صنعت پوشاک یکی از صنایع پر رقیب در بازار جهانی است. به طوری که انواع برندهای بزرگ و مشهور از روش‌های مختلف برای تبلیغات و بازاریابی استفاده می‌کنند. در مقابل کسب و کارهای کوچک و نوپا برای حفظ موقعیت شغلی خود لازم است از تکنیک‌های بازاریابی استفاده کنند. در بین روش‌های سخت و پرهزینه تبلیغات برای بوتیک با ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از روش‌های کم هزینه و آسان است.

کاربرد پنل پیامک در بوتیک

همانطور که در ابتدای مقاله هم به آن اشاره کردیم، صنف و کسب و کارهای مختلف با بهره گیری از پنل پیامک می‌توانند میزان فروش خود را افزایش دهند و در نتیجه سود بالایی را به دست آورند. در بین این صنف‌ها، فروشگاه‌های پوشاک و بوتیک‌ها می‌توانند یکی از مشتریان بالقوه پنل پیامک باشند. متاسفانه صنف پوشاک و بوتیک‌ها اهمیت بالایی را به پنل پیامک و ارسال پیامک‌های تبلیغاتی قائل نیستند؛ اما استفاده از این ابزار می‌تواند باعث کسب رضایت و جلب مشتری‌ها شود.

ارسال پیامک یکی از روش‌های آسان و کم هزینه برای بازاریابی و تبلیغات است که در مدت کوتاه به صورت موثر در میزان فروش کسب و کارهای مختلف تاثیر می‌گذارد. به خاطر همین موضوع استفاده از آن برای کسب و کارهایی که فعالیت خود را تازه آغاز کردند و بودجه محدودی را در اختیار دارند بسیار مناسب خواهد بود.

مزایای پنل پیامک برای بوتیک‌ها

کندو - مزایای پنل پیامک برای بوتیک‌ها

مزایای پنل پیامک برای بوتیک‌ها

 • امکان برگزاری نظرسنجی در رابطه با خدمات و کیفیت محصولات ارائه شده و کسب رضایت مشتریان
 • اطلاع رسانی در مورد جشنواره‌ها و موقعیت‌های مناسب برای فروش بالا
 • اطلاع به مشتریان در رابطه با قیمت محصول مورد نظر
 • اطلاع رسانی از خدمات و محصولات جدید به کمک پنل پیامک
 • ارائه کوپن و کدهای تخفیف به مشتریان به کمک ارسال پیام کوتاه
 • ارسال اطلاعات در خصوص فروش ویژه بوتیک و افزایش میزان فروش و جذب مشتری جدید
 • ارسال پیامک‌های معرفی بوتیک و تبلیغات با در نظر گرفتن منطقه و کد پستی
 • برقراری ارتباط موثر و تعامل مناسب با مشتریان با کمترین هزینه
 • کاهش هزینه‌های مربوط به تماس تلفنی مشتریان به کمک پنل پیامک
 • اطلاع رسانی در خصوص حراج آخر فصل و تخفیف‌های ارائه شده به مشتریان
 • معرفی و تبلیغ محصولات جدید که به تازگی در فروشگاه قرار گرفته‌اند
 • اطلاع رسانی در خصوص افتتاح شعبه جدید یا خدمات ارائه شده
 • ارسال پیامک‌های تبریک در مناسبت‌ها و اعیاد مختلف به مشتریان و برقراری روابط مناسب با آن‌ها
 • اطلاع رسانی عرضه لوازم جانبی کالاهای خریداری شده توسط مشتری به کمک ارسال پیام کوتاه
 • ارسال پیامک تشکر بعد از خرید مشتریان

موارد مهم استفاده از پنل پیامک در فروشگاه‌ها

در این روش آنچه که باعث ارتباط شما با مشتریان می‌شود، متن پیامک است. هر چقدر متن تبلیغاتی مورد استفاده جذابیت بالایی داشته باشد میزان تاثیرگذاری آن بسیار بالا خواهد بود و به همین علت لازم است به مواردی که در ادامه گفته می‌شود توجه داشته باشید تا پیامک‌های ارسالی شما بیشترین تاثیر را روی مخاطب داشته باشد. این موارد عبارتند از:

 تعیین هدف تبلیغات برای عموم مشتریان

کندو -  تعیین هدف تبلیغات

تعیین هدف تبلیغات

هر جمله یا کلمه‌ای که در متن پیامک خود مینویسید لازم است نیازهای مخاطبان شما را در برگیرد. برای این منظور لازم است نیازهای خریدار را شناسایی کنید و روی آن تاکید داشته باشید. شناخت دو طرفه خواسته‌های مشتری و کسب و کار به افزایش موفقیت کمک خواهد کرد.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشگاه ارایشی و بهداشتی

ایجاد احساس نیاز و ضرورت در مشتری

بدون شک تعداد بسیار کمی از افراد هستند که بدون نیاز به کالا یا خدماتی تصمیم به استفاده از آن را می‌گیرند. با در نظر گرفتن این موضوع لازم است احساس نیاز در مشتری ایجاد کنید. برای انجام دادن این کار باید تحقیقات گسترده‌ای در رابطه با نیاز مشتریان انجام دهید تا بتوانید محصول مناسب را برای آنها ارائه دهید.

بازاریابی به کمک پنل پیامک

زندگی در عصر فعلی نیازمند برقراری روابط مناسب با افراد است. این موضوع زمانی بیشترین اهمیت را پیدا می‌کند که برخی از  تجارت ها و کسب و کارها جهت به دست آوردن سود بالا و افزایش میزان فروش خود لازم است، ارتباط مناسبی با مشتریان برقرار کنند. به عبارتی این کسب و کارها لازم است به نحوی رفتار کنند که لبخند رضایت بر چهره مشتریان آنها نقش ببندد. این عمل به نوعی تضمین کننده فروش بالای آنها است.

استفاده از پنل پیامک و ارسال پیام کوتاه یکی از راه‌های موثر در افزایش میزان فروش و کسب رضایت مشتریان است. به همین علت اگر به دنبال ایجاد یک تعامل مناسب با مشتریان خود هستید، پنل پیامک کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

کندو - بازاریابی به کمک پنل پیامک

بازاریابی به کمک پنل پیامک

سخن پایانی

تبلیغات برای بوتیک با ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از راه‌های آسان و کم هزینه است. این روش علاوه بر اینکه باعث افزایش میزان فروش و به دست آوردن سود بالا می‌شود در رابطه با برقراری تعامل مناسب کسب و کار به مشتری کمک می‌کند. در عصر تکنولوژی که تمام تجارت‌ها از روش‌های مختلف برای به دست آوردن مشتری‌های جدید و نگه داشتن مشتری‌های قدیمی خود تلاش می‌کنند بدون شک پیامک‌های تبلیغاتی روش مناسبی خواهند. به نظر شما علاوه بر موارد گفته شده ارسال پیامک تبلیغاتی چه کاربردهایی برای بوتیک‌ها خواهد داشت؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی