یکی از روش‌های متداول برای تبلیغ، بی شک استفاده از اس ام اس‌های تبلیغاتی بوده که همیشه افراد آن را مشاهده می‌کنند و در مقایسه با تبلیغات دیگر بیشتر موردتوجه هستند.

بسیاری از دارندگان کسب و کار برای گسترش فعالیت خود از روش تبلیغاتی بهره می‌گیرند تا بتوانند مشتریان کافی کسب کرده و موجب رشد بیزنس خود شوند. روش‌های مختلفی وجود دارد که با کمک آنها می‌توان دیده شد و یکی از همین موارد، اس ام اس‌های تبلیغاتی است و توانسته موردتوجه صاحبین کسب و کار قرار گیرد و علاقمندانی پیدا کند.

بنابراین چه خوب خواهد شد که ما از این نوع تبلیغ برای کسب و کار خود نیز استفاده کنیم تا بتوانیم مشتریان بیشتری را شامل حال خود نماییم. یکی از مزایا اصلی اس ام اس‌های تبلیغاتی عدم احتیاج به اینترنت است و در واقع این ویژگی ارتباطی همیشه دردسترس بوده و نیازی نیست افراد برای مشاهده تبلیغات هزینه داده یا اینترنتی مصرف کنند.

بنابراین یک روش کاربردی و تاثیرگذار که بسیار هم دیده می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول را شرح دهیم و بیشتر با آن آشنایی پیدا کنیم که داستان از چه قرار است.

ارسال پیام با شماره شخصی

برخی‌ها تصور می‌کنند که ارسال پیامک از طریق شماره شخصی هم قابل انجام است که در پاسخ باید بگوییم تا حدودی بله امکان دارد. البته این حالت زمانی قابل انجام است که قصد دارید برای تعداد محدودی پیامک ارسال کنید. اما در حالت انتشار برای تعداد بیشتر امکان نداشته زیرا نه تنها هزینه بیشتری می‌طلبد بلکه طبق قوانین مخابراتی سیم کارت در صورت ارسال پیامک زیاد خواهد سوخت و دیگر قابلیت استفاده نخواهد داشت. بنابراین ارسال پیام با شماره شخصی تنها در محدودیت می‌تواند صورت گیرد و هیچ گاه برای ارسال انبوه نباید به سراغ آن رفت.

البته جای نگرانی وجود ندارد ما در ادامه مفصل توضیح خواهیم داد که چگونه بتوانید مشتریان بیشتری کسب کنید.

کندو - ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول

ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول

ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول

همراه اول یکی از اپراتورهای مخابراتی بوده که به کسب و کارهای مختلف اجازه می‌دهد تا از طریق سرویس ارسال پیامک تبلیغاتی، خدمات خود را تبلیغ کنند. این سرویس به افراد امکان می‌دهد یا به صورت تکی یا به صورت انبوه پیامک‌ها برای مشتریان ارسال شود. برخی از صاحبین کسب و کار متصور می‌شوند جهت پیامک تبلیغاتی باید به مخابرات رجوع داشته باشند اما در واقع کافی است به تهیه پنل پیامکی خود بپردازند تا راحت ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های همراه اول را چه تکی یا انبوه به سادگی انجام دهند، بدون اینکه هیچ محدودیتی وجود داشته باشد.

نحوه ارسال پیامک به مشترک همراه اول

 تصور نمایید که یک فروشنده محصول هستید و برای مدت کوتاهی تخفیفی در نظر گرفتید. حال قصد دارید این موضوع را به صورت پیامکی تبلیغ کنید آن هم برای افراد خاص برای مثال تنها شماره‌های دائمی یا اعتباری همراه اول و نمی‌خواهید پیامک به تمامی مشترکین همراه اول از اعتباری گرفته تا دائمی ارسال شود.

باید بیان داشت که تمامی پنل‌های اس ام اس مشابه هم هستند و کارکردی شبیه دارند اما رابط کاربری شاید در هریک متفاوت به نظر برسد. بنابراین تنها کافی بوده به پنل خود دسترسی داشته باشید تا به سادگی عملیات ارسال پیامک تبلیغاتی را انجام دهید. فرآیند بسیار ساده است و با مراجعه به پنل خود جویای اطلاعات درباره این زمینه خواهید شد.

ارسال پیامک تبلیغاتی از کدپستی همراه اول

یکی دیگر از روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول، از طریق کدپستی است. در این زمینه کافی است تا کدپستی منطقه موردنظرتان را وارد کنید تا پیامک به کاربران ارسال شود. برای مثال شما دارای یک سوپرمارکت هستید که قصد دارید پیامک ارسال رایگان محصول به مشتریان درون منطقه خود ارسال کنید. در این روش کافی است تا 5 رقم اول کدپستی منطقه را وارد کنید تا پیامک به تمام کاربران همراه اول در آن منطقه ارسال شود.

استفاده از این روش بسیار ساده بوده و ابتدا متن موردنظر را تایپ کرده و سپس با وارد کردن کدپستی و ارائه درخواست، پیامک ارسال می‌شود. البته این انتخاب وجود دارد که از میان کاربران تعداد مشخصی را تعیین کنید. برای مثال اگر منطقه 100 هزار کاربر داشته شما 5 هزار نفر را انتخاب خواهید کرد. گذشته از آن قابلیت ارسال برای چند منطقه به صورت همزمان هم میسر است.

ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول از طریق نقشه

برخی مواقع پیش می‌آید که کدپستی دردسترس نیست و در این وقت بوده که می‌توانید از نقشه کمک گیرید. شما در واقع با مراجعه به پنل و از طریق نقشه می‌توانید به کدپستی منطقه موردنظرتان دسترسی پیدا کنید. بنابراین به سادگی می‌توانید کدپستی منطقه موردنظر را یافته و با آن پیام تبلیغاتی خود را برای تعداد مشخصی از کاربران همراه اول ارسال خواهید کرد. در مجموع استفاده از نقشه برای ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول در پنل پیامکی روش دشواری نیست و کافی بوده به پنل مراجعه کرده و وارد بخش نقشه شوید تا به سهولت فرآیند انجام گیرد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی