معرفی خدمات و محصولات از طریق تبلیغات اصولی و ارزان، روش ایده‌آل اغلب فروشندگان از جمله فروشگاه‌های کامپیوتر است. پس از بررسی‌های پی‌درپی، پیامک تبلیغاتی به عنوان روش کاربردی تبلیغات گسترده مورد استقبال فروشگاه‌های بسیاری چون بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی مشهد نیز قرار گرفته است. از آنجایی که ارسال اس ام اس تبلیغاتی تنها بخشی از پنل پیامکی است، سایر این امکانات این پنل نیز برای فروشگاه‌ها کاربرد دارد. نقطه عطف این ابزار تبلیغاتی، تنوع امکانات آن نظیر امکان ارسال پیامک انبوه به لیست‌‌های مختلف است. مشتریان و مخاطبان نیز از پیام‌های تبلیغاتی و تخفیفاتی استقبال کرده و آن‌ها را کاربردی می‌پندارند.

ویژگی‌های بهترین فروشگاه‌های کامپیوتر و لوازم جانبی

یافتن بهترین فروشگاه‌ها جهت تهیه کالاهای الکترونیک نظیر کامپیوتر، کیس، موس و … امری هوشمندانه است که به بررسی نیاز دارد. بدین منظور ویژگی‌های بارز بهترین‌ فروشگاه‌ها را در ادامه آورده‌ایم.

تنوع محصولات

فروشگاه‌های موفق با عرضه محصولات برندهای مختلف و معتبر، بخش قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص می‌دهند. ارائه محصولات متنوع، مشتریان را از جستجوی اضافی محصولات مدنظر بی نیاز می‌کند.

مشتری مداری

رکن اصلی افزایش فروش و کسب رضایت مشتری در تمام اصناف، مشتری مداری و ارتباط صحیح با مراجعان است. پرسنل توانمند در روابط اجتماعی، با روی گشاده به نیاز مشتری پاسخ می‌دهد. حفظ ارتباط با مشتری و تبدیل وی به مشتری وفادار نیز تکنیک مشتری مداری است.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

شناخت نیاز بازار و مشتری

موفقیت بسیاری از فروشگاه‌های کامپیوتر در گرو شناخت نیاز مشتریان و عرضه محصولات مرتبط با نیاز  جامعه است.

قیمت مناسب

می‌دانیم که همیشه قیمت پایین نشانه منصفانه بودن قیمت گذاری محصولات نیست. در واقع فروشگاه‌های برتر قیمت متناسب با کیفیت و کاربرد محصول را به مشتری اعلام می‌کنند.

مشاوره مطلوب

اغلب اوقات برای خرید مطلوب لوازم الکترونیکی چون کامپیوتر و لوازم جانبی آن به راهنمایی فروشنده نیاز داریم. پرسنل توانمند و مجرب فروشگاه‌ها، در این زمینه به مشتریان کمک بسیاری می‌کنند.

کندو - ویژگی‌های بهترین فروشگاه‌های کامپیوتر

ویژگی‌های بهترین فروشگاه‌های کامپیوتر

 

بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی مشهد

لیست بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی مشهد شامل موارد ذیل است:

پاژ کامپیوتر

پاژ کامپیوتر یکی از بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی مشهد است که علاوه بر خرید و فروش این محصولات، تعمیرات نیز انجام می‌دهد. این فروشگاه با شناخت حرفه‌ای نیاز بازار، انواع لپ‌تاپ و کامپیوتر، کیس و موس، فلاش، مانیتور، هارد و حتی هدفون را به مشتریان ارائه می‌دهد. فروشگاه پاژ در کنار لوازم فوق، انواع دوربین‌های مداربسته کاربردی و جدید را عرضه می‌کند. پرسنل مجرب و کاربلد این فروشگاه با مشاوره کاربردی، انتخاب را برای مشتریان آسان می‌کنند.

آدرس: مشهد، سعدی، مابین سعدی ۶ و ۸

فروشگاه ایلیا کامپیوتر

فروشگاه بزرگ ایلیا کامپیوتر یکی از برترین و جامع‌ترین ارائه دهندگان کامپیوتر و لوازم جانبی آن در شهر مشهد است. این فروشگاه، انواع محصولات مرتبط با رایانه و لپ تاب اعم از مانیتور، هارد، موس، فلش، انواع کابل و رابط، شارژر، هدفون و … را به مشتریان  عرضه می‌کند. قیمت کالاهای فروشگاه ایلیا به طور معمول پایین‌تر از سایر فروشگاه‌ها بوده و مبلغی منصفانه است. محیط بزرگ و منظم فروشگاه، امکان ارائه خدمات به مشتریان را آسان کرده است. راه اندازی فروشگاه آنلاین ایلیا نیز خدمتی بزرگ در جهت خرید آنلاین مشتریان محسوب می‌شود.

آدرس: مشهد، بلوار دستغیب، خیابان دستغیب ۳۵، پاساژ تک

لپ تاب کاشفی

فروشگاه لپ تاب کاشفی یکی از بزرگ‌ترین مراکز ارائه دهنده لپ تاب نو و استوک به همشهریان است. در این فروشگاه انواع لپ تاب‌های آکبند و کارکرده باکیفیت را با قیمت مناسب به فروش می‌‌رسند. این مجموعه دارای مجوز رسمی فعالیت بوده و عضو اتحادیه رایانه مشهد است. با توجه به اینکه انتخاب از میان انواع برندهای مختلف لپ تاب امری تخصصی است، پرسنل این مجموعه به کارایی و امکانات مدل‌های مختلف آگاه هستند. در واقع مشاوره خرید رایگان از خدمات شایان توجه پرسنل مجرب این فروشگاه است که سبب رضایت مشتریان از خرید می‌شود.

آدرس: مشهد، چهار راه خیام، مجتمع خیام

فروشگاه ویستا کامپیوتر

فروشگاه جامع ویستا کامپیوتر به جرئت یکی از بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی مشهد است که در کنار فروش حضوری، سایت فروشگاهی هم دارد. ویستا کامپیوتر محل عرضه انواع کامپیوتر، لپ تاب و لوازم مرتبط با این کالاهای کاربردی است. چیدمان منظم محصولات در فروشگاه و مشاوره صحیح فروشندگان نیز سبب انتخاب سریع و مناسب مشتریان می‌شود‌. برخی از محصولات ویستا کامپیوتر شامل؛ هارد، مادر بورد، فلاش، رم، مودم، مانیتور، کابل و شارژر و … هستند. مشتریان از هر جای ایران می‌توانند جهت خرید آسان و سریع نیز به وب‌سایت ویستا مراجعه کرده و ثبت سفارش کنند.

آدرس: مشهد، بلوار دستغیب، مجتمع تک

کندو - فروشگاه ویستا کامپیوتر مشهد

فروشگاه ویستا کامپیوتر مشهد

فروشگاه سازگار ارقام

فروشگاه کامپیوتر سازگار ارقام یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه‌های کامپیوتر و لوازم جانبی مشهد است که به عنوان نمایندگی برخی از برندهای معروف فعالیت می‌کند. پرسنل فروشگاه سازگار ارقام به ساختار و کارایی تمام محصولات آگاه بوده و هنگام خرید به مشتریان مشاوره می‌دهند. این فروشگاه محصولات و قطعات مختلفی اعم از لپ تاب برندهای مختلف، کامپیوترهای استوک و آکبند، کیبورد، کیس، موس، رم، فلش و … را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کند.

آدرس: مشهد، خیابان دستغیب، مجتمع خلیج فارس

یکتا پردازنده از بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی مشهد

فروشگاه یکتا ماندگار از فروشگاه‌های باسابقه و بزرگ فروش لپ تاب، کامپیوتر، تبلت و انواع لوازم جانبی کاربردی است. در این فروشگاه بزرگ چندین فروشنده مجرب مشغول بکار هستند که بدون اتلاف وقت، نیاز مشتریان را برطرف می‌کنند. اغلب محصولات فروشگاه یکتا ماندگار از برندهای برتر و پرفروش هستند که ضمانت‌نامه معتبر دارند. برخورد مناسب پرسنل، فضای شیک و مرتب فروشگاه، خدمات پس از فروش و مشاوره خرید از خصوصیات قابل توجه این فروشگاه هستند.

آدرس: مشهد، خیابان بهار

فروشگاه کامپیوتر ادبی

فروشگاه کامپیوتر ادبی یکی دیگر از فروشندگان منصف و باسابقه مشهد است که بسیاری از لوازم مرتبط با کامپیوتر و لپ تاب را به مشتریان ارائه می‌دهد. پرسنل این فروشگاه در کنار خرید و فروش انواع لپ تاب، سیستم، تبلت و لوازم جانبی آن‌ها، خدمات سخت افزاری و نرم افزاری قابل توجهی ارائه می‌دهند. محصولات کامپیوتر ادبی شامل انواع قطعات استوک و آکبند کامپیوتر و لپ تاب، پرینتر، موس، رابط و کابل، شارژر و … هستند.

آدرس: مشهد، طلاب، میدان عسگریه، خیابان طباطبایی ۱۶، حدفاصل قائمی ۱۰ و ۱۲

فروشگاه آییژ

فروشگاه آییژ یکی از چندین فروشگاه کامپیوتر و لپ تاب مجتمع تک یک مشهد است که خدمات بی‌نظیر به مشتریان ارائه می‌دهد. این فروشگاه با عرضه محصولات اورجینال و باکیفیت به مشتریان، توانسته محبوبیت خاصی میان مراجعان پیدا کند. فروشگاه آییژ علاوه بر این در زمینه مشاوره و راهنمایی مشتریان برای خریدی بهتر، فعال است. خدمات این فروشگاه شامل خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، خرید و فروش قطعات نو و استوک، فروش لپ تاب و کامپیوتر برندهای مطرح و پرطرفدار است.

آدرس: مشهد، بلوار دستغیب، واحد ۳۳ مجتمع تک یک

کندو - فروشگاه کامپیوتر ادبی مشهد

فروشگاه کامپیوتر ادبی مشهد

فروشگاه کامپیوتر توسکام

فروشگاه توسکام یکی از بزرگ‌ترین ارائه دهندگان سیستم و لوازم جانبی آن است که پرسنلی مجرب و خوش‌برخورد دارد. تنوع محصولات این فروشگاه یکی از دلایل استقبال کم‌نظیر مشتریان از آن است. به عبارتی مدیریت این فروشگاه نسبت به انتخاب محصولات عرضه شده حساس بوده کالاهای باکیفیت ارائه می‌دهد. فضای شیک و منظم فروشگاه نیز ارائه خدمات به مشتریان را آسان می‌کند.

آدرس: مشهد، دستغیب، حدفاصل دستغیب ۳۵ و ۳۷

فروشگاه مانیاتک

فروشگاه بزرگ مانیاتک از ارائه دهندگان معتبر انواع برندهای موبایل، کامپیوتر و لوازم جانبی در مشهد است. این فروشگاه به‌منظور تأمین نیاز مشتریان، علاوه بر لپ تاب، کامپیوتر و موبایل، انواع لوازم جانبی کاربردی را نیز عرضه می‌‌کند. لوازم جانبی فروشگاه مانیاتک شامل انواع کابل و رابط، مانیتور، کیس، صفحه تاچ، ال‌سی‌دی، باطری، مودم، هدفون و هندزفری و … هستند.

آدرس: مشهد، بلوار سازمان آب، نبش خیابان شهید صادقی

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک کاربردی فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی

کاربرد گسترده بازاریابی پیامکی توجه مشتریان و فروشندگان بسیاری را به خود جلب کرده است. از‌این‌رو برای آشنایی بیشتر تعدادی نمونه پیامک مناسب فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی را در ادامه آورده‌ایم.

  • برندهای معروف کامپیوتر و لپ‌تاپ را از ما بخواهید.

عرضه کامپیوتر و انواع لوازم جانبی در فروشگاه … با قیمت مناسب و تخفیف مشتری پسند.    آدرس:   تلفن:

 

  • مجید صبوری عزیز، ضمن تشکر از خریدتان در فروشگاه کامپیوتر … می‌توانید برای مشاهده لیست و قیمت محصولات به وب‌سایت … مراجعه کنید.  مدیریت فروشگاه کامپیوتر …   تلفن:

 

  • ثبت عکس و اطلاعات شما برای همیشه!

هارد‌های متنوع و ضمانت‌دار را از فروشگاه … بخواهید.

آدرس:     تلفن:

 

  • کامپیوتر و لپ تابت را دریاب!  فروشگاه … مرکز عرضه انواع موس، هارد، کیبورد، کابل و … در خدمت شما

آدرس:    تلفن:

  • خرید جایزه دار، خدمت ویژه فروشگاه …

با خرید بیش از ۵ میلیون تومان در فروشگاه کامپیوتر … به انتخاب خود تا سقف ۳۰۰ هزار تومان هدیه بگیرید.   آدرس:   تلفن:

سخن پایانی

حال که کامپیوتر، تبلت و لپ تاب به وسیله کاربردی و گاه الزامی برای اغلب افراد جامعه بدل شده‌اند، کسب‌وکار فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی آن رونق پیدا کرده است. در این میان بعضی فروشگاه‌ها در حین اینکه لوازمی مشابه فروشگاه‌های دیگر دارند، رشد قابل توجهی داشته‌اند که به روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی اصولی وابسته است. بله استفاده از روش‌های تبلیغاتی چون تراکت و بنر دیگر منسوخ شده‌اند، و روش‌هایی چون استفاده از سامانه پیامکی، تبلیغات اینترنتی و … رایج شده‌اند. از‌این‌رو بهترین‌ها از روش‌های جدید نهایت استفاده را برده و مشتری جذب می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی