بهترین مسافرخانه‌‌های اصفهان کدام است؟ قبل از این که به معرفی بهترین مسافرخانه‌ها در اصفهان بپردازیم بیایید ابتدا با تاریخچه تاسیس آن در ایران آشنا شویم.

اولین مسافرخانه در سال 1306 هـ.ش توسط یک مهاجر رومی در خیابان نادری تهران تاسیس شد. در کنار تاسیس این مسافرخانه رستورانهای متعددی در تهران، رشت، بندرانزلی، بابلسر و دیگر شهرهای ایران به وسیله ایرانیان و خارجیان دائر گردید و تعداد آنها در هنگام جنگ جهانی دوم و ورود افسران و سربازان متفقین افزایش قابل توجهی یافت با خاتمه جنگ و خروج افسران و سربازان خارجی بسیاری از این رستورانها تعطیل شد.

مسافرخانه نوعی مکان اقامتی اجاره‌ای است. معمولاً هر اتاق دارای یک تا دو تخت است. امکانات بهداشتی (حمام و توالت) و نیز آشپزخانه در بسیاری موارد در بیرون از اتاق‌ها قرار دارند و به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه در تمام شهرها مسافرخانه‌های متعددی تاسیس شده‌اند و به مسافران خدمات ارائه می‌دهند.

از آنجایی که اصفهان یکی از کلان شهرهای ایران محسوب می‌شود و مسافران زیادی در تمام ماه‌های سال به آن سفر می‌کنند مسافرخانه‌های زیادی دایر شدند که در این مطلب به معرفی بهترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

بهترین مسافرخانه‌های اصفهان چه ویژگی‌هایی دارند؟

قبل از این که به معرفی بهترین مسافرخانه‌ها در اصفهان بپردازیم بیایید با هم بررسی کنیم که مسافرخانه‌ها باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند تا در لیست بهترین مسافرخانه‌ها در اصفهان قرار بگیرند.

برخلاف تصوری که بیشتر مردم در مورد مسافرخانه‌ها دارند و ترجیح می‌دهند برای اقامت هتل را انتخاب کنند باید بگوییم مسافرخانه‌ها هم امروزه به محیط‌هایی تبدیل شده‌اند که می‌توانند اکثر خدماتی که هتل‌ها ارائه می‌دهند را با هزینه‌ی بسیار کم‌تر در اختیار شما قرار دهند.

بهترین مسافرخانه‌ها در اصفهان خدماتی مانند خدمات هتل ارائه می‌دهند برای مثال صبحانه برای مسافر در نظر می‌گیرند و فضای تمیز و آرامی برای مسافر فراهم می‌کنند.

لازم به ذکر است بدانید بسیاری از بهترین مسافرخانه‌ها در اصفهان برای این که بتوانند خدمات خود را ارتقا دهند و با تعامل مثبت نظر مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنند بعد از اینکه شما اتاق را تحویل دادید برای شما پیامک نظرسنجی ارسال می‌کنند تا از درصد رضایت یا نارضایتی شما در مورد اقامتتان در مسافرخانه مطلع شود و نقاط ضعف را برطرف کنند. این مسئله نشان دهنده این است که مسافرخانه‌ها هم در حال پیشرفت و بیشتر از سود خود به دنبال رضایت مشتریان هستند.

مسافرخانه‌ها با تهیه پنل پیامکی علاوه بر ارسال پیامک نظرسنجی برای تبلیغات خود و معرفی مسافرخانه و خدمات خود از ارسال پیامک انبوه نیز بهره می‌برند و با پیشنهادات جذاب و شگفت‌انگیز مسافران بیشتری را به سمت خود می‌کشانند.

بنابراین مسافرخانه‌هایی در لیست بهترین‌ها قرار می‌گیرند که بتوانند تعامل بیشتری با مشتری برقرار کنند با استفاده از روش‌های موثر تبلیغاتی نام خود را سر زبان‌ها بیاندازند.

معرفی 10تا از بهترین مسافرخانه‌ها در اصفهان

معرفی 10تا از بهترین مسافرخانه‌ها در اصفهان

در ادامه مطلب شما را با ۱۰ نمونه از بهترین مسافرخانه‌های اصفهان آشنا خواهیم کرد و اطلاعات دقیق در مورد هرکدام در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با مسافرخانه‌های در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مسافرخانه جهان اصفهان

مسافرخانه جهان اصفهان در خیابان دکتر بهشتی، ابتدای خیابان مسجد لنبان واقع شده‌است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد لنبان، بانک ملی و پل فلزی قرار گرفته‌است. از مزایای این هتل می‌توان به دسترسی آسان آن به میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف الله، خانه مشروطیت، خانه تاریخی ملا باشی، بازار قیصریه، بازار زرگرها، بازار بزرگ حکیم، خانه تاریخی مشیر الممالک، کاخ چهل‌ستون، کاخ هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان، مدرسه چهار باغ عباسی، پل خواجو، زاینده رود، سی و سه پل، مقبره خواجه نظام الملک، میدان عتیق، منار جنبان، مکینه خواجو، کلیسای وانک، باغ گل‌ها و… اشاره نمود.

مسافرخانه جهان اصفهان از واحدهای اقامتی با سابقه این شهر می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1350 آغاز نمود و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1399 بازسازی شد. مهمانپذیر جهان در ساختمانی یک طبقه واقع شده‌است که طبقه همکف متعلق به پاساژ می‌باشد و دارای 9 باب اتاق است که تمامی اتاق‌ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی در داخل اتاق هستند و میهمانان ارجمند، بایستی از حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی که به صورت عمومی در راهرو تعبیه شده‌است، استفاده نمایند.

آدرس: اصفهان، اصفهان پل فلزی، خیابان دکتر بهشتی، ابتدای خیابان مسجد لنبان

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

مسافرخانه اطلس

مهمانپذیر اطلس اصفهان در خیابان مسجد سید، مقابل خیابان طیب واقع شده‌است. از نظر موقعیت مکانی این مهمانپذیر به مراکز و اماکن دیدنی این شهر دسترسی مناسبی داشته که می‌توان به میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف الله، خانه مشروطیت، خانه تاریخی ملا باشی، بازار قیصریه، بازار زرگرها، بازار بزرگ حکیم، خانه تاریخی مشیر الممالک، کاخ چهل‌ستون، کاخ هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان، مدرسه چهار باغ عباسی، پل خواجو، زاینده رود، سی و سه پل، مقبره خواجه نظام الملک، میدان عتیق، منار جنبان، مکینه خواجو، کلیسای وانک، باغ گل‌ها و… اشاره نمود.

مهمانپذیر اطلس اصفهان از واحدهای اقامتی تأسیس شده در دوره پهلوی می‌باشد که در سال 1396 بازسازی شد. این مهمانپذیر دارای دو طبقه است. تعداد 11 باب اتاق مهمانپذیر اطلس در طبقات اول و دوم واقع شده‌اند و برخی از این اتاق‌ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی در داخل اتاق هستند.

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان مسجد سید، مقابل خیابان طیب

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

کندو - ارسال پیامک در شهر اصفهان

مهمانپذیر بید اصفهان

مهمانپذیر بید اصفهان در خیابان مسجد سید، خیابان بید آبادی واقع شده‌است. با توجه به قرارگیری مهمانپذیر بید در بافت تاریخی علی قلی آقا، می‌توان از اماکن تاریخی و تفریحی قابل بازدید نزدیک آن نظیر بازار تاریخی علی قلی آقا، موزه حمام علی قلی آقا، زورخانه‌ی علی قلی آقا بازدید کرد. همچنین از دیگر مزایای این هتل می‌توان به دسترسی آسان آن به میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف الله، خانه مشروطیت، خانه تاریخی ملا باشی، بازار قیصریه، بازار زرگرها، بازار بزرگ حکیم، خانه تاریخی مشیر الممالک، کاخ چهل‌ستون، کاخ هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان، مدرسه چهار باغ عباسی، پل خواجو، زاینده رود، سی و سه پل، مقبره خواجه نظام الملک، میدان عتیق، منار جنبان، مکینه خواجو، کلیسای وانک، باغ گل‌ها و… اشاره نمود

مهمانپذیر بید اصفهان در سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد. این مهمانپذیر در دو طبقه همکف و زیرزمین بنا شده‌است و دارای 8 باب اتاق می‌باشد.

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان مسجد سید، خیابان بید آبادی، کوچه شماره 6، بازارچه علی قلی آقا

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

مسافرخانه الماس

مهمانپذیر الماس اصفهان، در چهارراه تختی، ابتدای خیابان مسجد سید، جنب بانک صادرات واقع شده‌است. مهم‌ترین مزیت موقعیت مکانی مهمانپذیر الماس، نزدیک بودن به مرکز شهر اصفهان و دسترسی به اماکن تاریخی است که می‌توان به میدان نقش جهان، چهلستون، حمام تاریخی علی قلی آقا، بازار بزرگ اصفهان و… اشاره نمود. سیستم حمل و نقل عمومی نیز در نزدیکی مهمانپذیر الماس واقع گردیده که در صورت تمایل با چند دقیقه پیاده‌روی به ایستگاه مترو تختی و ایستگاه اتوبوس می‌رسید.

مهمانپذیر الماس اصفهان در سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد. این مهمانپذیر در دو طبقه بنا شده‌است و دارای 16 باب اتاق می‌باشد.

آدرس: اصفهان، اصفهان چهارراه تختی، ابتدای خیابان مسجد سید، جنب بانک صادرات

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

کندو - مسافرخانه نمونه

مسافرخانه نمونه

مسافرخانه نمونه

مهمانپذیر نمونه اصفهان در خیابان مسجد سید واقع شده‌است. از نظر موقعیت مکانی این مهمانپذیر به مراکز و اماکن دیدنی این شهر دسترسی مناسبی داشته که می‌توان به میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف الله، خانه مشروطیت، خانه تاریخی ملا باشی، بازار قیصریه، بازار زرگرها، بازار بزرگ حکیم، خانه تاریخی مشیر الممالک، کاخ چهل‌ستون، کاخ هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان، مدرسه چهار باغ عباسی، پل خواجو، زاینده رود، سی و سه پل، مقبره خواجه نظام الملک، میدان عتیق، منار جنبان، مکینه خواجو، کلیسای وانک، باغ گل‌ها و… اشاره نمود. مهمانپذیر نمونه اصفهان از واحدهای اقامتی تأسیس شده در دوره پهلوی سال 1355 است که در دو طبقه به بهره‌برداری رسید و به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات در سال 1378 بازسازی شد. مهمانپذیر نمونه دارای 41 باب اتاق است که برخی از این اتاق‌ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی در داخل اتاق هستند و میهمانان گرامی می‌بایست از حمام و سرویس بهداشتی عمومی که در راهرو تعبیه شده‌است استفاده نمایند.

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان مسجد سید، جنب بانک رفاه کارگران

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

مسافرخانه شهرزاد

از اماکن گردشگری و پرطرفدار اصفهان می‌توان به چهلستون، مسجد امام، سی و سه پل و کاخ عالی قاپو اشاره نمود که از خانه مسافر شهرزاد، دسترسی به تمامی این اماکن با فاصله حداکثر 3 کیلومتر میسر می‌گردد.

مهمانپذیر شهرزاد اصفهان سال 1363 در خیابان مسجد سید به بهره‌برداری رسید. این مهمانپذیر دارای 26 باب اتاق است که در طبقات اول و دوم واقع شده‌اند. برخی از اتاق‌های مهمانپذیر شهرزاد فاقد پنجره، حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی می‌باشند، لذا حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در راهرو تعبیه شده‌است.

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان مسجد سید، مقابل بانک ملت

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

مسافرخانه راد

مهمانپذیر راد در نزدیکی ترمینال مسافربری کاوه واقع شده‌است و دسترسی میهمانان گرامی را آسان می‌نماید. همچنین دانشجویان و اساتید گرامی که قصد انجام امور آموزشی در دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر اصفهان را دارند می‌توانند با پیمودن فاصله 2 کیلومتر به این مکان آموزشی دسترسی یابند.

مهمانپذیر راد اصفهان سال 1395 با دو طبقه در خیابان کاوه این شهر به بهره‌برداری رسید. این مهمانپذیر شامل 9 واحد اقامتی است که در طبقه دوم واقع شده‌اند و شامل اتاق، سوئیت و سالن خواب می‌باشند. برخی از این اتاق‌ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی در داخل اتاق هستند و میهمانان محترم می‌بایست از حمام و سرویس بهداشتی عمومی واقع در راهرو استفاده نمایند.

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان کاوه، نرسیده به ترمینال کاوه

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

مسافرخانه بزرگمهر

از جاذبه‌های گردشگری اصفهان می‌توان به اماکنی نظیر عمارت هشت بهشت، سی و سه پل و چهل ستون اشاره نمود که از مهمانپذیر بزرگمهر با پیمودن فاصله حداکثر 4 کیلومتر قابل دسترسی می‌باشد.

مهمانپذیر بزرگمهر اصفهان سال 1380 در ساختمانی یک طبقه به بهره‌برداری رسید که طبقه همکف متعلق به پارکینگ عمومی می‌باشد. این مهمانپذیر دارای 30 باب اتاق می‌باشد که برخی از اتاق‌ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی در داخل اتاق هستند و جهت رفاه حال میهمانان محترم، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی به صورت عمومی در راهرو تعبیه شده‌است. اتاق‌های خانه مسافر بزرگمهر در سال 1390 نوسازی شدند.

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان شیخ بهایی، خیابان جهاد، خیابان صارمیه، نرسیده به اتوبان

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

مسافرخانه گلشن

مهمانپذیر گلشن کاشان از لحاظ موقعیت مکانی نیز در بلوار قطب راوندی، در فاصله 3 کیلومتری تا دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد کاشان واقع شده‌است.

مهمانپذیر گلشن کاشان در حدود سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد. این مهمانپذیر شامل تالار عروسی و بخش اقامتی است که بخش اقامتی دارای 11 باب اتاق و سوئیت می‌باشد. تنها طبقه اول مهمانپذیر دارای آسانسور است و سوئیت‌هایی که در همفک واقع شده‌اند دارای تعدادی پله می‌باشند. مهمانپذیر گلشن برای ارائه خدمات مناسب‌تر در سال 1392 بازسازی شد.

آدرس: اصفهان، کاشان بلوار قطب راوندی، مقابل پارک آیت الله مدنی، خیابان شهیدان بدیعی

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

مسافرخانه کاخ

از اماکن گردشگری پرطرفدار اصفهان می‌توان به کاخ چهلستون اشاره نمود که از مهمانپذیر کاخ دسترسی به آسانی میسر می‌باشد. همچنین دسترسی از مسافرخانه کاخ تا دیگر اماکن تفریحی نظیر باغ هشت بهشت، مدرسه چهارباغ و چهارباغ عباسی با پیمودن مسافت حداکثر 1.5 کیلومتر امکان‌پذیر می‌گردد.

مهمانپذیر کاخ اصفهان از واحدهای اقامتی تأسیس شده قبل از انقلاب می‌باشد که پس از انقلاب نیز در سال 1382 بازسازی گردید. خانه مسافر کاخ دارای 24 باب اتاق است که در ساختمانی یک طبقه واقع شده‌اند.

آدرس: اصفهان، اصفهان میدان امام حسین (دروازه دولت)، ابتدای چهارباغ پایین، جنب بانک تجارت

تلفن جهت رزرو:  021-47623300

کندو - پیامک تبلیغاتی بهترین مسافرخانه‌ها اصفهان

پیامک تبلیغاتی بهترین مسافرخانه‌ها اصفهان

5 نمونه پیامک تبلیغاتی که بهترین مسافرخانه‌ها اصفهان ارسال می‌کنند.

در این بخش از محتوا تصمیم داریم 5 نمونه از پیامک‌های تبلیغاتی که توسط بهترین مسافرخانه‌های اصفهان برای مشتریان ارسال گردید را بررسی کنیم.

.

دنبال بهترین مسافرخانه در تهران هستید؟

قیمت مناسب اتاق، فضای تمیز، اینترنت رایگان و غیره

مسافرخانه …

آدرس: اصفهان، …

.

سلام رضای عزیز

اومدی اصفهان به ما سر بزن

مهمانپذیر …

آدرس: اصفهان، …

.

از هر جا دوست داری اتاقت رو رزرو کن

صبحانه + اینترنت رایگان

مهمانپذیر …

آدرس: اصفهان، …

شماره جهت رزرو: …

.

آیا از خدمات مسافرخانه … راضی بوده اید؟

1-بله   2-خیر

.

20٪ تخفیف برای اقامت در مسافرخانه … تا پایان تعطیلات

با نشان دادن این پیامک از 20٪ تخفیف ویژه ما برخوردار شوید.

سخن آخر

همانطور که دراین مطلب مطالعه کردید مهمانپذیر‌ها در اصفهان اکثرا در مرکز شهر و در نزدیکی بافت تاریخی این شهر قرار دارند. اکثر این مسافرخانه‌ها در مسیرهای منتهی به مکان‌های توریستی و گردشگری هستند. هنگام اقامت در این مسافرخانه‌ها دیگر نیاز نیست نگران دستیابی به مکان‌های مهم شهر اصفهان را داشته باشید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی