درست سی‌ویک سال از ارسال اولین پیامک تبریک می‌گذرد و حالا بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک‌های انبوه به مشتریان لازمه هر کسب‌وکاری شده است. از آنجایی که این روش که برخی کاربرد آن‌را صرفا تبلیغاتی می‌دانند، بسیار سریع، مطمئن، مقرون‌به‌صرفه و منعطف است، بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارهای دولتی و خصوصی، بزرگ و کوچک از آن با توجه به نوع خدمات خود استفاده می‌کنند. یکی از مراکزی که استفاده از پنل‌های ارسال پیامک در آن بسیار کاربرد دارد، مراکز دانشگاهی و آموزشگاهی است. چراکه با استفاده از پنل امکان ارسال پیام‌ به صورت انبوه و کاملا طبقه بندی شده با توجه به سال ورودی دانشجویان، رشته تحصیلی و… وجود دارد. همچنین ارسال پیامک‌های که حاوی اطلاعات ارزشمند، اطلاع‌رسانی‌ها و یادآوری‌ها هستند از سوی چنین مراکزی بسیار مورد استقبال و توجه دانشجویان قرار گرفته است و دریافت چنین پیام‌هایی را نشانه نظم و انضباط دقیق مراکز آموزشگاهی و دانشگاهی می‌دانند. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین دانشگاه‌های شهر تهران بپردازیم.

کندو - تبلیغات پیامکی برای طلافروشی


دانشگاه تهران

یکی از بهترین مراکز دانشگاهی شهر تهران که در سال 1305 به فرمان رضا شاه تاسیس شد دانشگاه تهران است. دانشگاه تهران دارای 25 دانشکده، 9 پردیس و 16 مرکز پژوهشی و تحقیقاتی بوده که با القابی مثل: دانشگاه مادر و نماد آموزش عالی نیز از آن یاد می‌شود. لازم است گفته شود که این دانشگاه دارای بزرگ‌ترین کتابخانه دانشگاهی ایران است که در مساحتی بیش از 22000 متر مربع در 9 طبقه در سال 1329 تاسیس شد. همچنین، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران در سال 1346 به عضویت فدراسیون بین‌المللی انجمن‌های کتابداری ایفلا IFLA قرا گرفته است.
آدرس: میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، سازمان مرکزی دانشگاه تهران
شماره تماس: 02161111

کندو - دانشگاه تهران

دانشگاه تهران


 دانشگاه صنعتی شریف

یکی دیگر از بهترین دانشگاه‌های کشور شهر تهران، دانشگاه صنعتی شریف بوده که در سال 1344 به دستور محمدرضا شاه با نام دانشگاه صنعتی آریامهر تاسیس و نام آن در سال 1358 به دانشگاه صنعتی شریف تغییر پیدا کرد. هر سالانه هزار نفر از بهترین دانشجویان در رشته‌های، ریاضی، فیزیک، کامپیوتر و شیمی را جذب می‌کند که بسیاری از آنان بورسیه دانشگاه های خارج از کشور می‌شوند. همچنین از افتخارت این دانشگاه می‌توان به : کسب رتبه اول مسابقات ریاضی دانشجویی کشور، کسب رتبه اول مسابقات برنامه‌نویسی دانشجویی ACM دانشگاه‌های کشور، کسب رتبه اول کشور در فناوری نانو برای سال‌های متوالی، کسب رتبه نخست جشنواره نشریات دانشجویی، کسب ۴ عنوان برتر در جشنواره خوارزمی، کسب ۱۳ مدال طلا، نقره و برنز المپیاد دانشجویی کشور اشاره کرد.
آدرس: خیابان آزادی، نرسیده به میدان آزادی
شماره تماس: 02166161

 

کندو - دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف

 

دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

اولین دانشگاه صنعتی و همچنین سابقه‌دارترین دانشگاه فنی و مهندسی کشور دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده که در سال 1337 فعالیت خود را با نام پلی تکنیک آغاز و در سال 1357 به امیرکبیر تغییر عنوان پیدا کرد. این دانشگاه در زمینه علوم کامپیوتر دارای رتبه 90 در رتبه‌بندی US World News and Reports بوده و همچنین در رتبه بندی دانشگاه لایدن برای سه سال متوالی، به عنوان بهترین دانشگاه کشور معرفی و در سال 1393 از طرف ISC نیز به عنوان بهترین دانشگاه صنعتی کشور معرفی شد.
آدرس: میدان ولیعصر، خیابان حافظ، پلاک ۳۵۰
شماره تماس: 02164540

کندو - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر


 دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه علم و صنعت که در حال حاضر یکی از بهترین دانشگاه‌های در تهران است، در ابتدا مدرسه آلمانی بوده که در زمان قاجار تاسیس و بعدتر به مدرسه صنعتی تغییر پیدا کرد و در سال ۱۳۵۱ به دانشکده علم و صنعت ایران تغییر نام داد و در نهایت در سال 1357 به دلیل گسترش و همچنین تغییرات کیفی کارگاه‌های علمی و آموزشی، نام آن به دانشگاه علم و صنعت ایران تغییر یافت. دانشگاه علم و صنعت در سال 2016 به عنوان بهترین دانشگاه کشور و همچنین در سال 2017 دومین دانشگاه برتر کشور معرفی گردید. لازم است گفته شود که تنها دانشگاه دارای دانشکده مهندسی راه‌آهن در خاورمیانه و دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی در ایران است. این دانشگاه تنها موسسه کامپوزیت ایران و اولین دانشکده مهندسی خودرو را نیز در کشور تاسیس کرده است.
آدرس: نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران
شماره تماس: 02177491025

 

کندو - دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه علم و صنعت

 

 دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی در سال 1338 به دستور محمدرضا شاه تاسیس شد و تا سال 1362 با نام دانشگاه ملی ایران شناخته شده و پس از آن به دانشگاه شهید بهشتی تغییر نام یافت. این دانشگاه رتبه 5 ملی را بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های دنیا و بر اساس نظام رتبه‌بندیQS در سال های 2017 و 2018 دریافت کرده است و در حال حاضر دارای 85 قطب علمی، 194 آزمایشگاه پژوهشی، آموزشی، 13 مرکز پژوهشی، 3 گروه پژوهشی، 6 پژوهشکده، 11 شرکت دانش‌بنیان و همچنین 28 شرکت مرکز رشد است.
آدرس: اوین، میدان شهید شهریاری
شماره تماس: 02129901


کندو - دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

نخستین دانشگاه صنعتی کشور دانشگاه خواجه نصیر بوده که در سال 1359 با ادغام 9 مرکز آموزش عالی و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال 1367 به نام خواجه نصیرالدین طوسی تغییر نام یافته است. لازم است گفته شود که دانشگاه خواجه نصیر، دارای رتبه 146 جهان، دانشکده مهندسی مکانیک بر اساس رتبه‌بندی NTUو همچنین دارای رتبه 460 جهان در زمینه علوم فنی مهندسی بر اساس نظام رتبه‌بندی URAP است.
آدرس دانشکده های مهندسی مکانیک، صنایع و علم مواد: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس
شماره تماس:۸۸۶۷۴۸۴۱
آدرس: دانشکده های مهندسی برق و کامپیوتر: خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان
شماره تماس: ۸۸۴۶۲۱۷۷
آدرس دانشکده‌های مهندسی هوافضا و ریاضی: انتهای بزرگراه زین الدین شرق، خیابان وفادار شرقی، بلوار دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی – پردیس شهید رضائی نژاد
شماره تماس دانشکده ریاضی: ۷۷۱۲۵۲۵۴
شماره تماس دانشکده هوا فضا: ۷۷۷۹۱۰۳۱
آدرس دانشکده های مهندسی عمران، ژئودزی و ژئوماتیک: خیابان ولیعصر، تقاطع میرداماد غرب
شماره تماس:۸۸۷۷۰۲۱۸
آدرس دانشکده‌های شیمی، فیزیک و مرکز آموزش‌های عمومی: خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان خیابان شهید مجتبایی، خیابان شهید کاویان، شماره ۹
شماره تماس: ۲۲۸۵۳۳۰۸


کندو - دانشگاه خواجه نصیر

دانشگاه خواجه نصیر

 

 دانشگاه خوارزمی

تاسیس دانشگاه خوارزمی به عنوان اولین مرکز آموزش عالی کشور به سال 1297 بازمی‌گردد و در حال حاضر یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور و شهر تهران است که در رشته‌های مختلف علوم پایه، انسانی، تربیتی و مهندسی در مقاطع مختلف دانشجو می‌پذیرد. لازم است گفته شود که بر اساس نظام رتبه بندی تایمز در سال های 2019-2021 دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه خوارزمی در رتبه 601-800 جهان قرار گرفت.
آدرس: خیابان شهید مفتح نرسیده به انقلاب، پلاک ۴۳
شماره تماس:88329220

 

کندو - دانشگاه خوارزمی

دانشگاه خوارزمی

 

 دانشگاه علامه طباطبایی

دانشگاه علامه طباطبایی یکی دیگر از بهترین دانشگاه‌های تهران وهمچنین بزرگ‌ترین دانشگاه کشور در زمینه علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم شناختی، اقتصاد و مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی بوده که در سال 1358 با ادغام و ترکیب چندین دانشکده و آموزشگاه و موسسات عالی کشور تاسیس شده است. دانشگاه علامه طباطبایی در سال 1395 بر اساس رتبه‌بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رتبه یک دانشگاه‌های تخصصی کشور را به خود اختصاص داده است.
آدرس: بلوار دهکده المپیک، تقاطع بزرگراه شهید همت، پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی
شماره تماس: 48390000

 

کندو- آشنایی با 10 تا از بهترین دانشگاه‌های شهر تهران

دانشگاه علامه طباطبائی

 دانشگاه هنر تهران

بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی رشته‌های هنری، دانشگاه هنر تهران است که با ادغام پنج مرکز آموزش عالی هنر در سال 1358 تاسیس شد. همچنین در سال‌های 1373، دانشکده موسیقی، 1380 دانشکده معماری و شهرسازی به مجموعه دانشگاه هنر تهران اضافه شدند. در این دانشگاه که دارای پنج دانشکده در شهرهای تهران و کرج است، کل مجموعه دانشگاهی شامل 16 رشته در مقطع کارشناسی، 16 رشته کارشناسی ارشد و 3 رشته در مقطع دکتری است.
آدرس تهران: خیابان حافظ، خیابان شهید سرهنگ سخایی، بعد از تقاطع ۳۰ تیر، شماره ۵۶
شماره تماس: ۶۶۷۳۳۴۰۱
آدرس کرج: میدان آزادگان، خیابان مطهری، بلوارنبوت، خیابان بوعلی، دانشگاه هنر
شماره تماس: 02632519936

 

کندو - دانشگاه هنر تهران

دانشگاه هنر تهران

 

 

دانشگاه فرهنگیان

یکی از بهترین دانشگاه‌های در تهران جهت تامین نیروی تحصیل‌کرده برای سازمان آموزش و پرورش کشور دانشگاه فرهنگیان بوده که در سال 1390 با ادغام کلیه مراکز تربیت معلم تاسیس شده است. رشته‌هایی که در این دانشگاه تدریس می‌شوند، عبارتند از: علوم پایه، ریاضیات، علوم اجتماعی، ادبیات، ورزش، علوم اسلامی، روان‌شناسی، علوم پرورشی و هنر.
آدرس و تلفن مرکز آموزش عالی شهید شرافت تهران (ویژه خواهران): خیابان انقلاب، بین چهارراه ولیعصر و پل کالج. کوی شهید سعید، شماره ۱۷
آدرس و تلفن مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران (ویژه برادران): بزرگراه بعثت. جب ترمینال جنوب. خیابان شهید بخارایی شمالی، روبروی مسجد قدس
آدرس و تلفن مرکز آموزش عالی شهدای مکه تهران (ویژه برادران): خیابان دکتر شریعتی، انتهای خیابان معلم
آدرس و تلفن مرکز آموزش عالی شهید باهنر تهران (ویژه خواهران: خیابان حافظ، جنب تالار فرهنگ
شماره تماس: 02187751000

 

کندو - دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان

نمونه پیامک‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی برای بهترین دانشگاه‌های شهر تهران

• قابل توجه دانشجویان رشته فنی و مهندسی
زمان انتخاب واحد ترم جدید از تاریخ ………. تا تاریخ …………… بوده و دانشجویان فقط در طی این مدت می‌توانند برای انتخاب واحد ترم جدید خود اقدام کنند.
• قابل توجه دانشجویان عزیز
به منظور جلوگیری از بیماری کرونا لطفا با ماسک وارد شوید.
• قابل توجه دانشجویان رشته شیمی
به اطلاع می‌رساند، جهت دریافت مواد آزمایشگاهی خود فقط تا پایان هفته جاری فرصت دارید.
• قابل توجه ورودی‌های جدید رشته‌های هنرهای نمایشی
بلیت نمایش جشنواره با ارائه کارت دانشجویی با 50درصد تخفیف ارائه می‌شود.
• تخفیف ویژه تنها با ارائه کارت دانشجویی
آموزشگاه زبان………. با همکاری دانشگاه ……………. در نظر دارد برای کلیه دانشجویان کلاس‌های ترم جدید را با تخفیف 40 درصدی ارائه کند.

کندو - ارسال پیامک در تهران


کلام پایانی


استفاده از فناوری و تکنولوژی روز دنیا مخصوصا برای کسب‌وکارهایی که با نسل جوان بیشتر در ارتباط هستند بسیار حائز اهمیت است. چراکه نسل جوان بیشتراز تکنولوژی روز استفاده می‌کنند. از این رو مراکز آموزشی و دانشگاهی می‌توانند با استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه که امکان دسته‌بندی را نیز به آن‌ها می‌دهد، می‌توانند تعامل بیشتری با دانشجویان خود برقرار کرده و اطلاع‌رسانی‌های مهم را برای آنان از طریق پیام کوتاه ارسال کنند. از آنجایی که ارسال پیامک از طریق پنل بسیار سریع، مطمئن، قابل اعتماد و مقرون‌به‌صرفه است بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاهی جهت یک روش مطمئن می‌توانند از آن استفاده کنند. این امر موجب می‌شود که دانشجویان نیز به مرکز آموزشی خود بیشتر اعتماد کرده و این حس در آنان ایجاد شود که این مرکز آموزشی همگام با فناوری روز دنیا عمل می‌کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی