در وضعیت اقتصادی امروزی خرید قسطی و پرداخت قسط به یکی از روش‌های رایج خرید و فروش لوازم مختلف و برآورده‌کردن نیاز مالی بدل شده است. ازاین‌رو به‌یادآوردن زمان پرداخت اقساط و پرداخت به‌موقع آن‌ها به یکی از معضلات تبدیل شده که راه‌حل آن ارسال پیامک یادآوری قسط است.

 بله پنل‌های پیامکی انتخابی فوق‌العاده برای ارسال پیام یادآوری قسط هستند. در واقع پنل پیامکی، نیاز به استخدام منشی و مسئول یادآوری و رسیدگی به اقساط را رفع کرده و فراموشی پرداخت اقساط را رفع می‌کند. برخلاف تصور عموم استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیام یادآوری قسط راحت‌تر از چیزی است که به نظر می‌‌رسد.

پنل پیامکی، راهکار ویژه ارسال پیامک یادآوری قسط

اگر شما هم شرایط خرید اقساطی را برای خریداران مهیا کرده‌اید، ارسال پیامک یادآوری قسط راهکاری بی‌نظیر برای رهایی از دیرکرد اقساط است. در واقع پنل‌ پیامکی که نرم‌افزاری آنلاین محسوب می‌شود دارای امکانات فراوانی است که ارسال پیامک یادآوری سررسید اقساط یکی از مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌آید.

سامانه پیامکی به‌گونه‌ای طراحی شده که به‌محض دریافت اطلاعات مشتری، در موعد مقرر پیام یادآوری را ارسال می‌کند. به عبارتی با داشتن این سیستم دیگر نگرانی‌های دیرکرد اقساط و برهم‌ریختن امور مالی از بین می‌روند. البته که پنل‌های پیامکی علاوه بر ماژول ارسال پیام اقساط بخش‌های جذاب و کاربردی دیگری دارد که نباید از آن‌ها غافل شد.

کندو - ارسال پیامک یادآوری

چرا پیامک یادآوری اقساط؟

رعایت نظم در امور مالی از نیازهای ابتدایی کسب‌وکارهای مختلف است که دیرکرد اقساط و پرداخت نامنظم آن‌ها نظم موجود را بر هم می‌زنند. از‌این‌رو بهره‌گیری از سیستم ارسال پیامک یادآوری قسط به گزینه‌ای فوق‌العاده کاربردی بدل می‌شود. در واقع حال که مشغله کاری، سبب فراموشی موعد سررسید اقساط می‌شود. استفاده از این پنل کاربردی امری هوشمندانه و به‌جا است. از سوی دیگر این سیستم دارای کارکرد اتوماتیک است، بنابراین دیگر نیازی به‌صرف وقت آن‌چنانی برای ارسال پیام ندارد. به‌عبارت‌دیگر پنل پیامکی موجب ایجاد نظم و صرفه‌جویی در وقت صاحبان کسب‌وکارها می‌شود.

استفاده از سیستم ارسال پیامک قسط

استفاده از سیستم ارسال پیامک قسط

چگونه پیامک یادآوری قسط ارسال کنیم؟

ارسال پیامک یادآوری قسط خرید از فروشگاه و وام، از طریق پنل‌های پیامکی کاری آسان است که پس از ثبت داده‌ها در فیلد اختصاصی، به ‌طور خودکار انجام می‌شود. برای ارسال پیامک اقساط ابتدا روی قسمت ارسال پیامک سررسید کلیک کنید تا صفحه مدنظر برایتان باز شود. در صفحه جدید فیلدهای متفاوتی اعم از عنوان پیام، شماره فرستنده، گیرنده، متن پیام و غیره وجود دارند. برای ارسال پیام مدنظر از طریق این پنل لازم است تمام قسمت‌ها با اطلاعات صحیح تکمیل شوند. برای تسهیل ارسال پیامک سررسید، مراحل آن را به تفکیک در ادامه آورده‌ایم:

  • انتخاب عنوان: انتخاب عنوان برای پیامک، مدیریت پیام‌ها را برای فرستنده آسان می‌کند. برای عنوان می‌توانید هر عبارت دلخواهی را انتخاب کنید.
  • شماره فرستنده: باتوجه‌به اینکه اغلب فرستندگان از شماره‌های مختلفی استفاده می‌کنند، شماره مدنظر را از میان شماره‌ها انتخاب کنید.
  • ثبت متن پیامک: نوشتن متن پیامک از مهم‌ترین مراحل ارسال پیام محسوب می‌شود که بهتر است کوتاه، محترمانه و رسمی باشد.
  • انتخاب گیرندگان و ثبت شماره‌تلفن: برای ثبت شماره گیرنده یا گیرندگان می‌توانید شماره را از دفتر تلفن انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توان شماره گیرنده را در قالب فایل متنی یا اکسل در قسمت مخصوص بارگذاری کنید.
  • تعیین زمان ارسال پیامک: امکان تعیین زمان ارسال پیام به طور خودکار در زمان‌های دلخواه یکی از ویژگی‌های خارق‌العاده سیستم ارسال پیامک اقساط است. برای تعیین زمان ارسال پیام، ابتدا تاریخ شروع و اتمام اقساط را وارد کنید. سپس حالت تکرار ارسال پیام را از میان حالت‌های هفتگی، ماهانه و سالانه تعیین کنید.آموزش ارسال پیامک یادآوری اقساط

مزایای خارق‌العاده پیامک یادآوری اقساط

نقش پنل پیامکی و یا ماژول ارسال پیامک یادآوری آن در بهبود تعامل با مشتری و افزایش ارتباطات بر کسی پوشیده نیست. به‌طوری‌که این سیستم در مدت کوتاهی به بخش جدایی‌ناپذیر کسب‌وکارها بدل شده است. این سامانه مزایای قابل‌توجه بسیاری دارد که پس از استفاده برای کاربر آشکار می‌شوند. برخی از این مزایا شامل موارد ذیل هستند:

ایجاد نظم در پرداختی‌ها

یادآوری زمان پرداخت اقساط به مشتریان در اغلب مواقع سبب پرداخت به‌موقع اقساط و ایجاد نظم در امور مالی و محاسبات می‌شود. دد واقع بدین ترتیب دیگر بهانه‌ای برای دیرکرد بازپرداخت قسط باقی نمی‌ماند.

امنیت بالا

استفاده از پنل پیامکی برای یادآوری اقساط، فضایی ایمن برای ارسال مشخصات شخص و شماره‌حساب ایجاد می‌کند. از سوی دیگر باتوجه‌به اینکه پیامک به شماره موبایل فرد ارسال می‌شود، شخص سومی از آن مطلع نخواهد شد.

آسایش و راحتی مشتریان

برخلاف استفاده گسترده از فضای مجازی، هنوز هم بهترین و سریع‌ترین راه ارتباط، ارسال پیامک است. به‌عبارت‌دیگر در این روش، احتمال مشاهده پیام توسط گیرنده بسیار بالاتر از روش‌های دیگر است؛ بنابراین ارسال پیامک را دست‌کم نگیرید.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان

قطعاً استخدام فردی برای یادآوری مرتب اقساط به افراد و یا سپردن این امر به منشی، تایم و هزینه زیادی از شما می‌گیرد. اما پنل‌های پیامکی ایجاد شده‌اند که سرعت و کیفیت این مسئله را به طور قابل‌توجهی افزایش دهند.

افزایش رضایت مشتری و جذب مشتری‌های جدید

یادآوری به‌موقع اقساط اغلب مواقع سبب خشنودی کاربران و ایجاد نظم در امور آن‌ها می‌شود. از‌این‌رو فرد علاوه بر تکرار خرید، اطرافیان خود را به مجموعه شما جذب می‌کند.

ارسال پیام‌های تبلیغاتی دیگر

شما با دریافت شماره همراه مشتری برای ارسال پیام اقساط نیز می‌توانید پیامک‌های تخفیفاتی و تبلیغاتی کسب‌وکارتان را ارسال کنید.

کندو - ارسال پیام یادآوری قسط

ارسال پیام یادآوری قسط

چند نمونه پیامک یادآوری اقساط

باتوجه‌به اینکه اغلب پیامک‌های یادآوری اقساط دارای متن و موضوع یکسان و مشابهی هستند، در ادامه برخی از نمونه‌ متن پیامک قسط را آورده‌ایم.

پیامک یادآوری قسط فروشگاه

موعد پرداخت قسط ماهانه شما فرارسیده، لطفاً نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. فروشگاه …

پیامک یادآوری تمدید بیمه

بیمه … شما امروز به پایان می‌رسد، لطفاً هرچه سریع‌تر نسبت به تمدید آن اقدام فرمایید.

پیامک یادآوری اقساط بیمه

موعد سررسید بیمه … شما فرارسیده، لطفاً در اولین فرصت نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

پیامک یادآوری بازپرداخت قسط وام

باتوجه‌به دیرکرد بازپرداخت قسط وام، لطفاً سریعاً با شماره … تماس بگیرید.

پیامک یادآوری تسویه فاکتور

باتوجه‌به عدم تسویه فاکتور شماره … در تاریخ …، لطفاً نسبت به تسویه آن اقدام کنید یا با شماره … تصمیم بگیرید.

نتیجه‌گیری

اهمیت سرعت، دقت و مشتری‌مداری در کسب‌وکارهای امروزی بر کسی پوشیده نیست. ازاین‌رو استفاده از پنل‌های پیامکی برای ارتباط با مشتری و یادآوری اقساط، ارسال پیامک تبلیغاتی و تخفیفاتی امری هوشمندانه است. تنوع ابزارهای موجود در پنل‌های پیامکی، امکان انتخاب ابزار متناسب با کسب‌وکار را برای افراد مختلف مهیا می‌کنند. در واقع شما با صرف هزینه‌ای اندک، یکی از مسائل مهم خود را رفع می‌کنید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی