با تعیین صحیح بودن شماره تلفن همراه مشتری، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که یک وسیله ارتباطی سریع با مشتری وجود دارد. ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ به شما کمک می‌کند تا شماره تلفن همراه مشتری خود را با استفاده از پیامک تأیید کنید. در واقع با خط سرویس پیامک کندو اس‌ام اس دیگر نگران مسدود شدن تبلیغات در پیامک خود نباشید. ارسال به شماره‌های مسدود، کد فعال‌سازی پیامک مسدود شده، پیامک ورود سریع به شماره موبایل، در کمتر از ۵ ثانیه از امکانات ماژول پیامکی پرستاشاپ ما است. 

ماژول ارائه شده برای ثبت نام با شماره موبایل در پرستاشاپ، تایید شماره موبایل و ارسال پیامک تایید به مشتریان مناسب است، اما، شما باید برای استفاده از امکاناتی که این ماژول ارائه می‌دهد، ماژول پیامک پرستاشاپ را در سایت خود نصب کنید. 

یکی دیگر از دلایل استفاده از این ماژول، خرید با کارت بانکی سرقتی است. هنگامی که شماره تلفن مصرف کننده خود را با دریافت پیام تأیید کردید، دیگر لازم نیست نگران جعلی بودن هویت خریدار باشید. این کار برای وب سایت‌هایی که پین، شماره سریال یا رمز عبور را می‌فروشند مورد نیاز است. 

کندو - ماژول تایید شماره پرستاشاپ

ماژول تایید شماره پرستاشاپ

امکانات ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ

مدل حرفه‌ای تمامی امکانات را برای این کار پیش روی شما قرار می‌دهد. با استفاده از تنظیمات در این ماژول می‌توانید کنترل بیشتری بر روی اعمال کاربر داشته باشید. 

تایید پیامکی شماره موبایل کاربران فعلی و جدید

به مشتریان فعلی و مشتریان جدید به محض ورود به وب سایت، صفحه تایید شماره تلفن همراه ارائه می‌شود. با استفاده از ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ این امکان وجود دارد که مشتریان قدیمی شما از شماره‌های ذخیره شده در آدرس‌ها استفاده کنند یا از طریق ایمیل شناسایی شوند و مشتریان جدید شما می‌توانند شماره خود را وارد کرده و ثبت نام کنند. 

تأیید پیامک شماره تلفن همراه به صورت اختیاری یا اجباری با ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ

اگر این ماژول را داشته باشید، این امکان برای شما وجود دارد که تأیید پیامک شماره موبایل را اختیاری یا اجباری کنید. در صورت اجباری بودن تایید پیامکی، امکان استفاده از این امکان قبل از ثبت نام و یا پس از ورود به وب سایت وجود دارد. در صورت اختیاری بودن این امکان، ثبت نام و ورود به وبسایت و ثبت سفارش بدون نیاز به تایید پیامکی امکان‌پذیر است. 

ثبت نام از طریق موبایل یا ایمیل

ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ به شما اجازه می‌دهد تا ثبت نام تلفن همراه یا ایمیل را فعال کنید و همچنین در صورت تمایل گزینه ایمیل را برای ثبت نام انتخاب کنید. با فعال کردن این گزینه، مشتریان می‌توانند قسمت ایمیل را خالی بگذارند و بدون ایمیل ثبت نام کنند. اگر مشتریان در حین ثبت نام ایمیل خود را وارد کنند، می‌توانند با استفاده از شماره موبایل یا ایمیل خود مجددا وارد سایت شوند. 

ارسال پیامک از طریق وب سایت

فرم ثبت نام ساده با کمترین فیلد ممکن

یکی از دلایل خروج مشتریان از سایت، طولانی بودن فرم ثبت نام یا بی‌حوصلگی آن‌ها برای پر کردن فرم است. با استفاده از ماژول تابید پیامک پرستاشاپ، فیلد ثبت نام فقط شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، تلفن همراه و رمز عبور خواهد بود. ۵ مرحله ساده که در آن می‌توانید یک ایمیل انتخاب کنید. حتی اگر مشتری از زمانی که در مرحله اول وارد تلفن همراه شده است، ثبت نام را ترک کرده و تمامی فعالیت‌ها گزارش شده است، می‌توانید با مشتری تماس بگیرید و به او توصیه خرید کنید. 

امکان بررسی تلفن همراه قبل از ثبت نام با ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ

اگر می‌خواهید سایت شما مانند سایت‌های معروف و بزرگ از طریق پیامک ثبت نام کرده و وارد آن شوید و قبل از هر کاری از کاربر بخواهید حداقل یک شماره تلفن همراه را تایید کند، ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ برای شما مناسب است و این الزامات را برآورده می‌کند. با فعال کردن گزینه مربوطه صفحه ورود به سایت شما تغییر می‌کند و در مرحله اول شماره موبایل از کاربران دریافت می‌شود. لطفاً توجه داشته باشید که برای این کار به یک خط خدمات مناسب برای ارسال پیامک فوری نیاز دارید. 

امکان تایید با ارسال پیامک به کاربر و دریافت پیامک از کاربر با ماژول پیامک پرستاشاپ

یکی از بهترین ویژگی‌های این قابلیت امکان تایید شماره تلفن با دریافت پیامک از کاربر است. بسیاری از مردم بدون اینکه پیامک شما به آن‌ها برسد، از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی منصرف می‌شوند. بنابراین راه حل معکوس یعنی دریافت پیامک از مشتری به شما کمک می‌کند. در این روش اگر سرویس دهنده پیامک شما قابلیت ارسال به آدرس اینترنتی را دارد می‌توانید از این روش استفاده کنید. در صورتی که پیامک به دست مشتری نرسید، می‌تواند با انتخاب روش ارسال کد، کد فعال‌سازی را به شماره شخصی شما ارسال کند. 

گزینه‌ای برای ورود با پیامک به جای رمز عبور

اگر این قابلیت را فعال کنید، کاربران شما با هر بار ورود به سایت پیامک دریافت می‌کنند و تنها با کد تایید بدون وارد کردن رمز عبور وارد سایت می‌شوند. همچنین این فرصت فراهم شده است تا در صورت یک بار ورود کاربر به سایت و خروج سریع از آن، زمان ورود وی بدون پیامک و رمز عبور را مشخص کنید. 

ورود با پیامک برای سایت‌هایی که محصولات حساسی مانند پین و رمز عبور می‌فروشند بسیار مفید است و به کاربران کمک می‌کند با شماره واقعی خود در سایت ثبت نام کنند و به مرور زمان به شماره ثبت شده دسترسی پیدا کنند. 

ورود از طریق پیامک با ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ

در صورتی که ورود پیامک غیرفعال باشد و کاربر رمز عبور خود را فراموش کرده و شماره صحیح را داشته باشد، می‌تواند با دریافت پیامک و در صورت لزوم تغییر رمز به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشد. 

امکان تعیین گروه‌های امن

با انتخاب گروهی به نام گروه مشتریان می‌توانید مشتریان خاصی را از ثبت نام اجباری شماره یا ورود پیامکی حذف کنید و این مشتریان بدون نیاز به شماره تایید شده وارد سایت شده و یا خرید انجام دهند. 

لیست کامل تمام شماره‌های تایید شده

همه شماره‌های تایید شده در منوی «Numbers» فهرست شده‌اند و می‌توانند بر اساس شماره یا شناسه مشتری فیلتر شوند. می‌توانید شماره‌های موجود در این لیست را حذف یا تغییر دهید یا یک شماره جدید اضافه کنید. به عنوان مثال، اگر مشتری نتواند شماره را از دو روش توضیح داده شده تأیید کند، می‌تواند با مدیر سایت تماس بگیرد و مدیر سایت شماره را تأیید می‌کند. 

گزارش کامل کلیه فعالیتهای مربوط به شماره

یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌های این ماژول ثبت تمامی اقدامات مشتری در فرآیند تایید شماره تلفن می‌باشد. گزارش درخواست دریافت پیامک، درخواست ارسال پیامک، تایید کد، ورود به وب سایت‌ها و… ثبت می‌شود تا سابقه یک عدد برای ارائه به پلیس یا مراجع قانونی باشد. 

کندو - ماژول تایید شماره پرستاشاپ

ماژول تایید شماره پرستاشاپ

لیستی از قابلیت‌های ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ

 • اعتبارسنجی شماره موبایل مشتریان فعلی و گذشته
 • ثبت نام از طریق تلفن همراه یا ایمیل و امکان تغییر ایمیل به دلخواهتان
 • ورود با ایمیل و رمز عبور یا با تلفن همراه و رمز عبور 
 • اگر مشتری رمز عبور را فراموش کرده است، برای ورود به سیستم یک کد تایید به تلفن همراه مشتری ارسال می‌شود
 • تایید با ارسال پیامک به کاربر یا دریافت پیامک
 • امکان بررسی بیش از یک شماره برای هر کاربر
 • امکان ورود با اس‌ام‌اس  به جای رمز عبور در صورت فعال بودن
 • ایجاد گروه مشتری امن برای ورود بدون تأیید تلفن همراه 
 • دسترسی به تمام شماره‌های ثبت شده از مدیریت
 • امکان افزودن یا حذف اعداد از قسمت مدیریت
 • ضبط (گزارش) پیشرفته تمامی فعالیت‌های شماره موبایل
 • امکان بررسی مدت اعتبار شماره دستگاه
 • امکان حذف گزارش‌های قدیمی
 • ارسال پیامک از طریق اینترنت در کمتر از چند ثانیه! 

کندو - باشگاه مشتریان وردپرس

سخن آخر

با خرید پنل اس‌ام‌اس ؛ می‌توانید حتی به شماره‌های مسدود شده پیامک ارسال کنید و از طریق گروه‌ها و اینترنت پیامک‌های انبوه ارسال کنید. جدا از ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را با استفاده از ماژول پیامک پرستاشاپ به یک ابزار قدرتمند اس‌ام‌اس مجهز کنید و برای تایید و اعلان پیامک ارسال کنید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی