بهترین داروخانه‌های اصفهان کدام‌اند؟ بهترین داروخانه‌ها دارای چه ویژگی‌هایی هستند؟ همان‌طور که می‌دانید، اصفهان شهر شلوغ و پرجمعیتی است و به همین دلیل ممکن است نسبت به سایر شهرستان‌ها، تعداد بیماران بیشتری داشته باشد و شاید به همین دلیل است که در اصفهان داروخانه‌های زیادی تاسیس شده‌اند.

هر فردی در طول زندگی برای تأمین نیاز‌های دارویی و بهداشتی به داروخانه مراجعه می‌کند؛ به همین دلیل ممکن است خیلی از افراد به دنبال بهترین داروخانه در اصفهان باشند. ما تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین داروخانه‌‌های اصفهان بپردازیم و لیستی از آدرس، تلفن و مشخصات این داروخانه‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

بهترین داروخانه‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟

اولین و مهم‌ترین ویژگی بهترین داروخانه‌ها در اصفهان پرسنلی هستند که در داروخانه مشغول به کار هستند.  بهترین داروخانه‌ها پرسنلی را استخدام می‌کنند که آموزش‌های لازم را دیده باشند و دارای مدرک معتبر باشند. این موضوع از این جهت مهم است که باید مطابق با درخواست فرد یا لیست دارو‌های او، خدمات را ارائه دهند. در اصل مهمترین ویژگی بهترین داروخانه تهران، تحویل دارو است که باید با نظم و قانون خاصی و به درستی انجام شود انجام شود.

همانطور که اشاره کردیم افرادی که در داروخانه مشغول فعالیت هستند، باید اطلاعات و دانش کافی در زمینه دارو‌ها و سایر محصولات بهداشتی را داشته باشند تا بتوانند بیماران و مراجعه‌کنندگان را به درستی راهنمایی کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های یک داروخانه خوب این است که باید در موقعیت جغرافیایی خوبی باشد تا افراد بتوانند به راحتی به داروخانه مراجعه کنند. همچنین بهترین داروخانه‌ها دارای یک مدیر مدبر هستند که بتواند همه جانبه فعالیت‌های پرسنل را زیر نظر داشته باشد.

از آنجایی که اصفهان یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است بهترین و بزرگ‌ترین داروخانه‌ها، درکنار دارو، برخی تجهیزات پزشکی، لوازم بهداشتی آرایشی، مکمل‌ و پروتئین‌ها، محصولات مراقبت از مادر کودک و… را نیز به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند.

کندو - ویژگی بهترین داروخانه

ویژگی بهترین داروخانه

شاید نام بهترین داروخانه‌ها با تبلیغات آن‌ها به گوش شما خورده باشد. چرا که بهترین‌ها حتما چیزی برای ارائه دارند که سعی می‌کنند خود را به افراد دیگر نیز معرفی کنند.
یکی از روش‌های نوین بازاریابی در داروخانه‌ها، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به مشتریان است و از آنجایی که در این روش می‌توان خلاقیت‌های بسیار زیادی به خرج داد پس صاحبین چنین مشاغلی می‌توانند با یک استراتژی درست محصولات و خدمات خود به مشتریان معرفی کننداستفاده از پنل پیامکی بسیار آسان است و نیاز به تخصص خاصی ندارد، این روش از بازاریابی بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و امکان ارسال پیامک انبوه به مخاطبان هدف وجود دارد. به این معنی که می‌توان از طریق کد پستی و دکل BTS تنها برای ساکنین محدوده پیامک ارسال کرد. همچنین می‌توان تبلیغات خود را اختصاصی انجام دهید به این صورت که فقط برای خانم‌های زیر 40 سال پیامک ارسال کنید.

با فعال سازی پنل ارسال پیامک انبوه می‌توانید اطلاعات ارزشمندی را در خصوص انواع دارو یا برخی از محصولات برای مشتریان خود ارسال کنید. این امر باعث می‌شود مشتریان ابتدا در مورد آن دارو اطلاعات مفیدی به دست آورند و سپس اقدام به خرید کنند.

از دیگر کاربردهای پنل پیامکی در داروخانه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه تخفیفات با سامانه پیامکی داروخانه
  • نظرسنجی پیامکی از مشتریان داروخانه
  • گسترش خدمات با پنل پیامک داروخانه
  • اطلاع رسانی در مورد اخبار و تغییرات داروخانه
  • افزایش وفاداری مشتریان به وسیله سامانه پیامکی داروخانه
  • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
  • ارسال پیامک اخبار و تغییر در رویه های داروخانه
  • ارسال پیام تبریک تولد به مشتریان
  • امکان مشاوره با مشتریان
  • اطلاع‌رسانی‌های مهم برای بیماران خاص

معرفی 10تا از بهترین داروخانه‌ها در اصفهان

معرفی 10تا از بهترین داروخانه‌ها در اصفهان

داروخانه، محلی برای فروش دارو می‌باشد که زیر نظر دکتر داروساز فعالیت می‌کند. در تمامی داروخانه‌ها باید همیشه دکتر داروساز در آنجا حضور داشته باشد تا بتواند براساس نسخه، دارو و نحوه مصرف آن را بیمار ارائه دهد. داروخانه‌ها هم به صورت روزانه و هم شبانه روزی فعالیت دارند.

در این بخش از مطلب قرار است به معرفی 10 تا از بهترین داروخانه‌های اصفهان بپردازیم. سعی کردیم آدرس و شماره تلفن هریک را برای شما عزیزان قرار دهیم تا با توجه به موقیت مکانی خود بتوانید به در دسترس‌ترین داروخانه مراجعه نمایید.

داروخانه دکتر شاهرخ زاده

آدرس: اصفهان، سپاهانشهر، بلوار غدیر، مجتمع نور، واحد 5

شماره تماس: 03136508209

داروخانه شبانه روزی دکتر خدارحمی

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، خیابان شریعتی شرقی

شماره تماس: 03136257637

داروخانه دکتر قدسی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید، بعد از خیابان مهرداد

شماره تماس: 03136274721

بهترین داروخانه‌های اصفهان چه ویژگی‌هایی دارند؟

داروخانه دکتر الیاسی

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ساختمان الیاسی

شماره تماس: 03132228940

داروخانه شبانه روزی دکتر منصوری

آدرس: اصفهان، بلوار کشاورز، جنب رستوران بیستون

شماره تماس: 03137756395

داروخانه شریفی

آدرس: اصفهان – فلکه فیض- روبروی اداره پست

شماره تماس: 03136626399

داروخانه جاودان

آدرس: اصفهان – خیابان استانداری – ابتدای خیابان فرشادی

شماره تماس: 03132238064

داروخانه دکتر دهقان

آدرس: اصفهان – پل بزرگمهر ابتدای خیابان بزرگمهر – جنب بانک صادرات

شماره تماس: 03132651829

داروخانه شبانه روزی دکتر آدینه

آدرس: خیابان کاوه سه راه ملک شهر خیابان بهارستان شرقی نرسیده به میدان علیخانی جنب پست بانک

شماره تماس: 34425342

داروخانه احسان پور(بهارستان) 

آدرس: شهر بهارستان – خیابان ایثار

شماره تلفن: 37777758

تبلیغات پیامکی در بهترین داروخانه‌های اصفهان

تبلیغات پیامکی در بهترین داروخانه‌های اصفهان

بازاریابی پیامکی یکی از راه‌های نوین و محبوب بین روش‌های بازاریابی است. بازاریابی پیامک علاوه بر مقرون به صرفه بودن بازده بسیار بالایی برای تمام کسب‌وکار از جمله داروخانه‌ها دارد که در این مطلب به تعدادی از کاربردهای آن اشاره کردیم. استفاده از بازاریابی پیامکی با توجه به نوع مشاغل، خدمات و کسب‌وکار می‌تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد.

داروخانه‌ها با استفاده از سرویس‌های پیامکی و پنل اس ام اس ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و رضایت‌مندی و اعتماد آن‌ها را نسبت به خود افزایش می‌دهند.

معمولا افراد وقتی از خدمات داروخانه‌ای راضی باشند ترجیح می‌دهند همیشه از همان داروخانه داروهای خود را تهیه کنند. زمانی که فردی به داروخانه شما مراجعه کرده و دارویی را تقاضا می‌کند که در داروخانه موجود نیست، می‌توانید نام و شماره تلفن فرد را ذخیره کرده و زمانی که دارو مورد نظر موجود شد به افرادی که متقاضی این دارو بوده‌اند پیامک ارسال کنید. این کار باعث می شود که نام داروخانه و مرکز دارویی شما همیشه در ذهن بیمار زنده بماند و شما را به دیگران نیز معرفی کند.

در ادامه نمونه‌ای متن پیامک‌های تبلیغاتی برای داروخانه‌ها را برای شما قرار دادیم:

با سلام

آقای …

قرص … موجود شد.

قرص مورد نیازتان با ۵۰٪ تخفیف منتظر شماست.

” داروخانه …

آدرس: ….

شماره تماس: …

با سلام

جناب آقای … عزیز

داروهای اورژانسی خود را از ما بخواهید.

“داروخانه …

آدرس: …

شماره تماس: …

.

انواع دارو های ایرانی، خارجی، مکمل های غذایی، داروهای تک نسخه

فقط و فقط در داروخانه …

آدرس : …

تلفن تماس: ….

کندو - نمونه پیامک تبلیغاتی برای داروخانه

نمونه پیامک تبلیغاتی برای داروخانه

“داروخانه …”

فروش انواع داروها و لوازم آرایشی و بهداشتی تایید شده

آدرس : …

شماره تماس: …

.

با سلام

جناب/خانم …

مصرف به موقع داروها موجب بهبودی بهتر می‌شود.

در تهیه و مصرف داروهایتان دقت نمایید.

” داروخانه … ”

آدرس: …

تلفن تماس: …

سخن پیایانی

در این مطلب با ویژگی‌های بهترین داروخانه‌های اصفهان آشنا شدید. ما هم سعی کردیم آدرس و شماره تلفن آن‌ها را برای دسترسی آسان‌تر در اختیار شما قرار دهیم.

همانطور که گفتیم یکی از بهترین راه‌های تبلیغاتی برای داروخانه‌ها، بهره بردن از پنل‌های پیامکی است. چرا که سریع‌ترین راه اطلاع رسانی ارسال پیامک است و پس از ارسال پیامک در همان لحظه به دست مخاطب رسیده و به شبکه‌های ایتنرنت وابسته نیست.

به نظر شما بهترین داروخانه در اصفهان کدام است؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی