یک دسته گل زیبا، گاهی انتخابی ویژه برای قدر دانی از زحمات یک عزیز یا خوشحال کردن یک دوست خوب محسوب می‌شود که رضایت مخاطب را هم جلب می‌کند. بسیاری از گل‌فروشی‌های مجرب با آگاهی از علاقه و استقبال مردم از باکس‌های گل، گل‌آرایی باکس‌های زیبا را به خدمات خود اضافه کرده‌اند. البته که خدمات گل‌فروشی‌های کاربلد فراتر از این‌هاست و شامل تزئین ماشین عروس، دیزاین دسته گل، تاج و دستبند عروس، دسته گل خواستگاری و … هستند. تنوع خدمات گل‌فروشی‌ها، بهترین گل فروشی مشهد را بر آن داشته است که برای معرفی خدمات خود از تبلیغات پیامکی بهره بگیرد. بازاریابی پیامکی یکی از متدهای تبلیغاتی محبوب است که علاوه بر فرستنده، برای مخاطبان نیز رضایت بخش است.

ویژگی‌های بهترین گل فروشی‌

گل فروشی‌ به‌عنوان یکی از مشاغل خدماتی لوکس، نیاز مشتریان به گل و گل‌آرایی در مراسم شادی و عزا را برطرف می‌‌کند. تفاوت خدمات گل‌فروشی‌ها امری بدیهی است که افراد را در انتخاب گل‌فروشی برای خرید گل دچار تردید می‌کند. از‌این‌رو مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین گل‌فروشی‌ها را برای انتخاب بهتر در ادامه آورده‌ایم.

  • مهارت در گل‌آرایی

خلاقیت و مهارت گل فروش در گل‌آرایی و انتخاب گل‌های مناسب برای اجرای سفارشات، اولین فاکتور در انتخاب بهترین گل‌فروشی است. در واقع انجام سفارشات با دیزاین و سبک شیک و متفاوت سبب محبوبیت و معروفیت گل‌فروشی‌ها می‌شود.

  • استفاده از گل‌های باکیفیت و شاداب

تازه و شاداب بودن گل‌ها در زیبایی و جذابیت سفارش‌ها مولفه‌ای غیر قابل انکار است. یک گل‌فروش کاربلد، گل‌های شاداب و زیبا به مشتریان ارائه می‌دهد.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

  • تحویل سفارش در موعد مقرر

یک گل فروش موفق، اهمیت تحویل سفارش در زمان معین را درک کرده و وقت‌شناس است. برنامه‌ریزی صحیح و نوبت‌دهی حرفه‌ای گل فروش، تحویل به موقع سفارش را آسان‌ می‌کند.

  • سرعت عمل مناسب

آماده کردن سریع گل در حضور مشتری، نکته‌ای کلیدی برای جلب نظر وی و رسیدگی به سایر مشتریان محسوب می‌شود.

  • توانایی بالا در ایجاد رابطه مؤثر با مشتری

بهترین گل‌فروش‌ها علاوه بر رفتار حرفه‌ای با مشتری، به نظر آن‌ها در آماده کردن سفارش توجه می‌کنند. پذیرش مشتری با روی گشاده و ایجاد ارتباط مؤثر با وی، سبب جلب نظر و افزایش فروش نیز می‌شود. البته که استفاده از ابزارهای ارتباط با مشتری همچون سامانه پیامکی در انجام بهتر این مهم، بسیار کاربردی هستند.

کندو - ویژگی‌های بهترین گل فروشی‌

ویژگی‌های بهترین گل فروشی‌

معرفی ۱۰ تا از بهترین گل فروشی مشهد

انتخاب بهترین گل فروشی‌های مشهد از میان انبوه گل‌فروشی‌های این شهر امری دشوار است که به کمک نظر مشتریان آسان شد. در لیستی از بهترین گل فروشی‌های مشهد را مشاهده می‌کنید.

گل اردیبهشت

گل فروشی اردیبهشت به جرئت بزرگ‌ترین و بهترین گل‌ فروشی مشهد است که به‌‌عنوان اولین تولید کننده گل و گیاهان زینتی در مشهد هم شناخته می‌شود. این مجموعه موفق علاوه بر تولید گل‌های زیبا، گل‌آرایی و انواع خدمات مرتبط با گل را به مشتریان ارائه می‌دهد. گل آرایی باکس گر، دیزاین دسته گل خواستگاری، آماده کردن دسته گل نامزدی، عروسی و فرمالیته، دیزاین دسته گل مراسم ترحیم و سالگرد و … بخشی از خدمات گل اردیبهشت است. تنوع گل‌‌های زیبا و شاداب در این گل‌فروشی، همان نکته‌ای است که افراد را به مشتری ثابت تبدیل می‌کند.

آدرس: مشهد، میدان تختی

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۲۹۰۰۹۶

گل پریا

گل فروشی پریا یکی از بهترین‌های مشهد است که پرسنلی مجرب، توانمند و خوش ذوق دارد. این گل‌فروشی علاوه بر فروش گل‌های آپارتمانی و دسته‌گل‌، خدماتی چون گل‌آرایی مراسمات، دیزاین دسته گل عروس، تزیین باکس‌های سورپرایزی لاکچری، میزآرایی، تزیین ماشین عروس و… را به مشتریان ارائه می‌دهد. مشتریان همچنین می‌توانند ایده‌های گل‌آرایی مدنظر را به پرسنل گل پریا نشان داده و سفارشی زیبا تحویل بگیرند. استفاده از گل‌های متفاوت، زیبا و شاداب در انجام سفارشات، سبب رضایت مشتریان این گل‌فروشی شده است.

آدرس: مشهد، آزادشهر، بلوار سیدرضی، حدفاصل سیدرضی ۲۴ و ۲۲

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۹۱۵۰۳

کندو - بهترین گل فروشی مشهد

بهترین گل فروشی مشهد

گل گیوا بهترین گل فروشی مشهد

گل گیوا به‌عنوان مجری انواع سفارشات گل‌آرایی مجالس بزم و شادی، سمینارها و تاج گل مراسم ترحیم تک و متفاوت شناخته می‌شود. این گل فروشی همچنین انواع گل‌های طبیعی و مصنوعی پرفروش را به مشتریان ارائه می‌دهد. تنوع گل‌های عرضه شده در گیوا، انتخاب را برای مشتریان آسان کرده و سبب دیزاین سفارشات به بهترین نحو می‌شود. عروس و دامادها می‌توانند گل آرایی جایگاه عروس، دیزاین میز عروس، دیزاین دسته گل، گل آرایی ماشین عروس و … را با خیالی آسوده به گیوا بسپارند.

آدرس: مشهد، بلوار ابوطالب، نبش ابوطالب ۲۱

شماره تماس: ۰۹۳۶۳۰۷۲۶۱۹

گل قدس

گل فروشی قدس با دو شعبه فعال در مشهد، خدمات مطلوبی به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد. خدمات گل قدس شامل گل آرایی همه مجالس، طراحی و اجرای پایه گل، اجرای ایده‌های مشتریان، دسته گل، سبد گل، باکس گل، تاج گل و… هستند. این مجموعه از گل‌های متفاوت و شاداب در اجرای سفارشات استفاده کرده و نتیجه‌ای مناسب ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند جهت انتخاب بهتر، نمونه کارهای این گل فروشی را مشاهده کرده و سپس تصمیم بگیرند.

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، جنب سناباد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۱۱۰۳۱۰

کندو - تبلیغات پیامکی برای گل فروشی

گل ایرن، بهترین گل فروشی مشهد

اگر در جستجوی یک گل فروشی تک و لوکس در مشهد هستید، گل ایرن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. گل ایرن به‌عنوان مجری انواع سفارشات گل آرایی مراسم‌های مختلف شناخته می‌شود که ایده‌های شما را به بهترین نحو اجرا می‌کند. برخی از خدمات گل ایرن شامل فروش انواع گل‌ها به صورت شاخه بریده، دیزاین دسته گل عروس، گل آرایی ماشین عروس، دیزاین باکس‌های گل رز و گل آرایی سفره عقد هستند. قیمت خدمات این مجموعه نیز همچون سایر گل فروشی‌ها متناسب با نوع سفارش و گل‌های بکار رفته در آن تعیین می‌شود.

آدرس: مشهد، بلوار کوثر شمالی، انتهای کوثر شمالی ۱، حدفاصل لاله ۲ و ۴

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۸۲۲۰۰۰

گل گلابتون

گلسرای گلابتون با فروش گل‌های شاخه‌ای، گل‌های بومسای، ویترینی و اجرای ایده‌های مشتریان یکی از بهترین‌های مشهد به شمار می‌آید. دیزاین دسته‌گل‌های شیک و مدرن عروس و گل آرایی جایگاه عروس از خدمات VIP این مجموعه هستند که نظر مشتریان بسیاری را جلب کرده‌اند. پرسنل خوش‌برخورد و مجرب گل فروشی گلابتون علاوه بر مشاوره مناسب به مشتری در انتخاب خدمات برای ایده‌های آن‌ها احترام خاصی قائل هستند.

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، نبش پیروزی ۳۶

شماره تماس: ۰۹۰۵۲۸۳۵۵۲۶

 کندو - گل گلابتون مشهد

گل گلابتون مشهد

گل باغ رز

گل فروشی باغ رز یکی از فروشندگان محبوب گل‌های طبیعی و مصنوعی مشهد است که جایگاه خاصی میان مشتریان دارد. پرسنل این مجموعه با مشاوره رایگان و حرفه‌ای به مشتریان به خصوص عروس و دامادها، انتخاب را برای آن‌ها آسان می‌کنند. تنوع گل‌های طبیعی و مصنوعی باغ رز، امکان اجرای انواع ایده‌ها و سفارشات را نیز ممکن می‌کند. این گل فروشی علاوه بر اجرای دسته گل، گل آرایی و باکس گل، گل‌های خاصی چون بونسای و کاکتوس‌های پرورشی را به مشتریان ارائه می‌دهند.

آدرس: مشهد، بلوار دانشجو، نبش دانشجو

شماره تماس: ۰۹۳۰۹۱۵۲۲۸۸

گل پروانه، بزرگ‌ترین و بهترین گل فروشی مشهد

گل فروشی پروانه به جرئت یکی از بهترین گل فروشی‌های مشهد است که خدماتی ویژه و منحصربه‌فرد به مشتریان ارائه می‌دهد. دیزاین جایگاه عروس و داماد، گل آرایی سفره عقد، گل آرایی مراسم‌های مختلف، پایه گل مناسبتی، فروش گل‌های خاصی چون بونسای، اجرای تراریوم و فروش گل‌های آکواریومی، کاکتوس و بامبو تنها بخشی از خدمات متنوع گل پروانه هستند. پرسنل مجرب و خوش سلیقه این گل فروشی نیز سفارشات را با وسواس و نهایت دقت آماده می‌کنند.

آدرس: مشهد، بلوار جلال آل احمد

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۵۶۳۸۸۱

گل گلشن

گل فروشی گلشن با پرسنلی توانمند، خدمات متنوع و قیمت‌های مناسب یکی از بهترین‌های مشهد است که در موقعیت مکانی مناسبی هم قرار دارد. این مجموعه در کنار فروش گل‌های تک شاخه و دیزاین دسته گل‌های کادویی، خدمات VIP هم به مشتریان ارائه می‌دهد. انتخاب حرفه‌ای گل‌ها توسط پرسنل برای اجرای دسته گل، دیزاین ماشین عروس و گل‌آرایی، نتایج کار را به بهترین نحو تغییر می‌دهد. مشتریان می‌توانند پیش از ثبت سفارش، نمونه کارهای متنوع گلشن را به خوبی بررسی کنند.

آدرس: مشهد، بلوار امامت، امامت ۵۰

شماره تماس: ۰۹۳۰۴۴۲۳۹۱۶

کندو - گل گلشن

گل گلشن مشهد

گل پانته آ

گل فروشی پانته آ یکی از بزرگ‌ترین فروشندگان گل‌های طبیعی، گل مصنوعی، شاخه گل‌های بریده و گل‌های آپارتمانی در مشهد است. این گل فروشی انواع سفارشات دیزاین تالار عروس، سالن همایش و سمینار، سفره عقد، گل‌آرایی نامزدی و… را با کیفیت و سرعت مطلوب انجام می‌دهد. مشتریان می‌توانند جهت اجرای ایده‌های خاص و لوکس خود چون طراحی باکس سورپرایز، دسته گل‌های بزرگ، و باکس‌های هدیه با قیمت مناسب روی خدمات گل فروشی پانته آ حساب کنند.

آدرس: مشهد، بلوار امامت، نبش امامت ۴۲

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۴۶۳۳۹

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک کاربردی گل فروشی

حال که ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی مورد توجه گل‌فروشی‌ها قرار گرفته‌ است، برخی از نمونه پیامک‌های کاربردی این صنف را در ادامه آورده‌ایم.

  • دسته گل خاص و لاکچری میخوای؟!  گل… مرکز طراحی و دیزاین انواع دسته‌گل‌های شیک و خاص.

           آدرس:   شماره تماس:

  • مشتری گرامی ضمن تشکر از حسن انتخابتان، می‌توانید جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر از طریق لینک زیر به پیج اینستاگرامی ما بپیوندید.

           مدیریت گل…  شماره تماس: 

  • دسته گل روز مادر را مهمان ما باشید! مشتریان گل فروشی … با ثبت حداقل یک سفارش، دسته گل رایگان دریافت کنید.  گل فروشی … آدرس:    شماره تماس:
  • فروش ویژه گل‌های آپارتمانی در گل … انواع گل‌های خاص و متفاوت در گل …

           آدرس:    شماره تماس:

سخن پایانی

موفقیت در حوزه گل فروشی نیازمند آگاهی، سلیقه، برنامه ریزی، مشتری مداری و صد البته تبلیغات مؤثر است. نظر به اینکه افزایش فروش و داشتن مشتری ثابت از خواسته‌های گل‌فروشان به شمار می‌آید، نیاز به ابزارهای تبلیغاتی امری هویدا است. پنل پیامکی و امکانات متنوع آن شاید همان ابزار کاربردی گل فروشی‌ها باشد که ارتباط با مشتری را میسر می‌کند. کاربردها و تأثیرات این وب‌سرویس پس از مدتی کوتاه کاملاً قابل درک هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۴ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی