مشتری مداری، همیشه حرف اول و آخر سازمان فرهنگ و توسعه کندو است. به همین منظور، پنل پیامکی کندو، باشگاه مشتریان خود را راه‌اندازی کرده است تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به اعضای خود ارائه دهد. اما در ادامه قصد داریم تا امکانات و مزایایی که کندو به مشتریان عضو باشگاه خود می‌دهد را به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

باشگاه مشتریان کندو

همانطور که می‌دانید، ارسال پیامک، همیشه و در هر شرایطی به کسب و کارها کمک می‌کند و حتی بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی نیز از پیامک برای اطلاع رسانی‌های درون سازمانی و برون سازمانی استفاده می‌کنند. اما از آنجایی که همه کسب و کارها و ارگان‌ها از پیامک برای مقاصد متفاوت در زمان‌های مختلفی استفاده می‌کنند، پس به یک سیستم برای طبقه‌بندی و سازماندهی آن‌ها نیاز دارند. کندو به همه سازمان‌ها و کسب و کارها کمک می‌کند تا با استفاده از سامانه پیامکی مخصوص، تمامی برنامه‌های بازاریابی، اطلاع رسانی و سازماندهی شرکتی خود را به راحتی از این طریق برنامه‌ریزی کرده و نهایت بهره را از پیامک‌های تبلیغاتی خود ببرند.

باشگاه مشتریان کندو برای ارگان‌های دولتی

همانطور که می‌دانید، اغلب ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی، از پیامک برای برقراری ارتباط با کارمندان و مشتریان خود استفاده می‌کنند. استفاده از پنل ارسال پیامک، به مدیران شرکت‌های دولتی کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاه و بدون صرف هزینه بالا، اطلاعات مورد نظر را در اختیار افراد قرار دهند.

اغلب سازمان‌های ارائه خدمات دولتی، نظیر اداره برق، اداره گاز، شرکت آب و فاضلاب و… همواره با چالش‌های زیادی برای اطلاع رسانی خدمات خود به مشتریان مواجه هستند. یکی از این مشکلات که هزینه زیادی برای این سازمان‌ها در بر دارد، اطلاع رسانی میزان مصرف به مشترکین است. البته با رایج شدن استفاده از تکنولوژی در ادارات، اکنون این مشکل به لطف استفاده از پنل‌های پیامکی، برطرف شده است. سامانه‌های پیامکی در این زمینه عملکرد خوبی از خود نشان داده و با تسهیل کردن فرآیند اطلاع رسانی به مشتریان، رضایت مدیران و مشتریان را جلب کرده‌اند.

کندو نیز یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی، به ارگان‌های دولتی است که در بین این مراکز اعتبار خوبی کسب کرده است. امکاناتی که پنل پیامکی کندو در اختیار ارگان‌ها دولتی قرار می‌دهد، عبارتند از:

 1. اعلام میزان حقوق و ارسال فیش واریزی به کارمندان شرکت
 2. اطلاع رسانی پروژه‌‌های کاری به کارمندان و عموم شهروندان
 3. راه اندازی سیستم ارزیابی عملکرد برای کارمندان
 4. دعوت همکاران و کارمندان مجموعه به جلسات
 5. ارسال بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و نامه‌های اداری در درون سازمان به کارمندان
 6. اطلاع رسانی تعرفه‌ها و خدمات ارگان به عموم مشترکین
 7. برگزاری مسابقات پیامکی بین مشترکین یا کارمندان
 8. دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان برای بهبود عملکرد سازمان
 9. حضور و غیاب کارمندان از طریق پنل پیامکی
 10. برقراری ارتباط با سایر ادارات یا شعبات سازمان
 11. ارسال پیامک‌های فرهنگ سازی به شهروندان
 12. ایجاد سامانه پشتیبانی و شکایات برای مشترکین
 13. ارسال پیامک تبریک تولد یا اعیاد به کارمندان و مشترکین
 14. ارسال پیامک اطلاع رسانی‌های ضروری به مشترکین
 15. جمع آوری گزارشات و ارسال آمار مربوط به نحوه عملکرد کارمندان
 16. قابلیت ارسال پیامک صوتی
 17. ارسال فاکتور خدمات مربوطه به مشترکین
 18. و…
کندو - باشگاه مشتریان کندو

باشگاه مشتریان کندو

ارائه خدمات باشگاه مشتریان کندو به بانک‌ها

همانطور که می‌دانید، اکنون در عصر تکنولوژی و دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم و تلفن همراه یکی از راه‌های ارتباطی آسان در این دنیا است. از آنجایی که امروزه همه افراد به تلفن همراه دسترسی دارند، پیامک یکی از راه‌های مطلوب برای تبلیغات و اطلاع رسانی به حساب می‌آید. یکی از مزایای استفاده از پیامک برای اطلاع رسانی‌ها و تبلیغات‌ها، در دسترس بودن این راه ارتباطی، بدون نیاز به اینترنت است. از این رو بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی و حتی کسب و کارها از این روش برای برقراری ارتباط با مشترکین و مشتریان خود استفاده می‌کنند.

یکی از ارگان‌هایی که روزانه با مردم زیادی سروکار دارد، بانک‌ها هستند. از آنجایی که بانک‌ها یکی از مراکز پر مخاطب در تمامی کشورها هستند، به یک سامانه برای اطلاع رسانی سریع به عموم مردم نیاز دارند. چندین سال پیش و قبل از فراگیر شدن استفاده از تلفن‌های همراه، برخی از بانک‌ها از ایمیل برای برقراری ارتباط درون سازمانی و اطلاع رسانی به مشترکین استفاده می‌کردند. اما بسیاری از مشتریان بانک‌ها به ایمیل دسترسی نداشته و یا پیام‌های آن را به موقع چک نمی‌کردند. با روی کار آمدن پنل‌های پیامکی و ترویج استفاده آن‌ها در بانک‌ها، باعث ساختن یک راه ارتباطی دائمی بین این سازمان‌ها و مشتریانشان شد.

پنل پیامکی امکانات زیادی در اختیار بانک‎ها قرار می‌دهد که چند مورد از آن عبارتند از:

 1. اطلاع رسانی کمپین‌ها و خدمات جدید
 2. ارسال پیامک واریز یا برداشت از حساب به مشترکین
 3. یادآوری پرداخت قسط
 4. ارسال فیش واریز حقوق به کارمندان
 5. جمع آوری گزارشات روزانه از کارمندان
 6. ایجاد سامانه پشتیبانی و رسیدگی به شکایات مشترکین
 7. ارسال پیام تبریک تولد و پیامک‌های مناسبتی
 8. برقراری ارتباط با بخش‌های مختلف و شعبات
 9. برگزاری مسابقات پیامکی
 10. ارسال پیامک نظرسنجی به مشترکین
 11. ارسال پیامک رمز پویا
 12. و…

چرا عضو باشگاه مشتریان کندو شویم؟            

تبلیغات پیامکی همیشه کارساز هستند. از ارسال پیامک‌های مناسبتی گرفته تا پیامک‌های تبلیغاتی انبوه و … . همه این امکانات تنها با استفاده از یک پنل پیامکی برای همه شرکت‌ها امکان‌پذیر است. حتما می‌دانید که روش‌های اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیگر، نیاز به بودجه قابل توجهی دارند و برخی شرکت‌های نوپا نمی‌توانند بودجه آن را تامین کنند. حتی برخی از سازمان‌های دولتی نیز به یک راه ارتباطی دائمی و کم هزینه برای برقراری ارتباط نیاز دارند. از آنجایی که عموم مردم به تلفن همراه دسترسی دارند، بنابراین استفاده از این شیوه ارتباطی کم هزینه، بار زیادی بر دوش کسب و کارها و شرکت‌ها نخواهد بود؛ اما انتخاب یک پنل پیامکی نامناسب برای ارائه سرویس‌های موردنظر، ممکن است صدمات جبران ناپذیری به شما بزند.

کندو یکی از برندهای معتبر و محبوب در زمینه ارائه سرویس‌های پیامکی است که با شناسایی نیاز متقاضیان، بهترین سرویس‌های مربوط به پیامک را به آن‌ها ارائه می‌کند. همچنین سرویس‌های کندو باکیفیت‌ترین و در عین حال کم هزینه‌ترین گزینه، از بین شرکت‌های دیگر هستند. در ادامه خدمات ویژه این پنل پیامکی برای اعضای باشگاه مشتریان کندو را به شما معرفی خواهیم کرد.

کندو - امکاناتی که کندو در اختیار مشتریان قرار میدهد

امکاناتی که کندو در اختیار مشتریان قرار میدهد

امکاناتی که کندو در اختیار مشتریان قرار میدهد

پنل پیامکی کندو چه امکاناتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد؟

کندو هیچ تفاوتی بین مشتریان خود قائل نمی‌شود و برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان کندو لازم نیست که حتما یک کسب و کار معروف باشید. سامانه پیامکی کندو حتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی نیز این امکان را فراهم کرده است تا از قابلیت‌های ویژه باشگاه مشتریان استفاده کنند. پنل کندو ویژگی‌های زیر را در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد:

قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، یکی از روش‌های بازاریابی پرکاربرد در برندینگ و جذب مشتری جدید است، که بسیاری از کسب و کارها از آن استفاده می‌کنند. پنل پیامکی کندو این امکان را به کارفرمایان می‌دهد که پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به مخاطبان جدید ارسال کرده و مشتریان جدیدی جذب کنند. پیامک‌های هدفمند پنل کندو با روش‌های زیر مخاطبان هدف خود را تعیین می‌کند:

 • ارسال اس‌ام‌اس با استفاده از نقشه گوگل
 • ارسال اس‌ام‌اس با کد پستی مخاطب
 • ارسال اس‌ام‌اس با در نظر گرفتن جنسیت و سن
 • ارسال اس‌ام‌اس با اطلاعات موجود در دفترچه تلفن
 • ارسال اس‌ام‌اس با فایل اکسل

 پشتیبانی از قابلیت APIbase

با استفاده از قابلیت APIbase، دیگر نیاز نیست تا شماره‌های کاربران وبسایت خود را در سامانه پیامکی وارد کنید. این قابلیت پنل پیامکی کندو، به شما این امکان را می‌دهد که دیتابیس سایت خود را به سامانه کندو متصل کنید تا خدمات اختصاصی وبسایت مجموعه خود را دریافت کنید.

پشتیبانی از قابلیت otp

سرویس otp همان رمز عبور یکبار مصرف است. بسیاری از وبسایت‌ها برای اعتبارسنجی هویت کاربران، به یک سیستم احراز هویت نیاز دارند. قبل از ورود پنل‌های ارسال پیامک احراز هویت، اغلب وبسایت‌ها از ایمیل برای اینکار استفاده می‌کردند، اما به لطف قابلیت‌های جذاب پنل‌های اس ام اس، این کار راحت‌تر از قبل شده است. سامانه پیامکی کندو، سریع‌ترین سامانه ارسال پیامک احراز هویت است و تنها در عرض 4 تا 6 ثانیه، پیامک را به کاربر ارسال می‌کند.

کندو سریع‌ترین سامانه ارسال پیامک

کسب و کارها و ارگان‌هایی که مخاطبان میلیونی دارند، همیشه از سرعت ارسال پیامک‌های تبلیغاتی گلایه دارند. به همین خاطر، سرعت ارسال پیامک، یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب شرکت ارائه دهنده سرویس پیامکی است. پنل پیامکی کندو که به عنوان سریع‌ترین سامانه ارسال پیامک انبوه شناخته می‌شود، این امکان را به مشترکین باشگاه مشتریان کندو می‌دهد که تنها در عرض یک ساعت، تا سقف 10 میلیون پیامک تبلیغاتی ارسال کنند.

کندو - ویژگی‌های منحصر به فرد پنل پیامکی کندو

ویژگی‌های منحصر به فرد پنل پیامکی کندو

ویژگی‌های منحصر به فرد پنل پیامکی کندو

اگر نگاهی به دور و بر خود بیندازید، حتما متوجه می‌شوید که در حال حاضر اغلب کسب و کارهای کوچک و بزرگ از خدمات پیامکی استفاده می‌کنند. پنل پیامک کندو نیز یکی از برندهای مطرح در ارائه خدمات پیامکی است که اصل فرهنگی ” اول مشتری” را در ارائه خدمات خود به کار می‌گیرد. از آنجایی که تعداد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی در حال افزایش است، انتخاب یک برند خوب و مورد اعتماد برای مشتریان سخت شده است. در این بخش قصد داریم تا مزیت‌های رقابتی پنل پیامکی کندو که در اختیار اعضای باشگاه مشتریان قرار دارد را به شما معرفی کنیم.

 محیط کاربری راحت

یکی از ویژگی‌های مهم هر سامانه پیامکی، محیط کاربری آن است. اغلب پنل‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی، رابط کاربری آسانی ندارند و کاربران در استفاده از قابلیت‌ها و تنظیمات آن‌ها، دچار سردرگمی می‎شوند. خوشبختانه پنل پیامکی کندو، با داشتن یک رابط کاربری راحت و کاربرپسند، این مشکل را برای مشترکین خود حل کرده است. پنل کاربری کندو علاوه بر سادگی در طراحی، ویژگی‌های زیر را دارا است:

 • منوی فارسی
 • استفاده آسان
 • ارسال سریع پیامک
 • شارژ ساده تنها با چند کلیک
 • راهنمای جامع استفاده از پنل

 تنوع محصولات

مطمئنا هر کسب و کاری بسته به اندازه شرکت خود از خدمات پیامکی استفاده می‌کند و خدمات مورد نظر ارگان‌های دولتی با شرکت‌های نوپا با یک دیگر تفاوت دارند. در این میان اغلب پکیج‌های پیامکی ارائه شده از طرف سامانه‌های پیام کوتاه، برای کسب و کارهای نوپا هزینه اضافی در بر دارد. به همین خاطر هم برخی از کسب و کارهای تازه تاسیس نمی‌توانند از قابلیت‌های کاربردی پنل‌های پیامکی بهره ببرند. از آنجایی که کندو به فکر مشتریان خود بوده و بین سازمان‌های بزرگ و کوچک تبعیض قائل نمی‌شود، این امکان را برای اعضای باشگاه مشتریان کندو فراهم کرده است تا از پلن‌های مخصوصی که با توجه به اندازه کسب و کارها طراحی شده‌اند، استفاده کنند.

 پشتیبانی مناسب

دسترسی آسان به پشتیبانی و پیگیری سریع درخواست‌ها، یکی از مزایای استفاده از پنل پیامکی کندو است. علاوه بر ارائه بهترین کیفیت با نازل‌ترین قیمت، یکی از دلایل دیگری که باعث افزایش رضایت مشتریان کندو شده است، تیم پشتیبانی قوی می‌باشد. کارشناسان کندو در زمان بروز هرگونه مشکلی، در سریع‌ترین زمان ممکن، آن را پیگیری کرده و مشکل کاربران را حل می‌کنند.

 تعرفه مناسب

در بازار رقابتی، قیمت مناسب حرف اول و آخر را می‌زند. همانطور که می‌دانید، پنل‌های پیامکی قیمت‌های متفاوتی را به کاربران ارائه می‌دهند. یکی از مزیت‌های عضویت در باشگاه مشتریان کندو و استفاده از خدمات آن، قیمت مناسب تعرفه‌های پنل ارسال پیامک کوتاه است. کندو مناسب‌ترین قیمت خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌کند و سعی دارد تا با این کار به تمامی کسب و کارهایی که قصد پیشرفت دارند، کمک کند.

البته ممکن است بسیاری از افراد عقیده داشته باشند که خدمات ارزان از کیفیت خوبی برخوردار نیستند، اما این جمله درباره کندو صدق نمی‌کند. هم اکنون کندو به واسطه ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب، در مناقصات ستاد ایران پیروز میدان است و با بسیاری از مراکز و ارگان‌های دولتی همکاری می‌کند.

همچنین یکی از مزایای پنل کندو، دلیور بیس بودن آن است. دلیور بیس بودن به این معنی است که، در صورتی که پیامک ارسالی، تحت هر شرایطی به دست کاربر نرسد، هزینه پیامک به حساب کاربری شما در باشگاه مشتریان عودت داده خواهد شد. امروزه بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی، در قرارداد خود از عنوان سند بیس بودن استفاده می‌کنند و اگر پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به برخی از مخاطبان نرسد، بازهم هزینه آن از حساب شما کسر می‌شود.

 قابلیت گزارش گیری

قابلیت گزارش گیری در پنل پیامکی کندو، یک ویژگی منحصر به فرد است که کمتر شرکتی آن را ارائه می‌دهد. کندو با شعار شفافیت در ارائه خدمات، توانسته است رضایت تمامی مشترکین خود را جلب کند. پنل پیامکی کندو، همانطور که به ارائه بهترین خدمات شهرت دارد، در زمینه اعتمادسازی بین مشتریان و برند نیز عملکرد خوبی از خود نشان داده است. تمامی پیامک‌های ارسالی از طریق سامانه ارائه خدمات پیامکی کندو، قابلیت گزارش گیری داشته و کارفرمایان عضو باشگاه مشتریان، می‌توانند عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی خود را از طریق سامانه رصد کنند.

قابلیت تفکیک ارسال پیامک

یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی و قدرتمند کندو که مشترکین عضو باشگاه می‌توانند از آن استفاده کنند، امکان تفکیک ارسال پیامک‌های انبوه است. تفکیک مخاطبان، به کسب و کارها این امکان را می‌دهد که با هدف گیری دقیق‌تر مشتریان، هزینه‌های تبلیغاتی خود را کاهش دهند. این ویژگی در تعداد انگشت شماری از پنل‌های پیامکی وجود دارد. لازم به ذکر است که با استفاده از این ویژگی دیگر نیاز نیست که پیامک‌های شخصی سازی شده به مخاطبان خود ارسال کنید. قابلیت تفکیک ارسال اس ام اس کندو، این امکان را به مشترکین خود می‌دهد که بر اساس فیلترگذاری دقیق بر اساس سن، جنسیت، محل زندگی و … ، پیامک‎های خود را به مخاطبین هدف ارسال کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی