معطل شدن در صف‌های طولانی مطب دکتر و مراکز درمانی همیشه برای بیماران و همراهانشان امری ناخوشایند است. از سوی دیگر مشغله کاری بالای سونوگرافی‌ها و رادیولوژی‌ها گاهی سبب بی‌نظمی در نوبت‌دهی و عدم پاسخگویی مناسب به مراجعان شده است.  اما به لطف تکنولوژی و ابزار ساده‌ای چون سامانه پیامکی این معضل به راحتی رفع شده است. به عبارتی بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها مشهد با ارسال اس ام اس، توانسته‌اند تا حدودی زمان مراجعه بیماران را نظم‌ داده و از ازدحام افراد برای دریافت پاسخ آزمایش پیشگیری کنند. رضایت بالای مراجعان و پرسنل مراکز درمانی از ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی سبب استقبال گسترده سایرین از این سرویس شده است.

لیست ۱۰ تا از بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها مشهد

پیدا کردن بهترین رادیولوژی و سونوگرافی عاملی مهم در تشخیص صحیح بیماری محسوب می‌شود که نمی‌توان از آن غافل شد. از‌این‌رو لیستی از بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها مشهد را در ادامه آورده‌ایم.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

کلینیک دکتر حسین غفاری در لیست بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها در مشهد

کلینیک تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی غفاری با مدیریت دکتر حسین غفاری به‌جرئت یکی از مجهزترین و بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها مشهد است. این مرکز با بهترین تجهیزات تصویربرداری موردنیاز بیماران تجهیز شده و خدمات متنوعی در زمینه رادیوگرافی و سونوگرافی ارائه می‌دهد. ارتباط صحیح پرسنل کلینیک با بیمار و بررسی دقیق وضعیت وی و تطبیق شرایط وی با سوابق بیماری سبب کسب نتیجه مطلوب می‌شود. این کلینیک در دو شیفت صبح و عصر با بهره‌گیری از پزشکان خانم و آقا آماده خدمت‌رسانی به هم‌وطنان است. برخی از خدمات قابل‌توجه کلینیک دکتر غفاری به شرح ذیل هستند:

رادیوگرافی OPG

رادیوگرافی‌های رنگی و تخصصی

رادیوگرافی ستون فقرات

هیستوگرافی

انواع سونوگرافی تخصصی زنان و نوزادان

سونوگرافی تخصصی زنان باردار و جنین

سونوگرافی تخصصی مردان

تصویربرداری جهت بررسی پیوند اعضا

آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، چهارراه بهار، مابین فردوسی ۱۸ و ۲۰، ساختمان پزشکان بهارستان

بهترین رادیولوژی و سونوگرافی مشهد

کلینیک دکتر باقری

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر باقری با تخصص بالا در زمینه رادیوگرافی و سونوگرافی در زمینه‌های مختلف، یکی از بهترین‌های مشهد است. این کلینیک علاوه بر دستگاه‌های تصویربرداری پیشرفته، دارای محیطی استریلیزه و آرام است. برخورد مناسب دکتر باقری با مراجعان و بررسی دقیق وضعیت آن‌ها و بررسی پیشینه بیمار ویژگی متمایز کننده ایشان از سایرین است. مراجعان گرامی می‌توانند برای پیشگیری از اتلاف وقت در کلینیک، پس از اخذ نوبت تلفنی و اینترنتی در محل حاضر شوند.

آدرس: مشهد، چهارراه آزادشهر، بلوار امامت، ساختمان پزشکان پاستور

دکتر صفورا طاهر

خانم دکتر صفورا طاهر فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با بیش از ۱۰ سال تجربه و سابقه فعالیت در سونوگرافی و رادیولوژی یکی از بهترین‌های مشهد است. مطلب دکتر صفورا طاهر به بهترین دستگاه سونوگرافی تجهیز شده و در آن خدمات متنوعی به مراجعان ارائه می‌شوند. پرسنل مجرب و کاربلد این مجموعه نیز با مراجعان به بهترین نحو ممکن رفتار کرده و آن‌ها را در موارد مختلف راهنمایی می‌کنند. برخی از خدمات سونوگرافی دکتر طاهر شامل موارد ذیل هستند:

سونوگرافی زنان و پستان

انواع سونوگرافی برای جراحی‌ پستان و شکم

سونوگرافی بارداری و تعیین جنسیت نوزاد

غربالگری و بررسی وضعیت جنین

غدد بزاقی، تیروئید و پاراتیروئید

سونوگرافی نوزاد و اطفال

بررسی بلوغ

هیستروگرافی

آدرس: مشهد، احمد آباد، حدفاصل خیابان عارف و پرستار، ساختمان پزشکان سپید

بهترین سونوگرافی و رادیولوژی مشهد

کلینیک فرخ از بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها مشهد

رادیولوژی و سونوگرافی فرخ با مدیریت دکتر دنیا فرخ طهرانی یکی از بهترین مراکز تصویربرداری مشهد است. این کلینیک دارای ساختمانی نوساز است که به دستگاه‌های مناسب رادیوگرافی، سونوگرافی و ماموگرافی تجهیز شده است‌. ورودی مناسب کلینیک امکان ورود مراجعان روی ویلچر و صندلی چرخ‌دار را به‌راحتی فراهم کرده است. تعبیه صندلی‌های راحت در سالن انتظار، تهویه مناسب و نورپردازی صحیح میزان راحتی مراجعان را تا حد قابل توجهی افزایش داده است. پرسنل این مجموعه نیز در نهایت ادب و احترام، امور مربوط به مراجعان را انجام می‌دهند.

آدرس: مشهد، خیابان کوهسنگی، حدفاصل کوهسنگی ۱۲ و ۱۴

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۲۸۲۳۹

دکتر آریا بهادری

دکتر آریا بهادری، متخصص تصویربرداری و دکترای حرفه‌ای پزشکی از پزشکان ماهر و مجرب سونوگرافی و رادیوگرافی مشهد هستند. آریا بهادری با بیش از ۱۶ سال سابقه فعالیت در این عرصه، توانایی خود در رادیولوژی و سونوگرافی حرفه‌ای را اثبات کرده است. ایشان با استفاده از دستگاه‌های نوین تصویربرداری، مشکلات بیماران را به خوبی تشخیص داده و رضایت بسیاری از مراجعان را کسب کرده‌اند. محیط تمیز و پاکیزه مطب دکتری بهادری از یک سو و رعایت نظافت و بهداشت دستگاه‌ها از سوی دیگر سبب راحتی و رفاه همشهریان شده است.

آدرس: مشهد، محله سناباد، خیابان ابن سینا

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۳۶۳۹۰

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر کوثر

دکتر محمدجواد کوثر با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در رادیولوژی و سونوگرافی یکی از قابل اعتمادترین متخصصان تصویربرداری مشهد محسوب می‌شوند. پرسنل مطب دکتر کوثر علی‌رغم سرشلوغی‌های موجود، با متانت و روی خوش با مراجعان رفتار می‌کنند. حوزه فعالیت دکتر کوثر تنها به رادیولوژی محدود نبوده و در زمینه سونوگرافی نیز بسیار حاذق هستند. مطب دکتر کوثر به طور معمول از ساعت ۲ الی ۱۰ شب باز است. برخی از خدمات دکتر کوثر شامل موارد ذیل هستند:

سونوگرافی زنان

سونوگرافی جنین و غربالگری NT

تصویربرداری و سونوگرافی مردان

سونوگرافی کلیه و مثانه

غدد ناحیه فوقانی

سونوگرافی اطفال

سونوگرافی و رادیولوژی مشهد

دکتر حسین دستورانی از بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها مشهد

دکتر حسین دستورانی با بورد تخصصی سونوگرافی، رادیولوژی، MRI  و سی تی اسکن، یکی از بهترین‌های مشهد محسوب می‌شود. ایشان با تجربه و تخصصی که در حوزه فعالیت خود دارند، توانسته‌اند نظر مثبت بسیاری از مراجعان را جلب کنند. بررسی وضعیت بیمار و توجه به سخنان وی از ویژگی‌های بارز دکتر دستورانی هستند که سبب کسب نتایج مطلوب شده‌اند‌. محیط آرام و تمیز مطب دکتر دستورانی نیز آرامش و رفاه مراجعان را تأمین می‌کند. همشهریان می‌توانند از طریق شماره تلفن مطب و یا سایت‌ نوبت گرفته و از اتلاف وقت پیشگیری کنند.

آدرس: مشهد، بلوار احمد آباد، روبه‌روی درب بیمارستان قائم، ساختمان ۷۳

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۰۲۵۲۶

دکتر فرخنده حنفی بجد

خانم دکتر حنفی بجد با مدرک تخصص تصویربرداری، یکی از پزشکان مجرب و محبوب مشهد در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی به شمار می‌آید. ایشان با برخورد مناسب و صبر در کار توانسته‌اند نظر مثبت بسیاری از مراجعان را جلب کنند. دکتر حنفی بجد در مطب خود که در محدوده وکیل‌آباد قرار دارد فعالیت داشته و روزانه مراجعان بسیاری را پذیرش می‌کنند. خدمات ایشان شامل انواع سونوگرافی بانوان، زنان باردار، غربالگری، تشخیص جنسیت جنین، تصویربرداری غدد، تشخیص بلوغ و… هستند. مطب دکتر حنفی در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ۸ صبح الی ۲۱ دایر است.

آدرس: مشهد، بلوار وکیل‌آباد، حدفاصل وکیل‌آباد ۸ و ۱۰

تلفن: ۰۵۱۳۸۸۳۵۵۵۹

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر دارابی

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی دکتر دارابی یکی از بهترین مراکز تصویربرداری تخصصی مشهد است که روزانه بیماران زیادی را پذیرش می‌کند. دکتر دارابی با تکیه بر دانش و تخصصی که دارند، اختلال و مشکل بسیاری از مراجعان را به‌خوبی تشخیص می‌دهند. دکتر دارابی با استفاده از بهترین دستگاه‌های سونوگرافی و رادیولوژی، انواع سونوگرافی و رادیوگرافی موردنیاز مراجعان را نیز تهیه می‌کنند. این مرکز درمانی از نظم خاصی برخوردار بوده و از اتلاف وقت همشهریان پیشگیری می‌کند.

آدرس: مشهد، خیابان سجاد، روبه روی خیابان میلاد

تلفن: ۰۵۱۳۷۶۸۹۳۴۶

رادیولوژی و سونوگرافی مشهد

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر طاهریان

مرکز تصویربرداری دکتر طاهریان با مدیریت دکتر محمد طاهریان یکی از بهترین رادیولوژی ها و سونوگرافی ها مشهد است که در دو نوبت صبح و عصر تعداد زیادی مراجع پذیرش می‌کند. این مرکز تخصصی علاوه بر دستگاه‌های تصویربرداری مجهز، به سالن انتظار، سیستم تهویه مناسب و سرویس بهداشتی  تجهیز شده است. پرسنل این مجموعه در نهایت ادب و احترام با مراجعان برخورد کرده و به سؤالات آن‌ها پاسخ می‌دهند.

آدرس: مشهد، قاسم‌آباد، حدفاصل خیابان شاهد ۶۵ و ۶۷

تلفن: ۰۵۱۳۶۶۱۰۷۴۱

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک کاربردی رادیولوژی و سونوگرافی

نظر به اینکه ارسال پیامک انبوه و تکی برای مراکز رادیولوژی و سونوگرافی اهمیت بسزایی دارد، تعدادی از نمونه پیامک این مراکز را در ادامه آورده‌ایم.

  • خانم فرنگیس مجیدی نتیجه عکس سونوگرافی شما در لینک زیر قابل مشاهده است.

سونوگرافی محدثی  شماره تماس:

 

  • همشهریان گرامی از این پس می‌توانید با ارسال شماره ۱ نوبت رادیولوژی و ارسال شماره ۲ نوبت سونوگرافی خود را در مرکز دکتر صالحی رزرو کنید.  آدرس:    شماره تماس:

 

  • سلامت شما برای ما مهم است!

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی دکتر مهبد با تهیه بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات اروپایی، عکس‌برداری دقیق را به همشهریان هدیه می‌کند.   آدرس:      تلفن:

 

  • بن تخفیف را از ما بخواهید!

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی ابن‌سینا ضمن آرزوی سلامت روزافزون برای مراجعان گرامی، بن تخفیف ۲۰٪ برای خدمات مجموعه تدارک دیده است.   آدرس:    تلفن:

سخن پایانی

سونوگرافی‌ها همچون سایر مشاغل خدماتی روزانه با تعداد زیادی مراجع سروکار دارند که پاسخ‌دهی و نظم بخشیدن به امور آن‌ها زمان‌بر است. اینجاست که سامانه پیامکی به کمک سونوگرافی‌ها و رادیولوژی‌ها آمده و زمان مراجعه، دریافت پاسخ و… را به اطلاع مراجعان می‌رساند. علاوه بر این می‌توان از سایر امکانات پنل پیامکی در بازاریابی پیامکی نیز استفاده کرد. در واقع سونوگرافی‌ها و رادیولوژی‌ها تنها با ارسال یک پیامک همشهریان را از خدمات، تخفیفات، آدرس و شماره تماس خود مطلع می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی