زنجان یا زنگان، یکی از شهرهای شمال‌غرب کشور است که در بین خط راه‌آهن تهران تبریز قرار گرفته است. از نظر جمعیت بیستمین استان کشور بوده و به دلیل بناهای تاریخی متعددی همچون گنبد سلطانیه بسیار معروف و سالانه پذیرای مسافران زیادی است. از صنایع دستی پرطرفدار زنجان می‌توان به، ورشوسازی، نقره‌سازی، ملیله کاری، چاروق‌دوزی، چاقوسازی و فرش‌بافی اشاره کرد. این شهر زیبا که بارها توسط هجوم بیگانگان از جمله مغول‌ها تخریب و ویران شده اما پس از مدتی دوباره احیا شده است، دارای بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین بازار مسقف ایران و جهان است که هر راهرو به یک صنعت و شغل اختصاص داده شده‌است. این بازار که قلب تپنده زنجان است توانسته مشاغل سنتی و کسب‌وکارهای جدید و مورد نیاز مردم را زیر یک سقف جمع کند.


در شهرهایی مثل زنجان که بازار از اهمیت بالایی برخوردار است، صاحبین مشاغل و کسب‌وکارها هموراه باید به دنبال روش‌ها و راه‌کارهای نوینی باشند که بتوانند مخاطبان هدف خود را جذب کنند. یکی از این روش‌ها پیامک مارکتینگ است. این روش از بازاریابی در سراسر جهان به یکی از روش‌های محبوب بازاریابی تبدیل شده است. از این رو کسب‌وکارهای سنتی و جدید در زنجان می‌توانند با خرید پنل‌های ارسال اس ام اس انبوه اقدام به راه‌اندازی این روش تبلیغاتی کنند.
نکته قابل توجه در خصوص ارسال پیامک‌های تبلیغاتی این است که هر شغلی با توجه به میزان بودجه خود می‌تواند تعرفه‌های پیامکی خود را که بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند را انتخاب کند و همچنین برای استفاده از آن نیازی به افراد متخصص نیست.
نکته دیگر پیامک مارکتینگ در شهر زنجان این است که همه مشاغل، از مغازه‌های بزرگ و معروف و کسب‌وکارهای کوچک و نوپا می‌توانند از این روش برای جذب مخاطبان هدف و بازگشت نرخ سرمایه استفاده کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی