یکی از سرگرمی های بشر این روزها عکاسی است زیرا با پیشرفت تکنولوژی هر شخص یک تلفن همراه در دست دارد که بر روی آن یک دوربین با کیفیت تعبیه شده است. این نکته را در نظر داشته باشید گرفتن عکس یک حرفه محسوب می شود و شما باید بتوانید تمام قوانینی که برای ثبت یک تصویر با کیفیت نیاز است را در حین عکاسی رعایت کنید. نسل جوان این روزها علاقه زیادی به ثبت خاطرات و وقایع را دارد به همین دلیل همواره به دنبال آتلیه هایی است که بهترین تجهیزات را داشته باشند تا بتواند عکس هایی با کیفیت بالا ثبت و چاپ کند. در شهرهای بزرگ همچون تهران آتلیه های زیادی وجود دارد اما پیدا کردن بهترین آتلیه عکاسی تهران کار بسیار سختی است. به همین دلیل ما تصمیم داریم در این مقاله بهترین آتلیه‌های عکاسی که در مناطق مختلف تهران فعالیت می کند را به شما معرفی کنیم.

در ادامه بهتر از ذکر کنیم شما با مطالعه این مقاله، به آدرس ۱۰ نمونه از بهترین آتلیه های موجود در تهران  دسترسی پیدا خواهد کرد. از سوی دیگر ما تصمیم داریم اطلاعاتی را نسبت به ویژگی های این آتلیه های عکاسی در اختیار شما قرار دهیم. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات در مورد آتلیه های عکاسی برتر در تهران با ما تا انتهای این مقاله در مجله کندو همراه باشید.

کندو - نوشتن متن پیامکی جذاب

ویژگی های بهترین آتلیه عکاسی تهران

همانطور که می دانید تهران یک شهر بسیار بزرگ است و آتلیه های زیادی در آن وجود دارد. مطمئناً بسیاری از این آتلیه ها از تجهیزات قوی و با کیفیتی برخوردار هستند و می توانند تصاویر منحصر به فردی را به کمک نرم افزار های مختلف و تجهیزات قوی ثبت کنند. اما داشتن تجهیزات و بلد بودن نرم افزارهای همچون فتوشاپ، کورل و یا حتی ادوب پریمیر نمی‌توانند به تنهایی یک آتلیه را به بهترین آتلیه عکاسی تهران تبدیل کنند. در واقع تلفیقی از تجهیزات قوی، علم ویرایش تصاویر با استفاده از نرم افزار های مختلف، جذب و حفظ مشتری  می تواند یک آتلیه را به بهترین آتلیه عکاسی تهران مبدل سازد. این نکته بسیار مهم را در یاد داشته باشید پارامترهای وجود دارد که یک آتلیه عکاسی باید آنها را رعایت کند تا بتواند خود را به عنوان بهترین آتلیه در پایتخت به مردم معرفی نمایند.

در ادامه بهتر است چند نمونه از این پارامتر ها را ذکر کنیم تا شما با درک بهتری این مقاله را مطالعه نمایید. توجه داشته باشید اولین پارامتر تبلیغات هدفمند است، تبلیغات هدفمند انواع مختلفی دارد برای مثال آتلیه های عکاسی بیشتر از ارسال پیامک استفاده می کنند. برای مشتریان در مناسبت های مختلف پیامک تبریک ارسال می نمایند، از سوی دیگر از پیامک های نظرسنجی برای مشتریانی که حتی برای یک بار در آتلیه عکس گرفتند استفاده می کنند، نمونه ای دیگر از تبلیغات توسط پیامک، پیشنهاد تخفیف برای مشتریان است. این نوع از تبلیغات توسط بهترین آتلیه های عکاسی تهران زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. در مجموع آتلیه های عکاسی می توانند در لیست بهترین آتلیه های عکاسی تهران قرار بگیرند که تعامل بیشتری با مشتریان خود برقرار کنند.

کندو - ویژگی های بهترین آتلیه عکاسی تهران

ویژگی های بهترین آتلیه عکاسی تهران

10 تا از بهترین آتلیه عکاسی تهران

در این بخش از مقاله تصمیم داریم ۱۰ تا از بهترین آتلیه عکاسی تهران را به شما معرفی کنیم. توجه داشته باشید که تمامی آتلیه هایی که در این مقاله نام برده می شوند از تجهیزات بسیار قوی برخوردار هستند، پرسنل فوق العاده حرفه ای دارند. در ثانی از تمام روش های تبلیغاتی مخصوصا ارسال پیامک در تهران که یکی از رایج ترین نوع تبلیغات در پایتخت به شمار می رود استفاده می کنند. در ادامه بهتر است ذکر کنیم از تمامی این موارد مهمتر رضایت اکثر افرادی است که برای گرفتن عکس های آتلیه ها مراجعه کردند.

 آتلیه عکاسی نورا

اولین آتلیه عکاسی که قصد داریم به شما معرفی کنیم آتلیه عکاسی نورا است. این آتلیه عکاسی دارای بهترین پرسنل آقا و خانم می باشد و از بروز ترین تجهیزات همچون دوربین های عکاسی حرفه ای برای ثبت تصویر مشتری استفاده می کند. این نکته را در نظر داشته باشید عکاس های آتلیه نورا بسیار ماهر و حرفه ای هستند و به تمام اصول عکاسی آگاه می باشند. در نهایت اگر قصد دارید به آتلیه نورا برای گرفتن عکس مراجعه کنید بهتر است بدانید آدرس این آتلیه آدرس ( تهران . خیابان جردن ( آفریقا ) بالاتر از میرداماد نبش کوچه آناهیتا برج آناهیتا طبقه ششم) می باشد.

آتلیه ردشات استودیو

همانطور که می‌دانید بسیاری از عروس و دامادها حساسیت خاصی بر روی عکس و فیلم عروسی خود دارند. اگر شما هم از این دسته از افراد هستید بهتر است بدانید آتلیه ردشات استودیو یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. زیرا این آتلیه عکاسی برای عروس و داماد سناریو اختصاصی و ویژه در نظر میگیرد. از سوی دیگر این آتلیه عکاسی جزو معدود استودیوهای عکاسی است که دارای یک عمارت اختصاصی می باشد و می تواند تصاویر فوق جذابی را از شما ثبت کرده و به یادگار بگذارد.

کندو- بازاریابی پیامکی شفاف

اگر بخواهیم چند نمونه از ویژگی های بارز استودیو ردشات را به شما معرفی کنیم بهتر است و مواردی همچون (استفاده از تجهیزات فوق پیشرفته و مدرن، بهره‌مندی از تیم متخصص و حرفه‌ای، ارائه پکیج‌های متنوع و جذاب، لوکیشن های ناب و چشم‌نواز در داخل و خارج کشور، دارای عمارت اختصاصی و ویژه، سناریوهای اختصاصی و انحصاری برای عروس و دامادهای عزیز و مشاوره رایگان قبل از برگزاری مراسم) اشاره نماییم. در نهایت بهتر است بدانید این آتلیه عکاسی در تهران، میدان هروی، بلوار پناهی نیا، نبش کوچه 5، برج گلزار طبقه دوم واحد 10، استودیو رد شات واقع شده است.

استودیو مینوسا از آتلیه های معروف تهران در منطقه پیروزی

سومین آتلیه عکاسی که قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم آتلیه عکاسی مینوسا است که از آتلیه های معروف تهران در منطقه پیروزی می باشد. توجه داشته باشید این آتلیه در زمینه های مختلفی همچون عکاسی عروس، عکاسی کودک، عکاسی فشن و مدلینگ و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی فعالیت می کند، اگر تصمیم دارید برای عکاسی به آتلیه عکاسی مینوسا مراجعه کنید بهتر است بدانید آدرس این آتلیه خیابان پیروزی،روبه روی خیابان اول نیروی هوایی،شماره 310 می باشد.

آتلیه عکاسی مهران

آتلیه مهران جزو معروف ترین آتلیه های عکاسی می باشد که در سه راه تهرانپارس، خیابان دماوند، بعد از خیابان رشید، کوچه صادقی(۱۱3)، پلاک 12 واقع شده است. این آتلیه خدمات ویژه به مشتریان خود ارائه می کند. برای مثال بهتر است بدانید که برای عروس های محجبه باغ اختصاصی دارد، از کادر مجرب برخوردار است، دارای لوکیشن های خاص برای فرمالیته شمال و خارج از کشور می باشد از بروز ترین و مجهزترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری استفاده می کند. در انتها این نکته را در نظر داشته باشید استودیو مهران با ارائه خدمات منحصر به فرد از تعرفه پایین تری نسبت به رقبا برخوردار است.

استودیو شاین

استودیو شاین یکی دیگر از آتلیه های معتبر در تهران است که این روزها شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است. این آتلیه عکاسی در صنعت عکسبرداری و فیلمبرداری مجالس به تمام استان های کشور خدمات می دهد. اگر شما هم ساکن تهران نیستید و اما دوست دارید از یک تیم حرفه‌ای برای فیلمبرداری و عکسبرداری از مجلس خود استفاده کنید پیشنهاد می کنیم به آدرس سعادت آباد، سرو غربی، بعد از میدان شهرداری، خیابان صدف،پلاک 21،طبقه 2 واحد 22، استودیو شاهین مراجعه کنید، زیرا مطمئناً این تیم می‌تواند خواسته های شما را برآورده کند.

آتلیه روجا

این آتلیه این روزها بسیار پرکار شده است زیرا پرسنل آن به روتوش عکس بسیار مسلط هستند و تصاویر را به صورت شگفت انگیزی رتوش می کنند. لازم به ذکر است بدانید آدرس این آتلیه عکاسی (پاسداران، روبروی نگارستان ششم) است.

کندو - آتلیه روجا

آتلیه روجا

استودیو لینوس

استودیو لینوس واقع در شمال تهران است و مجهز به حرفه ای ترین تجهیزات و کادر عکاسی فیلمبرداری حرکتی ( رونین ) و تصویربرداری هوایی (هلی شات ) می باشد. توجه داشته باشید استودیو لینوس کادر کاملا حرفه ای برای ارائه ژست های جذاب در نظر گرفته است . از سوی دیگر پرسنلی که از خانم های محجبه عکس میگیرند و تصاویر آنها را روتوش می کنند خانم هستند. به همین دلیل این استودیو این روزها بین خانم های محجبه طرفداران زیادی پیدا کرده است.  

 آتلیه مینیاتور

اگر بخواهی یک آتلیه با تعرفه مناسب، تجهیزات قوی و پرسنل حرفه ای به شما معرفی کنیم باید به آتلیه مینیاتور اشاره نماییم. این آتلیه در ستارخان، خیابان شادمان (شادمهر)، خیابان زینلیان، خیابان بهبودی، جنب بانک سپه، پلاک ١۴۵، طبقه دوم، واحد ۴ واقع شده است.

کندو -  آتلیه مینیاتور

آتلیه مینیاتور

 آتلیه ملکه زیبا

این آتلیه در کنار ویژگی های منحصر به فردی همچون دوربین های 4K، پرسنل خانم برای بانوان محجبه، باغ اختصاصی برای عروس و داماد از دکور حرفه ای برای عکس از کودک، خانم های باردار و غیره برخوردار است. این آتلیه در تهران، اشرفی اصفهانی – بلوار مرزداران – نرسیده به پل یادگار – ساختمان نگین آسمان – واحد A1 – طبقه اول می باشد.

 عکاسی تارخ

این استودیو عکاسی بیش از ۳۲ سال سابقه کار دارد، از کادر مجرب خانم و آقا برخوردار است، از سوی دیگر بالغ بر صدها نمونه کار در زمینه عکاسی و فیلمبرداری دارد که می‌تواند به شما ارائه کند. در این صورت شما می توانید از نمونه کارهای ارائه شده اید بگیرید. اگر به دنبال آدرس این آتلیه هستید بهتر است بدانید این آتلیه عکاسی در تهران، اشرفی اصفهانی،نبش تقاطع باغ فیض،جنب مسکن پارسامان،پ 108، ط 1، واحد 2 واقع شده است.

5 نمونه پیامک تبلیغاتی که آتلیه های عکاسی ارسال می کنند

 در این بخش از محتوا تصمیم داریم 5 نمونه از پیامک های تبلیغاتی که توسط آتلیه های برای مشتریان ارسال می گردد را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

پیامک ارسال شده توسط آتلیه عکاسی خلاق

هر آنچه که از یک آتلیه عکاسی انتظاری دارید!

استفاده از بهترین تجهیزات، پرسنل مجرب، تعرفه ارزان

برای مشاهده محصولات وارد لینک زیر شوید.

www. ———– .com

پیامک مربوط به مناسبت خاص آتلیه عکاسی

سلام رضا

اگه میخوای برای سالگرد عقدت عکس جدید بگیری با من تماس بگیر

آتلیه عکاسی ردشات

09120000000000

پیامک جهت ارائه خدمات آنلاین

عکس گرفتی اما نمیتونی روتوش کنی؟

اصلا نگران نباشد وارد لینک زیر بشو من برات روتوش می کنم

www. ———– .ir

پیامک مربوط به مناسبت خاص آتلیه عکاسی

امسال روز مادر برنامت چیه؟

عکس به همراه روتوش حرفه ای با تخفیف 20% به مناسبت روز مادر

آدرس: پاسداران، روبروی نگارستان ششم

پیامک آتلیه عکاسی مربوط به فروش فوق العاده

تخفیفی که هیچ وقت تکرار نمی شود!

تا 50% تخفیف برای عکس در باغ

این فرصت رو از دست نده

09120000000000

سخن آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا بتوانید 10 نمونه از بهترین آتلیه عکاسی تهران به همراه ویژگی ها و آدرس را در اختیار شما قرار دهیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام انتخاب آتلیه عکاسی به شما کمک شایانی کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی