•  اس ام اس بمبر یا بمباران پیامکی به روشی گفته می‌شود که صاحبین مشاغل و کسب و کار و یا افراد عادی، با استفاده از یک نرم‌افزار خودکار و اتوماتیک اقدام به تولید پیام متنی کرده و قصد دارند، پیام‌های خود را در مدت‌زمان بسیار کوتاه به دست مخاطبان برسانند. در این روش، نرم‌افزار یک پیام را چندین مرتبه کپی کرده و همه‌ی پیام‌ها را به یک مخاطب تعیین شده ارسال می‌کند.
  حال ذکر این نکته بسیار اهمیت دارد که چه نرم‌افزارهایی وجود دارد که این قابلیت را در اختیار افراد می‌گذارد. لازم است گفته شود که هیچ یک از شرکت‌ها و اپراتورهای فروش تلفن همراه این خدمات را ارائه نمی‌دهند و شما باید با توجه به سیستم عامل تلفن همراه خود، (اندروید و IOS) نرم‌افزار مناسب خود را پیدا کرده و طبق دستورالعمل آن رفتار کنید.

  عملکرد اس ام اس بمبر یا بمباران پیامکی چگونه است؟

  برای ارسال اس ام اس بمبر شما احتیاج به دانش و مهارت خاصی ندارید و عملکرد آن دقیقا مثل ارسال پیامک‌های متنی معمول است، با این تفاوت که شما در هنگام وارد کردن شماره‌های گوناگون، تنها شماره‌مخاطب مورد نظر خود را چندین مرتبه کپی می‌کنید. همچنین در نظر داشته باشید که در هنگام ارسال پیامک، شماره‌ی شما به عنوان فرستنده نیز ارسال می‌شود و مخاطب متوجه شماره‌ی شما به عنوان فرستنده می‌شود.

  کندو - عملکرد بمباران پیامکی

  عملکرد بمباران پیامکی

  اس ام اس بمبر چقدر هزینه دارد؟

  هنگام استفاده از نرم‌افزارهای بمباران پیامک، شما هزینه را با توجه به اپراتور و کشور استفاده کننده همانند، ارسال پیامک‌های معمولی پرداخت می‌کنید، با این تفاوت که در این ارسال شما تعداد زیادی پیامک ارسال می‌کنید، هزینه نیز با توجه به تعداد پیامک‌ها برای شما محاسبه می‌شود.

  معایب استفاده اس ام اس بمبر چیست؟

  از معایب بمباران پیامکی می‌توان به این نکته اشاره کرد که وقتی مخاطب با تعداد انبوهی از پیامک از طرف شما مواجه می‌شود، دیگر نمی‌تواند پیامک‌های شخصی خود را مدیریت کرده و با انبوهی از پیامک مواجه می‌شود. این امر می‌تواند موجب مسدود کردن، پیامک‌های تبلیغاتی از سوی کاربر شود.

  کندو - معایب اس ام اس بمبر

  معایب اس ام اس بمبر

  دلایل استفاده از بمباران پیامکی چیست؟


  پیش از این گفته شد که افراد با رویکردهای مختلف از بمباران پیامکی استفاده می‌کنند، اما در ادامه به برخی از موارد رایج در استفاده از این سرویس خواهیم پرداخت:

  • مسابقات آنلاین

  کاربران زیادی که به صورت آنلاین بازی می‌کنند و گیمرهای خیلی حرفه‌ای از این روش در جهت اطلاع رسانی، شرط‌بندی و تاثیر‌گذاری بر دسته‌ای مخاطبان خاص از یک رویداد ویژه استفاده می‌کنند.
  • اطلاعیه‌ها: مدارس، آموزشگاه‌ها و مجتمع‌های آموزشی می‌توانند جهت اطلاع‌رسانی‌های عمومی خود از بمباران پیامک استفاده کنند.

  • اهداف تبلیغاتی

  پیش از این گفته شد که در اهداف و کمپین‌های تبلیغاتی می‌توان از اس ام اس بمبر استفاده کرد با این شرط که شرایط و حقوق کاربران مد نظر قرار گرفته شود.
  صاحبان مشاغل و یا افرادی که از بمب افکن‌های پیامکی استفاده می‌کنند باید در نظر داشته باشند که کلیه‌ی مشترکانی که این پیام‌ها را دریافت می‌کنند، با رضایت کامل شماره تلفن خود را در اختیار کسب و کارها قرار داده‌اند.

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای