استقبال مشترکین از پیامک‌های تبلیغاتی زمانی به اوج خودش رسید که سازمان‌ها و مراکز دولتی نیز از پنل‌های ارسال پیامک استفاده کرده و اطلاعات درست و ارزشمندی را در اختیار آنان قرار دادند. در حال حاضر سازمان‌ها و مراکز دولتی مثل دفتر اسناد رسمی در شهرهای بزرگی مثل کرج، با استفاده از پنل‌ها اطلاعات ارزشمندی را برای مخاطبان خود ارسال می‌کنند. چنین مشاغلی خدماتی نظیر: ثبت اسناد مطابق مقررات قانونی، ارائه مواد مصدق از اسناد ثبت شده، تصدیق صحت امضاء، قبول و حفظ اسناد امانتی، ثبت معاملات شرطی و رهنی در قالب‌های متعدد، ثبت معاملات اموال منقول و غیر منقول، ثبت وصیت به صورت عهدی و تکمیلی، ثبت اقرار نامه ،گواهی امضاء به جز اسناد مالی و معاملاتی، تصدیق کپی اسناد و اوراق ، ثبت رضایت نامه، تعهدنامه، اجاره نامه، معاملات سرقفلی، وقف نامه، اسناد موقوفه و ضمانت نامه، صدور اجرائیه و تنظیم وکالت کاری و کامل را انجام می‌دهند که می‌توانند این اطلاعات را به صورت پیامک‌های ارزشمند و همچنین اطلاعاتی مثل ساعت کاری و آدرس را برای مخاطبان خود ارسال کنند. این امر باعث می‌شود که مخاطبان بدانند برای انجام چه اموری می‌توانند به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنند و همچنین در مورد نزدیک‌ترین دفترخانه و همچنین ساعات کاری آنان اطلاعاتی را داشته باشند و در صورت نیاز به چنین مراکزی مراجعه کنند. در حال حاضر استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه برای چنین مشاغلی به یک ضرورت تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین دفاتر اسناد رسمی در شهر کرج بپردازیم.

کندو - ارسال اس ام اس در کرج

بهترین دفاتر اسناد رسمی در شهر کرج

• دفترخانه شماره 1
یکی از بهترین دفترخانه‌ها و مراکز اسناد رسمی در شهر کرج که سردفتر آن جناب آقای پویان محمدی است دفترخانه شماره 1 است. در این مراکز می‌توانید اموری مثل: : ثبت اسناد مطابق مقررات قانونی، ارائه مواد مصدق از اسناد ثبت شده، تصدیق صحت امضاء، قبول و حفظ اسناد امانتی، ثبت معاملات شرطی و رهنی در قالب‌های متعدد، ثبت معاملات اموال منقول و غیر منقول، ثبت وصیت به صورت عهدی و تکمیلی، ثبت اقرار نامه ،گواهی امضاء به جز اسناد مالی و معاملاتی، تصدیق کپی اسناد و اوراق ، ثبت رضایت نامه، تعهدنامه و … را انجام دهید.
آدرس: کرج، خیابان دانشکده کشاورزی، جنب پاساژ دانشکده، طبقه همکف
شماره تماس: 02632240404

 کندو- معرفی 10 تا از بهترین دفاتر اسناد رسمی در شهر کرج

دفترخانه شماره 1 کرج

• دفترخانه شماره 3
یکی دیگر از بهترین مراکز اسناد رسمی در شهر کرج که سردفتر آن جناب آقای سیدمهدی حسینی است دفترخانه شماره 3 است. از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به: ، تصدیق صحت امضاء، قبول و حفظ اسناد امانتی، ثبت معاملات شرطی و رهنی در قالب‌های متعدد، ثبت معاملات اموال منقول و غیر منقول، ثبت وصیت به صورت عهدی و تکمیلی، ثبت اقرار نامه ،گواهی امضاء به جز اسناد مالی و معاملاتی، تصدیق کپی اسناد و اوراق ، ثبت رضایت نامه، تعهدنامه، اجاره نامه، معاملات سرقفلی، وقف نامه، اسناد موقوفه و ضمانت نامه، صدور اجرائیه و تنظیم وکالت کاری و … اشاره کرد.
آدرس: کرج، میدان توحید (بلال)، ابتدای بلوار بلال، ضلع شمال خیابان، مجتمع توحید طبقه فوقانی بانک صادرات
شماره تماس: 02632253025

 کندو- دفترخانه شماره 3 کرج

دفترخانه شماره 3 کرج

• دفترخانه شماره 5
یکی دیگر از بهترین دفتر اسناد رسمی در شهر کرج، دفترخانه شماره 5 بوده که برای امور مورد نظر خود می‌توانید با اطمینان کامل جهت انجام اموری مثل: تصدیق صحت امضاء، قبول و حفظ اسناد امانتی، ثبت معاملات شرطی و رهنی در قالب‌های متعدد، ثبت معاملات اموال منقول و غیر منقول، ثبت وصیت به صورت عهدی و تکمیلی، ثبت اقرار نامه ،گواهی امضاء به جز اسناد مالی و معاملاتی، تصدیق کپی اسناد و اوراق ، ثبت رضایت نامه، تعهدنامه، اجاره نامه، معاملات سرقفلی، وقف نامه، اسناد موقوفه و ضمانت نامه و… مراجعه کنید.
آدرس: کرج، 45 متری گلشهر، چهارراه گلزار بالای بانک سپه، ساختمان نیک، طبقه اول
شماره تماس: 02634605609

• دفترخانه شماره 9
دفتر اسناد رسمی شماره 9 در شهر کرج یکی دیگر از دفترخانه‌های معتبر بوده که مراجعه کنندگان در ان می‌توانند اموری مثل: ثبت وصیت به صورت عهدی و تکمیلی، ثبت اقرار نامه ،گواهی امضاء به جز اسناد مالی و معاملاتی، تصدیق کپی اسناد و اوراق ، ثبت رضایت نامه، تعهدنامه، اجاره نامه، معاملات سرقفلی، وقف نامه، اسناد موقوفه و ضمانت نامه، صدور اجرائیه و تنظیم وکالت کاری و کامل و… را انجام دهند
آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، نبش قیام زرندی، بالای بانک اقتصاد نوین، ساختمان گلها، طبقه دوم، واحد 9
شماره تماس: 02632702900

 کندو - دفترخانه شماره 9 کرج

دفترخانه شماره 9 کرج

• دفترخانه شماره 14
دفتر اسناد رسمی شماره 14 کرج یکی دیگر از بهترین دفاتر اسناد رسمی است که مخاطبان می‌توانند انواع امور حقوقی خود را با خیالی راحت در آن انجام دهند.
آدرس: کرج، میدان مادر، نبش رودکی شرقی، طبقه 1
شماره تماس: 02632705973

• دفترخانه شماره 15
دفتر اسناد رسمی یا همان دفترخانه، از جمله مراکزی است که باید دارای اعتبار قانونی باشد، دفترخانه شماره 15 در شهر کرج یکی از بهترین دفاتر اسناد رسمی بوده که مراجعه کنندگان می‌توانند اموری مثل: ثبت اسناد مطابق مقررات قانونی، ارائه مواد مصدق از اسناد ثبت شده، تصدیق صحت امضاء، قبول و حفظ اسناد امانتی، ثبت معاملات شرطی و رهنی در قالب‌های متعدد، ثبت معاملات اموال منقول و غیر منقول، ثبت وصیت به صورت عهدی و تکمیلی، ثبت اقرار نامه ،گواهی امضاء و … را در آن انجام دهند.
آدرس: کرج، خیابان دکتر بهشتی، میدان شهدا، داخل خیابان بهار، برج حافظ، طبقه 2، واحد 5
شماره تماس: 02632261415

 کندو- دفترخانه شماره 15 کرج

دفترخانه شماره 15 کرج

• دفترخانه شماره 16
اگر نگران امور حقوقی خود هستید و به دنبال یک دفتراسناد رسمی در شهر کرج هستید، دفترخانه شماره 16 می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد، چراکه کلیه امور حقوقی را به صورت کاملا قانونی انجام می‌دهند.
آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، پلاک 779
شماره تماس: 02632221777

• دفترخانه شماره 18
یکی دیگر از بهترین و معتبرترین دفاتر اسناد رسمی در شهر کرج، دفترخانه شماره 18 بوده که درآن می‌توانید اموری مثل: ، تصدیق کپی اسناد و اوراق ، ثبت رضایت نامه، تعهدنامه، اجاره نامه و… را با خیالی آسوده انجام دهید.
آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، جنب پاساژ آزادی، ساختمان مشتاق، واحد 302
شماره تماس: 02632401253

 کندو - دفترخانه شماره 18 کرج

دفترخانه شماره 18 کرج

• دفترخانه شماره 19
از دیگر دفاتر اسناد رسمی معتبر در شهر کرج می‌توان به دفترخانه شماره 19 اشاره کرد. در این مجموعه می‌توانید امور حقوقی مورد نظر خود را زیر نظر کارشناسان مجرب انجام دهید.
آدرس: کرج، جاده ملارد نرسیده به ایستگاه پیک، جنب درمانگاه پارس
شماره تماس: 02636621338

تبلیغات پیامکی برای دفتر خدمات الکترونیک قضایی

• دفترخانه شماره 21
دفتر اسناد رسمی شماره 21 در شهر کرج یکی دیگر از بهترین و معتبرترین دفترخانه‌های این شهر بوده که به راحتی می‌توانید کلیه امور حقوقی خود را در آن انجام دهید.
آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان 110/1، طبقه1
شماره تماس: 02632204618

نمونه پیامک‌ تبلیغاتی برای بهترین دفاتر اسناد رسمی در شهر کرج


• قابل توجه ساکنین شهر کرج
به اطلاع ساکنین شهر کرج می‌رساند آدرس دفترخانه اسناد رسمی شماره یک به دو پلاک آن‌طرف‌تر منتقل شده است.

• دفتر اسناد رسمی شماره 5 کرج
آماده انجام هر گونه خدمات وکالت‌نامه‌های محدود و کامل برای شهروندان عزیز است.
جهت مشاوره رایگان عدد 1
لغو عدد 2

• فوت و فن نقل و انتقالات را از ما بخواهید
به استحضار شهروندان عزیز می‌رساند جهت هرگونه مشاره جهت نقل و انتقال اسناد خود می‌توانند با دفتر خانه شماره 6 کرج در ارتباط باشید.

• دفتر خانه شمره 21 کرج
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 7:30 صبح الی 17 در خدمات شما عزیزان است.

• کپی برابر اصل
آیا می‌دانید یکی از خدمات دفترخانه‌ها، کپی برابر اصل کردن اسناد و مدارک است.
جهت مشاوره عدد 1
لغو عدد 2

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

کندو - نمونه پیامک‌ تبلیغاتی

نمونه پیامک‌ تبلیغاتی

کلام پایانی

برای بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها استفاده از پنل‌های ارسال پیامک صرفا جنبه تبلیغاتی ندارد. چنین مشاغلی مثل مراکز دولتی و یا دفاتر اسناد رسمی با ارسال پیام‌های ارزشمند می‌توانند سطح آگاهی مشتریان را بالا ببرند. به همین دلیل است که در چند سال اخیر بسیاری از بهترین دفترخانه‌های شهرهای بزرگی مثل کرج با استفاده از چنین پنل‌هایی برخی از اعلانات و هشدارهای مهم را به صورت انبوه ارسال می‌کنند که با استقبال بسیار زیادی از سوی مخاطبان نیز مواجه شده است.نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی