

 • همکاری با بهترین‌ها

بهترین شرکت‌ها برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان با افراد و واحدهای مجرب در زمینه خدمات گردشگری همکاری می‌کنند.  این شرکت‌ها می‌دانند که خدمات ویژه و امکانات مناسب لازمه یک سفر به‌یادماندنی هستند.

 • پرسنل توانمند

پرسنل هر شرکت خدماتی، نقش بسزایی در ارائه خدمات مطلوب و سطح رضایت مشتریان دارند. به‌طوری که بهترین شرکت‌ها در انتخاب نیروی کار بسیار حساس و موشکافانه عمل می‌کنند.

 • پشتیبانی مستمر

خصوصیت بارز بهترین شرکت‌های خدمات گردشگری، پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگویی مطلوب به مشتریان است. این شرکت‌ها در سفر از مشتریان پشتیبانی کرده و به سؤالات آن‌ها پاسخ می‌دهند.

 • تعامل مؤثر با مشتری

برخورد مناسب با مراجعان و حفظ ارتباط با آن‌ها ویژگی قابل توجه شرکت‌های موفق است. در واقع بهترین‌ها برای مشتری اهمیت قائل شده و به صورت حضوری و آنلاین با آن‌ها ارتباط می‌گیرند.

بهترین شرکت های خدمات گردشگری مشهد

بهترین شرکت های خدمات گردشگری مشهد

لیست بهترین شرکت های خدمات گردشگری مشهد با آدرس و شماره تماس به شرح ذیل است:

آژانس مسافرتی احمدزاده

آژانس خدمات گردشگری احمدزاده که در زمینه پروازهای داخلی و خارجی فعالیت ویژه دارد یکی از بهترین شرکت های خدمات گردشگری مشهد است. این آژانس هواپیمایی تقریباً تمام خدمات گردشگری مورد نیاز مسافران اعم از رزرو بلیط، دریافت ویزا، رزرو هتل، برگزاری تورهای داخلی و خارجی، بیمه و مشاوره سفر را ارائه می‌دهد. پرسنل مجرب و توانمند آژانس احمدزاده، در کنار مشاوره مناسب، پیشنهادات ویژه برای سفری بهتر را به مشتریان معرفی می‌کنند.

آدرس: میدان آزادی، نبش آزادی ۵

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۳۲۹۹۹

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

شرکت مسافرتی خاور سیر

به‌جرئت می‌توان آژانس مسافرتی خاور سیر را به‌عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات گردشگری مشهد که سابقه‌ای درخشان دارد، معرفی کرد. خاور سیر با بهترین هتل‌ها، ایرلاین‌ها، مراکز گردشگری و مسافرتی همکاری کرده و به همین دلیل، خدماتی ویژه به مشتریان ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند برای دریافت خدمات، علاوه بر مراجعه حضوری به شرکت، از طریق سایت اقدام کنند. تورهای داخلی و خارجی وسوسه کننده و پیشنهادات مسافرتی ویژه در خاور سیر، هزینه سفر را با طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

آدرس: مشهد، احمد آباد، بلوار رضا، بین رضا ۳۱ و ۲۹

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۰۰۰۸۱

آژانس مسافرتی همسفران مشهد

آژانس مسافرتی همسفران یکی از بهترین هماهنگ کنندگان خدمات گردشگری هوایی و زمینی برای همشهریان مشهدی است. خدمات این شرکت شامل رزرو بلیط هواپیما، برگزاری تورهای داخلی و خارجی یک روزه و چند روزه، رزرو هتل، اخذ ویزا مسافرتی، صدور کارت بیمه و … هستند. پرسنل مجرب و خوش‌برخورد این آژانس مسافرتی، علاوه بر پاسخ دهی صبورانه، پیشنهادات شگفت انگیزی به مشتریان می‌دهند.

آدرس: مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین ۱۸

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۷۶۴۷۶

کندو - آژانس مسافرتی همسفران مشهد

آژانس مسافرتی همسفران مشهد

شرکت خدمات مسافرتی چترا گشت

آژانس مسافرتی چترا گشت یکی از ارائه دهندگان خدمات مسافرتی داخلی و خارجی، زمینی و هوایی به همشهریان است که سابقه‌ای درخشان دارد. این آژانس مسافرتی با برگزاری تورهای داخلی و خارجی به مقاصد گردشگری محبوب، هزینه سفر را به ‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. مشاوره سفر، اقامت و ویزا حرفه‌ای و  رایگان، خدمت ویژه این آژانس است که از اتلاف وقت و صرف هزینه اضافی پیشگیری می‌کند. مشتریان می‌توانند برای دریافت بلیط پرواز داخلی و خارجی، بلیط قطار و رزرو هتل به‌صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت چترا گشت اقدام کنند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۲۳۵۳۷

آژانس مسافرتی رسپینا

آژانس مسافرتی رسپینا با مدیریتی مجرب و پرسنل کاربلد، جزء بهترین ارائه دهندگان خدمات مسافرتی به همشهریان به شمار می‌آید. این مجموعه با شناخت تخصصی نیاز مسافران و گردشگران، خدمات بی‌نظیری به مشتریان ارائه می‌دهد. آژانس رسپینا علاوه بر بلیط هواپیما، در زمینه فروش بلیط قطار و اتوبوس، برگزاری تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل و بلیط مراکز تفریحی به مشتریان خدمات می‌دهد. سرعت عمل و قیمت مناسب خدمات این مجموعه نیز سبب کسب رضایت مشتریان شده است. در واقع رسپینا، یاور و همراه مطمئن مسافران در سفرهای داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، حدفاصل سناباد ۵۲ و ۵۴

شماره تماس: ۰۵۱۹۱۰۱۲۹۰۰

کندو - بازاریابی پیامکی برای شرکت های گردشگری

هرمس اطلس یگانه

آژانس مسافرتی هرمس اطلس یگانه با مدیریت آقای فانی، جزء بهترین شرکت‌های مسافرتی مشهد به شمار می‌آید که خدمات بی‌نظیر به مشتریان ارائه می‌دهد. این آژانس در واقع صفر تا صد خدمات مورد نیاز سفرهای داخلی و خارجی اعم از رزرو بلیط وسایل نقلیه، رزرو هتل، صدور بیمه نامه و … را انجام می‌دهد.  آژانس هرمس اطلس یگانه علاوه بر موارد فوق به‌عنوان برگزار کننده تورهای گردشگری به مقاصد دیدنی و پرطرفدار داخلی و خارجی فعالیت چشمگیر دارد.

آدرس: مشهد، خیابان کوهسنگی، مابین ۲۲ و ۲۱

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۳۳۱۰۷۰

آژانس خدمات گردشگری سیدونیا

آژانس خدمات گردشگری سیدونیا یکی از ارائه دهندگان خدمات مسافرتی به همشهریان مشهدی است که خدمات آنلاین و حضوری دارد. پرسنل این آژانس در زمینه اخذ ویزا و اقامت مقاصد مسافرتی، به مسافران مشاوره تخصصی می‌دهند. تنوع خدمات آژانس سیدونیا، نیاز بسیاری از گردشگران اعم از رزرو بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس، رزرو هتل، اخذ ویزا و … را برطرف می‌کند. پشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتریان در طول سفر نیز از خدمات ارزنده سیدونیا است.

آدرس: مشهد، بلوار صیاد شیرازی، حدفاصل صیاد ۱۱ و ۱۳

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۹۳۹۹۸۹

کندو - آژانس خدمات گردشگری سیدونیا

آژانس خدمات گردشگری سیدونیا

آژانس مسافرتی سپهر سیر

آژانس مسافرتی سپهر سیر با ارائه جامع‌ترین و متنوع‌ترین خدمات گردشگری داخلی و خارجی به مشتریان، جزء بهترین‌های مشهد به شمار می‌آید. این مجموعه تمام خدمات موردنیاز مسافران اعم از وسیله نقلیه، محل اقامت، ویزا، اجاره اتومبیل و … را به مشتریان ارائه می‌دهد. برگزاری تورهای به‌صرفه و فروش بلیط‌های چارتری با قیمت مناسب از دیگر خدمات ارزنده سپهر سیر هستند. مشتریان می‌توانند پیش از انتخاب خدمات، مشاوره متناسب با نیاز نیز دریافت کنند.

آدرس: مشهد، خیابان راهنمایی، برج سلمان

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۲۱۹۱۹

آژانس ادیبیان از بهترین شرکت های خدمات گردشگری مشهد

آژانس مسافرتی ادیبیان یکی از باسابقه‌ترین و بهترین آژانس‌های خدمات گردشگری مشهد است که خدمات متنوع و به‌صرفه‌ای به مشتریان ارائه می‌کند. رزرو و خرید بلیط چارتری و سیستمی، رزرو بلیط هتل و بومگردی‌های داخلی و خارجی، تهیه بلیط قطار و اتوبوس و اخذ ویزا تنها بخشی از خدمات آژانس ادیبیان هستند. این آژانس همچنین با امکان استرداد وجه بلیط کنسل شده و پشتیبانی ۲۴ ساعته، سبب کسب رضایت مشتریان شده است. مشتریان این شرکت می‌توانند از طریق وب‌سایت ادیبیان به‌راحتی با چند کلیک، بلیط‌های مدنظر خود را انتخاب کنند.

آدرس: مشهد، خیابان پاسداران

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۵۹۸۱۵۱

آژانس مسافرتی آترا

آژانس گردشگری آترا نیز همچون سایر شرکت‌های خدمات گردشگری معتبر مشهد دارای مجوزهای مربوطه بوده و در تمام زمینه‌های گردشگری خدمات مطلوب ارائه می‌دهد‌. این شرکت علاوه بر امکان رزرو بلیط‌های سیستمی ایرلاین‌های معتبر، بلیط‌های چارتری اقتصادی هم به مشتریان عرضه می‌کند. مشاوره تخصصی و پشتیبانی ۲۴ ساعته پرسنل این مجموعه از مشتریان نیز از ویژگی‌های بارز آژانس آترا است. خدمات گردشگری شرکت آترا به مقصد اغلب کشورهای جهان به‌خصوص کشورهای توریستی همجوار ارائه می‌شوند.

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان راهنمایی، حدفاصل ۲ و ۴

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۴۲۳۰۰

کندو - آژانس مسافرتی آترا

آژانس مسافرتی آترا

نمونه پیامک کاربردی شرکت خدمات گردشگری

نظر به اینکه پیامک‌های تبلیغاتی و تخفیفاتی نقش چشمگیری در افزایش مشتریان و سطح درآمد آژانس‌های مسافرتی دارد، تعدادی از نمونه پیامک‌های کاربردی این حوزه را در ادامه آورده‌ایم.

 • دیگر بلیط هواپیما و قطار گران‌قیمت نخرید! آژانس خدمات گردشگری … ارائه دهنده انواع بلیط‌های سیستمی و چارتری به مشتریان است.  شماره تماس:   آدرس:
 • صفر تا صد سفر خود را به ما بسپارید! آژانس خدمات گردشگری … تمام کارهای سفر از بلیط گرفته تا رزرو هتل را برایتان انجام می‌دهد. شماره تماس:     آدرس:
 • تور ۳ روز و ۲ شب جزیره قشم با قیمت فوق‌العاده! در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر عدد ۱ را ارسال کنید. آژانس خدمات گردشگری … آدرس:  شماره تماس:
 • با خرید ۳ بلیط سفر به مالزی، هتل رو مهمون ما باش! آژانس خدمات گردشگری … شماره تماس:   آدرس:
 • مشتری گرامی جناب شایان احمدی با درخواست ویزای شما موافقت شد. جهت انجام مراحل بعدی در تاریخ … به آژانس مراجعه کنید.   آژانس خدمات گردشگری … شماره تماس:

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

سخن پایانی

پیشی گرفتن از رقبا در بازار گسترده موجود برای آژانس‌های گردشگری، نیازمند بهره‌گیری از تکنیک‌های نوین و پربازده است. در واقع بازاریابی اصولی علاوه بر جذب مشتری و رونق کسب‌وکار آژانس‌ها سبب اطلاع و بهره‌گیری افراد جامعه از خدمات متنوع آن‌ها می‌شود. پنل پیامکی به‌عنوان یکی از روش‌های کاربردی تبلیغات آژانس‌های گردشگری، تعداد زیادی از افراد جامعه را مورد هدف قرار داده و بازدهی مناسبی دارد. بهترین آژانس‌ها نیز علاوه بر تبلیغات، برای اطلاع‌رسانی درمورد تخفیفات، زمان پرواز، زمان سفر و … از پنل پیامکی استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی