امروزه همه کسب و کارهای اینترنتی از روش‌های مختلف مارکتینگ و برندینگ برای جذب مشتری و افزایش فروش استفاده می‌کنند. اما در این میان کارفرماها بیشتر از همه، از روش‌هایی که هزینه کمتر و تاثیرگذاری بیشتر دارند، استقبال می‌کنند. استفاده از سامانه پیام کوتاه نیز یکی از این روش‌ها است. سامانه پیامکی یکی از ابزارهای اس ام اس مارکتینگ است که قابلیت‌های ویژه کاربردی دارد و در کمپین‌های بازاریابی و برندینگ نقش مهمی ایفا می‌کند. اما مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارها چیست؟

مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارها

مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارها

مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارها

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت و توسعه کسب و کارها، استفاده از روش‌های نوین تبلیغات و بازاریابی است. روش‌های متنوعی برای افزایش آگاهی و توسعه برند وجود دارد که اس ام اس مارکتینگ یکی از آن‌ها است. این روش ممکن است در نگاه اول، بدترین روش برای تبلیغات به نظر برسد؛ اما متخصصانی که تجربه زیادی در بازاریابی و فروش دارند، معتقدند که بازاریابی پیامکی یکی از روش‌های زودبازده و سودآور در مارکتینگ است. در ادامه مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه را به طور مفصل به شما عزیزان توضیح می‌دهیم.

برند سازی با سامانه پیامکی

تقریبا همه کسب و کارهای سنتی و اینترنتی، به دنبال برندسازی و شناخته شدن هستند. برندینگ به کسب و کارها کمک می‌کند تا مشتری‌های جدید جذب کنند و بیزینس خود را توسعه دهند. یکی از مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه، برندینگ در کوتاه مدت است. پنل اس ام اس کندو، این امکان را برای صاحبان کسب و کار فراهم می‌کند تا پیامک دلخواه خود را به مخاطبان خاصی ارسال کنند و در راستای برندینگ خود پیشرفت کنند. همچنین یکی دیگر از قابلیت‌های آن این است که کارفرمایان با ثبت شماره مشتریان خود در سامانه، می‌توانند در مناسبت‌های مختلف، پیامک‌های شخصی سازی شده به آن‌ها ارسال کنند.

امکان ارسال پیامک انبوه

یکی از مشکلات کارفرمایان در حوزه تبلیغات پیامکی، پیدا کردن جامعه هدف است. پنل‌های اس ام اس این قابلیت را دارند تا مخاطبان هدف کسب و کارها را بر اساس جنسیت، لوکیشن و … شناسایی و پیامک تبلیغاتی را به آن‌ها ارسال کنند. این قابلیت چشمگیر پنل‌های پیامکی، بار بزرگی از دوش کارفرمایان برمی‌دارد.

امکان برگزاری مسابقه و نظرسنجی

یکی دیگر از مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه، امکان برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی است. ممکن است برگزاری مسابقه پیامکی با سیاست‌های برخی از کسب و کارها هم راستا نباشد؛ اما هنوز هم بسیاری از برندها از این روش برای جذب مشتری و افزایش فروش استفاده می‌کنند. همچنین نظرسنجی‌های پیامکی، یکی از روش‌های فیدبک گرفتن از مشتری به حساب می‌آید. برگزاری نظرسنجی، همواره به کارفرمایان کمک می‌کند تا نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و برای رفع آن تلاش کنند.

معرفی خدمات و محصولات جدید به مشتریان

همانطور که قبلا اشاره کردیم، استفاده از پنل پیامکی، امکان ایجاد تعامل با مشتریان را برای کارفرمایان فراهم می‌کند. داشتن تعامل با مشتریان، همواره باعث تبدیل آن‌ها به مشتری وفادار و افزایش نرخ فروش می‌شود. صاحبان کسب و کار می‌توانند با استفاده از پنل پیامکی، محصولات جدید خود را به مشتریان معرفی کرده یا برای آن‌ها کد تخفیف ارسال کنند. این کار علاوه بر برقراری تعامل، آگاهی از برند را نیز یه طرز چشمگیری افزایش می‌دهد.

کم شدن حجم کاری کارفرمایان

بنیانگذاران کسب و کارهای اینترنتی در ماه‌های ابتدایی شروع به کار، همه کارهای بیزینسی را به تنهایی انجام می‌دهند. ارسال پیامک یا تماس گرفتن با مشتری، ممکن است در ابتدای شروع به فعالیت کار سختی به نظر نرسد؛ اما پس از رشد کسب و کار، بنیانگذاران فرصت کافی برای رسیدگی به این امور را نخواهند داشت. در این شرایط، پنل ارسال پیامک به کمک کسب و کارها می‌آید. یکی از مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه این است که به صورت اتوماتیک وظایف خود را انجام می‌دهد و به کم شدن حجم کاری کارفرمایان کمک می‌کند.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس

مزایای استفاده از پنل اس ام اس

مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه کندو

کندو یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تبلیغات پیامکی انبوه و سامانه پیام کوتاه است که در این مدت برندهای مطرح کشور را همراهی کرده است. سامانه ارسال پیامک کندو یک نرم افزار تحت وب است که با اتصال به وبسایت شما، امکان مدیریت ارتباط با مشتریان را برای شما فراهم می‌کند. مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه کندو عبارتند از:

  1. ارسال پیامک‌های تبلیغاتی انبوه
  2. قابلیت گزارش گیری از نتایج ارسال پیام کوتاه
  3. منشی پیامک و پاسخگویی خودکار به مشتریان
  4. ارسال پیامک‌های شخصی‌سازی شده هوشمند
  5. خدماتی سازی خطوط و ارسال پیام به بلک لیست
  6. داشتن شماره اختصاصی با نام تجاری برند
  7. آموزش و پشتیبانی از مشتریان
  8. مقرون به صرفه بودن سرویس‌ها

نتیجه‌گیری:

به انتهای مقاله بررسی مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه رسیدیم. همانطور که در مقاله اشاره کردیم، پنل پیام کوتاه امکانات زیادی را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد که به رشد و توسعه کسب و کار کمک شایانی می‌کند. امیدواریم نکات گفته شده در این مقاله به شما در انتخاب یک پنل اس ام اس مناسب کمک کند. به نظر شما یک سامانه پیامک انبوه چه مزایای ویژه دیگری باید داشته باشد؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی